ବିଦ୍ୟୁତ ଜାମୱାଲ ଦେଲେ ନିଜ ଭାଇରାଲ ନଗ୍ନ ଫଟୋ ଉପରେ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା:’ବହୁତ ଅଧିକ ଆରାମ ଦାୟକ”

ବିଦ୍ୟୁତ ଜାମୱାଲ ଦେଲେ ନିଜ ଭାଇରାଲ ନଗ୍ନ ଫଟୋ ଉପରେ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା:’ବହୁତ ଅଧିକ ଆରାମ ଦାୟକ”

ବାଲିବୁଡ଼ ୨୧/୦୨/୨୦୨୪: ଗତ ବର୍ଷ ଡିସେମ୍ବର 10 ରେ ଯେତେବେଳେ ସେ ତାଙ୍କ ନଗ୍ନ ଚିତ୍ର ପୋଷ୍ଟ କରିଥିଲେ ସେତେବେଳେ ବିଦ୍ୟୁତ ଜାମୱାଲ ହେଡଲାଇନ ସୃଷ୍ଟି କରିଥିଲେ। ତାଙ୍କ ଫୋଟୋରେ ଇଣ୍ଟରନେଟରେ ମିଶ୍ରିତ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ଆସିଥିଲା। ବର୍ତ୍ତମାନ ଅଭିନେତା ନିଜେ ଏହା ଉପରେ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି। ସେ ତାଙ୍କ ପୋଷ୍ଟକୁ ଯଥାର୍ଥ ପ୍ରମାଣ କରିବା ପାଇଁ ନିଜର ମତବ୍ୟ ରଖିଥିଲେ ଏବଂ କହିଥିଲେ ଯେ ସେ ଯାହା କରନ୍ତି ସେଥିପାଇଁ ସେ ଗର୍ବିତ | ବଲିଉଡ ବବଲୀଙ୍କୁ ଦେଇଥିବା ସାକ୍ଷାତକାରରେ ବିଦ୍ୟୁତ କହିଛନ୍ତି, “ମୁଁ 14 ବର୍ଷ ଧରି ଏହା କରିଆସୁଛି। ଏହା ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ ମୁଁ କିଛି ପୋଷ୍ଟ କରିଛି। ଯଦି ଆପଣ ଲଦାଖରେ ମୋର ପ୍ରଥମ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ପୋଷ୍ଟକୁ ଫେରିଯାଆନ୍ତି, ଯେଉଁଠାରେ ମୁଁ ପ୍ରାୟ ଠିକ୍ ଅଛି ସମାନ ରୂପରେ, ମୁଁ ଏହା ମୋ ପାଇଁ କରେ | ମୁଁ ଗତ ପାଞ୍ଚ କିମ୍ବା ସାତ ବର୍ଷ ମଧ୍ୟରେ ବିଳାସପୂର୍ଣ୍ଣ ଜୀବନ ଅତିବାହିତ କରିସାରିଛି, ଏହା ଟିକିଏ ଅଲଗା ହୋଇଛି, ଯେପରି ସବୁକିଛି କାହାର ଯତ୍ନ ନିଆଯାଏ | ଏହା ମୋ ଜୀବନରେ କିଛି ହୋଇପାରେ | ମୁଁ ମୋ ଜୀବନର ପ୍ରତିବର୍ଷ ପ୍ରାୟ 15 ରୁ 20 ଦିନ ମୋ ସହିତ ସମୟ ବିତାଇଥାଏ। ଏହା ଜଙ୍ଗଲରେ ହୋଇପାରେ, ମରୁଭୂମିରେ ହୋଇପାରେ, ଯେକୌଣସି ସ୍ଥାନରେ ହୋଇପାରେ ଯେଉଁଠାରେ ଅନେକ ଲୋକ ଯାତ୍ରା କରନ୍ତି ନାହିଁ। “ସେ ଆହୁରି ମଧ୍ୟ କହିଛନ୍ତି, “ମୁଁ ମୋର ନିଜସ୍ୱ ଜିନିଷ କରିବାକୁ ପସନ୍ଦ କରେ, ମୁଁ ମୋର ତମ୍ବୁ ଲଗାଇବାକୁ ପସନ୍ଦ କରେ, ମୁଁ ପୁସ୍ତକ ପଢିବାକୁ ପସନ୍ଦ କରେ ଯାହା ମୋତେ ଉତ୍ସାହିତ କରେ ନାହିଁ, ମୁଁ ବିରକ୍ତ ହେବାକୁ ପସନ୍ଦ କରେ, ମୁ ମୋ ନିଜ ସହିତ ସମୟ ବିତାଇବାକୁ ପସନ୍ଦ କରେ | ତେଣୁ, ଏହି ଛବି ଯାହା ବିଷୟରେ ତୁମେ କହୁଛ, ଏହି ସ୍ଥାନଗୁଡିକ ପାଇଁ ମୋର ଚଉଦଟି ପରିଦର୍ଶନ ମଧ୍ୟରୁ ଗୋଟିଏ ଏବଂ ମୁଁ ଭାବିଲି ଏହାକୁ କାହିଁକି ପୋଷ୍ଟ କରୁ ନାହିଁ? ମୁଁ ଏହା ପାଇଁ ଗର୍ବିତ | ସମସ୍ତେ ନିଜ ସହିତ ସମୟ ବିତାଇବା ଉଚିତ୍, ଯଦିଓ ସେମାନେ ଉଲଗ୍ନ ହୋଇ ସମୟ ବିତାଇ ପାରନ୍ତି। ଏହା ଅଧିକ ଆରାମଦାୟକ ନୁହେଁ କି?ଏଥିପାଇଁ ତୁମକୁ ଲଜ୍ଜିତ ହେବା ଉଚିତ୍ ନୁହେଁ | ତୁମେ ନିଜେ ଏହା କେଉଁଠାରେ ଶିଖିବ? ଅଭିନେତା ଏହା ମଧ୍ୟ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସମାଲୋଚନା କେବେ ତାଙ୍କୁ ବ୍ୟଥିତ କରେ ନାହିଁ ଏବଂ ‘କାହାର ମତ’ରେ ତାଙ୍କୁ ଫରକ ପଡେ ନାହିଁ |

Related post

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *