HAPPY BIRTHDAY RASHMIKA MANDANNA !

HAPPY BIRTHDAY RASHMIKA MANDANNA !

ଆଲୁ ଅର୍ଜୁନ-ଷ୍ଟାର ଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ରିଲିଜ ହେବା ପରଠାରୁ ପୁଷ୍ପା ର ଅଭିନେତ୍ରୀ ରଶ୍ମିକା ମନ୍ଦନା ବହୁ ଚର୍ଚ୍ଚିତରେ ଅଛନ୍ତି। ଗତ ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ମୁମ୍ବାଇ ଛାଡୁଥିବା ନଜର ଆସିଥିବା ରଶ୍ମିକା, ଆଜି 26 ଏପ୍ରିଲ ରେ ନିଜ ଜନ୍ମଦିନ ପାଳନ କରୁଛନ୍ତି।ତାଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକମାନେ ଟ୍ୱିଟରକୁ ଯାଇ ତାଙ୍କ ବିଭିନ୍ନ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରୁ ରଶମିକାର ପ୍ରିୟ ଲୁକ୍ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି |ପ୍ରଶଂସକମାନେ ତାଙ୍କ ଜନ୍ମଦିନରେ ଶୁଭେଚ୍ଛା କାମନା କରିଛନ୍ତି |ତାଙ୍କ ଜନ୍ମଦିନରେ, ରଶମିକାଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକମାନେ ତାରକାଙ୍କ ପାଇଁ ଜନ୍ମଦିନର ଶୁଭେଚ୍ଛା ଜଣାଇଥିଲେ | ଜଣେ ପ୍ରଶଂସକ ରଶ୍ମିକାଙ୍କୁ ‘ସୁନ୍ଦରୀ ଝିଅ ‘ ଏବଂ ‘ଜାତୀୟ କ୍ରସ୍’ ବୋଲି କହିଥିଲେ। ଏହି ଟୁଇଟ୍‌ରେ ଲେଖାଥିଲା, “ସବୁଠାରୁ ସୁନ୍ଦର ଝିଅ ଏବଂ ନ୍ୟାସନାଲ କ୍ରସ୍ @iamRashmika କୁ, ତୁମର ଜନ୍ମଦିନର ଶୁଭେଚ୍ଛା “ଅନ୍ୟ ଜଣେ ପ୍ରଶଂସକ ଦର୍ଶାଇଛନ୍ତି ଯେ ରଶ୍ମିକା ତାଙ୍କ କ୍ୟାରିୟରର ସର୍ବୋତ୍ତମ ପର୍ଯ୍ୟାୟ ଦେଇ ଗତି କରୁଛନ୍ତି।

ରଶ୍ମିକା ମାଣ୍ଡାନ୍ନାଙ୍କ ଅପକମିଂ ଫାଇଲ୍ |

ଖବର ଅନୁଯାୟୀ, ଏପ୍ରିଲର ତୃତୀୟ ସପ୍ତାହରେ ଫିଲ୍ମର ସୁଟିଂ ଆରମ୍ଭ ହେବ। ତାଙ୍କର ଆଗାମୀ ରିଲିଜ୍ ସିଦ୍ଧାର୍ଥ ମଲହୋତ୍ରାଙ୍କ ମିଶନ୍ ମଜନୁ ହେବ, ଯାହା ଜୁନ୍ 10 ରେ ପ୍ରେକ୍ଷାଳୟରେ ମୁକ୍ତିଲାଭ କରିବ |

Related post

ପର୍ଯ୍ୟଟନଙ୍କ ମନମୋହୁଛି ପରାଛାଟ ଗ୍ରାମୀଣ ପାର୍କ l

ପର୍ଯ୍ୟଟନଙ୍କ ମନମୋହୁଛି ପରାଛାଟ ଗ୍ରାମୀଣ ପାର୍କ l

ଫୋକସ ପ୍ଲସ 15/4 (ଅନୁଗୁଳ):ଅନୁଗୁଳ ଜିଲ୍ଲାରେ ପ୍ରତି ପଂଚାୟତକୁ ଓଡିଶା ସରକାର ତଥା ଅନୁଗୋଳ ଜିଲ୍ଲାପାଳ ଙ୍କ ନିର୍ଦେଶକ୍ରମେ ଗ୍ରାମୀଣ ପାର୍କ ତିଆରି କରିବାରେ ଆଦେଶ ମିଳି ସାରିବାପରେ…
କଇଁଛ ସୁରକ୍ଷା ସଚେତନତା ଶିବିର I

କଇଁଛ ସୁରକ୍ଷା ସଚେତନତା ଶିବିର I

ରମ୍ଭା ବନାଞ୍ଚଳ ଅଧିକାରୀ ନୃସିଂହ ବେହେରାଙ୍କ ନେତୃତ୍ବରେ କଇଁଛ ସୁରକ୍ଷା ସଚେତନତା ଶିବିର ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଯାଇଛି | ଶିବିରକୁ ରାମଲେଙ୍କା ପଞ୍ଚାୟତ ନବନିର୍ବାଚିତ ସରପଞ୍ଚ ସବିତା ବିଶ୍ବାଳ ସୁରକ୍ଷା…

Leave a Reply

Your email address will not be published.