ମାଆକୁ ହତ୍ୟା କରିଥିବା ଅଭିଯୋଗରେ 17 ବର୍ଷର ବାଳିକା ଗିରଫ |

ମାଆକୁ ହତ୍ୟା କରିଥିବା ଅଭିଯୋଗରେ 17 ବର୍ଷର ବାଳିକା ଗିରଫ |

ତାମିଲନାଡୁର ଥୋଥୁକୁଡିରେ 35 ବର୍ଷ ବୟସ୍କା ମା’ଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କରିଥିବା ଅଭିଯୋଗରେ ଜଣେ 17 ବର୍ଷର ବାଳିକା ଏବଂ ତାଙ୍କ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କୁ ଗିରଫ କରାଯାଇଥିଲା। ତାମିଲନାଡୁର ଥୋଥୁକୁଡିରେ ଜଣେ 17 ବର୍ଷର ବାଳିକାକୁ ତାଙ୍କ ମାଆ ହତ୍ୟା ଅଭିଯୋଗରେ ଗିରଫ କରାଯାଇଥିଲା। ଦୁଇ ସାଙ୍ଗ ପଡୋଶୀ ଅଞ୍ଚଳର କିଛି ପୁରୁଷ ବନ୍ଧୁଙ୍କ ସହ ତାଙ୍କର ବନ୍ଧୁତାକୁ ବିରୋଧ କରି ଝିଅ ତାଙ୍କ ମା’ଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କରିଥିବା କୁହାଯାଉଛି। ରବିବାର ସକାଳେ ଭାନାର ଅଞ୍ଚଳରେ ଏକ ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡ ସମ୍ପର୍କରେ ପୋଲିସ ଏକ ଫୋନ୍ କଲ ପାଇଥିଲା। ପୋଲିସ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପହଞ୍ଚିବା ପରେ ମୁନିୟାଲକ୍ଷ୍ମୀ ନାମକ ଜଣେ ବୃଦ୍ଧ ମହିଳା ତାଙ୍କ ଘରେ ରକ୍ତ ଜୁଡୁବୁଡୁ ଅବସ୍ଥାରେ ଘେରି ରହିଥିଲେ। ଖବର ଅନୁଯାୟୀ ତାଙ୍କ 17 ବର୍ଷର ଝିଅ ମୃତଦେହ ପାଖରେ ବସିଥିଲା।ଯେତେବେଳେ ପଚରାଗଲା,ଝିଅ କହିଲା ଯେ ଦୁଇଜଣ ବ୍ୟକ୍ତି ମୁନିୟାଲକ୍ଷୀଙ୍କ ଘରେ ପଶି ତାଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କରିଛନ୍ତି। ଦୁଇ ଜଣ ପୁରୁଷ ବନ୍ଧୁଙ୍କ ସହାୟତାରେ ନାବାଳିକା ଜଣକ ତାଙ୍କ ମା’ଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କରିଥିବା ପୋଲିସ ସୂତ୍ରରୁ ପ୍ରକାଶ। 17 ବର୍ଷର ଝିଅ , ସାନ ଭଉଣୀ ଏବଂ ସାନଭାଇ ସେମାନଙ୍କ ପିତାଙ୍କ ସହିତ ରହୁଥିଲେ |ମୁନିୟାଲକ୍ଷ୍ମୀ ଉକ୍ତ ଅଞ୍ଚଳର କିଛି ପୁଅଙ୍କ ସହ କଥା ହୋଇଥିବାରୁ ତାଙ୍କୁ ମାଡ ମାରିଥିବା ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି। ପୋଲିସ ସୂତ୍ରରୁ ପ୍ରକାଶ ଯେ ଏହି ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡରେ ଧରାଯାଇଥିବା ଦୁଇ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଝିଅ ଡାକିବା ସହ ହତ୍ୟା ଷଡଯନ୍ତ୍ର କରିଥିବା କଥା ସ୍ୱୀକାର କରିଛନ୍ତି। ଭାରତୀୟ ଦଣ୍ଡବିଧି ଆଇନର ଧାରା 448, 294 ବି, 302 ଏବଂ 146/2 ଅନୁଯାୟୀ ଏକ ମାମଲା ପଞ୍ଜିକୃତ ହୋଇଛି ଏବଂ ଅଧିକ ତଦନ୍ତ ଚାଲିଛି। ।

Related post

ନିର୍ବାଚନୀ ମଇଦାନକୁ ଓହ୍ଲାଇଲେ ଭାଜପାର କଟକ ସାଂସଦ ପ୍ରାର୍ଥୀ ଭର୍ତୁହରୀ।

ନିର୍ବାଚନୀ ମଇଦାନକୁ ଓହ୍ଲାଇଲେ ଭାଜପାର କଟକ ସାଂସଦ ପ୍ରାର୍ଥୀ ଭର୍ତୁହରୀ।

କଟକ୦୮/୦୪/୨୦୨୪; ଏବେ ମଧ୍ୟ ବିଭିନ୍ନ ଦଳରେ ମିଶ୍ରଣ ପର୍ବ ଜାରି ରହିଥିବା ବେଳେ ଗତ କିଛି ଦିନ ତଳେ ଶଙ୍ଖ ଛାଡି ପଦ୍ମ ଧରିଥିବା ବିଜେପି ର କଟକ…
୧୭ ମିନିଟରେ ନିଆରା ବାହାଘର |

୧୭ ମିନିଟରେ ନିଆରା ବାହାଘର |

ସୁନ୍ଦରଗଡ଼୦୮/୦୪/୨୦୨୪; ସୁନ୍ଦରଗଡ଼ ଜିଲ୍ଲା ରାଜଗାଙ୍ଗପୁର ରାନିବନ୍ଧ ଠାରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି ନିଆରା ଢଙ୍ଗରେ ବାହାଘର, ସାଧାରଣତଃ ଆପଣମାନେ ଦେଖିଥିବେ ବରଯାତ୍ରୀ ନେଇ ବାଜା ବାଣ ରୋଷଣି ରେ ବର…
ଆସୁଛି କାଳବୈଶାଖୀ ଜବର,୪ ଦିନ ବର୍ଷିବ |

ଆସୁଛି କାଳବୈଶାଖୀ ଜବର,୪ ଦିନ ବର୍ଷିବ |

ପାଣିପାଗ ୦୮/୦୪/୨୦୨୪; ଆସୁଛି ବଡ ବର୍ଷା | ୪ ଦିନ ବର୍ଷିବ | ଏହି ସବୁ ରାଜ୍ୟରେ ତାଣ୍ଡବ ରଚିବ କାଳବୈଶାଖୀ | ପାଣିପାଗ ବିଭାଗ ଅନୁଯାୟୀ, ଅରୁଣାଚଳ…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *