ମୋ ପୁଅ କାନ୍ଦିବା ବେଳେରୁଷ ର ସୈନିକ ମାନେ  ମୋତେ ବଳାତ୍କାର କଲେ

ମୋ ପୁଅ କାନ୍ଦିବା ବେଳେରୁଷ ର ସୈନିକ ମାନେ ମୋତେ ବଳାତ୍କାର କଲେ

ଜଣେ ୟୁକ୍ରେନ ମହିଳା ଦାବି କରିଛନ୍ତି ଯେ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ଗୁଳି ଚଳାଇବାର କିଛି ସମୟ ପରେ ତାଙ୍କୁ ରୁଷ ର ସୈନିକ ବଳାତ୍କାର କରିଥିବାବେଳେ ପରବର୍ତ୍ତୀ ଆଉ ଗୋଟିଏ କୋଠରୀରେ ଭୟଭୀତ ଅବସ୍ଥା ରେ ଚାରି ବର୍ଷର ପୁଅ କାନ୍ଦୁଥିଲା। ତାଙ୍କୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ଅଧିକାରୀମାନେ ଯାଞ୍ଚ କରିବେ। କହିଛନ୍ତି ଯେ ମୁଁ ଗୋଟିଏ ଗୁଳି, ଗେଟ୍ ଖୋଲିବାର ଶବ୍ଦ ଏବଂ ତା’ପରେ ଘରେ ପାଦଚିହ୍ନର ଶବ୍ଦ ଶୁଣିଥିଲି।ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ମାର୍ଚ୍ଚ 9 ରେ ରୁଷ ର ସୈନିକ ମାନେ ପ୍ରଥମେ ତାଙ୍କ ପୋଷା କୁକୁରକୁ ହତ୍ୟା କରିଥିଲେ, ପରେ ସ୍ୱାମୀଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କରି ଫେରିଥିଲେ। ମୁଁ ଚିତ୍କାର କରି କହିଲି, ମୋର ସ୍ୱାମୀ କେଉଁଠାରେ ଅଛନ୍ତି? ତା’ପରେ ମୁଁ ବାହାରେ ଚାହିଁଲି ଏବଂ ଫାଟକ ପାଖରେ ତାଙ୍କୁ ଭୂମିରେ ଦେଖିଲି। ଏହି ସାନ ଯୁବକ ବନ୍ଧୁକ ଟାଣି ମୋ ମୁଣ୍ଡକୁ କହିଲା, ‘ମୁଁ ତୁମ ସ୍ୱାମୀଙ୍କୁ ଗୁଳି ଚଳାଇଲି କାରଣ ସେ ନାଜି ଅଟନ୍ତି।’ ଯଦି ସେ ବନ୍ଦ ନକରନ୍ତି ତେବେ ତାଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କରାଯିବ ବୋଲି ଧମକ ଦେଇଛନ୍ତି। ସେ ଗଣମାଧ୍ୟମକୁ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେ କହିଥିଲେ ତୁମେ ଭଲ ବନ୍ଦ କର କିମ୍ବା ମୁଁ ତୁମ ପିଲାକୁ ଆଣି ତାଙ୍କ ମା’ଙ୍କ ମସ୍ତିଷ୍କକୁ ଘର ଚାରିପାଖରେ ବିସ୍ତାର କରି ଦେଖାଇବି।”ସେ ମୋତେ ମୋର ପୋଷାକ ଉଠାଇବାକୁ କହିଥିଲେ। ତା’ପରେ ଦୁହେଁ ଗୋଟିଏ ପରେ ଗୋଟିଏ ମୋତେ ବଳାତ୍କାର କରିଥିଲେ। ମୋର ପୁଅ ବଏଲର ରୁମରେ କାନ୍ଦୁଥିବାର ସେମାନେ ଧ୍ୟାନ ଦେଇନଥିଲେ। ସେମାନେ ମୋତେ ବନ୍ଦ କରି ଫେରିବାକୁ କହିଥିଲେ। ସବୁବେଳେ ସେମାନେ ବନ୍ଧୁକକୁ ମୋ ମୁଣ୍ଡରେ ଧରି ଥଟ୍ଟା କରିଥିଲେ – ଆମେ ତାଙ୍କୁ ମାରିଦେବା ନା ଜୀବିତ ରଖିବା? ” ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଆମେ ତାଙ୍କୁ କବର ଦେଇ ପାରିବୁ ନାହିଁ, ଗାଁକୁ ଯାଇ ପାରିବୁ ନାହିଁ, କାରଣ ଗାଁଟି ଅଧିକୃତ ହୋଇ ରହିଛି।

Related post

ସ୍ତ୍ରୀ କୁ ହତ୍ୟା ତାପରେ  ସ୍ୱାମୀ ଆତ୍ମହତ୍ୟା

ସ୍ତ୍ରୀ କୁ ହତ୍ୟା ତାପରେ ସ୍ୱାମୀ ଆତ୍ମହତ୍ୟା

ଫୋକସପ୍ଲସ 30/05/23(ଧାମନଗର) ଚାଞ୍ଚଲ୍ୟ କର ହତ୍ୟା ନିଜ ସ୍ତ୍ରୀ କୁ ପ୍ରଥମେ ହତ୍ୟା ତାପରେ ସ୍ୱାମୀ କରିଲା ଆତ୍ମହତ୍ୟା ! ଧାରୁଆ କଟୁରୀ ରେ ହାଣି ହତ୍ୟା କରିବା…
କାହିଁକି ଏମିତି କହିଲେ ବାଗେଶ୍ୱର ବାବା ?

କାହିଁକି ଏମିତି କହିଲେ ବାଗେଶ୍ୱର ବାବା ?

  ଫୋକସପ୍ଲସ 29/05/2023(ଅହମଦାବାଦ) କାହଁକି ଏମିତି କହିଲେ ବାଗେଶ୍ୱର ବାବା? ପଣ୍ଡିତ ଧିରେନ୍ଦ୍ର ଶାସ୍ତ୍ରୀ ତାଙ୍କ ବିବୃତ୍ତି ନେଇ ପ୍ରାୟତଃ ସବୁବେଳେ ହେଡ ଲାଇନରେ ରହିଥାନ୍ତି। , କିଛି…
ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣ ୪ ଶହ ତଳକୁ

ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣ ୪ ଶହ ତଳକୁ

ଫୋକସପ୍ଲସ 29/05/2023(ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ) ବର୍ତମାନ କରୋନା ମହାମାରୀ ସଂକ୍ରମଣ ଥମିବାରେ ଲାଗିଛି। କରୋନା ସଂକ୍ରମଣ ଦିନେ କମିଲେ ପୁଣି ବଢ଼ିବାରେ ଲାଗିଛି। ଭାରତୀୟ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ମନ୍ତ୍ରଣାଳୟ ଅନୁଯାୟୀ ଦେଶରେ ଦୈନିକ…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *