ବିଦ୍ୟୁତ ତାର ମରାମତି ବେଳେ କରେଣ୍ଟ ସଂସ୍ପର୍ଶରେ ଆସି ଖୁଣ୍ଟରୁ ପଡ଼ି ଜଣେ ଗୁରୁତର

ବିଦ୍ୟୁତ ତାର ମରାମତି ବେଳେ କରେଣ୍ଟ ସଂସ୍ପର୍ଶରେ ଆସି ଖୁଣ୍ଟରୁ ପଡ଼ି ଜଣେ ଗୁରୁତର

ଫୋକସ ପ୍ଲସ (ବ୍ୟୁରୋ ) 5.04.2022 : ବିଦ୍ୟୁତ୍‌ ତାର ମରାମତି ବେଳେ କରେଣ୍ଟ ସଂସ୍ପର୍ଶରେ ଆସି ଜଣେ ଠିକା ଶ୍ରମିକ ଖୁଣ୍ଟରୁ ପଡ଼ି ଗୁରୁତର ହୋଇଛି । ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ଗୁରୁତର ଅବସ୍ଥାରେ ଶ୍ରମିକ ଜଣଙ୍କୁ ସ୍ଥାନୀୟ ଲୋକଙ୍କ ସହଯୋଗ କ୍ରମେ ଆମ୍ବୁଲାନ୍ସ ଯୋଗେ ହରିଚନ୍ଦନପୁର ଗୋଷ୍ଟି ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟ କେନ୍ଦ୍ରରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଥିଲା ପରେ ଅବସ୍ଥା ଗୁରୁତର ହେବାରୁ ଜିଲ୍ଲା ମୁଖ୍ୟ ଚିକିତ୍ସାଳୟ ସ୍ଥାନାନ୍ତର କରାଯାଇଛି ଜଣାପଡିଛି । ଏପରି ଅଭାବନୀୟ ଘଟଣା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି କେନ୍ଦୁଝର ଜିଲ୍ଲା ହରିଚନ୍ଦନପୁର ଥାନା ଜାମୁଦା ଗ୍ରାମରେ । ତେବେ ଗୁରୁତର ଜଣଙ୍କ ଧୁରୁଡିଆମ୍ବ ଗ୍ରାମ ପଞ୍ଚାୟତ କରଡ଼ାପାଳ ଗ୍ରାମ ତୁଟା ସାହିର ପାଣ୍ଡବ ତନ୍ତୀଙ୍କ ପୁତ୍ର ଦେବେନ୍ଦ୍ର ତନ୍ତୀ । ଦେବେନ୍ଦ୍ର ୪ ମାସ ହେବ ଠିକା କର୍ମଚାରୀ ଭାବେ ବିଦ୍ୟୁତ ବିଭାଗରେ କାମ କରିଆସୁଥିଲେ । ସୂଚନା ଅନୁସାରେ ହରିଚନ୍ଦନପୁର ବିଦ୍ୟୁତ ଡିଭିଜନ୍‌ ଅନ୍ତର୍ଗତ ଜାମୁଦା ଗ୍ରାମ ବଡ଼ଖମଣ ସାହିର ଜୟକୃଷ୍ଣ ନାଏକ କୁକୁଡ଼ା ଫାର୍ମର ବିଦ୍ୟୁତ ବିଲ ଦେନଥିବାରୁ ଦୀର୍ଘଦିନ ହେବ ବିଦ୍ୟୁତ ବିଭାଗ ତରଫରୁ ବିଦ୍ୟୁତ ସଂଯୋଗକୁ ବନ୍ଦ କରି ଦିଆଯାଇଥିଲା । ତେବେ ଆଜି ଦେବେନ୍ଦ୍ର ବିଦ୍ୟୁତ ସଂଯୋଗ କରୁଥିବା ସମୟରେ କରେଣ୍ଟ ସଂସ୍ପର୍ଶରେ ଆସି ଖୁଣ୍ଟ ଉପରୁ ତରକୁ ଖସିପଡ଼ି ଗୁରୁତର ହୋଇଥିଲେ । ତେବେ କେଉଁ ପରିସ୍ଥିତିରେ ଏପରି ଅଘଟଣ ଘଟିଲା ,ଉପରିସ୍ଥ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ପାଖରେ କୌଣସି ଖବର ଥିଲା କି ନାହିଁ ତାହା ତଦନ୍ତ ପରେ ପ୍ରକୃତ ସତ୍ୟାସତ୍ୟ ଜଣାପଡ଼ିବ ବୋଲି ସାଧାରଣରେ ଚର୍ଚ୍ଚା ହେଉଛି ।ରିପୋର୍ଟ – ଲକ୍ଷ୍ମଣ କୁମାର ମହାନ୍ତ, ହରିଚନ୍ଦନପୁର

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Related post

ଆଖୁ ଓ ପନିପରିବା ଚାଷ କରି ସ୍ବାବଲମ୍ବୀ ହୋଇଛନ୍ତି ଯୁବଚାଷୀ

ଆଖୁ ଓ ପନିପରିବା ଚାଷ କରି ସ୍ବାବଲମ୍ବୀ ହୋଇଛନ୍ତି ଯୁବଚାଷୀ

ଦିନକୁ ଦିନ ଆଖୁଚାସରୁ ମୁହଁ ଫେରାଉଚ୍ଚନ୍ତି କେନ୍ଦ୍ରାପଡ଼ା ଚାଷୀ । କିନ୍ତୁ ସେହି ଚାଷ କରି ସ୍ବାବଲମ୍ବୀ ହେଉଛନ୍ତି ଜଣେ ଯୁବ ଚାଷୀ । କିଛିବର୍ଷ ପୂର୍ବେ ଆଇଟିଆଇ…
ଭାରତକୁ ପ୍ରଶଂସା କଲେ ଆମେରିକାର ରାଷ୍ଟ୍ରପତି

ଭାରତକୁ ପ୍ରଶଂସା କଲେ ଆମେରିକାର ରାଷ୍ଟ୍ରପତି

ଫୋକସ ପ୍ଲସ 24/5/22 :ଟୋକିଓରେ କ୍ୱାଡ ସମ୍ମିଳନୀର ଅଧିବେଶନରେ ଆମେରିକାର ରାଷ୍ଟ୍ରପତି ଜୋ ବିଡେନ ଗଣତାନ୍ତ୍ରିକ ଉପାୟରେ କୋଭିଡ ମହାମାରୀକୁ ସଫଳତାର ସହ ପରିଚାଳନା କରିଥିବାରୁ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ମୋଦୀଙ୍କୁ…
ଜିଲ୍ଲାପ୍ରଶାସନ ଙ୍କୁ ଧନ୍ୟବାଦ ଜଣାଇଲେ ବୁଣାକାର ସଂଘ

ଜିଲ୍ଲାପ୍ରଶାସନ ଙ୍କୁ ଧନ୍ୟବାଦ ଜଣାଇଲେ ବୁଣାକାର ସଂଘ

ହସ୍ତତନ୍ତର ଜିଲ୍ଲା ସୁବର୍ଣ୍ଣପୁର । ଜିଲ୍ଲାର ହସ୍ତତନ୍ତ ବା ବାନ୍ଧ କଳା ସାରା ପୃଥିବୀରେ ଏକ ସ୍ବତନ୍ତ୍ରତା ସୃଷ୍ଟି କରି ପାରିଛି । ସୁକ୍ଷ୍ମ ସୁତାରେ ହାତ ବୁଣା…

Leave a Reply

Your email address will not be published.