ବିଜେପି ର ପ୍ରତିଷ୍ଠା ଦିବସ

ବିଜେପି ର ପ୍ରତିଷ୍ଠା ଦିବସ

ଫୋକସ ପ୍ଲସ :07/04(ବାଲେଶ୍ୱର ):ବିଜେପିର ୪୩ ତମ ପ୍ରତିଷ୍ଠା ଦିବସ ସାରା ଦେଶରେ ପାଳନ ହେଉଥିବା ବେଳେ ବାଲିଆପାଳ ବ୍ଲକ ରେ ମଧ୍ୟ ପ୍ରତିଷ୍ଠା ଦିବସ ପାଳନ କରାଯାଇଛି।ଆଜି ବାଲିଆପାଳ ବ୍ଲକ ବିଜେପି କାର୍ଯ୍ୟାଳୟରେ ପ୍ରତିଷ୍ଠା ଦିବସ ପାଳନ କରାଜାଇଥିବା ବେଳେ ପ୍ରଥମେ କାର୍ଯ୍ୟକର୍ତା ମାନେ ଭାରତମାତା ର ଫଟୋଚିତ୍ରରେ ମାଲ୍ୟାର୍ପଣ କରିଥିବାବେଳେ ପୂର୍ବତନ ଜିଲ୍ଲାପରିଷଦ ଅଜୟ କୁମାର ସାହୁ ଦଳୀୟ ପତାକା ଉତ୍ତୋଳନ କରିଥିବା ବେଳେ ତତ୍ପରେ ଜାତୀୟ ସଂଗୀତ ଗାନ କରିଥିଲେ।ପରେପରେ ପ୍ରତିଷ୍ଠା ଦିବସ ବାବଦରେ ଆଲୋଚନା କରାଯାଇଥିବାବେଳେ ଦଳର ସଂଗଠନ କୁ ବାଲିଆପାଳ ରେ କେମିତି ମଜବୁତ୍ କରାଯିବ ସେ ବାବଦରେ ଆଲୋଚନା ହୋଇଥିଲା  ।  ଉକ୍ତ ବୈଠକରେ ଜିଲ୍ଲା ଓବିସି ମୋର୍ଚା ସଭାପତି ଅରବିନ୍ଦ ବେହେରା,ରାଜ୍ୟ ଉପସଭାପତି ଅଜୟ କୁମାର ସାହୁ, ବାଲିଆପାଳ ମଣ୍ଡଳ ସଭାପତି ମୂରଲୀଧର ସାହୁ, ଗୌରବ ଅଣ୍ଡିଆ, ସାଂସଦ ପ୍ରତିନିଧି ମହେଶ୍ୱର ଜେନା,ଖପରାପଦା ମଣ୍ଡଳ ସଭାପତି ଲଷ୍ମୀଧର ପ୍ରଧାନ, ନିମାଇଁ ଦାସ, କରୁଣାକର ଜେନା,ଲଙ୍ଗଳେଶ୍ୱର ମଣ୍ଡଳ ସଭାପତି ଗଗନ କୁମାର ସାହୁ ପ୍ରମୁଖ ଯୋଗଦାନ କରିଥିଲେ।
ସେହିପରି ନୁଆଁଗା ପଞ୍ଚାୟତର ଯମୁନା ଶୂଳ ପାନ୍ଥ ନିବାସରେ ପୂର୍ବତନ ବ୍ଲକ୍ ସଭାପତି ସୁବଳ ଚନ୍ଦ୍ର ଦାସ ଙ୍କ ନେତୃତ୍ୱରେ ଦଳର ପ୍ରତିଷ୍ଠା ଦିବସ ପାଳନ ହୋଇଥିବା ବେଳେ ପୂର୍ବତନ କୃଷକମୁର୍ଚା ସାଧାରଣ ସମ୍ପାଦକ ଅଦୈତ ବାଗ୍, ପୁର୍ବତନ କୃଷକନେତା ସୂର୍ଯ୍ୟ ନାରାୟଣ ସାହୁ,ବସ୍ତାର ପୂର୍ବତନ ମଣ୍ଡଳ ସଭାପତି ଶିବାନନ୍ଦ ଦାଶ,ଅଭିରାମ ମଲ୍ଲିକ, ବରିଷ୍ଠ କାର୍ଯ୍ୟକର୍ତା ଚତୁର୍ଭୁଜ ବାରିକ୍,ଅଜିତ ପଟ୍ଟାୟତ ପ୍ରମୁଖ ଯୋଗଦାନ କରିଥିବା ବେଳେ ବସ୍ତା ନିର୍ବାଚନ ମଣ୍ଡଳୀର ବିଭିନ୍ନ ପଞ୍ଚାୟତର କାର୍ଯ୍ୟକର୍ତ୍ତା ଯୋଗଦାନ କରି ଦଳୀୟ ପତାକା ଉତ୍ତୋଳନ କରିଥିଲେ I ପରେ ପାନ୍ଥ ନିବାସରେ ଏକ ବୈଠକ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇ ବସ୍ତା ନିର୍ବାଚନ ମଣ୍ଡଳୀରେ ଆଗାମୀ ଦିନରେ ଦଳକୁ କିପରି ମଜବୁତ୍ କରାଯିବ ସେନେଇ ଉପସ୍ଥିତ ବରିଷ୍ଠ କର୍ମୀ ମାନଙ୍କୁ ମନ୍ତ୍ର ଫୁଙ୍କି ଥିଲେ।
ବାଲିଆପାଳ ରୁ ପ୍ରଭାତ କୁମାର ଦାସ ଙ୍କ ରିପୋର୍ଟ ଫୋକସ ପ୍ଲସ

Related post

ମଦୁଆ ବାପର ଉନ୍ମତକାଣ୍ଡ।

ମଦୁଆ ବାପର ଉନ୍ମତକାଣ୍ଡ।

ଫୋକସ ପ୍ଲସ 8/5/22 (ବାଲେଶ୍ୱର):  ଏକ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଖବର ଆସି ପହଞ୍ଚିଛି; ସିମୁଳିଆ ର ଜଣେ ମଦୁଆ ବାପା ତାର ୫ବର୍ଷ ଝିଅକୁ ବାଡିରେ ପିଟି ପିଟି ଲହୁଲୁହାଣ…
ଡ୍ରାଇଭର ମହାସଂଘ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ଙ୍କ ଉଦ୍ଦେଶ୍ୟରେ ଜିଲ୍ଲାପାଳ ଙ୍କୁ ଦେଲେ ଦାବିପତ୍ର I

ଡ୍ରାଇଭର ମହାସଂଘ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ଙ୍କ ଉଦ୍ଦେଶ୍ୟରେ ଜିଲ୍ଲାପାଳ ଙ୍କୁ ଦେଲେ ଦାବିପତ୍ର…

ଫୋକସ ପ୍ଲସ 14/4 (ସୁନ୍ଦରଗଡ଼): ସୁନ୍ଦରଗଡ଼ ଓଡ଼ିଶା ଡ୍ରାଇଭର ମହାସଂଘ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ଙ୍କ ଉଦ୍ଦେଶ୍ୟରେ ଜିଲ୍ଲାପାଳ ଙ୍କୁ ଦେଲେ ଦାବିପତ୍ର I ରାଜ୍ୟବ୍ୟାପୀ ସଂଘର୍ଷ କରୁଥିବା ଗାଡ଼ି ଡ୍ରାଇଭର…
ବିକଳାଙ୍ଗ ଶିଶୁ ଙ୍କୁ ସାହା ହେବ କିଏ ?

ବିକଳାଙ୍ଗ ଶିଶୁ ଙ୍କୁ ସାହା ହେବ କିଏ ?

ଫୋକସ ପ୍ଲସ 14/4 (ବାଲେଶ୍ୱର): ବାଲେଶ୍ଵର ଜିଲ୍ଲା ସିମୁଳିଆ ବ୍ଲକ ଶ୍ୟାମସୁନ୍ଦର ପୁର ପଂଚାୟତ ସଂପେଇ ଗ୍ରାମ ର ଗୀତା ଶ୍ରୀବସ୍ତା ଙ୍କ ଦୁଇ ପୁତ୍ର କୃଷ୍ନା ଶ୍ରୀବସ୍ତା…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *