ଅବସରପ୍ରାପ୍ତ ଶିକ୍ଷାବିତ୍ ଜ୍ଞାନେନ୍ଦ୍ର ଚୌଧୁରୀ ଙ୍କ ପରଲୋକ ରେ ଶୋକ।

ଅବସରପ୍ରାପ୍ତ ଶିକ୍ଷାବିତ୍ ଜ୍ଞାନେନ୍ଦ୍ର ଚୌଧୁରୀ ଙ୍କ ପରଲୋକ ରେ ଶୋକ।

ଫୋକସ ପ୍ଲସ 15/5/22 (ମୟୁରଭଞ୍ଜ):ରାଇରଙ୍ଗପୁର ସହର ସନ୍ନିକଟ ବିକାଶ ନଗର ବସ୍ତି ରେ ଥିବା ନିଜ ବାସଭବନ ରେ ଅବସରପ୍ରାପ୍ତ ବିଶିଷ୍ଟ ଶିକ୍ଷାବିତ୍ ଜ୍ଞାନେନ୍ଦ୍ର ଚୌଧୁରୀ (୯୫) ଙ୍କ ଗତ ୧୩.୦୫.୨୦୨୨ ସକାଳ ସାତ ଟା ସମୟ ରେ ପରଲୋକ ହୋଇଯାଇଛି। ସେ ଜଣେ ମିଷ୍ଟଭାଷୀ, ଧର୍ମପରାୟଣ, ପରୋପକାରୀ ବ୍ୟକ୍ତି ଥିଲେ। ତାଙ୍କ ପୁତ୍ର ମନୁ ଚୌଧୁରୀ ଜଣେ ସକ୍ରିୟ ବରିଷ୍ଠ ବିଜେଡି ଦଳ ର ନେତା ଓ ପୁତ୍ର ବଧୂ ମମିତା ଚୌଧୁରୀ ରାଇରଙ୍ଗପୁର ପୌର ପରିଷଦ ର ଉପାଧ୍ୟକ୍ଷ ଅଟନ୍ତି। ତାଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ବରଣ ର ଖବର ପାଇ ସହର ର ବିଶିଷ୍ଟ ବ୍ୟକ୍ତି ବିଶେଷ, ବିଭିନ୍ନ ରାଜନୈତିକ ଦଳର ନେତା ମାନେ, ଅଭିଷେକ ପଟ୍ଟନାୟକ(ପୌର ପରିଷଦ ଅଧ୍ୟକ୍ଷ), ନିମାଇଁ ମୁର୍ମୁ(ବିଯାତଲା ବ୍ଲକ ପୂର୍ବତନ ଅଧ୍ୟକ୍ଷ) ଓ ଅନ୍ୟାନ୍ୟ ବହୁ ବ୍ୟକ୍ତି ବିଶେଷ ମାନେ ସମସ୍ତେ ଉପସ୍ଥିତ ରହି ଶ୍ରଦ୍ଧାଞ୍ଜଳି ଜ୍ଞାପନ କରିଥିଲେ। ବାମନ ଘାଟି ବ୍ରାହ୍ମଣ ମହାସଭା ସଦସ୍ୟ ନୀରୋଜ ପଣ୍ଡା, ପାର୍ଥ କବି, ଧୂର୍ଯୋଟି ଓତା, ଅଶ୍ଵିନୀ ପଣ୍ଡା, ସତ୍ୟରଞ୍ଜନ ମହାପାତ୍ର, ଇଶାନ ମିଶ୍ର, ସଂଗ୍ରାମ କବି, ପ୍ରଶାନ୍ତ ପରୀକ୍ଷା,ସୁଶାନ୍ତ ପରୀକ୍ଷା,ନିକୁଞ୍ଜ ମିଶ୍ର,ସୋମନାଥ ମିଶ୍ର,ବିରେଶ୍ କବି,ସୁଧୀର ମିଶ୍ର,ରମାକାନ୍ତ ପଣ୍ଡା ଓ ଅନ୍ୟାନ୍ୟ ସଦସ୍ୟ ବୃନ୍ଦ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ଉପସ୍ଥିତ ରହି ପୁଷ୍ପମାଲ୍ୟ ଦେଇ ଶ୍ରଦ୍ଧାଞ୍ଜଳି ଜ୍ଞାପନ କରିଥିଲେ। ତାଙ୍କ ପୁତ୍ର ମନୁ ଚୌଧୁରୀ ମୁଖାଗ୍ନି ଦେଇଥିଲେ।

ରାଇରଙ୍ଗପୁର ରୁ ଜିତେନ୍ଦ୍ର କୁମାର ଅଗ୍ରୱାଲ ଙ୍କ ରିପୋର୍ଟ  ଫୋକସ ପ୍ଲସ I

 

Related post

ନିର୍ବାଚନୀ ମଇଦାନକୁ ଓହ୍ଲାଇଲେ ଭାଜପାର କଟକ ସାଂସଦ ପ୍ରାର୍ଥୀ ଭର୍ତୁହରୀ।

ନିର୍ବାଚନୀ ମଇଦାନକୁ ଓହ୍ଲାଇଲେ ଭାଜପାର କଟକ ସାଂସଦ ପ୍ରାର୍ଥୀ ଭର୍ତୁହରୀ।

କଟକ୦୮/୦୪/୨୦୨୪; ଏବେ ମଧ୍ୟ ବିଭିନ୍ନ ଦଳରେ ମିଶ୍ରଣ ପର୍ବ ଜାରି ରହିଥିବା ବେଳେ ଗତ କିଛି ଦିନ ତଳେ ଶଙ୍ଖ ଛାଡି ପଦ୍ମ ଧରିଥିବା ବିଜେପି ର କଟକ…
୧୭ ମିନିଟରେ ନିଆରା ବାହାଘର |

୧୭ ମିନିଟରେ ନିଆରା ବାହାଘର |

ସୁନ୍ଦରଗଡ଼୦୮/୦୪/୨୦୨୪; ସୁନ୍ଦରଗଡ଼ ଜିଲ୍ଲା ରାଜଗାଙ୍ଗପୁର ରାନିବନ୍ଧ ଠାରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି ନିଆରା ଢଙ୍ଗରେ ବାହାଘର, ସାଧାରଣତଃ ଆପଣମାନେ ଦେଖିଥିବେ ବରଯାତ୍ରୀ ନେଇ ବାଜା ବାଣ ରୋଷଣି ରେ ବର…
ଆସୁଛି କାଳବୈଶାଖୀ ଜବର,୪ ଦିନ ବର୍ଷିବ |

ଆସୁଛି କାଳବୈଶାଖୀ ଜବର,୪ ଦିନ ବର୍ଷିବ |

ପାଣିପାଗ ୦୮/୦୪/୨୦୨୪; ଆସୁଛି ବଡ ବର୍ଷା | ୪ ଦିନ ବର୍ଷିବ | ଏହି ସବୁ ରାଜ୍ୟରେ ତାଣ୍ଡବ ରଚିବ କାଳବୈଶାଖୀ | ପାଣିପାଗ ବିଭାଗ ଅନୁଯାୟୀ, ଅରୁଣାଚଳ…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *