Back to Top

Focus Plus News

ମହାନଗର

ସୁସ୍ଥ ହେଲେ ଅଭିନେତା ସାତ୍ୟକି ମିଶ୍ର

ସୁସ୍ଥ ହେଲେ ଅଭିନେତା ସାତ୍ୟକି ମିଶ୍ର

ଫୋକସ ପ୍ଲସ 05/02/2023(ବ୍ୟୁରୋ ) ଆଉ ଜଣେ ଓଲିଉଡ୍‌ କଳାକାର ଅସୁସ୍ଥ ଥିବା ଜଣାପଡିଛି । ବରିଷ୍ଠ ଅଭିନେତା ସାତ୍ୟକି ମିଶ୍ର ଏବେ ଅସୁସ୍ଥ

ବଳାତ୍କାର ପରେ ହତ୍ୟା କରିଲେ ନାବାଳକ

ବଳାତ୍କାର ପରେ ହତ୍ୟା କରିଲେ ନାବାଳକ

ଫୋକସ ପ୍ଲସ 05/02/2023(ରଓ୍ବୋ) ମଧ୍ୟପ୍ରଦେଶ ରଓ୍ବୋ ଜିଲ୍ଲା ରେ ଜଣେ ୧୬ ବର୍ଷର ନାବାଳକ ୫୮ ବର୍ଷୀୟା ବୃଦ୍ଧାଙ୍କୁ ବଳାତ୍କାର ପରେ ହତ୍ୟା କରିଛନ୍ତି।

ଚାକିରି ଖୋଜୁଥିବା ଯୁବକ,ଯୁବତୀଙ୍କ ପାଇଁ ଖୁସି ଖବର

ଚାକିରି ଖୋଜୁଥିବା ଯୁବକ,ଯୁବତୀଙ୍କ ପାଇଁ ଖୁସି ଖବର

ଫୋକସ ପ୍ଲସ 5/2/2023 (ବ୍ୟୁରୋ): ଚାକିରି ଖୋଜୁଥିବା ଯୁବକ, ଯୁବତୀଙ୍କ ପାଇଁ ଆସିଛି ଏକ ଖୁସି ଖବର । ଏୟାର ଇଣ୍ଡିଆ ଏୟାର ଟ୍ରାନ୍ସପୋର୍ଟ

ଆଜିର ଖବର

ଆଜିର ଖବର

ଫୋକସ ପ୍ଲସ ୫/୨/୨୩(ବ୍ୟୁରୋ): ୧-ୟୁଏସ ପରେ ଏବେ ଲାଟିନ୍ ଆମେରିକା ଉପରେ ଦେଖାଗଲା ଚୀନର ଗୁପ୍ତଚର ବେଲୁନ: ପେଣ୍ଟାଗନ। ୨-ନୟାଗଡ଼ ଜିଲ୍ଲା ଇଟାମାଟି ଥାନା

ଖଣ୍ଡଗିରି ରେ ଜଲୱା ଦେଖାଇଲେ ରାଣୀ ପଣ୍ଡା

ଖଣ୍ଡଗିରି ରେ ଜଲୱା ଦେଖାଇଲେ ରାଣୀ ପଣ୍ଡା

ଫୋକସ ପ୍ଲସ 05/02/2023(ବ୍ୟୁରୋ) ଖଣ୍ଡଗିରି କୁମ୍ଭ ମେଳା ଯାତ୍ରା ମହାସମରରେ ଚଳିତ ବର୍ଷ ୧୧ଟି ଯାତ୍ରାନୁଷ୍ଠାନ ତାଙ୍କର ଜଲୱା ଦେଖାଇଥିବା ବେଳ ପ୍ରଥମ ପର୍ଯ୍ୟାୟରେ

ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ଉପରେ ବର୍ଷିଲେ ଧର୍ମେନ୍ଦ୍ର

ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ଉପରେ ବର୍ଷିଲେ ଧର୍ମେନ୍ଦ୍ର

ଫୋକସ ପ୍ଲସ 05/02/2023(ବ୍ୟୁରୋ) ମନ୍ତ୍ରୀ ନବ ଦାସଙ୍କ ହତ୍ୟା ମାମଲାକୁ ନେଇ ରାଜ୍ୟ ସରକାରଙ୍କ ଉପରେ ବର୍ଷିଛନ୍ତି କେନ୍ଦ୍ରମନ୍ତ୍ରୀ ଧର୍ମେନ୍ଦ୍ର ପ୍ରଧାନ । ଏହି

ବ୍ରାହ୍ମଣୀ ନଦୀ ସାଜିଛି ବିଷାକ୍ତ ଜଳ ଭଣ୍ଡାର

ବ୍ରାହ୍ମଣୀ ନଦୀ ସାଜିଛି ବିଷାକ୍ତ ଜଳ ଭଣ୍ଡାର

ଫୋକସ ପ୍ଲସ ୩/୨/୨୩(ତାଳଚେର):ସୂଚନା ଅନୁସାରେ କେଉଁ ଆବାହ ମାନ କାଳରୁ ପ୍ରକୃତି ଦତ ଚିରୋସ୍ରୋତା ବ୍ରାହ୍ମଣୀ ନଦୀ ତାଳଚେର ସହର ଦେଇ ବୋହି ଯାଇଛି

ଫେବୃୟାରୀ ୨୧ ତାରିଖ ରେ ବିଧାନସଭା ବଜେଟ ଅଧିବେଶନ

ଫେବୃୟାରୀ ୨୧ ତାରିଖ ରେ ବିଧାନସଭା ବଜେଟ ଅଧିବେଶନ

ଫୋକସ ପ୍ଲସ 02/02/2023(ଭୁବନେଶ୍ୱର) ଫେବୃୟାରୀ ୨୧ ତାରିଖରୁ ବିଧାନସଭା ବଜେଟ ଅଧିବେଶନ ଆରମ୍ଭ ହେବକୁଯାଉଛି। ୨ଟି ପର୍ଯ୍ୟାୟରେ ଏହି ଅଧିବେଶନ ବସିବ। ଫେବୃୟାରୀ ୨୧ରୁ