କୃଷକଙ୍କ ସେବା ପାଇଁ ନାମାଙ୍କନ ପତ୍ର ଭରିଲେ ଯୁବ କୃଷକ କୁମାର ଅଜୟ ||

କୃଷକଙ୍କ ସେବା ପାଇଁ ନାମାଙ୍କନ ପତ୍ର ଭରିଲେ ଯୁବ କୃଷକ କୁମାର ଅଜୟ ||

ଫୋକସ ପ୍ଲସ ୩୧/୫/୨୨(କେନ୍ଦ୍ରାପଡ଼ା): ଗାଁ କୃଷକଙ୍କ ସେବା ପାଇଁ ନିର୍ବାଚନ ମୈଦାନ କୁ ଓହ୍ଲାଇଲେ ଯୁବ କୃଷକ କୁମାର ଅଜୟ ,କୃଷି ସମବାୟ ସମିତି ନିର୍ବାଚନ କୁ ନେଇ ସରଗରମ ହେବାର ଲାଗିଛି ସମବାୟ ରାଜନୀତି | ଆଜି କେନ୍ଦ୍ରାପଡ଼ା ଜିଲ୍ଲା ରାଜନଗର ବ୍ଲକ ଚାନ୍ଦିବାଉଁଶମୂଳ ପ୍ରାଥମିକ କୃଷି ସମବାୟ ସମିତିର ସମସ୍ତ ଜୋନ୍ ପାଇଁ ହେବାକୁ ଥିବା ନିର୍ବାଚନର ସରିଛି ନାମାଙ୍କନ ପତ୍ର ଦାଖଲ | ଆଉ ଏହାରି ଭିତରେ ଗାଁ କୃଷକଙ୍କ ସେବା ପାଇଁ ନିର୍ବାଚନ ମୈଦାନ କୁ ଓହ୍ଲାଇଲେ ଯୁବ କୃଷକ କୁମାର ଅଜୟ | ରାଜନଗର ର ଆରାଧ୍ୟା ଦେବୀ ମା ମାଟିଆ ମଙ୍ଗଳା ଙ୍କୁ ଦର୍ଶନ କରି ଭିନ୍ନ ଏକ ଢଙ୍ଗରେ ଜୟ ଭାରତ,ଜୟ କିସାନ.ନାରା ଲଗାଇ ଅନ୍ନ ଦାତାଙ୍କୁ ହୃଦୟରୁ ସମ୍ମାନ ଜଣାଇ ଆଶ୍ରିବାଦ ଭିକ୍ଷା କରି ଚାନ୍ଦିବାଉଁଶମୂଳ ପ୍ରାଥମିକ କୃଷି ସମବାୟ ସମିତିର ଏକ ନମ୍ବର ଜୋନ୍ ପାଇଁ ନାମାଙ୍କନ ପତ୍ର ଦାଖଲ କଲେ ଅଜୟ କୁମାର ପାତ୍ର | ଅନ୍ନଦାତ୍ତା ମାନଙ୍କୁ ନ୍ୟାର୍ଯ୍ୟ ଦାବି ପାଇବା ପାଇଁ ଯେଉଁ ପ୍ରତି ବନ୍ଧକ ମାନ ଉଭା ହେଉଅଛି ତାହାକୁ ସମାଧାନ କରିବା ପାଇଁ ଯୁବ କୃଷକ ନେତାଭାବେ ଉଭା ହେଉଛନ୍ତି କୁମାର ଅଜୟ | ଯୁବ କୃଷକ ଅଜୟ ଙ୍କ ନାମଙ୍କନ ପତ୍ର ଦାଖଲ ପରେ ସ୍ଥାନୀୟ ଅଞ୍ଚଳରେ ଚର୍ଚ୍ଚା ଯୋର ଧରିବା ସହ କୃଷକ ମହଲରେ ଆନନ୍ଦର ଲହରୀ ପରି ଲକ୍ଷୀତ ହେଉଛି | ଏହି ଭଳି ଯୁବ କୃଷକ ନେତାଙ୍କୁ ନିର୍ବାଚିତ କରିବା ପାଇଁ ଗାଁ କୃଷକ ମାନେ ଆଗଭର ହେଉ ଛନ୍ତି | ଦେଶର ନିସ୍ୱାର୍ଥ ପର ସେବକ ଯିଏକି ମୁଣ୍ଡ ଫଟା ଖରା,ହାଡ଼ ଭଙ୍ଗା ସିତ ଓ ଧାରା ଶ୍ରାବଣ ବର୍ଷା କୁ ଖାତିରି ନକରି,ଛାତିକୁ ପଥର କରି,ରକ୍ତକୁ ପାଣିକରି, ମାଟି ସହିତ ମାଟି ହୋଇ, ସଶ୍ୟ ଉପ୍ତାଦନ କରି ସାରା ବିଶ୍ୱକୁ ଅନ୍ନ ଦାନ କରୁ ଥିବା ସେବକଙ୍କର ସେବା କରିବାର ସୁଯୋଗ ପାଇବା ପାଇଁ ନିର୍ବାଚନ ରଣା ରଙ୍ଗରେ କୁମାର ଅଜୟ |

Related post

ନିର୍ବାଚନୀ ମଇଦାନକୁ ଓହ୍ଲାଇଲେ ଭାଜପାର କଟକ ସାଂସଦ ପ୍ରାର୍ଥୀ ଭର୍ତୁହରୀ।

ନିର୍ବାଚନୀ ମଇଦାନକୁ ଓହ୍ଲାଇଲେ ଭାଜପାର କଟକ ସାଂସଦ ପ୍ରାର୍ଥୀ ଭର୍ତୁହରୀ।

କଟକ୦୮/୦୪/୨୦୨୪; ଏବେ ମଧ୍ୟ ବିଭିନ୍ନ ଦଳରେ ମିଶ୍ରଣ ପର୍ବ ଜାରି ରହିଥିବା ବେଳେ ଗତ କିଛି ଦିନ ତଳେ ଶଙ୍ଖ ଛାଡି ପଦ୍ମ ଧରିଥିବା ବିଜେପି ର କଟକ…
୧୭ ମିନିଟରେ ନିଆରା ବାହାଘର |

୧୭ ମିନିଟରେ ନିଆରା ବାହାଘର |

ସୁନ୍ଦରଗଡ଼୦୮/୦୪/୨୦୨୪; ସୁନ୍ଦରଗଡ଼ ଜିଲ୍ଲା ରାଜଗାଙ୍ଗପୁର ରାନିବନ୍ଧ ଠାରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି ନିଆରା ଢଙ୍ଗରେ ବାହାଘର, ସାଧାରଣତଃ ଆପଣମାନେ ଦେଖିଥିବେ ବରଯାତ୍ରୀ ନେଇ ବାଜା ବାଣ ରୋଷଣି ରେ ବର…
ଆସୁଛି କାଳବୈଶାଖୀ ଜବର,୪ ଦିନ ବର୍ଷିବ |

ଆସୁଛି କାଳବୈଶାଖୀ ଜବର,୪ ଦିନ ବର୍ଷିବ |

ପାଣିପାଗ ୦୮/୦୪/୨୦୨୪; ଆସୁଛି ବଡ ବର୍ଷା | ୪ ଦିନ ବର୍ଷିବ | ଏହି ସବୁ ରାଜ୍ୟରେ ତାଣ୍ଡବ ରଚିବ କାଳବୈଶାଖୀ | ପାଣିପାଗ ବିଭାଗ ଅନୁଯାୟୀ, ଅରୁଣାଚଳ…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *