ଶିଶୁ ଶ୍ରମିକ ଉଦ୍ଧାର

ଶିଶୁ ଶ୍ରମିକ ଉଦ୍ଧାର

ଫୋକସ ପ୍ଲସ ୨/୬/୨୨(କୋଟପାଡ଼): କୋଟପାଡ଼ ସହର ର ବିଭିନ୍ନ ସ୍ଥାନରେ ଲେବର ଡିପାର୍ଟମେଣ୍ଟ,ଶିଶୁ ସୁରକ୍ଷା ସମିତି,ଡିସିପିଓ ଓ ସ୍ଥାନୀୟ ପୋଲିସ ପ୍ରଶାସନର ମିଳିତ ଚଢ଼ାଉରେ ଚାରି ଜଣ ଶିଶୁ ଶ୍ରମିକଙ୍କୁ ଉଦ୍ଧାର କରାଯାଇଥିବା ଜଣାଯାଇଛି l ସୂଚନାନୁସାରେ କୋଟପାଡ଼ ଅଂଚଳର ଏକ ସୋରୁମ, ଫାଷ୍ଟଫୁଡ ସେଣ୍ଟର, ଟାୟାର ରିପିୟାର ଦୋକାନରୁ ଚାରି ଶିଶୁ ଶ୍ରମିକଙ୍କୁ ଉଦ୍ଧାର କରାଯାଇ ଶିଶୁ ସୁରକ୍ଷା କମିଟିକୁ ହସ୍ତାନ୍ତର କରାଯାଇଥିବା ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି ଜୟପୁର ଲେବର ଇନିସ୍ପେକ୍ଟର ପୂର୍ଣ୍ଣିମା ଦୁଢ଼ୁକା l ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଏସଆଇ ହରିଶ୍ଚନ୍ଦ୍ର ବେହେରା, ଗଙ୍ଗାଧର ମିଶ୍ର, ବଳରାମ ପଟନା, ସଚ୍ଚିଦାନନ୍ଦ ନାୟକ, ମିନି ମହାକୁଡ଼, ଚୈତନ୍ୟ ମାଝୀ ଙ୍କ ସମେତ ଡିସିପିୟୁ କୋରାପୁଟଓ ସ୍ଥାନୀୟ ପୋଲିସ ଚଢ଼ାଉ ସମୟରେ ସାମିଲ ଥିବା ଜଣାଯାଇଛି l ଆଗକୁ ଆହୁରି ଚଢ଼ାଉ ଜାରି ରହିବ ବୋଲି ପୂର୍ଣ୍ଣିମା ଦୁଢୁକା ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି ଲ ସୂଚନା ଥାଉକି କାଲି ମିଳିତ ଭାବରେ ଜୟପୁର, ବୋରିଗୁମ୍ମା ଓ କୋଟପାଡ଼ର ବିଭିନ୍ନ ଦୋକାନ, ଗେରେଜ, ଓ ଫାର୍ଷ୍ଟଫୁଡ ମାନଙ୍କରେ ଚଢ଼ାଉ କରାଯାଇଥିଲା l ଶିଶୁ ଶ୍ରମିକ ଅଧିକାରୀ ମାନେ ଜନସତେଜନ ହୋବl ନିହାତି ଆବଶ୍ୟକ ବୋଲି କହିଥିଲେ l ଆଗାମୀ ଦିନରେ ବିଭିନ୍ନ ଜନସତେଜନ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ କରାଯିବ ବୋଲି ନିଜ ମନ୍ତବ୍ୟ ଦେଇଥିଲେ l

Related post

ନିର୍ବାଚନୀ ମଇଦାନକୁ ଓହ୍ଲାଇଲେ ଭାଜପାର କଟକ ସାଂସଦ ପ୍ରାର୍ଥୀ ଭର୍ତୁହରୀ।

ନିର୍ବାଚନୀ ମଇଦାନକୁ ଓହ୍ଲାଇଲେ ଭାଜପାର କଟକ ସାଂସଦ ପ୍ରାର୍ଥୀ ଭର୍ତୁହରୀ।

କଟକ୦୮/୦୪/୨୦୨୪; ଏବେ ମଧ୍ୟ ବିଭିନ୍ନ ଦଳରେ ମିଶ୍ରଣ ପର୍ବ ଜାରି ରହିଥିବା ବେଳେ ଗତ କିଛି ଦିନ ତଳେ ଶଙ୍ଖ ଛାଡି ପଦ୍ମ ଧରିଥିବା ବିଜେପି ର କଟକ…
୧୭ ମିନିଟରେ ନିଆରା ବାହାଘର |

୧୭ ମିନିଟରେ ନିଆରା ବାହାଘର |

ସୁନ୍ଦରଗଡ଼୦୮/୦୪/୨୦୨୪; ସୁନ୍ଦରଗଡ଼ ଜିଲ୍ଲା ରାଜଗାଙ୍ଗପୁର ରାନିବନ୍ଧ ଠାରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି ନିଆରା ଢଙ୍ଗରେ ବାହାଘର, ସାଧାରଣତଃ ଆପଣମାନେ ଦେଖିଥିବେ ବରଯାତ୍ରୀ ନେଇ ବାଜା ବାଣ ରୋଷଣି ରେ ବର…
ଆସୁଛି କାଳବୈଶାଖୀ ଜବର,୪ ଦିନ ବର୍ଷିବ |

ଆସୁଛି କାଳବୈଶାଖୀ ଜବର,୪ ଦିନ ବର୍ଷିବ |

ପାଣିପାଗ ୦୮/୦୪/୨୦୨୪; ଆସୁଛି ବଡ ବର୍ଷା | ୪ ଦିନ ବର୍ଷିବ | ଏହି ସବୁ ରାଜ୍ୟରେ ତାଣ୍ଡବ ରଚିବ କାଳବୈଶାଖୀ | ପାଣିପାଗ ବିଭାଗ ଅନୁଯାୟୀ, ଅରୁଣାଚଳ…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *