ଫୋର୍ବସ୍ ପ୍ରସ୍ତୁତ ‘୩୦ରୁ କମ୍ ୩୦’ ତାଲିକାରେ ବଲିଉଡ୍ ବିୟୁଟି ତୃପ୍ତି

ଫୋର୍ବସ୍ ପ୍ରସ୍ତୁତ ‘୩୦ରୁ କମ୍ ୩୦’ ତାଲିକାରେ ବଲିଉଡ୍ ବିୟୁଟି ତୃପ୍ତି

ମୁମ୍ବାଇ:  ଭାରତର ଉଜ୍ଜ୍ବଳତମ ଯୁବ ପ୍ରତିଭାଙ୍କୁ ନେଇ ଫୋର୍ବସ୍ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରୁଥିବା ଦେଶର ୩୦ ବର୍ଷରୁ କମ୍ ୩୦ ସଫଳ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ତାଲିକାରେ ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ ଯୋଡ଼ି ହୋଇଛନ୍ତି ୨୭ ବର୍ଷୀୟା ଅଭିନେତ୍ରୀ ତୃପ୍ତି ଡିମରୀ। ୨୦୨୧ ମସିହା ପାଇଁ ମିଳିଥିବା ଏହି ସମ୍ମାନଜନକ ସ୍ବୀକୃତିକୁ ନେଇ ସେ ଏବେ ସିନେପ୍ରେମୀଙ୍କ ପ୍ରଶଂସା ସାଉଁଟୁଛନ୍ତି। ଏ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସେ ବଲିଉଡ୍‌ରେ ସେତେଟା ଲୋକପ୍ରିୟ ହୋଇ ନ ଥିଲେ ହେଁ ତାଙ୍କର ଅଭିନୟ ପ୍ରତିଭା ଅପର୍ଯ୍ୟାପ୍ତ ସମ୍ଭାବନା ବହନ କରେ ବୋଲି ଅନେକଙ୍କ ମତ।

୨୦୧୭ରେ ମୁକ୍ତିଲାଭ କରିଥିବା ‘ପୋଷ୍ଟର୍ ବୟଜ୍’ ଜରିଆରେ ତୃପ୍ତି ନିଜର ଅଭିନୟ କ୍ୟାରିୟର୍ ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ। ଏହା ପରେ ୨୦୨୦ରେ ଏକ ଲୋକପ୍ରିୟ ଓଟିଟି ମଞ୍ଚରେ ମୁକ୍ତିଲାଭ କରିଥିଲା ତୃପ୍ତି ଅଭିନୀତି ଭୌତିକ-ରୋମାଞ୍ଚ ସିନେମା ‘ବୁଲ୍‌ବୁଲ୍‌’। ଏହା ଜରିଆରେ ସେ ସିନେ ସମୀକ୍ଷକ ଓ ଦର୍ଶକଙ୍କ ମନ ଜିଣିବା ସହିତ ଫିଲ୍ମଫେଆର୍ ଓଟିଟି ସଂସ୍କରଣର ଶ୍ରେଷ୍ଠ ଅଭିନେତ୍ରୀ ପୁରସ୍କାର ହାସଲ କରିଥିଲେ। ଆଗକୁ ତୃପ୍ତି ‘କଲା’ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରର ମୁଖ୍ୟ ଭୂମିକାରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବେ। ଏଥିରେ ତାଙ୍କ ସହିତ ସ୍ବର୍ଗତ ଅଭିନେତା ଇରଫାନ ଖାନଙ୍କ ପୁଅ ବାବିଲ ଅଭିନୟ କରିଛନ୍ତି। ସେହିପରି ଆଉ ଏକ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ସେ ଈଶାନ ଖଟ୍ଟରଙ୍କ ବିପକ୍ଷରେ ଏକ ଜଟିଳ ଚରିତ୍ରରେ ଦେଖାଦେବେ। ୨୦୨୩ରେ ରଣବୀର କପୁର ଓ ପରିଣୀତି ଚୋପ୍ରାଙ୍କ ସହ ‘ଆନିମଲ୍’ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ତାଙ୍କର ଝଲକ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ ବୋଲି ମଧ୍ୟ ଶୁଣିବାକୁ ମିଳୁଛି।

Related post

ସ୍ତ୍ରୀ କୁ ହତ୍ୟା ତାପରେ  ସ୍ୱାମୀ ଆତ୍ମହତ୍ୟା

ସ୍ତ୍ରୀ କୁ ହତ୍ୟା ତାପରେ ସ୍ୱାମୀ ଆତ୍ମହତ୍ୟା

ଫୋକସପ୍ଲସ 30/05/23(ଧାମନଗର) ଚାଞ୍ଚଲ୍ୟ କର ହତ୍ୟା ନିଜ ସ୍ତ୍ରୀ କୁ ପ୍ରଥମେ ହତ୍ୟା ତାପରେ ସ୍ୱାମୀ କରିଲା ଆତ୍ମହତ୍ୟା ! ଧାରୁଆ କଟୁରୀ ରେ ହାଣି ହତ୍ୟା କରିବା…
କାହିଁକି ଏମିତି କହିଲେ ବାଗେଶ୍ୱର ବାବା ?

କାହିଁକି ଏମିତି କହିଲେ ବାଗେଶ୍ୱର ବାବା ?

  ଫୋକସପ୍ଲସ 29/05/2023(ଅହମଦାବାଦ) କାହଁକି ଏମିତି କହିଲେ ବାଗେଶ୍ୱର ବାବା? ପଣ୍ଡିତ ଧିରେନ୍ଦ୍ର ଶାସ୍ତ୍ରୀ ତାଙ୍କ ବିବୃତ୍ତି ନେଇ ପ୍ରାୟତଃ ସବୁବେଳେ ହେଡ ଲାଇନରେ ରହିଥାନ୍ତି। , କିଛି…
ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣ ୪ ଶହ ତଳକୁ

ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣ ୪ ଶହ ତଳକୁ

ଫୋକସପ୍ଲସ 29/05/2023(ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ) ବର୍ତମାନ କରୋନା ମହାମାରୀ ସଂକ୍ରମଣ ଥମିବାରେ ଲାଗିଛି। କରୋନା ସଂକ୍ରମଣ ଦିନେ କମିଲେ ପୁଣି ବଢ଼ିବାରେ ଲାଗିଛି। ଭାରତୀୟ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ମନ୍ତ୍ରଣାଳୟ ଅନୁଯାୟୀ ଦେଶରେ ଦୈନିକ…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *