Back to Top

Focus Plus News

ଅପରାଧ

ବୋହୁ କରିଥିଲେ ଋଣ…ଶାଶୁ ଖାଇଲେ ମାଡ଼

ବୋହୁ କରିଥିଲେ ଋଣ…ଶାଶୁ ଖାଇଲେ ମାଡ଼

ଫୋକସ ପ୍ଲସ 26/5/22 (କେନ୍ଦ୍ରାପଡା):ବୋହୁ କରିଥିଲେ ଋଣ |ଶାଶୁ ଖାଇଲେ ମାଡ଼, ଖାଲି ମାଡ଼ ନୁହେ ଚାରି ଘଣ୍ଟାରୁ ଉର୍ଦ୍ଧ ସମୟ ଧରି ଘରେ

ବ୍ୟବସାୟୀଙ୍କ ଉପରେ ଅଚାନକ ଚଢାଉ

ବ୍ୟବସାୟୀଙ୍କ ଉପରେ ଅଚାନକ ଚଢାଉ

ଫୋକସ ପ୍ଲସ 26/5/22 (ଆଗରପଡ଼ା ): ଆଜି ପୂର୍ବାହ୍ନରେ ବନ୍ତ ବ୍ଲକ ଅଧୀନ ଆଗରପଡ଼ା ଅଞ୍ଚଳରେ ତମାଖୁ ବ୍ୟବସାୟୀଙ୍କ ଉପରେ ଏକ ସ୍ବତନ୍ତ୍ର ଟିମ୍

ପାରିବାରିକ କଳହର କରୁଣ ପରିଣତୀ

ପାରିବାରିକ କଳହର କରୁଣ ପରିଣତୀ

ଢେ଼ଙ୍କାନାଳ ଜିଲ୍ଲା କଙ୍କଡ଼ାହାଡ଼ ବ୍ଲକ କଣ୍ଟାପାଳ ପଞ୍ଚାୟତ ରଙ୍ଗମାଟିଆ ଗ୍ରାମର ଶଶିଭୂଷଣ ମହାନ୍ତ ଙ୍କ ସ୍ତ୍ରୀ ମମିତା ମହାନ୍ତ , ପାରିବାରିକ କଳହ ପାଇଁ

ମହିଳା ଙ୍କ ସନ୍ଦେହ ଜନକ ମୃତ୍ୟୁ

ମହିଳା ଙ୍କ ସନ୍ଦେହ ଜନକ ମୃତ୍ୟୁ

ଫୋକସ ପ୍ଲସ 25/5/22(କେନ୍ଧୁଝର): ଘଟଣା ଟି କେନ୍ଦୁଝର ଜିଲ୍ଲା ବଡ଼ବିଲ ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ ସୁନ୍ଦରା ଗ୍ରାମ ର ଡମନି ପଡା ର, ଡମନି ପଡା

ଚନ୍ଦନ ଯାତ୍ରାବେଳେ ଅଘଟଣ

ଚନ୍ଦନ ଯାତ୍ରାବେଳେ ଅଘଟଣ

ଅନୁଗୁଳ: ଅନୁଗୁଳ ଜିଲ୍ଲା କିଶୋରନଗର ବ୍ଲକ ବଇଣ୍ଡା ଠାରେ ଚାଲିଥିବା ଚନ୍ଦନ ଯାତ୍ରା ତୃତୀୟ ଦିନରେ ଏକ ଅଭାବନୀୟ ଘଟଣା ଘଟିଛି। ଯାତ୍ରା ଚାଲିଥିବା

ଠକି ନେଲା ଗରିବଙ୍କ ଝାଳ ବୁହା ଟଙ୍କା ।

ଠକି ନେଲା ଗରିବଙ୍କ ଝାଳ ବୁହା ଟଙ୍କା ।

ଫୋକସ ପ୍ଲସ 24/5/22(ଅନୁଗୁଳ): ଦିନ ମଜୁରିଆଙ୍କ ସଞ୍ଚୟ ଅର୍ଥକୁ ଲୁଟିନେଲା ସାଇ ପ୍ରସାଦ ପ୍ରପଟିଜ୍ ଲିମିଟେଡ଼ ଫାଇନାନ୍ସ ସଂସ୍ଥା , ମିଳିଥିବା ସୂଚନା ଅନୁଯାୟୀ

ବେଆଇନ ଭାବରେ ସରକାରୀ ଜମିରେ ଜବର ଦଖଲ

ବେଆଇନ ଭାବରେ ସରକାରୀ ଜମିରେ ଜବର ଦଖଲ

ଫୋକସ ପ୍ଲସ 24/5/22(ଯାଜପୁର): ଯାଜପୁର ଜିଲ୍ଲା ବ୍ୟାସନଗର ସ୍ଥିତ ନହକା ଗୋଲେଇ ଛକ ନିକଟରେ ଥିବା ଆମନ୍ତ୍ରଣ ଆପାଟମେଣ୍ଟ ସମ୍ମୁଖରେ ଥିବା ମୁଖ୍ୟ ନେସନାଲ

GRSଙ୍କ ଦବଙ୍ଗ ଗିରି, ସରପଞ୍ଚଙ୍କୁ ଦୁର୍ବ୍ୟବହାର ଅଭିଯୋଗ

GRSଙ୍କ ଦବଙ୍ଗ ଗିରି, ସରପଞ୍ଚଙ୍କୁ ଦୁର୍ବ୍ୟବହାର ଅଭିଯୋଗ

ଫୋକସ ପ୍ଲସ 23/5/22(ଆନନ୍ଦପୁର):ଆନନ୍ଦପୁର ଉପଖଣ୍ଡ ହାଟଡ଼ିହି ବ୍ଳକ ଅନ୍ତର୍ଗତ ଓରାଳି ପଞ୍ଚାୟତ ର ସରପଞ୍ଚ ହରିଶ୍ଚନ୍ଦ୍ର ଜେନାଙ୍କୁ grs ମନୋଜ ମହାନ୍ତି ଦୁର୍ବ୍ୟବହାର କରିଥିବା