ଭାରତକୁ ପ୍ରଶଂସା କଲେ ଇମ୍ରାନ

ଭାରତକୁ ପ୍ରଶଂସା କଲେ ଇମ୍ରାନ

ଫୋକସ ପ୍ଲସ 22/5/22 : ମୋଦୀ ସରକାର ଇନ୍ଧନ ଦାମ ହ୍ରାସ କରିବା ପରେ ପାକିସ୍ତାନ ର ପୂର୍ବତନ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ଇମ୍ରାନ ଖାନ ପେଟ୍ରୋଲ ଏବଂ ଡିଜେଲ ମୂଲ୍ୟରେ କେନ୍ଦ୍ର ଏକ୍ସାଇଜ୍ ଡ୍ୟୁଟି ହ୍ରାସ କରିବା ପରେ ଇମ୍ରାନ ଖାନ ରିହାତି ମୂଲ୍ୟରେ ଋଷର ତେଲ କିଣିବା ପାଇଁ ଭାରତର ନିଷ୍ପତ୍ତିକୁ ପ୍ରଶଂସା କରିଛନ୍ତି। ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଆମେରିକାର ଚାପ ସତ୍ୱେ ଜନସାଧାରଣଙ୍କୁ ଟିକେ ରିହାତି ଦେବା ପାଇଁ ଭାରତ ରିହାତି ଦରର ରୁଷିଆ ଠାରୁ ତେଲ କିଣିଛି। ଇମ୍ରାନ ଖାନ ଟ୍ୱିଟରରେ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ଭାରତ ଉପରେ ଆମେରିକାର ଚାପ ଜାରି ରହିଥିବା ସତ୍ୱେ ରିହାତି ମୂଲ୍ୟରେ ଋଷର ତେଲ କିଣିଛି। ସେ ଆହୁରି ମଧ୍ୟ କହିଛନ୍ତି ଯେ , ପାକିସ୍ତାନରେ ତାଙ୍କ ସରକାର ମଧ୍ୟ ହାସଲ କରିବାକୁ କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଛନ୍ତି। ଖାନ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଏକ ସ୍ୱାଧୀନ ବୈଦେଶିକ ନୀତି ସାହାଯ୍ୟରେ ଏହା ହାସଲ କରିବାକୁ ଆମର ସରକାର କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଛନ୍ତି।ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ “ମିର ଜାଫର୍ସ ଏବଂ ମିର ସାଦିକ୍ସ” ପାକିସ୍ତାନରେ ଶାସନ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିବାକୁ ବାଧ୍ୟ ହୋଇ ବାହ୍ୟ ଚାପରେ ମୁଣ୍ଡ ନୁଆଁଇଛନ୍ତି I ସେମାନଙ୍କୁ “ଟେଲସ୍ପିନରେ ଅର୍ଥନୀତି ସହିତ ମୁଣ୍ଡବିହୀନ କୁକୁଡ଼ା ପରି ଦୌଡୁଛନ୍ତି ବୋଲି ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି। ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦୀଙ୍କ ନେତୃତ୍ୱାଧୀନ ଭାରତ ସରକାର ପେଟ୍ରୋଲ ପିଛା 9.5 ଟଙ୍କା ଏବଂ ଡିଜେଲ ଲିଟର ପିଛା 7 ଟଙ୍କା ହ୍ରାସ କରିବା ପରେ ଇମ୍ରାନ ଖାନଙ୍କ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ଆସିଛି। ମେ 21 ରେ କେନ୍ଦ୍ର ପେଟ୍ରୋଲ ଏବଂ ଡିଜେଲ ଉପରେ ଏକ୍ସାଇଜ୍ ଡ୍ୟୁଟି ଯଥାକ୍ରମେ 8 ଏବଂ 6 ଟଙ୍କା ହ୍ରାସ କରିଛି।

Related post

ନିର୍ବାଚନୀ ମଇଦାନକୁ ଓହ୍ଲାଇଲେ ଭାଜପାର କଟକ ସାଂସଦ ପ୍ରାର୍ଥୀ ଭର୍ତୁହରୀ।

ନିର୍ବାଚନୀ ମଇଦାନକୁ ଓହ୍ଲାଇଲେ ଭାଜପାର କଟକ ସାଂସଦ ପ୍ରାର୍ଥୀ ଭର୍ତୁହରୀ।

କଟକ୦୮/୦୪/୨୦୨୪; ଏବେ ମଧ୍ୟ ବିଭିନ୍ନ ଦଳରେ ମିଶ୍ରଣ ପର୍ବ ଜାରି ରହିଥିବା ବେଳେ ଗତ କିଛି ଦିନ ତଳେ ଶଙ୍ଖ ଛାଡି ପଦ୍ମ ଧରିଥିବା ବିଜେପି ର କଟକ…
୧୭ ମିନିଟରେ ନିଆରା ବାହାଘର |

୧୭ ମିନିଟରେ ନିଆରା ବାହାଘର |

ସୁନ୍ଦରଗଡ଼୦୮/୦୪/୨୦୨୪; ସୁନ୍ଦରଗଡ଼ ଜିଲ୍ଲା ରାଜଗାଙ୍ଗପୁର ରାନିବନ୍ଧ ଠାରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି ନିଆରା ଢଙ୍ଗରେ ବାହାଘର, ସାଧାରଣତଃ ଆପଣମାନେ ଦେଖିଥିବେ ବରଯାତ୍ରୀ ନେଇ ବାଜା ବାଣ ରୋଷଣି ରେ ବର…
ଆସୁଛି କାଳବୈଶାଖୀ ଜବର,୪ ଦିନ ବର୍ଷିବ |

ଆସୁଛି କାଳବୈଶାଖୀ ଜବର,୪ ଦିନ ବର୍ଷିବ |

ପାଣିପାଗ ୦୮/୦୪/୨୦୨୪; ଆସୁଛି ବଡ ବର୍ଷା | ୪ ଦିନ ବର୍ଷିବ | ଏହି ସବୁ ରାଜ୍ୟରେ ତାଣ୍ଡବ ରଚିବ କାଳବୈଶାଖୀ | ପାଣିପାଗ ବିଭାଗ ଅନୁଯାୟୀ, ଅରୁଣାଚଳ…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *