ବୋହୁ କରିଥିଲେ ଋଣ…ଶାଶୁ ଖାଇଲେ ମାଡ଼

ବୋହୁ କରିଥିଲେ ଋଣ…ଶାଶୁ ଖାଇଲେ ମାଡ଼

ଫୋକସ ପ୍ଲସ 26/5/22 (କେନ୍ଦ୍ରାପଡା):ବୋହୁ କରିଥିଲେ ଋଣ |ଶାଶୁ ଖାଇଲେ ମାଡ଼, ଖାଲି ମାଡ଼ ନୁହେ ଚାରି ଘଣ୍ଟାରୁ ଉର୍ଦ୍ଧ ସମୟ ଧରି ଘରେ ପୁରାଇ ତାଲା ପକାଇ ରଖିଲେ ମହିଳା ସମିତିର ସଭାପତି |ଖବର ପାଇ ପୋଲିସ ପହଞ୍ଚି ବୃଦ୍ଧା ଙ୍କୁ ଉଧାର କରି ମେଡିକାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି କରିଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି ।ଘଟଣା ଘଟିଛି କେନ୍ଦ୍ରାପଡା ରାଜକନିକା ଗଞ୍ଜା ଗାଁରେ |ଗଞ୍ଜା ଗାଁର ଏକ ମହିଳା ସମିତିରୁ ଋଣ ଆଣିଥିଲେ ପୂଜା ରାୟ, ପାରିବାରିକ ଅଭାବରୁ ଠିକ ସମୟରେ କିସ୍ତି ପଇସା ସୁଝି ପାରୁନଥିଲେ |ଯାହା ଫଳରେ ବାରମ୍ଭାର ମହିଳା ସମିତିର ସଭାପତି ଗାୟତ୍ରୀ ମହଲା ତାଙ୍କୁ ତାଗିଦ କରୁଥିଲେ ।ଦୁର୍ଭାଗ୍ୟ ବଶତଃ ପୂଜାଙ୍କର ସ୍ୱାମୀ ଅସୁସ୍ଥ ହେବାରୁ ସେ ସ୍ବାମୀଙ୍କୁ ମେଡ଼ିକାଲ ନେଇ ଯାଇଥିବା ବେଳେ ଆଜି ପୁଣି ମହିଳା ସମିତି ସଭାପତି ଗାୟତ୍ରୀ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ ପୂଜାଙ୍କ ଘରେ ପୂଜା ଅନୁପସ୍ଥିତ ଥିବାରୁ ସେ ଉତ୍ୟକ୍ତ ହୋଇ ତାଙ୍କର ୮୦ବର୍ଷ ବୟସର ବୃଦ୍ଧା ଶାଶୁ ସରସ୍ୱତୀ ରାୟଙ୍କୁ ମାଡ଼ ମାରିବା ସହିତ ଘରେ ପୁରାଇ ତାଲା ପକାଇ ଦେଇଥିଲେ।ଗାଁର କିଛି ଯୁବକ ଏନେଇ ରାଜକନିକା ଥାନାରେ ଅଭିଯୋଗ କରିବା ପରେ ପୋଲିସ ପହଞ୍ଚି ସରସ୍ୱତୀ ଙ୍କୁ ଉଧାର କରି ଚିକିତ୍ସା ପାଇଁ ମେଡ଼ିକାଲ ରେ ଭର୍ତ୍ତି କରିଥିବା ଜଣାପଡିଛି।ତେବେ ଏଠି ପ୍ରଶ୍ନ ଉଠୁଛି ଜଣେ ନିରୀହ ବୃଦ୍ଧା ଙ୍କୁ ମହିଳା ସମିତିର ସଭାପତି ଦୀର୍ଘ ଚାରିଘଣ୍ଟା ଆବଦ୍ଧ କୋଠରୀ ଭିତରେ ପୁରାଇ ତାଲା ପକାଇବା କେତେଦୂର ଯୁକ୍ତିଯୁକ୍ତ |ସାମାନ୍ୟ କେଇଟା ଟଙ୍କା ପାଇଁ ମହିଳା ସମିତିର ସଭାପତିଙ୍କର ଏଭଳି ଆଚରଣ ସାଧାରଣରେ ନିନ୍ଦାର ବିଷୟ ହୋଇଛି।ଟଙ୍କା ପାଇଁ ମାନବିକତା କୁ ଭୁଲିଯାଇ ଜଣେ ମହିଳା ଆଉଜଣେ ବୃଦ୍ଧା ଙ୍କୁ ଘରେ ପୁରାଇ ତାଲା ପକାଇବା ଘଟଣା ରେ ରାଜକନିକା ପୋଲିସ କଣ ପଦକ୍ଷପ ନେଉଛି ତାକୁହିଁ ଅପେକ୍ଷା I
ରାଜକନିକା ଆଳି ରୁ ସମ୍ବିତ ନାୟକ ଙ୍କ ରିପୋର୍ଟ ଫୋକସ ପ୍ଲସ |

Related post

ନିର୍ବାଚନୀ ମଇଦାନକୁ ଓହ୍ଲାଇଲେ ଭାଜପାର କଟକ ସାଂସଦ ପ୍ରାର୍ଥୀ ଭର୍ତୁହରୀ।

ନିର୍ବାଚନୀ ମଇଦାନକୁ ଓହ୍ଲାଇଲେ ଭାଜପାର କଟକ ସାଂସଦ ପ୍ରାର୍ଥୀ ଭର୍ତୁହରୀ।

କଟକ୦୮/୦୪/୨୦୨୪; ଏବେ ମଧ୍ୟ ବିଭିନ୍ନ ଦଳରେ ମିଶ୍ରଣ ପର୍ବ ଜାରି ରହିଥିବା ବେଳେ ଗତ କିଛି ଦିନ ତଳେ ଶଙ୍ଖ ଛାଡି ପଦ୍ମ ଧରିଥିବା ବିଜେପି ର କଟକ…
୧୭ ମିନିଟରେ ନିଆରା ବାହାଘର |

୧୭ ମିନିଟରେ ନିଆରା ବାହାଘର |

ସୁନ୍ଦରଗଡ଼୦୮/୦୪/୨୦୨୪; ସୁନ୍ଦରଗଡ଼ ଜିଲ୍ଲା ରାଜଗାଙ୍ଗପୁର ରାନିବନ୍ଧ ଠାରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି ନିଆରା ଢଙ୍ଗରେ ବାହାଘର, ସାଧାରଣତଃ ଆପଣମାନେ ଦେଖିଥିବେ ବରଯାତ୍ରୀ ନେଇ ବାଜା ବାଣ ରୋଷଣି ରେ ବର…
ଆସୁଛି କାଳବୈଶାଖୀ ଜବର,୪ ଦିନ ବର୍ଷିବ |

ଆସୁଛି କାଳବୈଶାଖୀ ଜବର,୪ ଦିନ ବର୍ଷିବ |

ପାଣିପାଗ ୦୮/୦୪/୨୦୨୪; ଆସୁଛି ବଡ ବର୍ଷା | ୪ ଦିନ ବର୍ଷିବ | ଏହି ସବୁ ରାଜ୍ୟରେ ତାଣ୍ଡବ ରଚିବ କାଳବୈଶାଖୀ | ପାଣିପାଗ ବିଭାଗ ଅନୁଯାୟୀ, ଅରୁଣାଚଳ…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *