Back to Top

Focus Plus News

ଦେଶ ବିଦେଶ

ଭାରତରେ ବ୍ୟାନ ହେବ ଚାଇନିଜ ଆପ

ଭାରତରେ ବ୍ୟାନ ହେବ ଚାଇନିଜ ଆପ

ଫୋକସ ପ୍ଲସ ୬/୨/୨୩(ବ୍ୟୁରୋ):ଚୀନ ବିରୋଧରେ ଭାରତର ବଡ଼ ପଦକ୍ଷେପ । ଚୀନ୍ ଅନଲାଇନ୍ ଆପଗୁଡିକୁ ହଟେଇବା ପାଇଁ ଭାରତ ବିଭିନ୍ନ କସରତ କରୁଛି |

ଚାକିରି ଖୋଜୁଥିବା ଯୁବକ,ଯୁବତୀଙ୍କ ପାଇଁ ଖୁସି ଖବର

ଚାକିରି ଖୋଜୁଥିବା ଯୁବକ,ଯୁବତୀଙ୍କ ପାଇଁ ଖୁସି ଖବର

ଫୋକସ ପ୍ଲସ 5/2/2023 (ବ୍ୟୁରୋ): ଚାକିରି ଖୋଜୁଥିବା ଯୁବକ, ଯୁବତୀଙ୍କ ପାଇଁ ଆସିଛି ଏକ ଖୁସି ଖବର । ଏୟାର ଇଣ୍ଡିଆ ଏୟାର ଟ୍ରାନ୍ସପୋର୍ଟ

ଆଜିର ଖବର

ଆଜିର ଖବର

ଫୋକସ ପ୍ଲସ ୫/୨/୨୩(ବ୍ୟୁରୋ): ୧-ୟୁଏସ ପରେ ଏବେ ଲାଟିନ୍ ଆମେରିକା ଉପରେ ଦେଖାଗଲା ଚୀନର ଗୁପ୍ତଚର ବେଲୁନ: ପେଣ୍ଟାଗନ। ୨-ନୟାଗଡ଼ ଜିଲ୍ଲା ଇଟାମାଟି ଥାନା

ଚାଇନାର ସ୍ପାଏ ବେଲୁନକୁ ଗୁଳି ମାରି ଖସାଇଲା ଆମେରିକା

ଚାଇନାର ସ୍ପାଏ ବେଲୁନକୁ ଗୁଳି ମାରି ଖସାଇଲା ଆମେରିକା

ଫୋକସ ପ୍ଲସ ୫/୨/୨୩(ବ୍ୟୁରୋ): ଆମେରିକା ଆକାଶରେ ଉଡୁଥିବା ଚୀନର ଗୁଇନ୍ଦା ବେଲୁନକୁ ଗୁଳିମାଡ କରି ଖସାଇଛି ଆମେରିକା । ରାଷ୍ଟ୍ରପତି ଜୋ ବାଇଡେନଙ୍କ ନିର୍ଦ୍ଦେଶରେ

ପରଲୋକରେ ପାକିସ୍ତାନର ପୂର୍ବତନ ରାଷ୍ଟ୍ରପତି ମୁଶାରଫ

ପରଲୋକରେ ପାକିସ୍ତାନର ପୂର୍ବତନ ରାଷ୍ଟ୍ରପତି ମୁଶାରଫ

ଫୋକସ ପ୍ଲସ ୫/୨/୨୩(ବ୍ୟୁରୋ):ପାକିସ୍ତାନର ପୂର୍ବତନ ରାଷ୍ଟ୍ରପତି ତଥା ସେନାଧ୍ୟକ୍ଷ ପରବେଜ ମୁଶାରଫଙ୍କର ପରଲୋକ ହୋଇଯାଇଛି। ଦୀର୍ଘଦିନ ଧରି ଅସୁସ୍ଥ ଥିବା ମୁଶାରଫ ରବିବାର ଦୁବାଇର

ବିବାହ ବନ୍ଧନରେ ବାନ୍ଧି ହେବେ ଷ୍ଟାରକପଲ୍

ବିବାହ ବନ୍ଧନରେ ବାନ୍ଧି ହେବେ ଷ୍ଟାରକପଲ୍

ଫୋକସ ପ୍ଲସ ୪/୨/୨୩(ବ୍ୟୁରୋ):ବିବାହ ବନ୍ଧନରେ ବାନ୍ଧି ହେବେ ବଲିଉଡର ଆଉ ଦୁଇ ଯୋଡି । ଷ୍ଟାରକପଲ୍ କିଆରା ଆଡଭାନୀ ଏବଂ ସିଦ୍ଧାର୍ଥ ମଲହୋତ୍ରା ।

ଆମେରିକା ଆକାଶରେ ଚାଇନା ବେଲୁନ

ଆମେରିକା ଆକାଶରେ ଚାଇନା ବେଲୁନ

ଫୋକସ ପ୍ଲସ ୪/୨/୨୩(ବ୍ୟୁରୋ):ଆମେରିକାର ମୋଣ୍ଟାନା ସହର ଉପରେ ଦେଖାଦେଇଛି ଏକ ଧଳା ରଂଗର ବେଲୁନ। ଏହା ଚୀନ ଦ୍ୱାରା ଛଡା ଯାଇଥିବାର ଆମେରିକା ପ୍ରତିରକ୍ଷା

ଏୟାର ଇଣ୍ଡିଆ ବିମାନରେ ଲାଗିଲା ନିଆଁ

ଏୟାର ଇଣ୍ଡିଆ ବିମାନରେ ଲାଗିଲା ନିଆଁ

ଫୋକସ ପ୍ଲସ ୩/୨/୨୩(ବ୍ୟୁରୋ): ମଝି ଆକାଶରେ ଏୟାର ଇଣ୍ଡିଆ ଏକ୍ସପ୍ରେସ୍‌ ବିମାନରେ ଲାଗିଲା ନିଆଁ।| ଯାତ୍ରୀଙ୍କୁ ଧରି ୧,୦୦୦ ଫୁଟ ଉଚ୍ଚକୁ ବିମାନ ଉଡ଼ାଣ