Back to Top

Focus Plus News

ଦେଶ ବିଦେଶ

ଭାରତକୁ ପ୍ରଶଂସା କଲେ ଆମେରିକାର ରାଷ୍ଟ୍ରପତି

ଭାରତକୁ ପ୍ରଶଂସା କଲେ ଆମେରିକାର ରାଷ୍ଟ୍ରପତି

ଫୋକସ ପ୍ଲସ 24/5/22 :ଟୋକିଓରେ କ୍ୱାଡ ସମ୍ମିଳନୀର ଅଧିବେଶନରେ ଆମେରିକାର ରାଷ୍ଟ୍ରପତି ଜୋ ବିଡେନ ଗଣତାନ୍ତ୍ରିକ ଉପାୟରେ କୋଭିଡ ମହାମାରୀକୁ ସଫଳତାର ସହ ପରିଚାଳନା

ସ୍ଥାନାନ୍ତରିତ ହେବ ଜ୍ଞାନଭାପି ମାମଲା

ସ୍ଥାନାନ୍ତରିତ ହେବ ଜ୍ଞାନଭାପି ମାମଲା

ସୁପ୍ରିମକୋର୍ଟ ଶୁକ୍ରବାର ଦିନ ଜ୍ଞାନଭାପି ମସଜିଦ ମାମଲା ଜିଲ୍ଲା ଜର୍ଜଙ୍କ ନିକଟରେ ହସ୍ତାନ୍ତର କରିବା ପରେ ବାରାଣାସୀରେ ଜିଲ୍ଲା ଜର୍ଜ ଅଜୟ କୃଷ୍ଣ ବିଶ୍ୱଶଙ୍କ

ପ୍ରେମିକ ସାଜିଲା ଦଲାଲ

ପ୍ରେମିକ ସାଜିଲା ଦଲାଲ

ଫୋକସ ପ୍ଲସ 22/5/22(ତେନ୍ତୁଳୀଖୁଣ୍ଟି): ଲଭ, ସେକ୍ସ ପରେ ଧୋକା ।ନବରଙ୍ଗପୁର ରେ ପ୍ରେମିକ ସାଜିଲା ଦଲାଲ,ବିବାହ ର ପ୍ରତିଶ୍ରୁତି ଦେଇ ନିଜ ପ୍ରେମିକା ସହ

ଭାରତକୁ ପ୍ରଶଂସା କଲେ ଇମ୍ରାନ

ଭାରତକୁ ପ୍ରଶଂସା କଲେ ଇମ୍ରାନ

ଫୋକସ ପ୍ଲସ 22/5/22 : ମୋଦୀ ସରକାର ଇନ୍ଧନ ଦାମ ହ୍ରାସ କରିବା ପରେ ପାକିସ୍ତାନ ର ପୂର୍ବତନ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ଇମ୍ରାନ ଖାନ ପେଟ୍ରୋଲ

ସୁରତ ରେ ଓଡ଼ିଆ ଯୁବକଙ୍କୁ  ହତ୍ୟା।

ସୁରତ ରେ ଓଡ଼ିଆ ଯୁବକଙ୍କୁ ହତ୍ୟା।

ଫୋକସ ପ୍ଲସ 22/5/22 (ଗଞ୍ଜାମ): ଗଞ୍ଜାମ ଭଞ୍ଜନଗର ଥାନା ବଡକୋଦଣ୍ଡା ତଳ ସାହିର ବାସିନ୍ଦା ରବୀନ୍ଦ୍ର ସ୍ୱାଇଁ ଗତ ଅଗଷ୍ଟ ମାସରେ ସୁତାକଳରେ କାମ

ସନ୍ଦେହ ଜନକଭାବେ କୋଲକୋରିଡ଼ର ରାସ୍ତାରେ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ

ସନ୍ଦେହ ଜନକଭାବେ କୋଲକୋରିଡ଼ର ରାସ୍ତାରେ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ

ଫୋକସ ପ୍ଲସ 22/5/22 (ତାଳଚେର):ତାଳଚେର ଲିଙ୍ଗରାଜ କୋଇଲା ଖଣିର କୋଲକରିଡ଼ର ରାସ୍ତାରେ ଆଜି ହାଣ୍ଡିଧୂଆଁ କେଳାସାହି ଅଂଚଳର ମହେଶ୍ୱର ସିଂ (୫୦) ମରିପଡ଼ିଥିବାର ଦେଖିବାକୁ

ଜମିଦେବା ନାମରେ ଠକେଇ ୧ ଗିରଫ

ଜମିଦେବା ନାମରେ ଠକେଇ ୧ ଗିରଫ

ଫୋକସ ପ୍ଲସ 21/5/22 : ବୈଦ୍ୟନାଥପୂର ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ ବିମ୍ ନଗର୍ ବାସୀ ଶ୍ରୀ ଅମୂଲ୍ୟ କୁମାର ବିଶୋୟୀ, ପିତା ମୋଚି ରାମ୍ ବିଶୋୟୀ

ସୁନ୍ଦରଗଡ଼ ଗସ୍ତ କଲେ ଓମ୍ବାଡସି ଓଭରସାଇଟ୍ର ଅଥରିଟି ଜଷ୍ଟିସ୍ ଅନଙ୍ଗ କୁମାର ପଟ୍ଟନାୟକ

ସୁନ୍ଦରଗଡ଼ ଗସ୍ତ କଲେ ଓମ୍ବାଡସି ଓଭରସାଇଟ୍ର ଅଥରିଟି ଜଷ୍ଟିସ୍ ଅନଙ୍ଗ…

ସୁନ୍ଦରଗଡ଼,ଖଵର ୧୮ ମେ’ ୨୦୨୨: ସୁପ୍ରିମକୋର୍ଟର ପୂର୍ବତନ ବିଚାରପତି ତଥା ଓଡ଼ିଶା ଖଣିଜ ଧାରକ ଅଞ୍ଚଳ ଉନ୍ନୟନ ନିଗମର (ଓମ୍ବାଡସି) ଓଭରସାଇଟ୍ ଅଥରିଟି ଜଷ୍ଟିସ୍