ସୋମବାର ‘ବିକାଶ ଭାରତ @ 2047: ଭଏସ୍ ଅଫ୍ ୟୁଥ୍’ ଲଞ୍ଚ କରିବେ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ମୋଦୀ |

ସୋମବାର ‘ବିକାଶ ଭାରତ @ 2047: ଭଏସ୍ ଅଫ୍ ୟୁଥ୍’ ଲଞ୍ଚ କରିବେ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ମୋଦୀ |

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ10/12(ଫୋକସ ପ୍ଲସ); ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦୀ ସୋମବାର ଭିଡିଓ କନଫରେନ୍ସିଂ ମାଧ୍ୟମରେ ‘ବିକାଶ ଭାରତ @ 2047: ଭଏସ୍ ଅଫ୍ ୟୁଥ୍’ ଲଞ୍ଚ କରିବେ ।ଏହି କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ମୋଦି ବିଶ୍ୱବିଦ୍ୟାଳୟର କୁଳପତି, ଅନୁଷ୍ଠାନର ମୁଖ୍ୟ ତଥା ଅଧ୍ୟାପିକାମାନଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ରାଜ ଭବନରେ ଆୟୋଜିତ କର୍ମଶାଳାରେ ସମ୍ବୋଧିତ କରିବେ, ଯାହା ଏହି ପଦକ୍ଷେପ ଆରମ୍ଭର ପ୍ରତୀକ ହେବ ବୋଲି ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ ସୂତ୍ରରୁ ପ୍ରକାଶ (PMO) ରବିବାର | ପିଏମଓ କହିଛନ୍ତି ଯେ ମୋଦୀଙ୍କ ଦୃଷ୍ଟିକୋଣ ହେଉଛି ଯୁବ ପିଢ଼ିକୁ ଦେଶ ପାଇଁ ଜାତୀୟ ଯୋଜନା, ପ୍ରାଥମିକତା ଏବଂ ଲକ୍ଷ୍ୟ ଗଠନରେ ସକ୍ରିୟ ଭାବରେ ଜଡିତ କରିବା। ଏହି ଦୃଷ୍ଟିକୋଣ ଅନୁଯାୟୀ,’ ବିକାଶ ଭାରତ @ 2047: ଭଏସ୍ ଅଫ୍ ୟୁଥ୍” ପଦକ୍ଷେପ ଦେଶର ଯୁବକମାନଙ୍କୁ ବିକାଶ ଭାରତ @ 2047 ର ଦର୍ଶନରେ ଧାରଣା ଯୋଗାଇବା ପାଇଁ ଏକ ପ୍ଲାଟଫର୍ମ ଯୋଗାଇବ ବୋଲି ଏଥିରେ କୁହାଯାଇଛି । 2047 ସୁଦ୍ଧା ଭାରତକୁ ଏକ ବିକଶିତ ଦେଶ କରିବା ପାଇଁ ସେମାନଙ୍କର ଧାରଣା ଏବଂ ପରାମର୍ଶ ବାଣ୍ଟିବା ପାଇଁ ଯୁବକମାନଙ୍କୁ ନିୟୋଜିତ କରିବାର ପ୍ରକ୍ରିୟା ଆରମ୍ଭ କରିବା ଦିଗରେ ଏକ ପ୍ରମୁଖ ପଦକ୍ଷେପ |

 

Related post

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *