Back to Top

Focus Plus News

ରାଜ୍ୟ

ନାଚ ଗୀତାରେ ଝୁମିଲେ ଏସପି

ନାଚ ଗୀତାରେ ଝୁମିଲେ ଏସପି

ଫୋକସ ପ୍ଲସ 26/5/22 (ନବରଙ୍ଗପୁର): କିଶୋରୀ ଜାଗୃତି ସପ୍ତାହ ପାଳନ ଉତ୍ସବ ରେ ଗୀତ ଗାଇଲେ ନବରଙ୍ଗପୁର ଜିଲ୍ଲା ଆରକ୍ଷୀ ଅଧିକ୍ଷକ ଏସ ସୁଶ୍ରୀ

ବ୍ୟବସାୟୀଙ୍କ ଉପରେ ଅଚାନକ ଚଢାଉ

ବ୍ୟବସାୟୀଙ୍କ ଉପରେ ଅଚାନକ ଚଢାଉ

ଫୋକସ ପ୍ଲସ 26/5/22 (ଆଗରପଡ଼ା ): ଆଜି ପୂର୍ବାହ୍ନରେ ବନ୍ତ ବ୍ଲକ ଅଧୀନ ଆଗରପଡ଼ା ଅଞ୍ଚଳରେ ତମାଖୁ ବ୍ୟବସାୟୀଙ୍କ ଉପରେ ଏକ ସ୍ବତନ୍ତ୍ର ଟିମ୍

ଭିଜିଲାନ୍ସ ଜାଲରେ ଜଳଛାୟା ପ୍ରକଳ୍ପ ସହାୟକ ନିର୍ବାହୀ ଯନ୍ତ୍ରୀ

ଭିଜିଲାନ୍ସ ଜାଲରେ ଜଳଛାୟା ପ୍ରକଳ୍ପ ସହାୟକ ନିର୍ବାହୀ ଯନ୍ତ୍ରୀ

ଫୋକସ ପ୍ଲସ 26/5/22( ବାଲିଗୁଡ଼ା): ସରକାରୀ ବାବୁଙ୍କ ଲାଞ୍ଚ ନିଶା । ମହଙ୍ଗା ପଡ଼ିଲା ୫୦ ହଜାର ଟଙ୍କା ଲାଞ୍ଚ । ଭିଜିଲାନ୍ସ ଜାଲରେ

ଅଧାରୁ ବନ୍ଦ ହେଲା କୋଦଳା ଏନଏସି ବୈଠକ

ଅଧାରୁ ବନ୍ଦ ହେଲା କୋଦଳା ଏନଏସି ବୈଠକ

ଫୋକସ ପ୍ଲସ 26/5/22( କୋଦଳା): ଜଣେ କାଉନସିଲରଙ୍କ ଭିତ୍ତିହୀନ ଯୁକ୍ତି ଯୋଗୁଁ ଆଜି କୋଦଳା ଏନଏସି ବୈଠକ ଅଧାରୁ ବନ୍ଦ ହୋଇଯାଇଛି। ସୂଚନା ଅନୁସାରେ

ବିସ୍ଫୋରଣରେ ଥରିଲା ଆଫଗାନିସ୍ତାନ

ବିସ୍ଫୋରଣରେ ଥରିଲା ଆଫଗାନିସ୍ତାନ

ଫୋକସ ପ୍ଲସ 26/5/22( ଆଫଗାନିସ୍ଥାନ): ବିସ୍ଫୋରଣରେ ଥରିଲା ଆଫଗାନିସ୍ତାନ । ଆଫଗାନିସ୍ତାନର ଉତ୍ତରାଞ୍ଚଳରେ ଥିବା ମଜାର୍-ଇ-ସରିଫ୍‌ ସହରରେ ଭୟଙ୍କର ବିସ୍ଫୋରଣ ଘଟିଛି । ଏଠାରେ

ନିଜ ଭାଗ୍ୟ ନିଜ ହାତରେ

ନିଜ ଭାଗ୍ୟ ନିଜ ହାତରେ

ଫୋକସ ପ୍ଲସ 26/5/22: ଶ୍ରୀମଦ୍ ଗୀତାର ବାକ୍ଯ କର୍ମ କର ଫଳର ଆଶାରଖ ନାହିଁ।ନିଜ କର୍ମ ଫଳ ନିଜେ ଭୋଗିବାକୁ ହେଇଥାଏ।ହେଲେ ବିନା ଫଳ

ଅତଡ଼ା ଧସି ମାଟିତଳେ ଚାପି ହୋଇଗଲେ ଶ୍ରମିକ

ଅତଡ଼ା ଧସି ମାଟିତଳେ ଚାପି ହୋଇଗଲେ ଶ୍ରମିକ

ଫୋକସ ପ୍ଲସ 26/5/22( ଆନନ୍ଦପୁର): ଆନନ୍ଦପୁର ଉପଖଣ୍ଡ,ଆଜି ଶୈଲଙ୍ଗ ଓଭରବ୍ରିଜ୍ ନିକଟରେ ମେଗା ପାନୀୟ ଜଳ କାର୍ଯ୍ୟ ଚାଲିଥିବା ସମୟରେ ଅପଘଟଣ ଘଟିଛି ।

ଭୁଷୁଡିପଡିଲା ଆଦର୍ଶ ବିଦ୍ୟାଳୟ ପାଚେରୀ

ଭୁଷୁଡିପଡିଲା ଆଦର୍ଶ ବିଦ୍ୟାଳୟ ପାଚେରୀ

ଫୋକସ ପ୍ଲସ 26/5/22(ବ୍ରହ୍ମଗିରି): ଶିକ୍ଷାରବିକାଶ ପାଇଁ ରାଜ୍ୟ ସରକାର ରାଜ୍ୟରେ ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀ ଙ୍କ ବିକାଶ ପାଇଁ ପ୍ରତ୍ୟେକ ବ୍ଲକରେ ଆଦର୍ଶ ବିଦ୍ୟାଳୟ ମାନ ଘୋଷଣା