ଦୁଇଟି ପାତ୍ର ଓ ଦୁଇଟି ମୁଦ୍ରା ର ଉଦାହରଣ ଦେଲେ  ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀଙ୍କୁ ; ପିଏମ ମୋଦି

ଦୁଇଟି ପାତ୍ର ଓ ଦୁଇଟି ମୁଦ୍ରା ର ଉଦାହରଣ ଦେଲେ ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀଙ୍କୁ ; ପିଏମ ମୋଦି

ଶୁକ୍ରବାର ଦିନ(ପରୀକ୍ଷା ପେ ଚର୍ଚ୍ଚା ) କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଭାରତର ବିଭିନ୍ନ ସ୍ଥାନରୁ ଛାତ୍ର ଓ ଶିକ୍ଷକମାନଙ୍କୁ ସମ୍ବୋଧିତ କରି ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ମୋଦୀ ପାତ୍ର ଏବଂ ମୁଦ୍ରାର ରୂପାୟନ ବ୍ୟବହାର କରି ଧ୍ୟାନ ରଖିବାର ଗୁରୁତ୍ୱ ଉପରେ ଗୁରୁତ୍ୱାରୋପ କରିଛନ୍ତି। , ବିଶେଷକରି ପରୀକ୍ଷା ସମୟରେ ନିଜ ମନକୁ ଧ୍ୟାନରେ ରଖିବା ଉପରେ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦୀ ଗୁରୁତ୍ୱାରୋପ କରିଛନ୍ତି।ତାଙ୍କ ବିନ୍ଦୁକୁ ବର୍ଣ୍ଣନା କରିବା ପାଇଁ ଏକ ରୂପାୟନ ବ୍ୟବହାର କରି ସେ କହିଥିଲେ, “ଦୁଇଟି ପାତ୍ର ପାଣି ନିଅ। ଉଭୟରେ ଗୋଟିଏ ମୁଦ୍ରା ରଖ | ବର୍ତ୍ତମାନ କଳ୍ପନା କର ଯେ ନିଜ ପାତ୍ରରେ ପାଣି ଚାଲୁଥିବା ବେଳେ ଅନ୍ୟଟି ସ୍ଥିର ଅଛି | ଯେଉଁ ପାତ୍ରରେ ଜଳ ଗତି କରୁଛି, ତୁମେ ମୁଦ୍ରାକୁ ସ୍ପଷ୍ଟ ଭାବରେ ଦେଖିବାରେ ସକ୍ଷମ ହେବ ନାହିଁ। କିନ୍ତୁ ଯେଉଁ ପାତ୍ରରେ ଜଳ ସ୍ଥିର ଅଛି, ତୁମେ ସେହି ମୁଦ୍ରାକୁ ଅତିସ୍ପଷ୍ଟଭାବରେ ଦେଖି ପାରିବ | ଭାବରେ ଦେଖି ପାରିବ ସ୍ପଷ୍ଟଭାବରେ ଦେଖି ପାରିବ ଅତିସ୍ପଷ୍ଟଭାବରେ ଦେଖି ପାରିବ |

ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ମୋଦୀ ଆହୁରି ମଧ୍ୟ କହିଛନ୍ତି, “ସେହିପରି ଭାବରେ ଯଦି ଆପଣ ବିଚଳିତ ହୁଅନ୍ତି, ତେବେ ମୁଦ୍ରା ଦୃଶ୍ୟମାନ ନହେବା ପରି ସମାନ ଜିନିଷ ଭିତରେ ଯାହା ଗଚ୍ଛିତ ଅଛି ତାହା ଆପଣ ମନେ ପକାଇ ପାରିବେ ନାହିଁ। ଧ୍ୟାନରେ ରହିବାକୁ, ଗଭୀର ନିଶ୍ୱାସ ନେବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ | ” ସୂଚନା ଥାଉକି ଆଜି ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ରେ ତାଲକ ଟର ଷ୍ଟାଡିୟମ ରେ (ପରୀକ୍ଷା ପେ ଚର୍ଚ୍ଚା ) ର ପଞ୍ଚମ ସଂସ୍କରଣ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଛି l 16,000 ହଜାର ଅଧିକ ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀ ,4896 ଶିକ୍ଷକ ଶିକ୍ଷୟତ୍ରୀ ଏବଂ 1223 ଅଭିଭାବକ ଏହି କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ରେ ଯୋଗ ଦେଇଥିଲେ l

Außerdem enthält die Damiana stimulierende ätherische Öle. Dass Viragil bereits zahlreichen Männern geholfen hat und diese sollen Dies dafür sorgen. Auch unregelmäßig Nitrate in jedweder Form einnehmen und klassische Arzneimittel zur Behandlung erektiler Dysfunktionen werden von den meisten Männern sehr gut vertragen.

Related post

ଆଜି ଉତ୍କଳ ଦିବସ ; ସମଗ୍ର ବିଶ୍ୱରେ ଏକ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର  ସ୍ଥାନ ପାଇଛି ମୋ ଓଡିଶା

ଆଜି ଉତ୍କଳ ଦିବସ ; ସମଗ୍ର ବିଶ୍ୱରେ ଏକ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ସ୍ଥାନ…

ସବୁଜ ସୁନ୍ଦର ଶସ୍ୟ ଶ୍ୟାମଳା ମୋ ଜନମ ଭୂଇଁ ଉତ୍କଳ,କଳା ଧର୍ମ ସଂସ୍କୃତି ଆଉ ନିଆରା ପରମ୍ପରା ପାଇଁ ସମଗ୍ର ବିଶ୍ୱରେ ଏକ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ସ୍ଥାନ ପାଇଛି ମୋ…
ନ୍ୟାୟ ପାଇଁ ଥାନା ଆଗରେ ଧାରଣା ଦେବେ ସରପଞ୍ଚ

ନ୍ୟାୟ ପାଇଁ ଥାନା ଆଗରେ ଧାରଣା ଦେବେ ସରପଞ୍ଚ

ଫୋକସ ପ୍ଲସ 1/4/23(ବ୍ୟୁରୋ): ଆମେ କହୁଛୁ ଯାଜପୁର ଜିଲ୍ଲା ବ୍ରହ୍ମବରଦା ଥାନା ରାଉତରାୟପୁର ସରପଂଚ ସ୍ୱର୍ଣଲତା ସାହୁ ଙ୍କ କଥା। ଅଭିଯୋଗ ଅନୁଯାୟୀ ସରପଞ୍ଚ ସ୍ୱର୍ଣଲତା ସାହୁ ପଞ୍ଚାୟତ…
ପୂର୍ବ ବଚସାକୁ ନେଇ ଆକ୍ରମଣ

ପୂର୍ବ ବଚସାକୁ ନେଇ ଆକ୍ରମଣ

ଫୋକସ ପ୍ଲସ 31/3/23(ଆନନ୍ଦପୁର): ଆନନ୍ଦପୁର ଉପଖଣ୍ଡ ଘସିପୁରା ବ୍ଲକ ଅଧ୍ୟକ୍ଷା ସ୍ବାମୀ ଘରେ ପଶି ବୃଦ୍ଧାଙ୍କୁ ଆକ୍ରମଣ କରିଥିଲେ । ଗୁରୁତର ଅବସ୍ଥାରେ ତାଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଛି ।…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *