ଯୋଗାଣ ସହୟକାକୁ ଘଣ୍ଟ ଘୋଳାଉଛନ୍ତି ସରକାରୀ ବାବୁ ।

ଯୋଗାଣ ସହୟକାକୁ ଘଣ୍ଟ ଘୋଳାଉଛନ୍ତି ସରକାରୀ ବାବୁ ।

ଖବର ପ୍ରସାରଣ ପରେ ମିଳିଲା ରାସନ ସାମଗ୍ରୀ କିନ୍ତୁ ଘଣ୍ଟ ଘୋଳାଉଛନ୍ତି ସରକାରୀ ବାବୁ । ଖୋର୍ଦ୍ଧା ଜିଲ୍ଲା ଚିଲିକା ବ୍ଲକ ସୋରଣ ଗ୍ରାମ ପଞ୍ଚାୟତ ହଂସରାଡ଼ି, ବଡ଼ଢ଼ିହ ଓ ରାଧାମୋହନ ପୁର ଗ୍ରାମ ପଲି ଅଞ୍ଚଳରେ ଯୋଗାଣ ସହାୟକା ରଞ୍ଜିତା ସାହୁ ଚାଉଳ ଓ କିରାସିନି ଦେବା ନାମରେ ଉଠାଇଥିଲେ ଟଙ୍କା ଦେଇ ନଥିଲେ ଚାଉଳ ଓ କିରାସିନୀ । କିନ୍ତୁ ପ୍ରଥମେ ଫୋକସ୍ ପ୍ଲସ୍ ରେ ହୋଇଥିଲା ଖବର ପ୍ରସାରଣ ,ଖବର ପ୍ରସାରଣ ପରେ ଯୋଗାଣ ସହାୟକା ରଞ୍ଜିତା ସାହୁ ନେଇ ରାସନକାର୍ଡ ପ୍ରକୁତ ହିତାଧାରୀଙ୍କୁ ବାଣ୍ଟିଲେ ଚାଉଳ ଓ କିରାସିନି । କିନ୍ତୁ ସରକାରୀ ବାବୁ ଏହାର କୌଣସି ପଦକ୍ଷେପ ନେବା ବଦଳରେ ଘଣ୍ଟ ଘୋଳାଇ କାହିଁକି ରଖିଲେ । କେବେ ନିଆଯିବ ସୋରଣ ପଞ୍ଚାୟତ ଯୋଗାଣ ସହାୟକା ରଞ୍ଜିତା ସାହୁଙ୍କ ଉପରେ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ।

ଏହି ଯୋଗାଣ ସହାୟକ ଙ୍କ ନାମରେ ବିଗତ ଦିନରେ ଏହିଭଳି କଳା କାରନାମା କରିଥିବା ନେଇ ଗଣମାଧ୍ୟମରେ ଖବର ପ୍ରସାରଣ ହୋଇଥିଲା । କିନ୍ତୁ ଯୋଗାଣ ସହାୟକା ରଞ୍ଜିତା ସାହୁ ବଦଳିବା ଜାଗାରେ ପୁଣି ଥରେ ସାଧାରଣ ଲୋକଙ୍କୁ ଭୁଆଁ ବୁଲାଇଲେ । ବାରମ୍ବାର ଏହିଭଳି କରୁଥିବା ଯୋଗାଣ ସହାୟକା ରଞ୍ଜିତା ସାହୁଙ୍କ କାରନାମା କୁନେଇ ତଳୁ ଉପର ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସମସ୍ତ ଅଫିସର ଙ୍କ ହାତ ରହିଛି ବୋଲି ସାଧାରଣରେ ଚର୍ଚ୍ଚା ହେଉଛି । ଦେଖିବାର ବାକି ରହିଲା ଉପର ଅଧିକାରୀ ମାନେ ଏହି ବଡ଼ ଘୋଟାଲା କୁନେଇ କେବେ କେଉଁ ଦିନ କେତେବେଳେ ପଦକ୍ଷେପ ନେଉଛନ୍ତି ଯୋଗାଣ ସହାୟକା ରଞ୍ଜିତା ସାହୁଙ୍କ ଉପରେ ନିଆଯିବ ।

Related post

ନିର୍ବାଚନୀ ମଇଦାନକୁ ଓହ୍ଲାଇଲେ ଭାଜପାର କଟକ ସାଂସଦ ପ୍ରାର୍ଥୀ ଭର୍ତୁହରୀ।

ନିର୍ବାଚନୀ ମଇଦାନକୁ ଓହ୍ଲାଇଲେ ଭାଜପାର କଟକ ସାଂସଦ ପ୍ରାର୍ଥୀ ଭର୍ତୁହରୀ।

କଟକ୦୮/୦୪/୨୦୨୪; ଏବେ ମଧ୍ୟ ବିଭିନ୍ନ ଦଳରେ ମିଶ୍ରଣ ପର୍ବ ଜାରି ରହିଥିବା ବେଳେ ଗତ କିଛି ଦିନ ତଳେ ଶଙ୍ଖ ଛାଡି ପଦ୍ମ ଧରିଥିବା ବିଜେପି ର କଟକ…
୧୭ ମିନିଟରେ ନିଆରା ବାହାଘର |

୧୭ ମିନିଟରେ ନିଆରା ବାହାଘର |

ସୁନ୍ଦରଗଡ଼୦୮/୦୪/୨୦୨୪; ସୁନ୍ଦରଗଡ଼ ଜିଲ୍ଲା ରାଜଗାଙ୍ଗପୁର ରାନିବନ୍ଧ ଠାରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି ନିଆରା ଢଙ୍ଗରେ ବାହାଘର, ସାଧାରଣତଃ ଆପଣମାନେ ଦେଖିଥିବେ ବରଯାତ୍ରୀ ନେଇ ବାଜା ବାଣ ରୋଷଣି ରେ ବର…
ଆସୁଛି କାଳବୈଶାଖୀ ଜବର,୪ ଦିନ ବର୍ଷିବ |

ଆସୁଛି କାଳବୈଶାଖୀ ଜବର,୪ ଦିନ ବର୍ଷିବ |

ପାଣିପାଗ ୦୮/୦୪/୨୦୨୪; ଆସୁଛି ବଡ ବର୍ଷା | ୪ ଦିନ ବର୍ଷିବ | ଏହି ସବୁ ରାଜ୍ୟରେ ତାଣ୍ଡବ ରଚିବ କାଳବୈଶାଖୀ | ପାଣିପାଗ ବିଭାଗ ଅନୁଯାୟୀ, ଅରୁଣାଚଳ…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *