ନ୍ୟାୟ ପାଇଁ ଥାନା ଆଗରେ ଧାରଣା ଦେବେ ସରପଞ୍ଚ

ନ୍ୟାୟ ପାଇଁ ଥାନା ଆଗରେ ଧାରଣା ଦେବେ ସରପଞ୍ଚ

ଫୋକସ ପ୍ଲସ 1/4/23(ବ୍ୟୁରୋ): ଆମେ କହୁଛୁ ଯାଜପୁର ଜିଲ୍ଲା ବ୍ରହ୍ମବରଦା ଥାନା ରାଉତରାୟପୁର ସରପଂଚ ସ୍ୱର୍ଣଲତା ସାହୁ ଙ୍କ କଥା। ଅଭିଯୋଗ ଅନୁଯାୟୀ ସରପଞ୍ଚ ସ୍ୱର୍ଣଲତା ସାହୁ ପଞ୍ଚାୟତ ନିର୍ବାଚନ ରେ ଜିତିବା ପରେ ସେହି ପଞ୍ଚାୟତ ର ପରାଜିତ ପ୍ରାର୍ଥୀ ଦେବକୀଙ୍କ ସ୍ବାମୀ ପ୍ରଭାତ ପୃଷ୍ଟି ବିଭିନ୍ନ ସମୟରେ ହଇରାଣ ହରକତ କରି ଆସୁଛନ୍ତି। ପଞ୍ଚାୟତର ଏକ ସରକାରୀ ଜମିକୁ ପ୍ରଭାତ କବଜା କରିବାକୁ ଷଡ଼ଯନ୍ତ୍ର କରିଥଲେ। ମାତ୍ର ସରପଂଚ ଏ ନେଇ ପ୍ରଶାସନରେ ଅଭିଯୋଗ କରିବା ପରେ ଏହାର ତଦନ୍ତ ହୋଇଥଲା। ଫଳରେ ଏଥିରେ ରାଗ ରଖି ଗତ ମାର୍ଚ୍ଚ ୨୧ ତାରିଖ ରେ ପ୍ରଭାତ ଓ ତାଙ୍କ ସହଯୋଗୀ ସରପଂଚ ସ୍ଵର୍ଣ୍ଣଲତା, ତାଙ୍କ ସ୍ଵାମୀ ଓ ଦିଅର କୁ ଆକ୍ରମଣ କରିଥଲେ। ଏ ନେଇ ସ୍ଵର୍ଣ୍ଣଲତା ବ୍ରହ୍ମବରଦା ଥାନା ରେ ଅଭିଯୋଗ କରିଥଲେ। ମାତ୍ର ଏଯାବତ୍ ଦସ ଦିନ ବିତି ଯାଇଥିଲେ ସୁଦ୍ଧା ପୋଲିସ କିଛି କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠନ ନେଇ ନାହଁ। ଫଳରେ ସରପଂଚ ପୋଲିସ ର ନିଷ୍କ୍ରିୟତା ପ୍ରତିବାଦରେ ଆସନ୍ତା ଏପ୍ରିଲ ତିନି ତାରିଖ ରୁ ବ୍ରହ୍ମ ବରଦା ଥାନା ଆଗରେ ନ୍ୟାୟ ମିଳିବା ଯାଏ ଧାରଣା ଦେବେ ବୋଲି ଆଜି ଏକ ସାମ୍ବାଦିକ ସମ୍ମିଳନୀ ରେ ଚେତାବନୀ ଦେଇଛନ୍ତି। ରସୁଲପୁର ରୁ ପ୍ରମୋଦ ରାଉତ ଙ୍କ ରିପୋର୍ଟ ଫୋକସ ପ୍ଲସ l

Related post

ନୂଆ ରାଜ୍ୟପାଳ ଭାବେ ଶପଥ ଗ୍ରହଣ କଲେ ରଘୁବର ଦାସ

ଭୁବନେଶ୍ବର: ରାଜ୍ୟର ୨୬ତମ ରାଜ୍ୟପାଳ ଭାବେ ରଘୁବର ଦାସ ଶପଥ ଗ୍ରହଣ କରିଛନ୍ତି। ରାଜଭବନର ନୂଆ ହଲରେ ଆୟୋଜିତ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ତାଙ୍କୁ ଶପଥ ପାଠ କରାଇଲେ ଓଡ଼ିଶା ଉଚ୍ଚ…
ସାରା ଅଲି ଖାନ ଙ୍କ ଫିଟନେସ୍ ମନ୍ତ୍ର

ସାରା ଅଲି ଖାନ ଙ୍କ ଫିଟନେସ୍ ମନ୍ତ୍ର

ଫୋକସପ୍ଲସ 22/05/2023(ବ୍ୟୁରୋ) :ସାରା ଅଲି ଖାନ ଙ୍କ ଫିଟନେସ୍ ମନ୍ତ୍ର ଓଜନ ହ୍ରାସ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପାଇଁ 5 ଟି ଟିପ୍ସ | ଫିଟନେସ୍ ପ୍ରେରଣା ପାଇବା…
ପିରିୟଡ କଷ୍ଟରୁ ଯନ୍ତ୍ରଣା ଭୋଗୁଛନ୍ତି କି?

ପିରିୟଡ କଷ୍ଟରୁ ଯନ୍ତ୍ରଣା ଭୋଗୁଛନ୍ତି କି?

ଫୋକସପ୍ଲସ 22/05/2023(ବ୍ୟୁରୋ) :ପିରିୟଡ କଷ୍ଟରୁ ଯନ୍ତ୍ରଣା ଭୋଗୁଛନ୍ତି କି? ପର୍ଯ୍ୟାୟ କ୍ରମ୍ପ, କିମ୍ବା ଡିସମେନୋରିଆ, ଜୀବନରେ ଅସହଜ ଏବଂ ବ୍ୟାଘାତ ସୃଷ୍ଟି କରିପାରେ | ଏମାନେ ମହିଳାଙ୍କ ରୁତୁସ୍ରାବ…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *