Back to Top

Focus Plus News

ଦେଶ ବିଦେଶ

ଦିଲ୍ଲୀ ପାଣିପାଗରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ, କାରଣ ଖୋଜି ପାଇଲେ ବୈଜ୍ଞାନିକ

ଦିଲ୍ଲୀ ପାଣିପାଗରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ, କାରଣ ଖୋଜି ପାଇଲେ ବୈଜ୍ଞାନିକ

ଫୋକସ ପ୍ଲସ(ବ୍ୟୁରୋ): ଦିଲ୍ଲୀରେ ଦେଖା ଦେଇଛି ପ୍ରବଳ ବର୍ଷା ଏବଂ ଏହା ଆଗକୁ ମଧ୍ୟ ଜାରି ରହିବ |ଦିଲ୍ଲୀ ପାଣିପାଗରେ ଅସାଧାରଣ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଘଟିବା

ଲଣ୍ଡନରେ ରାଷ୍ଟ୍ରପତି ଦ୍ରୌପଦୀ ମୁର୍ମୁ

ଲଣ୍ଡନରେ ରାଷ୍ଟ୍ରପତି ଦ୍ରୌପଦୀ ମୁର୍ମୁ

ଫୋକସ ପ୍ଲସ(ବ୍ୟୁରୋ): ଆଜି ଲଣ୍ଡନରେ ପହଁଚିଲେ ରାଷ୍ଟ୍ରପତି ଦ୍ରୌପଦୀ ମୁର୍ମୁ l ରାଣୀ ଏଲିଜାବେଥ୍ ଦ୍ୱିତୀୟଙ୍କୁ ଅନ୍ତିମ ଦର୍ଶନ କରିବେ l ଆସନ୍ତାକାଲି ୱେଷ୍ଟମିନିଷ୍ଟର

କୁନୋ ଜାତୀୟ ଉଦ୍ୟାନରେ ଚିତା ଛାଡିଲେ ପିଏମ ମୋଦୀ

କୁନୋ ଜାତୀୟ ଉଦ୍ୟାନରେ ଚିତା ଛାଡିଲେ ପିଏମ ମୋଦୀ

ଫୋକସ ପ୍ଲସ(ବ୍ୟୁରୋ): ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦୀ ନାମିବିଆରୁ ଆଣିଥିବା ଚିତାକୁ ମଧ୍ୟପ୍ରଦେଶର କୁନୋ ଜାତୀୟ ଉଦ୍ୟାନରେ ଛାଡିଛନ୍ତି | “ପ୍ରକୃତି ଏବଂ ପରିବେଶ, ପ୍ରାଣୀ

ଚୀନ୍‌ରେ ଭୂକମ୍ପ

ଚୀନ୍‌ରେ ଭୂକମ୍ପ

ସୋମବାର ଚୀନ୍‌ର ସିଚୁଆନ୍‌ ପ୍ରଦେଶରେ 6.8 ମ୍ୟାଗ୍ନିଚ୍ୟୁଡର ଏକ ଭୂକମ୍ପ ପରେ 46 ଜଣଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ଘଟିଥିବା ବେଳେ ଅନେକ ଲୋକ ଆହତ ହୋଇଛନ୍ତି।

ଭାରତ-ଶ୍ରୀଲଙ୍କା ହେବେ

ଭାରତ-ଶ୍ରୀଲଙ୍କା ହେବେ

ଫୋକସ ପ୍ଲସ(ବ୍ୟୁରୋ)୦୬/୦୯/୨୦୨୨: ଦୁବାଇ ରେ ଆଜି ଏସିଆ କପ ସୁପର-୪ ମୁକାବିଲାରେ ମୁହାଁମୁହିଁ ହେବେ ଭାରତ-ଶ୍ରୀଲଙ୍କା । ସୁପର ୪ର ପ୍ରଥମ ମ୍ୟାଚରେ ପାକିସ୍ତାନ

ଜାପାନରେ ବାତ୍ୟାର ଭୟ

ଜାପାନରେ ବାତ୍ୟାର ଭୟ

ଫୋକସ ପ୍ଲସ(ବ୍ୟୁରୋ)୨/୦୯/୨୦୨୨: ପୁଣି ଆଉ ଏକ ଭୟଙ୍କର ବିପଦ ର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି ଜାପାନ |ଜାପାନ କୁ ଥର ହର କରିବ ବାତ୍ୟା

୩ ସାମ୍ବାଦିକଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଏତଲା

୩ ସାମ୍ବାଦିକଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଏତଲା

ଫୋକସ ପ୍ଲସ(ବ୍ୟୁରୋ)୨୨/୦୮/୨୦୨୨: ମଧ୍ୟପ୍ରଦେଶର ଭୀଣ୍ଡ ପୋଲିସ ତିନି ଜଣ ସାମ୍ବାଦିକଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଜାଲିଆତି ମାମଲା ରୁଜୁ କରିଛି ଯେଉଁଥିରେ ଆମ୍ବୁଲାନ୍ସ ଅଭାବରୁ ଜଣେ ବୃଦ୍ଧଙ୍କୁ

ଭଗବାନ ଆମ ସହିତ ଅଛନ୍ତି, କାର୍ଯ୍ୟ ବନ୍ଦ ହେବ ନାହିଁ: ଅରବିନ୍ଦ କେଜ୍ରିୱାଲ

ଭଗବାନ ଆମ ସହିତ ଅଛନ୍ତି, କାର୍ଯ୍ୟ ବନ୍ଦ ହେବ ନାହିଁ:…

ଫୋକସ ପ୍ଲସ(ବ୍ୟୁରୋ)୧୯/୦୮/୨୦୨୨: ଉପ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ମନୀଷ ସିସୋଡିଆଙ୍କ ଉପରେ ସିବିଆଇ ଆକ୍ରମଣ ପରେ ଦିଲ୍ଲୀ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ଅରବିନ୍ଦ କେଜ୍ରିୱାଲ ଗଣମାଧ୍ୟମକୁ ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି ଏବଂ