ଗିରଫ ହେଲେ ୩ ଡକାୟତ

ଗିରଫ ହେଲେ ୩ ଡକାୟତ

ନିମାପଡା ବଜାର ନିକଟସ୍ଥ ତ୍ରିନାଥମାର୍ଗ କୁଶଭଦ୍ରା ନଦୀ ବନ୍ଧ ଉପରେ କିଛି ଡ଼କାୟତ ଏକାଠି ହୋଇ ଡକାୟତି ଯୋଜନା କରୁଥିବା ଖବର ପାଇଁ ନିମାପଡା ଥାନା ପୋଲିସ ଅତର୍କିତ ସେଠାରେ ଚଢାଉ କରିଥିଲା। ସେମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ୩ ଜଣ ଡ଼କାୟତ ଙ୍କୁ ପୋଲିସ ଗିରଫ କରିବାକୁ ସକ୍ଷମ ହୋଇଥିବାବେଳେ ଅନ୍ୟ ୨ଜଣ ଡ଼କାୟତ ଅନ୍ଧାର ର ସୁଯୋଗ ନେଇ ଘଟଣା ସ୍ଥଳରୁ ଫେରାର ହୋଇଯାଇଥିଲେ । ଗିରଫ ଡ଼କାୟତ ମାନଙ୍କ ଠାରୁ କଟୁରୀ, ଖଣ୍ଡା, ଲଙ୍କାଗୁଣ୍ଡ, ଡିଆସିଲି ଜବତ କରାଯାଇଥିବା ଗୋଟିଏ ମୋଟର ସାଇକେଲ ବି ଜବତ କରାଯାଇଥିବା ନିମାପଡା ଏସ ଡି ପି ଓ ଦେବାଶିଷ ମିଶ୍ର ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି। ଗିରଫ ଡ଼କାୟତ ମାନେ ହେଲେ ନିମାପଡା ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ ଚଢ଼େଇଗାଁ ର ପ୍ରଭାକର ମଲିକ, ତମ୍ପାଳ ନୁଆଗାଁ ର ଜିତେନ୍ଦ୍ର ଓଝା ଓରଫ ଜିତୁ ଓ ବାଲିପାଟଣା ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ ଶିଶୁମଠ ଗ୍ରାମ ର ସତ୍ୟଭାନୁ ବେହେରା । ଫେରାର ହୋଇ ଯାଇଥିବା ଡ଼କାୟତ ମାନେ ହେଲେ ମାଧିବ୍ରହ୍ମପୁର ଗ୍ରାମ ର ଏସ କେ ସାହିଲ ଓ ତୋଟାସାହି ଗ୍ରାମ ର ଲୋଚନ ଭୋଇ। ଗିରଫ ଡ଼କାୟତ ମାନଙ୍କୁ ଆଜି ନିମାପଡା କୋର୍ଟ କୁ ଚାଲାଣ କରାଯାଇଥିଲା। କୋର୍ଟ ସେମାନଙ୍କ ଜାମିନ୍ ଆବେଦନ କୁ ଖାରଜ କରି ସେମାନଙ୍କୁ ବିଚାର ବିଭାଗୀୟ ହାଜତ କୁ ପଠାଇ ଦେଇଛନ୍ତି। ଫେରାର ହୋଇ ଯାଇଥିବା ଡ଼କାୟତ ମାନଙ୍କୁ ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର ଧରାଯିବ ବୋଲି ଏସ ଡି ପି ଓ ଶ୍ରୀ ମିଶ୍ର ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି।

Related post

ଭାରତ ସମୁଦ୍ରର ସମ୍ରାଟ ହେଲା, ପୁଣିଥରେ ଅନ୍ତର୍ଜାତୀୟ ସାମୁଦ୍ରିକ ସଂଗଠନ ପରିଷଦରେ ଦେଶର ପତାକା ଉତ୍ତୋଳନ କଲା |

ଭାରତ ସମୁଦ୍ରର ସମ୍ରାଟ ହେଲା, ପୁଣିଥରେ ଅନ୍ତର୍ଜାତୀୟ ସାମୁଦ୍ରିକ ସଂଗଠନ ପରିଷଦରେ…

ଭାରତ02/12/2023; ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦୀଙ୍କ ନେତୃତ୍ୱରେ ଭାରତ କ୍ରମାଗତ ଭାବେ ଅନ୍ତର୍ଜାତୀୟ ସ୍ତରରେ ନିଜର ପରିଚୟ ସୃଷ୍ଟି କରୁଛି | ଭାରତ ପ୍ରତି ବିଶ୍ୱର ଅନ୍ୟ ଦେଶର ବିଶ୍…
ପ୍ରିୟଙ୍କାକୁ ଜଣା ନାହିଁ ଇଂଲିଶ ଗ୍ରାମାର

ପ୍ରିୟଙ୍କାକୁ ଜଣା ନାହିଁ ଇଂଲିଶ ଗ୍ରାମାର

ମୁମ୍ବାଇ: ଅଭିନେତା ତଥା ଷ୍ଟାଣ୍ଡଅପ କମେଡିଆନ ବୀର ଦାସ ନିକଟରେ ନେଟଫ୍ଲିକ୍ସ ଷ୍ଟାଣ୍ଡଅପ ସ୍ପେଶାଲିଷ୍ଟ ଏମି ପୁରସ୍କାର ଜିତିଥିଲେ। ତାଙ୍କର ଏହି ସଫଳତା ପାଇଁ ସମସ୍ତେ ତାଙ୍କୁ ଅଭିନନ୍ଦନ…
ଚଳିତ ମାସରେ ଆକାଶରୁ ହେବ ତାରା ବର୍ଷା, ପ୍ରତି ଘଣ୍ଟାରେ ପଡ଼ିବ ୧୦୦-୧୫୦ ତାରା

ଚଳିତ ମାସରେ ଆକାଶରୁ ହେବ ତାରା ବର୍ଷା, ପ୍ରତି ଘଣ୍ଟାରେ ପଡ଼ିବ…

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ଆପଣ ନିଶ୍ଚୟ ଦେଖିଥିବେ, ଶୁଣିଥିବେ ଆକାଶରେ ପଡୁଥିବା ତାରା ବିଷୟରେ। ଯଦି ଶହ ଶହ ତାରକା ଏକାଠି ପଡ଼ିବା ଆରମ୍ଭ କରିବେ ତେବେ କ’ଣ ହେବ ଅନୁମାନ…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *