ପଜିଟିଭ୍ ଚିହ୍ନଟ ପରେ ବନ୍ଧ ହେଲା ବିଦ୍ୟାଳୟ

ପଜିଟିଭ୍ ଚିହ୍ନଟ ପରେ ବନ୍ଧ ହେଲା ବିଦ୍ୟାଳୟ

ଫୋକସ ପ୍ଲସ ( ବ୍ୟୁରୋ ) 12.04.22 : କରୋନା ପଜିଟିଭ ର ଗ୍ରାଫ କମିଯାଇଥିଲେ ମଧ୍ୟ ପୁଣି ଉପରମୁହାଁ ହେଉଛି କରୋନା l ଗତ ସପ୍ତାହରେ ଅନେକ ଛାତ୍ର ଓ ଶିକ୍ଷକ କୋଭିଡ -19 ପାଇଁ ପଜିଟିଭ୍ ପରୀକ୍ଷା କରିବା ପରେ ନୋଏଡାର ଦୁଇଟି ବିଦ୍ୟାଳୟ ଏବଂ ଗାଜିଆବାଦର ଗୋଟିଏ ବିଦ୍ୟାଳୟ ଶୀଘ୍ର ସେମାନଙ୍କ ଅଫଲାଇନ କ୍ଲାସ ସ୍ଥଗିତ ରଖିଥିଲା। ଗତ ସପ୍ତାହରେ ଶିକ୍ଷକମାନେ କୋଭିଡ୍ -19 ପାଇଁ ପଜିଟିଭ୍ ପରୀକ୍ଷା କରିଥିଲେ | ନୋଏଡାର ସନ୍ଥ ଫ୍ରାନ୍ସିସ୍ ସ୍କୁଲ୍ ଏବଂ ଖାଏତାନ୍ ପବ୍ଲିକ୍ ସ୍କୁଲ୍ ଏବଂ ଗାଜିଆବାଦର କେ.ଆର. ସଂକ୍ରମଣର ଶୃଙ୍ଖଳା |“ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଦୁଇଟି ମାମଲା ଚିହ୍ନଟ ହେବା ପରେ ଆମେ ତୁରନ୍ତ ସମସ୍ତ ଅଫଲାଇନ୍ କ୍ଲାସ ସ୍ଥଗିତ ରଖିଲୁ। ସତର୍କତାମୂଳକ ପଦକ୍ଷେପ ଭାବରେ ରବିବାର ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସ୍କୁଲ ବନ୍ଦ ରହିବ ବୋଲି ବିଦ୍ୟାଳୟର ମୁଖପାତ୍ର କହିଛନ୍ତି।ଗତ ସପ୍ତାହରେ ନୋଏଡାର ଖଇତାନ ବିଦ୍ୟାଳୟର ଅତି କମରେ 13 ଜଣ ଛାତ୍ର ଏବଂ ତିନିଜଣ ଶିକ୍ଷକ କୋଭିଡ ପଜିଟିଭ୍ ପାଇଥିଲେ, ଯାହା ପରେ ସମସ୍ତ ଗ୍ରେଡ୍ ପାଇଁ ଅଫଲାଇନ୍ କ୍ଲାସ୍ ତୁରନ୍ତ ସ୍ଥଗିତ ରଖାଯାଇଥିଲା |“ଆମେ ଉଭୟ ବିଦ୍ୟାଳୟର ପରିମଳ ପ୍ରକ୍ରିୟା ଆରମ୍ଭ କରିଛୁ। ସମସ୍ତ କର୍ମଚାରୀଙ୍କ ମନଇଚ୍ଛା ପରୀକ୍ଷା ପାଇଁ 100 ରୁ ଅଧିକ RT-PCR ପରୀକ୍ଷା କିଟ୍ ବିଦ୍ୟାଳୟକୁ ପଠାଯାଇଛି | ଏହାର ପ୍ରସାର ଏବଂ ପ୍ରକାର ଉପରେ ମନ୍ତବ୍ୟ ଦେବା ଏତେ ଶୀଘ୍ର ବୋଲି ଜିଲ୍ଲା ପର୍ଯ୍ୟବେକ୍ଷକ ଗୌତମ ବୁଦ୍ଧ ନାଗର ମନୋଜ କୁଶୱା କହିଛନ୍ତି। ଗାଜିଆବାଦରେ, କେ.ଆର ମଙ୍ଗଲାମ ସ୍କୁଲ ମଧ୍ୟ ଏପ୍ରିଲ 4 ରେ ସ୍କୁଲ ଖୋଲିବା ପରେ ଅଫଲାଇନ କ୍ଲାସକୁ ସ୍ଥଗିତ ରଖିଛି। ସୋମବାର ଠାରୁ ଆରମ୍ଭ କରନ୍ତୁ | କୋଭିଡ ବିସ୍ତାରକୁ ରୋକିବା ପାଇଁ ଆମେ ସମସ୍ତ ସମ୍ଭାବ୍ୟ ସତର୍କତା ଅବଲମ୍ବନ କରୁଛୁ ବୋଲି ସ୍କୁଲ ମୁଖପାତ୍ର କହିଛନ୍ତି।

Related post

ସ୍ତ୍ରୀ କୁ ହତ୍ୟା ତାପରେ  ସ୍ୱାମୀ ଆତ୍ମହତ୍ୟା

ସ୍ତ୍ରୀ କୁ ହତ୍ୟା ତାପରେ ସ୍ୱାମୀ ଆତ୍ମହତ୍ୟା

ଫୋକସପ୍ଲସ 30/05/23(ଧାମନଗର) ଚାଞ୍ଚଲ୍ୟ କର ହତ୍ୟା ନିଜ ସ୍ତ୍ରୀ କୁ ପ୍ରଥମେ ହତ୍ୟା ତାପରେ ସ୍ୱାମୀ କରିଲା ଆତ୍ମହତ୍ୟା ! ଧାରୁଆ କଟୁରୀ ରେ ହାଣି ହତ୍ୟା କରିବା…
କାହିଁକି ଏମିତି କହିଲେ ବାଗେଶ୍ୱର ବାବା ?

କାହିଁକି ଏମିତି କହିଲେ ବାଗେଶ୍ୱର ବାବା ?

  ଫୋକସପ୍ଲସ 29/05/2023(ଅହମଦାବାଦ) କାହଁକି ଏମିତି କହିଲେ ବାଗେଶ୍ୱର ବାବା? ପଣ୍ଡିତ ଧିରେନ୍ଦ୍ର ଶାସ୍ତ୍ରୀ ତାଙ୍କ ବିବୃତ୍ତି ନେଇ ପ୍ରାୟତଃ ସବୁବେଳେ ହେଡ ଲାଇନରେ ରହିଥାନ୍ତି। , କିଛି…
ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣ ୪ ଶହ ତଳକୁ

ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣ ୪ ଶହ ତଳକୁ

ଫୋକସପ୍ଲସ 29/05/2023(ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ) ବର୍ତମାନ କରୋନା ମହାମାରୀ ସଂକ୍ରମଣ ଥମିବାରେ ଲାଗିଛି। କରୋନା ସଂକ୍ରମଣ ଦିନେ କମିଲେ ପୁଣି ବଢ଼ିବାରେ ଲାଗିଛି। ଭାରତୀୟ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ମନ୍ତ୍ରଣାଳୟ ଅନୁଯାୟୀ ଦେଶରେ ଦୈନିକ…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *