ଠିକରେ ନିଦ ହୋଇ ନଥିବାରୁ ଷ୍ଟେସନରେ ଟ୍ରେନ ଛିଡା କରାଇ ଶୋଇବାକୁ ଚାଲିଗଲେ ଡ୍ରାଇଭର

ଠିକରେ ନିଦ ହୋଇ ନଥିବାରୁ ଷ୍ଟେସନରେ ଟ୍ରେନ ଛିଡା କରାଇ ଶୋଇବାକୁ ଚାଲିଗଲେ ଡ୍ରାଇଭର

ବରେଲୀ: ନିଦ ଠିକରେ ହୋଇନଥିବାରୁ ଷ୍ଟେସନରେ ଟ୍ରେନ ଛିଡା କରାଇ ଶୋଇବାକୁ ଚାଲିଗଲେ ଡ୍ରାଇଭର | ଟ୍ରେନରେ ଶତାଧିକ ଯାତ୍ରୀ ଥିଲେ ବି ଟ୍ରେନ ଡ୍ରାଇଭର ଏଥିପ୍ରତି ଦୃଷ୍ଟି ନ ଦେଇ ୩ ଘଣ୍ଟା ପାଇଁ ଶୋଇବାକୁ ଚାଲିଯାଇଥିଲେ | ଉତ୍ତରପ୍ରଦେଶର ବରେଲୀରେ ଏଭଳି ଏକ ଘଟଣା ଘଟିଛି | ମିଳିଥିବା ସୂଚନା ମୁତାବକ ବାଲାମୁରରୁ ଶାହାଜାହାନପୁର ଯାଉଥିବା ବାଲାମୁର ପାସେଞ୍ଜର ଟ୍ରେନର ଗୁରୁବାର ଦିନ ପ୍ରାୟ ସାଢେ ତିନି ଘଣ୍ଟା ବିଳମ୍ବରେ ଶାହାଜାହାନପୁର ଷ୍ଟେସନରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲା ।

ପରଦିନ ସକାଳେ ଏହି ଟ୍ରେନ ଶାହାଜାହାନପୁରରୁ ବାଲାମୁରକୁ ଯିବାର ଥିଲା | ତେବେ ଟ୍ରେନ୍ ଚଳାଇଆସିଥିବା ଡ୍ରାଇଭର ଜଣକ ବିଳମ୍ବିତ ରାତିରେ ପହଞ୍ଚିବା ହେତୁ ଶୁକ୍ରବାର ସକାଳେ ଟ୍ରେନ୍ ନେବାକୁ ମନା କରିଦେଇଥିଲେ। ସେ କହିଥିଲେ ଯେ ଯେତେବେଳେ ତାଙ୍କର ନିଦ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ, ସେତେବେଳେ ସେ ଟ୍ରେନ୍ ନେଇକିଯିବେ |

ଶାହାଜାହାନପୁରରୁ ଟ୍ରେନ୍ ସକାଳ ସାତଟାରେ ଛାଡିବାକୁ ଥିଲା, କିନ୍ତୁ ୯:୩୦ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଟ୍ରେନ୍ ଷ୍ଟେସନରେ ଛିଡା ହୋଇ ରହିଥିଲା | ଏହି କାରଣରୁ ଯାତ୍ରୀମାନଙ୍କୁ ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡିଥିଲା। ଷ୍ଟେସନ ଅଧୀକ୍ଷକ ଜେପି ସିଂ କହିଛନ୍ତି ଯେ ବାଲାମୁରରୁ ଟ୍ରେନ ଡ୍ରାଇଭର ପ୍ରତିଦିନ ଶାହାଜାହାନପୁରକୁ ଆସନ୍ତି | ଏହି ଲୋକୋ ପାଇଲଟ୍ ରାତିର ବିଶ୍ରାମ ପରେ ସକାଳେ ଟ୍ରେନ୍ ନେଇଯାଆନ୍ତି | ରାତିର ବିଶ୍ରାମ ହୋଇନଥିବା କାରଣରୁ ଲୋକୋ ପାଇଲଟ୍ ସକାଳେ ଟ୍ରେନ୍ ନେବାକୁ ମନା କରିଦେଇଥିଲେ, ନିଦ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବା ପରେ ସେ ଟ୍ରେନ୍ ନେଇକି ଯାଇଥିଲେ |

Related post

ନିର୍ବାଚନୀ ମଇଦାନକୁ ଓହ୍ଲାଇଲେ ଭାଜପାର କଟକ ସାଂସଦ ପ୍ରାର୍ଥୀ ଭର୍ତୁହରୀ।

ନିର୍ବାଚନୀ ମଇଦାନକୁ ଓହ୍ଲାଇଲେ ଭାଜପାର କଟକ ସାଂସଦ ପ୍ରାର୍ଥୀ ଭର୍ତୁହରୀ।

କଟକ୦୮/୦୪/୨୦୨୪; ଏବେ ମଧ୍ୟ ବିଭିନ୍ନ ଦଳରେ ମିଶ୍ରଣ ପର୍ବ ଜାରି ରହିଥିବା ବେଳେ ଗତ କିଛି ଦିନ ତଳେ ଶଙ୍ଖ ଛାଡି ପଦ୍ମ ଧରିଥିବା ବିଜେପି ର କଟକ…
୧୭ ମିନିଟରେ ନିଆରା ବାହାଘର |

୧୭ ମିନିଟରେ ନିଆରା ବାହାଘର |

ସୁନ୍ଦରଗଡ଼୦୮/୦୪/୨୦୨୪; ସୁନ୍ଦରଗଡ଼ ଜିଲ୍ଲା ରାଜଗାଙ୍ଗପୁର ରାନିବନ୍ଧ ଠାରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି ନିଆରା ଢଙ୍ଗରେ ବାହାଘର, ସାଧାରଣତଃ ଆପଣମାନେ ଦେଖିଥିବେ ବରଯାତ୍ରୀ ନେଇ ବାଜା ବାଣ ରୋଷଣି ରେ ବର…
ଆସୁଛି କାଳବୈଶାଖୀ ଜବର,୪ ଦିନ ବର୍ଷିବ |

ଆସୁଛି କାଳବୈଶାଖୀ ଜବର,୪ ଦିନ ବର୍ଷିବ |

ପାଣିପାଗ ୦୮/୦୪/୨୦୨୪; ଆସୁଛି ବଡ ବର୍ଷା | ୪ ଦିନ ବର୍ଷିବ | ଏହି ସବୁ ରାଜ୍ୟରେ ତାଣ୍ଡବ ରଚିବ କାଳବୈଶାଖୀ | ପାଣିପାଗ ବିଭାଗ ଅନୁଯାୟୀ, ଅରୁଣାଚଳ…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *