ଉପଜିଲ୍ଲାପାଳଙ୍କ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ କୁ ମାନିଲାନି ସଦରଥାନା ପୋଲିସ୍ ।

ଉପଜିଲ୍ଲାପାଳଙ୍କ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ କୁ ମାନିଲାନି ସଦରଥାନା ପୋଲିସ୍ ।

୯ ମାସର ଗର୍ଭବତୀ ଭାଇ ବୋହୂର ପେଟରେ ଅତି ଅମାନୁଷିକ ଭାବରେ ଗୋଇଠା ବିଧା ମାରିଲା ଦେଢ଼ସୁର ? ଏବେ ଯନ୍ତ୍ରଣାରେ ଭାଇବୋହୁ ପିଲାର ସୁରକ୍ଷା ଚିନ୍ତାରେ ପରିବାର ଲୋକେ । ଉପଜିଲ୍ଲାପାଳଙ୍କ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ କୁ ମାନୁନି ସାଦରଥାନା ପୋଲିସ୍ ବାରମ୍ବାର ଥାନା କୁ ଦୌଡ଼ି ଦୌଡ଼ି ଭୟଭୀତ ଅବସ୍ଥାରେ ଅଭିଯୋଗକାରୀ । କେନ୍ଦ୍ରାପଡ଼ା ଜିଲ୍ଲାରେ ଦିନକୁ ଦିନ ଆଇନ୍ ଶୃଙ୍ଖଳା ପରିସ୍ଥିତି ବିଗିଡ଼ିବାରେ ଲାଗିଛି ପୋଲିସ୍ ର କାର୍ଯ୍ୟକଳାପ କୁ ନେଇ ଉଠିଛି ବଡ଼ ପ୍ରଶ୍ନ । ଆମେ କହୁଚୁ କେନ୍ଦ୍ରାପଡ଼ା ଜିଲ୍ଲା ସଦର ଥାନା ଅଧୀନରେ ଥିବା କେଶରପୁର ଗ୍ରାମର ଥିବା ନରେନ୍ଦ୍ର ମିଶ୍ର ଙ୍କ ପରିବାର କଥା , ଦୀର୍ଘ ଦୁଇ ବର୍ଷ ହେବ ନରେନ୍ଦ୍ର ତାଙ୍କ ନିଜ ନଡ଼ା ଛପର ଘରକୁ ଛପର କରିବାକୁ ଯାଉଥିବା ବେଳେ ତାଙ୍କ ବଡ଼ ଭାଇ ରାଜେନ୍ଦ୍ର ମିଶ୍ର ଓ ପୁତୁରା ଜେତେନ୍ଦ୍ର ମିଶ୍ର ଙ୍କ ପରିବାର ନରେନ୍ଦ୍ର ଙ୍କ ପରିବାର ଲୋକଙ୍କୁ ମାଡ଼ ମାରିବା ସହିତ ନଡ଼ା ଛପର ଘରକୁ ଭାଙ୍ଗିଦେଇଥିଲେ । ଯାହା ଫଳରେ ନରେନ୍ଦ୍ର ଓ ତାଙ୍କ ପରିବାର ଲୋକେ ସ୍ଥାନୀୟ ପୋଲିସ କୁ ଅଭିଯୋଗ କରିଥିଲେ କିନ୍ତୁ ପୋଲିସ୍ ନସୁଣିବାରୁ ଶେଷରେ SDM କୋର୍ଟ ଓ ଉପଜିଲ୍ଲାପାଳ ଙ୍କ ଦ୍ୱାରସ୍ତ ହୋଇଥିଲେ ପରିବାର ଲୋକେ । ଶେଷରେ କେନ୍ଦ୍ରାପଡ଼ା ଉପଜିଲ୍ଲାପାଳ ଏହାର ତଦନ୍ତ କରି ପୋଲିସ୍ ଉପସ୍ଥିତିରେ ଘର ଛପର କରିବାକୁ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ ଦେଇଥିଲେ । ନରେନ୍ଦ୍ର ଓ ତାଙ୍କ ପରିବାର ଲୋକ ଙ୍କୁ ଛପର କର ଆମେ ଯାଉଛୁ ବୋଲି କହିଥିଲା ସଦର ଥାନା ପୋଲିସ୍ କିନ୍ତୁ ପୋଲିସ୍ ନଆସିବାରୁ ନରେନ୍ଦ୍ର ଓ ତାଙ୍କ ପରିବାର ଲୋକ ଙ୍କୁ ମାଡ଼ ମାରିଥିଲେ ରାଜେନ୍ଦ୍ର ଓ ତାଙ୍କ ପୁଅ ଜିତେନ୍ଦ୍ର ଖାଲି ସେତିକି ନୁହେଁ ନମାସର ଗର୍ଭବତୀ ଭାଇବୋହୁକୁ ଛାଡ଼ିଲା ନାହିଁ ଦେଢ଼ସୁର ଜିତେନ୍ଦ୍ର ପେଟରେ ଗୋଇଠା ବିଧା ମାରିଥିବା ଅଭିଯୋଗ ଆଣିଛନ୍ତି ଦୁର୍ଗାପ୍ରସାଦ ପତ୍ନୀ ଗୁଣ୍ଡିଚାରାଣୀ ରଥ। ଏଭଳି ଘଟଣା ପରେ ପୋଲିସ ଗୁରୁତର ଭାବେ ଗ୍ରହଣ ନକରିବାରୁ ଭୟଭୀତ ଅବସ୍ଥାରେ ଅଛନ୍ତି ନରେନ୍ଦ୍ର ଓ ତାଙ୍କ ପରିବାର ଲୋକେ। ଏଠି ପ୍ରଶ୍ନ ଉଠିଛି କାହିଁକି ଚୁପ୍ ରହୁଛି ସଦର ଥାନା ପୋଲିସ୍ ଚାନ୍ଦଳ ଫାଣ୍ଡି ଠୁ ମାତ୍ର ଗୋଟେ କିଲୋମିଟର ଦୂର ହୋଇଥିବା ବେଳେ ଫାଣ୍ଡି ଅଧିକାରୀ କାହିଁକି ଦେଲେ ନାହିଁ ସୁରକ୍ଷା ଉପଜିଲ୍ଲାପାଳ ଙ୍କ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ କୁ କାହିଁକି ମାନୁନାହିଁ ସଦର ଥାନା ପୋଲିସ୍ ଏନେଇ ଉଠିଛି ବଡ଼ ପ୍ରଶ୍ନ ।

କେନ୍ଦ୍ରାପଡ଼ା ରୁ ମୁକ୍ତେଶ୍ଵର ସ୍ୱାଇଁ focus plus ।

Related post

ମଧ୍ୟାହ୍ନ ଭୋଜନ ଖାଇ 15 ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀ ଅସୁସ୍ଥ l

ମଧ୍ୟାହ୍ନ ଭୋଜନ ଖାଇ 15 ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀ ଅସୁସ୍ଥ l

ଫୋକସ ପ୍ଲସ 29/11/22 (ପାଲଲହଡା):ମଧ୍ୟାହ୍ନ ଭୋଜନ ଖାଇ 15 ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀ ଅସୁସ୍ଥ ଖମାର ହସ୍ପିଟାଲ ଭର୍ତ୍ତି lପାଲଲହଡା ଉପଖଣ୍ଡ ରଜଡ଼ଙ୍ଗ ପଞ୍ଚାୟତ ରଜଡଙ୍ଗ ପ୍ରାଥମିକ ବିଦ୍ୟାଳୟରେ ପ୍ରଥମରୁ ସପ୍ତମ…
ଯୁବକ ଙ୍କୁ ନିର୍ମମ ହତ୍ୟା

ଯୁବକ ଙ୍କୁ ନିର୍ମମ ହତ୍ୟା

ଫୋକସ ପ୍ଲସ 29/11/22 (କୋକସରା): କଳାହାଣ୍ଡି ଜିଲ୍ଲା କୋକସରା ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ ମହୁଳମୁଣ୍ଡା ଗାଁରେ ଜଣେ ଯୁବକ ଙ୍କୁ ନିର୍ମମ ହତ୍ୟା ଅଭିଯୋଗ ପରେ କୋକସରା ପୁଲିସ ଘଟଣା…
ଔଷଧ ପୋଡ଼ି ଦେଲେ ଶିକ୍ଷା ବିଭାଗ କର୍ମଚାରୀ।

ଔଷଧ ପୋଡ଼ି ଦେଲେ ଶିକ୍ଷା ବିଭାଗ କର୍ମଚାରୀ।

ଫୋକସ ପ୍ଲସ 29/11/22 ( ଜଗତସିଂହପୁର): ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀ ମାନଙ୍କ ଶାରୀରିକ ବିକାଶ ପାଇଁ ବିଦ୍ୟାଳୟ ମାନଙ୍କୁ ଭିଟାମିନ ଔଷଧ ପ୍ରଦାନ କରିଛନ୍ତି।ବ୍ଲକ ଶିକ୍ଷା ଅଧିକାରୀଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟରେ ଏହି ଔଷଧ…

Leave a Reply

Your email address will not be published.