ଗିରଫ ହେଲେ ଚୋରା ବନ୍ଧୁକ ବେପାରୀ

ଗିରଫ ହେଲେ ଚୋରା ବନ୍ଧୁକ ବେପାରୀ

ଫୋକସ ପ୍ଲସ 21/5/22 :ଚୋରା ବନ୍ଧୁକ ବେପାରୀକୁ ଚୌଦ୍ୱାର ପୋଲିସ ଗୁରୁବାର ଦିନ ଗିରଫ କରିଛି l ତା ନିକଟରୁ ପୋଲିସ ଗୋଟିଏ ବିଦେଶୀ 9ଏମଏମ ପିସ୍ତଲ ଓ ଦୁଇଟି ଜୀବନ୍ତ ଗୁଳି ଜବତ କରିଛି l ଗିରଫ ଅଭିଯୁକ୍ତ ହେଲେ କଟକ ଖାରନଗର ଗୁରୁସାହିର ଲୋକେନ ଗୁରୁ ବୟସ (23) lପୋଲିସ ସୂତ୍ରରୁ ପ୍ରକାଶ ଯେ ଚୌଦ୍ୱାର ଥାନା ଏସଆଇ ଦିଲ୍ଲୀପ କୁମାର ମର୍ଦରାଜ ଭୂୟାଁ ଗୁରୁବାର ଅପରାହ୍ନ ତିନିଟା ବେଳେ ବିରୂପା ନଦୀ କୁଳ ରାସ୍ତାରେ ପୋଲିସ ଟିମ ସହ ପେଟ୍ରୋଲିଙ୍ଗ କରୁଥିବା ସମୟରେ ଜଣେ ଯୁବକକୁ ସନ୍ଦିଗ୍ଧ ଅବସ୍ଥାରେ ବୁଲୁ ଥିବାର ଦେଖିଥିଲେ l ଯୁବକ ହlବଭାବ ଉପରେ ସନ୍ଦେହ ବଢିବାରୁ ଯୁବକ ଅଟକେଇ ପଚାରା ଉଚରା କରିବା ସହ ତାକୁ ଖାନ ତଲାସୀ କରିଥିଲେ l ତା ନିକଟରୁ ଏକ ବନ୍ଧୁକ ସହ ଜୀବନ୍ତ ଗୁଳିପୋଲିସ ହାତରେ ଲାଗିଥିଲା l ଯୁବକ ଥାନାକୁ ଆଣି ଅଧିକ ପଚରା ପଚାରି କରିବାରୁ ସେ ସ୍ୱୀକାର କରିଥିଲା କି ମୁଁ ଦୀର୍ଘ ଦିନ ହେବ ବନ୍ଧୁକ ବିକ୍ରି କରେ l ତା ନାମ ରେ ଜଗତପୁର,ପୁରୀଘାଟ,ମଧୁପଟଣା, ବାଦାମବାଡ଼ି,ଓଲଟପୁର ଥାନାରେ ଅପରାଧିକ ମାମଲା ପୋଲିସ ଜାଣିବାକୁ ପାଇଛି l ଏ ସଂକ୍ରାନ୍ତରେ ଚୌଦ୍ୱାର ପୋଲିସ ଏକ ମାମଲା (234/22)ରୁଜୁ କରି ଲୋକେନକୁ କୋୖର୍ଟ ଚାଲଣ କରାଯିବା ସହ ଅଧିକ ତଦନ୍ତ ଚଳେଇଛି I

Related post

ନିର୍ବାଚନୀ ମଇଦାନକୁ ଓହ୍ଲାଇଲେ ଭାଜପାର କଟକ ସାଂସଦ ପ୍ରାର୍ଥୀ ଭର୍ତୁହରୀ।

ନିର୍ବାଚନୀ ମଇଦାନକୁ ଓହ୍ଲାଇଲେ ଭାଜପାର କଟକ ସାଂସଦ ପ୍ରାର୍ଥୀ ଭର୍ତୁହରୀ।

କଟକ୦୮/୦୪/୨୦୨୪; ଏବେ ମଧ୍ୟ ବିଭିନ୍ନ ଦଳରେ ମିଶ୍ରଣ ପର୍ବ ଜାରି ରହିଥିବା ବେଳେ ଗତ କିଛି ଦିନ ତଳେ ଶଙ୍ଖ ଛାଡି ପଦ୍ମ ଧରିଥିବା ବିଜେପି ର କଟକ…
୧୭ ମିନିଟରେ ନିଆରା ବାହାଘର |

୧୭ ମିନିଟରେ ନିଆରା ବାହାଘର |

ସୁନ୍ଦରଗଡ଼୦୮/୦୪/୨୦୨୪; ସୁନ୍ଦରଗଡ଼ ଜିଲ୍ଲା ରାଜଗାଙ୍ଗପୁର ରାନିବନ୍ଧ ଠାରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି ନିଆରା ଢଙ୍ଗରେ ବାହାଘର, ସାଧାରଣତଃ ଆପଣମାନେ ଦେଖିଥିବେ ବରଯାତ୍ରୀ ନେଇ ବାଜା ବାଣ ରୋଷଣି ରେ ବର…
ଆସୁଛି କାଳବୈଶାଖୀ ଜବର,୪ ଦିନ ବର୍ଷିବ |

ଆସୁଛି କାଳବୈଶାଖୀ ଜବର,୪ ଦିନ ବର୍ଷିବ |

ପାଣିପାଗ ୦୮/୦୪/୨୦୨୪; ଆସୁଛି ବଡ ବର୍ଷା | ୪ ଦିନ ବର୍ଷିବ | ଏହି ସବୁ ରାଜ୍ୟରେ ତାଣ୍ଡବ ରଚିବ କାଳବୈଶାଖୀ | ପାଣିପାଗ ବିଭାଗ ଅନୁଯାୟୀ, ଅରୁଣାଚଳ…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *