କଂଗ୍ରେସ ନିଜ ଆଭିମୁଖ୍ୟ ରୁ ଦୁରେଇ ଯାଇଛି : ହାର୍ଦ୍ଦିକ ପଟେଲ

କଂଗ୍ରେସ ନିଜ ଆଭିମୁଖ୍ୟ ରୁ ଦୁରେଇ ଯାଇଛି : ହାର୍ଦ୍ଦିକ ପଟେଲ

ଫୋକସ ପ୍ଲସ 19/5/22:କଂଗ୍ରେସରୁ ହାତ ଛାଡିବା ପରେ ପାଟିଦାର ନେତା ହାର୍ଦ୍ଦିକ ପଟେଲ ତାଙ୍କ ବନ୍ଧୁକକୁ ଦଳ ଉପରେ ତାଲିମ ଦେଇ କହିଛନ୍ତି ଯେ ହିନ୍ଦୁ ସମର୍ଥକ ବିକାଶରୁ ନିଜକୁ ଦୂରେଇ ରଖିବାର ପ୍ରବୃତ୍ତି ଦଳକୁ କ୍ଷତି ପହଞ୍ଚାଉଛି। ଚାଲିଥିବା ଜ୍ଞାନଭାପି ମସଜିଦ ବିବାଦ ମଧ୍ୟରେ ତାଙ୍କର ମନ୍ତବ୍ୟ ଆସିଛି। ବିଜେପି କର୍ମୀମାନେ ହାର୍ଦ୍ଦିକ ପଟେଲଙ୍କୁ ଗ୍ରହଣ କରିବେ ନାହିଁ ବୋଲି ଗୁଜୁରାଟ ପଟିଦାର ନେତାମାନେ କହିଛନ୍ତି “ଭାରତରେ ଅନେକ ମହାଦେବ ଭକ୍ତ ଅଛନ୍ତି। ଯଦି ଏକ ମସଜିଦ କିମ୍ବା ଅନ୍ୟ କୌଣସି ସ୍ଥାନରୁ ଏକ ଶିବଲିଙ୍ଗ ପୁନରୁଦ୍ଧାର କରାଯାଏ, ତେବେ ଏହା ଆମର ବିଶ୍ୱାସକୁ ସଂଯୋଗ କରିବା ଉଚିତ |

ଏହାକୁ ଖୋଲାଖୋଲି ଭାବେ ସ୍ୱାଗତ କରିବା ଉଚିତ୍ | କିନ୍ତୁ ଆମର କଂଗ୍ରେସ ନେତାମାନେ ହିନ୍ଦୁ ସପକ୍ଷରେ ନିଷ୍ପତ୍ତିରୁ ଦୂରେଇ ଯାଉଛନ୍ତି। ଏହା କଂଗ୍ରେସକୁ ଆଘାତ ଦେଉଛି ବୋଲି ପଟେଲ କହିଛନ୍ତି।ପଟେଲ 18 ମଇରେ କଂଗ୍ରେସରୁ ଇସ୍ତଫା ଦେଇଛନ୍ତି। ସେ ତାଙ୍କ ନିଷ୍ପତ୍ତି ଘୋଷଣା କରିବାକୁ ଟ୍ୱିଟରକୁ ଯାଇ ତାଙ୍କ ଇସ୍ତଫା ପତ୍ରର ଏକ ଫୋଟୋ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି। ତାଙ୍କ ଚିଠିରେ ସେ ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି ଯେ ଦିଲ୍ଲୀରୁ ଆସିଥିବା ନେତାଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଚିକେନ୍ ସ୍ୟାଣ୍ଡୱିଚ୍ ଠିକ୍ ସମୟରେ ପ୍ରଦାନ କରାଯିବା ନିଶ୍ଚିତ କରିବାକୁ କଂଗ୍ରେସର ବରିଷ୍ଠ ନେତୃତ୍ୱ ଅଧିକ ଧ୍ୟାନ ଦେଇଛନ୍ତି।

Related post

ନିର୍ବାଚନୀ ମଇଦାନକୁ ଓହ୍ଲାଇଲେ ଭାଜପାର କଟକ ସାଂସଦ ପ୍ରାର୍ଥୀ ଭର୍ତୁହରୀ।

ନିର୍ବାଚନୀ ମଇଦାନକୁ ଓହ୍ଲାଇଲେ ଭାଜପାର କଟକ ସାଂସଦ ପ୍ରାର୍ଥୀ ଭର୍ତୁହରୀ।

କଟକ୦୮/୦୪/୨୦୨୪; ଏବେ ମଧ୍ୟ ବିଭିନ୍ନ ଦଳରେ ମିଶ୍ରଣ ପର୍ବ ଜାରି ରହିଥିବା ବେଳେ ଗତ କିଛି ଦିନ ତଳେ ଶଙ୍ଖ ଛାଡି ପଦ୍ମ ଧରିଥିବା ବିଜେପି ର କଟକ…
୧୭ ମିନିଟରେ ନିଆରା ବାହାଘର |

୧୭ ମିନିଟରେ ନିଆରା ବାହାଘର |

ସୁନ୍ଦରଗଡ଼୦୮/୦୪/୨୦୨୪; ସୁନ୍ଦରଗଡ଼ ଜିଲ୍ଲା ରାଜଗାଙ୍ଗପୁର ରାନିବନ୍ଧ ଠାରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି ନିଆରା ଢଙ୍ଗରେ ବାହାଘର, ସାଧାରଣତଃ ଆପଣମାନେ ଦେଖିଥିବେ ବରଯାତ୍ରୀ ନେଇ ବାଜା ବାଣ ରୋଷଣି ରେ ବର…
ଆସୁଛି କାଳବୈଶାଖୀ ଜବର,୪ ଦିନ ବର୍ଷିବ |

ଆସୁଛି କାଳବୈଶାଖୀ ଜବର,୪ ଦିନ ବର୍ଷିବ |

ପାଣିପାଗ ୦୮/୦୪/୨୦୨୪; ଆସୁଛି ବଡ ବର୍ଷା | ୪ ଦିନ ବର୍ଷିବ | ଏହି ସବୁ ରାଜ୍ୟରେ ତାଣ୍ଡବ ରଚିବ କାଳବୈଶାଖୀ | ପାଣିପାଗ ବିଭାଗ ଅନୁଯାୟୀ, ଅରୁଣାଚଳ…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *