ବର୍ଷାଜଳ ନିଷ୍କାସନ ପାଇଁ ଅନଶନରେ ବସିଲେ କିଛି ଗ୍ରାମବାସୀ

ବର୍ଷାଜଳ ନିଷ୍କାସନ ପାଇଁ ଅନଶନରେ ବସିଲେ କିଛି ଗ୍ରାମବାସୀ

ଫୋକସ ପ୍ଲସ 27/5/22(କେନ୍ଦ୍ରାପଡ଼ା):ଚର୍ଚ୍ଚିତ ନିର୍ବାଚନ ମଣ୍ଡଳୀ ରେ ବିକାଶର ନଗ୍ନ ଚିତ୍ର ଟୋପାଏ ବର୍ଷା ହେଲେ ଆଁଠିଏ ଉଚ୍ଚର ପାଣି। ଡ୍ରେନେଜ୍ ସୁବିଧା ନଥିବାରୁ ଘରେ ପଶୁଛି ପାଣି ଯେତେ ଗୁହାରି କଲେ ବି ସୁଣୁନି ପ୍ରଶାସନ । କେନ୍ଦ୍ରାପଡ଼ା ଜିଲ୍ଲା ର ଚର୍ଚ୍ଚିତ ନିର୍ବାଚନ ମଣ୍ଡଳୀ ନାମରେ ପୁରା ଚର୍ଚ୍ଚିତ ହେଲେ କାମରେ ଛକି ଶୂନ । ଗରଦପୁର ବ୍ଲକ ପାଟକୁରା ପଞ୍ଚାୟତ ପାଟକୁରା ଗ୍ରାମରେ ଦୀର୍ଘ ବର୍ଷ ଧରି ଦେଖିବାକୁ ମିଳୁଛି ଅବ୍ୟବେବସ୍ତାର ଚିତ୍ର, ବର୍ଷାଦିନ ଆସିଲେ ଚିନ୍ତାରେ ରୁହନ୍ତି ଗ୍ରାମବାସୀ । କାହିକିଁ ନା ଘରେ ପସେ ପାଣି ସାମ୍ନାରେ ପାଟକୁରା ଥାନା , ପଞ୍ଚାୟତ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ, ବଜାର ଗଢ଼ିଉଠିଥିବା ରୁ ଜଳନିଷ୍କାସନ ର ସୁବିଧା ନାହିଁ ଯାହା ଫଳରେ ଡ୍ରେନେଜ ପାଇଁ ବାରମ୍ବାର ବ୍ଲକ୍ ଓ ଜିଲ୍ଲା କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ ରେ ଅଭିଯୋଗ କଲେବି କେହି ଶୁଣୁନାହାନ୍ତି । ଯାହାକୁ ନେଇ ଆଜି ଆମରଣ ଅନଶନରେ ବସିଛନ୍ତି ପାଟକୁରା ଗ୍ରାମର କିଛି ଗ୍ରାମବାସୀ । ଗୋଟେ ପଟେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ନିଜେ ପାଟକୁରା କୁ ଦେଖିବେ ବୋଲି ନିର୍ବାଚନ ସମୟରେ କହିଥିଲେ ହେଲେ ଏବେ ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ କୁଆଡେ ଗଲେ ବୋଲି ପ୍ରଶ୍ନ ଉଠାଇଛନ୍ତି ପାଟକୁରା ବାସୀ । ଖୋଦ୍ ପାଟକୁରା ର ଚିତ୍ର ଯଦି ଏଭଳି ରହୁଛି ତେବେ ପୁରା ପାଟକୁରା ନିର୍ବାଚନମଣ୍ଡଳୀ ର ଚିତ୍ର କେମିତି ଥିବ ଏଥିରୁ ସ୍ପଷ୍ଟ ଅନୁମୟ ।କେନ୍ଦ୍ରାପଡ଼ା ରୁ ମୁକ୍ତେଶ୍ଵର ସ୍ୱାଇଁ ଫୋକସ ପ୍ଲସ

Related post

ନିର୍ବାଚନୀ ମଇଦାନକୁ ଓହ୍ଲାଇଲେ ଭାଜପାର କଟକ ସାଂସଦ ପ୍ରାର୍ଥୀ ଭର୍ତୁହରୀ।

ନିର୍ବାଚନୀ ମଇଦାନକୁ ଓହ୍ଲାଇଲେ ଭାଜପାର କଟକ ସାଂସଦ ପ୍ରାର୍ଥୀ ଭର୍ତୁହରୀ।

କଟକ୦୮/୦୪/୨୦୨୪; ଏବେ ମଧ୍ୟ ବିଭିନ୍ନ ଦଳରେ ମିଶ୍ରଣ ପର୍ବ ଜାରି ରହିଥିବା ବେଳେ ଗତ କିଛି ଦିନ ତଳେ ଶଙ୍ଖ ଛାଡି ପଦ୍ମ ଧରିଥିବା ବିଜେପି ର କଟକ…
୧୭ ମିନିଟରେ ନିଆରା ବାହାଘର |

୧୭ ମିନିଟରେ ନିଆରା ବାହାଘର |

ସୁନ୍ଦରଗଡ଼୦୮/୦୪/୨୦୨୪; ସୁନ୍ଦରଗଡ଼ ଜିଲ୍ଲା ରାଜଗାଙ୍ଗପୁର ରାନିବନ୍ଧ ଠାରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି ନିଆରା ଢଙ୍ଗରେ ବାହାଘର, ସାଧାରଣତଃ ଆପଣମାନେ ଦେଖିଥିବେ ବରଯାତ୍ରୀ ନେଇ ବାଜା ବାଣ ରୋଷଣି ରେ ବର…
ଆସୁଛି କାଳବୈଶାଖୀ ଜବର,୪ ଦିନ ବର୍ଷିବ |

ଆସୁଛି କାଳବୈଶାଖୀ ଜବର,୪ ଦିନ ବର୍ଷିବ |

ପାଣିପାଗ ୦୮/୦୪/୨୦୨୪; ଆସୁଛି ବଡ ବର୍ଷା | ୪ ଦିନ ବର୍ଷିବ | ଏହି ସବୁ ରାଜ୍ୟରେ ତାଣ୍ଡବ ରଚିବ କାଳବୈଶାଖୀ | ପାଣିପାଗ ବିଭାଗ ଅନୁଯାୟୀ, ଅରୁଣାଚଳ…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *