ଡକାୟତି ଗ୍ୟାଙ୍ଗର ୭ଜଣ ଗିରଫ,ଚୋରି ସାମଗ୍ରୀ ଜବତ

ଡକାୟତି ଗ୍ୟାଙ୍ଗର ୭ଜଣ ଗିରଫ,ଚୋରି ସାମଗ୍ରୀ ଜବତ

ଫୋକସ ପ୍ଲସ 21/5/22 (କେନ୍ଦ୍ରାପଡା):ଏକ ଡକାୟତି ଗ୍ୟାଙ୍ଗର ୭ ଜଣ ସଦସ୍ୟ ସହ ସେମାନଙ୍କ ଠାରୁ ଚୋରି ସାମଗ୍ରୀ କିଣିଥିବା ୨ ଜଣ ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କୁ ମିଶାଇ ମୋଟ ୯ ଜଣଙ୍କୁ ଗିରଫ କରି କୋର୍ଟ ଚାଲାଣ କଲା ପଟ୍ଟାମୁଣ୍ଡାଇ ପୋଲିସ l ଖବର ଅନୁଯାୟୀ ପଟ୍ଟାମୁଣ୍ଡାଇ ଥାନା ଅଧୀନରେ ଥିବା ଚୌଉଦକୁଲାଟ ଫାଣ୍ଡି ଇନଚାର୍ଜ ଏଏସଆଇ ଏନ. ମହାନ୍ତି ନିଜ ଟିମ ସହ ରାତ୍ର ପାଟ୍ରୋଲିଙ୍ଗ କରୁଥିବା ସମୟରେ ଗୋଗୁଆ – ଚୌଉଦକୁଲାଟ ରାସ୍ତାର ପଳସିଂହା ନିକଟରେ ଏହି ଗ୍ୟାଙ୍ଗର ୭ ଜଣ ସଦସ୍ୟଙ୍କୁ ଧରିବାରେ ସମର୍ଥ ହୋଇଥିବା ବେଳେ ଅନ୍ୟ ପଟେ ୩ ଜଣ ଘଟଣାସ୍ଥଳରୁ ଫେରାର ହୋଇଯାଇଥିଲେ l

କାବୁ ହୋଇଥିବା ୭ ଜଣ ଡକାୟତଙ୍କ ପାଖରୁ ବନ୍ଧୁକ,ଆଇରନ ରଡ଼, ଛୁରୀ, କଟୁରୀ ଭଳି ମାରଣାସ୍ତ୍ର ଜବତ ସହ ଡକାୟତିରେ ବ୍ୟବହାର ହେଇଥିବା ୨ଟି ବାଇକକୁ ଜବତ କରିଥିଲା ପୋଲିସ l ପରେ ଜେରା ପରେ ସେମାନଙ୍କ ଠାରୁ ଚୋରି ସାମଗ୍ରୀ କିଣିଥିବା କେନ୍ଦ୍ରାପଡ଼ା ସଦର ଥାନା ଅଞ୍ଚଳର ୨ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ପୋଲିସ ନିଜ ହେପାଜତକୁ ନେଇଥିଲା l ସେମାନଙ୍କ ପାଖରୁ 5.1 ଗ୍ରାମ ସୁନା ଓ 100 ଗ୍ରାମ ଓଜନର ରୂପା ଅଳଙ୍କାର ଜବତ କରିଛି ପଟ୍ଟାମୁଣ୍ଡାଇ ପୋଲିସ l ଆଜି ଏନେଇ ସାମ୍ବାଦିକ ସମ୍ମିଳନୀ କରି କେନ୍ଦ୍ରାପଡ଼ା ଏସପି ସମ୍ବିତ ସମ୍ପଦ ସୂଚନା ଦେବା ସହ ଅଭିଯୁକ୍ତମାନଙ୍କର ଆଗରୁ ଜିଲ୍ଲାର ବିଭିନ୍ନ ଥାନାରେ ୨0 ରୁ ଉର୍ଦ୍ଧ୍ୱ ମାମଲା ରହିଥିବା ବେଳେ ଗତ ୩0ଏପ୍ରିଲ ଅଭିଯୋଗ,ପଟ୍ଟାମୁଣ୍ଡାଇ ବ୍ଲକ ଅଣ୍ଡରା ଗାଁର ଗଦାଧର ମଲ୍ଲିକଙ୍କ ଘରେ ଚୋରି ହୋଇଥିବା ଚୋରି ଜିନିଷ ଜବତ ହୋଇଥିବା ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି l

Related post

ନିର୍ବାଚନୀ ମଇଦାନକୁ ଓହ୍ଲାଇଲେ ଭାଜପାର କଟକ ସାଂସଦ ପ୍ରାର୍ଥୀ ଭର୍ତୁହରୀ।

ନିର୍ବାଚନୀ ମଇଦାନକୁ ଓହ୍ଲାଇଲେ ଭାଜପାର କଟକ ସାଂସଦ ପ୍ରାର୍ଥୀ ଭର୍ତୁହରୀ।

କଟକ୦୮/୦୪/୨୦୨୪; ଏବେ ମଧ୍ୟ ବିଭିନ୍ନ ଦଳରେ ମିଶ୍ରଣ ପର୍ବ ଜାରି ରହିଥିବା ବେଳେ ଗତ କିଛି ଦିନ ତଳେ ଶଙ୍ଖ ଛାଡି ପଦ୍ମ ଧରିଥିବା ବିଜେପି ର କଟକ…
୧୭ ମିନିଟରେ ନିଆରା ବାହାଘର |

୧୭ ମିନିଟରେ ନିଆରା ବାହାଘର |

ସୁନ୍ଦରଗଡ଼୦୮/୦୪/୨୦୨୪; ସୁନ୍ଦରଗଡ଼ ଜିଲ୍ଲା ରାଜଗାଙ୍ଗପୁର ରାନିବନ୍ଧ ଠାରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି ନିଆରା ଢଙ୍ଗରେ ବାହାଘର, ସାଧାରଣତଃ ଆପଣମାନେ ଦେଖିଥିବେ ବରଯାତ୍ରୀ ନେଇ ବାଜା ବାଣ ରୋଷଣି ରେ ବର…
ଆସୁଛି କାଳବୈଶାଖୀ ଜବର,୪ ଦିନ ବର୍ଷିବ |

ଆସୁଛି କାଳବୈଶାଖୀ ଜବର,୪ ଦିନ ବର୍ଷିବ |

ପାଣିପାଗ ୦୮/୦୪/୨୦୨୪; ଆସୁଛି ବଡ ବର୍ଷା | ୪ ଦିନ ବର୍ଷିବ | ଏହି ସବୁ ରାଜ୍ୟରେ ତାଣ୍ଡବ ରଚିବ କାଳବୈଶାଖୀ | ପାଣିପାଗ ବିଭାଗ ଅନୁଯାୟୀ, ଅରୁଣାଚଳ…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *