ମାଆକୁ ହତ୍ୟା କରିଥିବା ଅଭିଯୋଗରେ 17 ବର୍ଷର ବାଳିକା ଗିରଫ |

ମାଆକୁ ହତ୍ୟା କରିଥିବା ଅଭିଯୋଗରେ 17 ବର୍ଷର ବାଳିକା ଗିରଫ |

ତାମିଲନାଡୁର ଥୋଥୁକୁଡିରେ 35 ବର୍ଷ ବୟସ୍କା ମା’ଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କରିଥିବା ଅଭିଯୋଗରେ ଜଣେ 17 ବର୍ଷର ବାଳିକା ଏବଂ ତାଙ୍କ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କୁ ଗିରଫ କରାଯାଇଥିଲା। ତାମିଲନାଡୁର ଥୋଥୁକୁଡିରେ ଜଣେ 17 ବର୍ଷର ବାଳିକାକୁ ତାଙ୍କ ମାଆ ହତ୍ୟା ଅଭିଯୋଗରେ ଗିରଫ କରାଯାଇଥିଲା। ଦୁଇ ସାଙ୍ଗ ପଡୋଶୀ ଅଞ୍ଚଳର କିଛି ପୁରୁଷ ବନ୍ଧୁଙ୍କ ସହ ତାଙ୍କର ବନ୍ଧୁତାକୁ ବିରୋଧ କରି ଝିଅ ତାଙ୍କ ମା’ଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କରିଥିବା କୁହାଯାଉଛି। ରବିବାର ସକାଳେ ଭାନାର ଅଞ୍ଚଳରେ ଏକ ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡ ସମ୍ପର୍କରେ ପୋଲିସ ଏକ ଫୋନ୍ କଲ ପାଇଥିଲା। ପୋଲିସ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପହଞ୍ଚିବା ପରେ ମୁନିୟାଲକ୍ଷ୍ମୀ ନାମକ ଜଣେ ବୃଦ୍ଧ ମହିଳା ତାଙ୍କ ଘରେ ରକ୍ତ ଜୁଡୁବୁଡୁ ଅବସ୍ଥାରେ ଘେରି ରହିଥିଲେ। ଖବର ଅନୁଯାୟୀ ତାଙ୍କ 17 ବର୍ଷର ଝିଅ ମୃତଦେହ ପାଖରେ ବସିଥିଲା।ଯେତେବେଳେ ପଚରାଗଲା,ଝିଅ କହିଲା ଯେ ଦୁଇଜଣ ବ୍ୟକ୍ତି ମୁନିୟାଲକ୍ଷୀଙ୍କ ଘରେ ପଶି ତାଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କରିଛନ୍ତି। ଦୁଇ ଜଣ ପୁରୁଷ ବନ୍ଧୁଙ୍କ ସହାୟତାରେ ନାବାଳିକା ଜଣକ ତାଙ୍କ ମା’ଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କରିଥିବା ପୋଲିସ ସୂତ୍ରରୁ ପ୍ରକାଶ। 17 ବର୍ଷର ଝିଅ , ସାନ ଭଉଣୀ ଏବଂ ସାନଭାଇ ସେମାନଙ୍କ ପିତାଙ୍କ ସହିତ ରହୁଥିଲେ |ମୁନିୟାଲକ୍ଷ୍ମୀ ଉକ୍ତ ଅଞ୍ଚଳର କିଛି ପୁଅଙ୍କ ସହ କଥା ହୋଇଥିବାରୁ ତାଙ୍କୁ ମାଡ ମାରିଥିବା ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି। ପୋଲିସ ସୂତ୍ରରୁ ପ୍ରକାଶ ଯେ ଏହି ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡରେ ଧରାଯାଇଥିବା ଦୁଇ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଝିଅ ଡାକିବା ସହ ହତ୍ୟା ଷଡଯନ୍ତ୍ର କରିଥିବା କଥା ସ୍ୱୀକାର କରିଛନ୍ତି। ଭାରତୀୟ ଦଣ୍ଡବିଧି ଆଇନର ଧାରା 448, 294 ବି, 302 ଏବଂ 146/2 ଅନୁଯାୟୀ ଏକ ମାମଲା ପଞ୍ଜିକୃତ ହୋଇଛି ଏବଂ ଅଧିକ ତଦନ୍ତ ଚାଲିଛି। ।

Related post

ସ୍ତ୍ରୀ କୁ ହତ୍ୟା ତାପରେ  ସ୍ୱାମୀ ଆତ୍ମହତ୍ୟା

ସ୍ତ୍ରୀ କୁ ହତ୍ୟା ତାପରେ ସ୍ୱାମୀ ଆତ୍ମହତ୍ୟା

ଫୋକସପ୍ଲସ 30/05/23(ଧାମନଗର) ଚାଞ୍ଚଲ୍ୟ କର ହତ୍ୟା ନିଜ ସ୍ତ୍ରୀ କୁ ପ୍ରଥମେ ହତ୍ୟା ତାପରେ ସ୍ୱାମୀ କରିଲା ଆତ୍ମହତ୍ୟା ! ଧାରୁଆ କଟୁରୀ ରେ ହାଣି ହତ୍ୟା କରିବା…
କାହିଁକି ଏମିତି କହିଲେ ବାଗେଶ୍ୱର ବାବା ?

କାହିଁକି ଏମିତି କହିଲେ ବାଗେଶ୍ୱର ବାବା ?

  ଫୋକସପ୍ଲସ 29/05/2023(ଅହମଦାବାଦ) କାହଁକି ଏମିତି କହିଲେ ବାଗେଶ୍ୱର ବାବା? ପଣ୍ଡିତ ଧିରେନ୍ଦ୍ର ଶାସ୍ତ୍ରୀ ତାଙ୍କ ବିବୃତ୍ତି ନେଇ ପ୍ରାୟତଃ ସବୁବେଳେ ହେଡ ଲାଇନରେ ରହିଥାନ୍ତି। , କିଛି…
ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣ ୪ ଶହ ତଳକୁ

ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣ ୪ ଶହ ତଳକୁ

ଫୋକସପ୍ଲସ 29/05/2023(ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ) ବର୍ତମାନ କରୋନା ମହାମାରୀ ସଂକ୍ରମଣ ଥମିବାରେ ଲାଗିଛି। କରୋନା ସଂକ୍ରମଣ ଦିନେ କମିଲେ ପୁଣି ବଢ଼ିବାରେ ଲାଗିଛି। ଭାରତୀୟ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ମନ୍ତ୍ରଣାଳୟ ଅନୁଯାୟୀ ଦେଶରେ ଦୈନିକ…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *