ସ୍କ୍ରାପ୍ ବୋଝେଇ ମିନିଟ୍ରକ ଜବତ : ୨ ଗିରଫ

ସ୍କ୍ରାପ୍ ବୋଝେଇ ମିନିଟ୍ରକ ଜବତ : ୨ ଗିରଫ

ଫୋକସ ପ୍ଲସ ୨/୬/୨୨(ତାଳଚେର): ଆଜି ତାଳଚେର ଏସଡ଼ିପିଓ ଏସ୍ ସ୍ୱାତୀ କୁମାର କୌଣସି ସୂତ୍ରରୁ ଖବର ପାଇ ତାଳଚେର ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ ସନ୍ଥପଡ଼ା ନିକଟସ୍ଥ ପାଉଁଶ ପାଇପ ଲାଇନକୁ ସ୍କ୍ରାପ ମା଼ଫିଅମାନେ ଭାଙ୍ଗି ନେଉଥିବା ଖବର ପାଇଥିଲେ । ଏହାପରେ ସେ ସଦଳ ବଳେ ଘଟଣା ସ୍ଥଳରେ ପଂହଚି ସ୍କ୍ରାପ ବୋଝଇ ମିନିଟ୍ରକ ନଂ- ଓଆର୍ ୦୩-ଏ-୫୭୮୩ ଓ ଏକ ଇଣ୍ଡିକା ନଂ- ଓଆର ୦୨ବି-କେ-୪୩୭୭ କୁ ଜବତ କରିବା ସହିତ ଏହି ର‌୍ୟାକେଟ୍‌ରେ ସମ୍ପ୍‌ୃକ୍ତ ଦୁଇଜଙଣଙ୍କଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଥିବା ପୋଳିସ ସୂତ୍ରରୁ ଜଣାପଡ଼ିଛି । ଏହା ପୂର୍ବରୁ ମଧ୍ୟ ଏସଡ଼ିପିଓ ରାତି ଅଧିଆ ଚଢ଼ାଉ କରି ବ୍ୟାପକ ସ୍କ୍ରାାପ ବ୍ୟବହୃତ ଗାଡ଼ି ଜବତ କରିବା ସହ ଏକାଧିକ ସମ୍ପୃକ୍ତ ମାଫିଆଙ୍କୁ ଗିରଫ କରି କୋର୍ଟ ଚାଲାଣ କରିଥିରିଥିଲେ । ତେବେ ଆଇପିଏସ୍ ଅଫିସର ଭାବେ ତାଳଚେରରେ ଏସଡ଼ିପିଓ ଯୋଗଦେବା ପରେ ଭିନ୍ନ ଭିନ୍ନ ସ୍ଥାନରେ ତାଳଚେର ଆତିର୍କିତ ଭାବେ ବିଭିନ୍ନ ଚଢ଼ାଉକରି ସମ୍ପୃକ୍ତ କୋଇଲା ମାଫିଆ, ବାଲିମାଫିଆଙ୍କୁ ଗିରଫ କରି କୋର୍ଟ ଚାଲାଣ କରିଥିବା ଘଟଣା ତାଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟଦକ୍ଷତା ପ୍ରତିପାଦନ କରିପ କରିପାରିିଛନ୍ତି । ଏହାକୁ ନେଇ ମାଫିଆମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ କୋକୁଆ ଭୟ ଖେଳାଇ ଦେଇଛି ।

Related post

ଇରାନ ବିମାନରେ ବୋମା ବିସ୍ଫୋରଣ

ଇରାନ ବିମାନରେ ବୋମା ବିସ୍ଫୋରଣ

ଫୋକସ ପ୍ଲସ(ବ୍ୟୁରୋ): ଇରାନ ବିମାନରେ ବୋମା ବିସ୍ଫୋରଣ ପରେ ଭାରତୀୟ ବାୟୁସେନା ଜେଟଗୁଡିକ ଛଡ଼ାଯାଇଥିଲା। IAF ଏବଂ ସୁରକ୍ଷା ଏଜେନ୍ସିମାନେ ଚୀନ୍ ଅଭିମୁଖେ ଯାଉଥିବା ବିମାନକୁ ଭାରତୀୟ ବାୟୁମଣ୍ଡଳରୁ…
କାଟିନୋଲେ ଲକ୍ଷାଧିକ ଟଙ୍କାର ଗଛ

କାଟିନୋଲେ ଲକ୍ଷାଧିକ ଟଙ୍କାର ଗଛ

ଫୋକସ ପ୍ଲସ(ବ୍ରହ୍ମଗିରି): ବ୍ରହ୍ମଗିରିପୁର୍ବ ବିବାଦରୁ ଓ ଆକ୍ରମଣ ଘଟଣାରେ ଦ୍ରୃବୁତ ମାନେ ଜଙ୍ଗଲରୁ କାଟିନୋଲେ ଲକ୍ଷାଧିକ ଟଙ୍କାର ଗଛ |ବ୍ରହ୍ମଗିରି ଥାନା ନିକଟସ୍ଥ କାଳିକା ବାଡି ଗ୍ରାମରେ ପୁର୍ବ…

ସମ୍ପନ୍ନ ହେଲା ଛତର ଯାତ୍ରା ଉତ୍ସବ

ଫୋକସ ପ୍ଲସ(ଥୁଆମୂଳ ରାମପୁର): କଳାହାଣ୍ଡି ଜିଲ୍ଲାର ଅଧିଷ୍ଠାତ୍ରୀ ଦେବୀ ମାଁ ମାଣିକେଶ୍ଵରୀଙ୍କ ଛତର ଯାତ୍ରା ମହା ସମାରୋହରେ ଥୁଆମୂଳ ରାମପୁର ଠାରେ ସମ୍ପନ୍ନ ହୋଇଯାଇଛି। ଦୁଇ ବର୍ଷ କାଳ…

Leave a Reply

Your email address will not be published.