ପଜିଟିଭ୍ ଚିହ୍ନଟ ପରେ ବନ୍ଧ ହେଲା ବିଦ୍ୟାଳୟ

ପଜିଟିଭ୍ ଚିହ୍ନଟ ପରେ ବନ୍ଧ ହେଲା ବିଦ୍ୟାଳୟ

ଫୋକସ ପ୍ଲସ ( ବ୍ୟୁରୋ ) 12.04.22 : କରୋନା ପଜିଟିଭ ର ଗ୍ରାଫ କମିଯାଇଥିଲେ ମଧ୍ୟ ପୁଣି ଉପରମୁହାଁ ହେଉଛି କରୋନା l ଗତ ସପ୍ତାହରେ ଅନେକ ଛାତ୍ର ଓ ଶିକ୍ଷକ କୋଭିଡ -19 ପାଇଁ ପଜିଟିଭ୍ ପରୀକ୍ଷା କରିବା ପରେ ନୋଏଡାର ଦୁଇଟି ବିଦ୍ୟାଳୟ ଏବଂ ଗାଜିଆବାଦର ଗୋଟିଏ ବିଦ୍ୟାଳୟ ଶୀଘ୍ର ସେମାନଙ୍କ ଅଫଲାଇନ କ୍ଲାସ ସ୍ଥଗିତ ରଖିଥିଲା। ଗତ ସପ୍ତାହରେ ଶିକ୍ଷକମାନେ କୋଭିଡ୍ -19 ପାଇଁ ପଜିଟିଭ୍ ପରୀକ୍ଷା କରିଥିଲେ | ନୋଏଡାର ସନ୍ଥ ଫ୍ରାନ୍ସିସ୍ ସ୍କୁଲ୍ ଏବଂ ଖାଏତାନ୍ ପବ୍ଲିକ୍ ସ୍କୁଲ୍ ଏବଂ ଗାଜିଆବାଦର କେ.ଆର. ସଂକ୍ରମଣର ଶୃଙ୍ଖଳା |“ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଦୁଇଟି ମାମଲା ଚିହ୍ନଟ ହେବା ପରେ ଆମେ ତୁରନ୍ତ ସମସ୍ତ ଅଫଲାଇନ୍ କ୍ଲାସ ସ୍ଥଗିତ ରଖିଲୁ। ସତର୍କତାମୂଳକ ପଦକ୍ଷେପ ଭାବରେ ରବିବାର ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସ୍କୁଲ ବନ୍ଦ ରହିବ ବୋଲି ବିଦ୍ୟାଳୟର ମୁଖପାତ୍ର କହିଛନ୍ତି।ଗତ ସପ୍ତାହରେ ନୋଏଡାର ଖଇତାନ ବିଦ୍ୟାଳୟର ଅତି କମରେ 13 ଜଣ ଛାତ୍ର ଏବଂ ତିନିଜଣ ଶିକ୍ଷକ କୋଭିଡ ପଜିଟିଭ୍ ପାଇଥିଲେ, ଯାହା ପରେ ସମସ୍ତ ଗ୍ରେଡ୍ ପାଇଁ ଅଫଲାଇନ୍ କ୍ଲାସ୍ ତୁରନ୍ତ ସ୍ଥଗିତ ରଖାଯାଇଥିଲା |“ଆମେ ଉଭୟ ବିଦ୍ୟାଳୟର ପରିମଳ ପ୍ରକ୍ରିୟା ଆରମ୍ଭ କରିଛୁ। ସମସ୍ତ କର୍ମଚାରୀଙ୍କ ମନଇଚ୍ଛା ପରୀକ୍ଷା ପାଇଁ 100 ରୁ ଅଧିକ RT-PCR ପରୀକ୍ଷା କିଟ୍ ବିଦ୍ୟାଳୟକୁ ପଠାଯାଇଛି | ଏହାର ପ୍ରସାର ଏବଂ ପ୍ରକାର ଉପରେ ମନ୍ତବ୍ୟ ଦେବା ଏତେ ଶୀଘ୍ର ବୋଲି ଜିଲ୍ଲା ପର୍ଯ୍ୟବେକ୍ଷକ ଗୌତମ ବୁଦ୍ଧ ନାଗର ମନୋଜ କୁଶୱା କହିଛନ୍ତି। ଗାଜିଆବାଦରେ, କେ.ଆର ମଙ୍ଗଲାମ ସ୍କୁଲ ମଧ୍ୟ ଏପ୍ରିଲ 4 ରେ ସ୍କୁଲ ଖୋଲିବା ପରେ ଅଫଲାଇନ କ୍ଲାସକୁ ସ୍ଥଗିତ ରଖିଛି। ସୋମବାର ଠାରୁ ଆରମ୍ଭ କରନ୍ତୁ | କୋଭିଡ ବିସ୍ତାରକୁ ରୋକିବା ପାଇଁ ଆମେ ସମସ୍ତ ସମ୍ଭାବ୍ୟ ସତର୍କତା ଅବଲମ୍ବନ କରୁଛୁ ବୋଲି ସ୍କୁଲ ମୁଖପାତ୍ର କହିଛନ୍ତି।

Related post

ନିର୍ବାଚନୀ ମଇଦାନକୁ ଓହ୍ଲାଇଲେ ଭାଜପାର କଟକ ସାଂସଦ ପ୍ରାର୍ଥୀ ଭର୍ତୁହରୀ।

ନିର୍ବାଚନୀ ମଇଦାନକୁ ଓହ୍ଲାଇଲେ ଭାଜପାର କଟକ ସାଂସଦ ପ୍ରାର୍ଥୀ ଭର୍ତୁହରୀ।

କଟକ୦୮/୦୪/୨୦୨୪; ଏବେ ମଧ୍ୟ ବିଭିନ୍ନ ଦଳରେ ମିଶ୍ରଣ ପର୍ବ ଜାରି ରହିଥିବା ବେଳେ ଗତ କିଛି ଦିନ ତଳେ ଶଙ୍ଖ ଛାଡି ପଦ୍ମ ଧରିଥିବା ବିଜେପି ର କଟକ…
୧୭ ମିନିଟରେ ନିଆରା ବାହାଘର |

୧୭ ମିନିଟରେ ନିଆରା ବାହାଘର |

ସୁନ୍ଦରଗଡ଼୦୮/୦୪/୨୦୨୪; ସୁନ୍ଦରଗଡ଼ ଜିଲ୍ଲା ରାଜଗାଙ୍ଗପୁର ରାନିବନ୍ଧ ଠାରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି ନିଆରା ଢଙ୍ଗରେ ବାହାଘର, ସାଧାରଣତଃ ଆପଣମାନେ ଦେଖିଥିବେ ବରଯାତ୍ରୀ ନେଇ ବାଜା ବାଣ ରୋଷଣି ରେ ବର…
ଆସୁଛି କାଳବୈଶାଖୀ ଜବର,୪ ଦିନ ବର୍ଷିବ |

ଆସୁଛି କାଳବୈଶାଖୀ ଜବର,୪ ଦିନ ବର୍ଷିବ |

ପାଣିପାଗ ୦୮/୦୪/୨୦୨୪; ଆସୁଛି ବଡ ବର୍ଷା | ୪ ଦିନ ବର୍ଷିବ | ଏହି ସବୁ ରାଜ୍ୟରେ ତାଣ୍ଡବ ରଚିବ କାଳବୈଶାଖୀ | ପାଣିପାଗ ବିଭାଗ ଅନୁଯାୟୀ, ଅରୁଣାଚଳ…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *