ଉପଜିଲ୍ଲାପାଳଙ୍କ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ କୁ ମାନିଲାନି ସଦରଥାନା ପୋଲିସ୍ ।

ଉପଜିଲ୍ଲାପାଳଙ୍କ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ କୁ ମାନିଲାନି ସଦରଥାନା ପୋଲିସ୍ ।

୯ ମାସର ଗର୍ଭବତୀ ଭାଇ ବୋହୂର ପେଟରେ ଅତି ଅମାନୁଷିକ ଭାବରେ ଗୋଇଠା ବିଧା ମାରିଲା ଦେଢ଼ସୁର ? ଏବେ ଯନ୍ତ୍ରଣାରେ ଭାଇବୋହୁ ପିଲାର ସୁରକ୍ଷା ଚିନ୍ତାରେ ପରିବାର ଲୋକେ । ଉପଜିଲ୍ଲାପାଳଙ୍କ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ କୁ ମାନୁନି ସାଦରଥାନା ପୋଲିସ୍ ବାରମ୍ବାର ଥାନା କୁ ଦୌଡ଼ି ଦୌଡ଼ି ଭୟଭୀତ ଅବସ୍ଥାରେ ଅଭିଯୋଗକାରୀ । କେନ୍ଦ୍ରାପଡ଼ା ଜିଲ୍ଲାରେ ଦିନକୁ ଦିନ ଆଇନ୍ ଶୃଙ୍ଖଳା ପରିସ୍ଥିତି ବିଗିଡ଼ିବାରେ ଲାଗିଛି ପୋଲିସ୍ ର କାର୍ଯ୍ୟକଳାପ କୁ ନେଇ ଉଠିଛି ବଡ଼ ପ୍ରଶ୍ନ । ଆମେ କହୁଚୁ କେନ୍ଦ୍ରାପଡ଼ା ଜିଲ୍ଲା ସଦର ଥାନା ଅଧୀନରେ ଥିବା କେଶରପୁର ଗ୍ରାମର ଥିବା ନରେନ୍ଦ୍ର ମିଶ୍ର ଙ୍କ ପରିବାର କଥା , ଦୀର୍ଘ ଦୁଇ ବର୍ଷ ହେବ ନରେନ୍ଦ୍ର ତାଙ୍କ ନିଜ ନଡ଼ା ଛପର ଘରକୁ ଛପର କରିବାକୁ ଯାଉଥିବା ବେଳେ ତାଙ୍କ ବଡ଼ ଭାଇ ରାଜେନ୍ଦ୍ର ମିଶ୍ର ଓ ପୁତୁରା ଜେତେନ୍ଦ୍ର ମିଶ୍ର ଙ୍କ ପରିବାର ନରେନ୍ଦ୍ର ଙ୍କ ପରିବାର ଲୋକଙ୍କୁ ମାଡ଼ ମାରିବା ସହିତ ନଡ଼ା ଛପର ଘରକୁ ଭାଙ୍ଗିଦେଇଥିଲେ । ଯାହା ଫଳରେ ନରେନ୍ଦ୍ର ଓ ତାଙ୍କ ପରିବାର ଲୋକେ ସ୍ଥାନୀୟ ପୋଲିସ କୁ ଅଭିଯୋଗ କରିଥିଲେ କିନ୍ତୁ ପୋଲିସ୍ ନସୁଣିବାରୁ ଶେଷରେ SDM କୋର୍ଟ ଓ ଉପଜିଲ୍ଲାପାଳ ଙ୍କ ଦ୍ୱାରସ୍ତ ହୋଇଥିଲେ ପରିବାର ଲୋକେ । ଶେଷରେ କେନ୍ଦ୍ରାପଡ଼ା ଉପଜିଲ୍ଲାପାଳ ଏହାର ତଦନ୍ତ କରି ପୋଲିସ୍ ଉପସ୍ଥିତିରେ ଘର ଛପର କରିବାକୁ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ ଦେଇଥିଲେ । ନରେନ୍ଦ୍ର ଓ ତାଙ୍କ ପରିବାର ଲୋକ ଙ୍କୁ ଛପର କର ଆମେ ଯାଉଛୁ ବୋଲି କହିଥିଲା ସଦର ଥାନା ପୋଲିସ୍ କିନ୍ତୁ ପୋଲିସ୍ ନଆସିବାରୁ ନରେନ୍ଦ୍ର ଓ ତାଙ୍କ ପରିବାର ଲୋକ ଙ୍କୁ ମାଡ଼ ମାରିଥିଲେ ରାଜେନ୍ଦ୍ର ଓ ତାଙ୍କ ପୁଅ ଜିତେନ୍ଦ୍ର ଖାଲି ସେତିକି ନୁହେଁ ନମାସର ଗର୍ଭବତୀ ଭାଇବୋହୁକୁ ଛାଡ଼ିଲା ନାହିଁ ଦେଢ଼ସୁର ଜିତେନ୍ଦ୍ର ପେଟରେ ଗୋଇଠା ବିଧା ମାରିଥିବା ଅଭିଯୋଗ ଆଣିଛନ୍ତି ଦୁର୍ଗାପ୍ରସାଦ ପତ୍ନୀ ଗୁଣ୍ଡିଚାରାଣୀ ରଥ। ଏଭଳି ଘଟଣା ପରେ ପୋଲିସ ଗୁରୁତର ଭାବେ ଗ୍ରହଣ ନକରିବାରୁ ଭୟଭୀତ ଅବସ୍ଥାରେ ଅଛନ୍ତି ନରେନ୍ଦ୍ର ଓ ତାଙ୍କ ପରିବାର ଲୋକେ। ଏଠି ପ୍ରଶ୍ନ ଉଠିଛି କାହିଁକି ଚୁପ୍ ରହୁଛି ସଦର ଥାନା ପୋଲିସ୍ ଚାନ୍ଦଳ ଫାଣ୍ଡି ଠୁ ମାତ୍ର ଗୋଟେ କିଲୋମିଟର ଦୂର ହୋଇଥିବା ବେଳେ ଫାଣ୍ଡି ଅଧିକାରୀ କାହିଁକି ଦେଲେ ନାହିଁ ସୁରକ୍ଷା ଉପଜିଲ୍ଲାପାଳ ଙ୍କ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ କୁ କାହିଁକି ମାନୁନାହିଁ ସଦର ଥାନା ପୋଲିସ୍ ଏନେଇ ଉଠିଛି ବଡ଼ ପ୍ରଶ୍ନ ।

କେନ୍ଦ୍ରାପଡ଼ା ରୁ ମୁକ୍ତେଶ୍ଵର ସ୍ୱାଇଁ focus plus ।

Related post

ବୌଦ୍ଧରେ ଗଡିଲା ଲକ୍ଷ୍ମୀ ବସ, ଆଭାସୀ ଜରିଆରେ ଶୁଭାରମ୍ଭକଲେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ l

ବୌଦ୍ଧରେ ଗଡିଲା ଲକ୍ଷ୍ମୀ ବସ, ଆଭାସୀ ଜରିଆରେ ଶୁଭାରମ୍ଭକଲେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ l

ବୌଦ୍ଧ୨୧/୦୨/୨୦୨୪: ବୌଦ୍ଧ ଜିଲ୍ଲାରେ ଆଜି ଆରମ୍ଭ ହେଲା ଲକ୍ଷ୍ମୀ ବସ ଯୋଜନା। ଜିଲ୍ଲା ପ୍ରଶାସନ ପକ୍ଷରୁ ସ୍ଥାନୀୟ ଷ୍ଟାଡିୟମ୍ ପଡିଆ ଠାରେ ଏହି ଯୋଜନା ଉଦଘାଟନ ଆୟୋଜନ କରାଯାଇଥିବା…
ବିଦ୍ୟୁତ ଜାମୱାଲ ଦେଲେ ନିଜ ଭାଇରାଲ ନଗ୍ନ ଫଟୋ ଉପରେ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା:’ବହୁତ ଅଧିକ ଆରାମ ଦାୟକ”

ବିଦ୍ୟୁତ ଜାମୱାଲ ଦେଲେ ନିଜ ଭାଇରାଲ ନଗ୍ନ ଫଟୋ ଉପରେ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା:’ବହୁତ…

ବାଲିବୁଡ଼ ୨୧/୦୨/୨୦୨୪: ଗତ ବର୍ଷ ଡିସେମ୍ବର 10 ରେ ଯେତେବେଳେ ସେ ତାଙ୍କ ନଗ୍ନ ଚିତ୍ର ପୋଷ୍ଟ କରିଥିଲେ ସେତେବେଳେ ବିଦ୍ୟୁତ ଜାମୱାଲ ହେଡଲାଇନ ସୃଷ୍ଟି କରିଥିଲେ। ତାଙ୍କ…
ଆଇକନ୍ ରେଡିଓ ଉପସ୍ଥାପକ ତଥା ‘ଗୀତାମା’ର ସୁବର୍ଣ୍ଣ ସ୍ୱର ଆମିନ ସାୟାନୀଙ୍କର 91 ବର୍ଷ ବୟସରେ ଦେହାନ୍ତ ହୋଇଛି |

ଆଇକନ୍ ରେଡିଓ ଉପସ୍ଥାପକ ତଥା ‘ଗୀତାମା’ର ସୁବର୍ଣ୍ଣ ସ୍ୱର ଆମିନ ସାୟାନୀଙ୍କର…

ଆଇକନିକ୍ ରେଡିଓ ହୋଷ୍ଟ ଆମିନ ସାୟାନୀଙ୍କ ହୃଦଘାତରେ 91 ବର୍ଷ ବୟସରେ ଦେହାନ୍ତ ହୋଇଛି ବୋଲି ତାଙ୍କ ପୁଅ ରଜିଲ ସାୟାନି ବୁଧବାର କହିଛନ୍ତି। ରାଜିଲ ସାୟାନି କହିଛନ୍ତି…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *