ବିଜୟୱାଡାରେ ନାବାଳିକାର  ମୃତଦେହ,  ଯୌନ ଶୋଷଣ ପୋଲିସ ସନ୍ଦେହ କରୁଛି  ମାମୁଁଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ହତ୍ୟା I

ବିଜୟୱାଡାରେ ନାବାଳିକାର ମୃତଦେହ, ଯୌନ ଶୋଷଣ ପୋଲିସ ସନ୍ଦେହ କରୁଛି ମାମୁଁଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ହତ୍ୟା I

ଆନ୍ଧ୍ରପ୍ରଦେଶର ବିଜୟୱାଡାର କେସରା ଗ୍ରାମ ନିକଟସ୍ଥ କ୍ଷେତରୁ ପୋଲିସ ଏକ 11 ବର୍ଷର ବାଳିକାଙ୍କ ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର କରିଛି।
ଫେବୃଆରୀ 9, ବୁଧବାର ଦିନ ଆନ୍ଧ୍ରପ୍ରଦେଶର ବିଜୟୱାଡା ଅନ୍ତର୍ଗତ କେସରା ଗ୍ରାମ ନିକଟ ସୁବାବୁଲ କ୍ଷେତରେ ଜଣେ 11 ବର୍ଷର ବାଳିକାକୁ ମୃତ ଅବସ୍ଥାରେ ମୃତଦେହ ମିଳିଛି।ରିପୋର୍ଟରେ କୁହାଯାଇଛିଝିଅଟି ଜଣେ ରଗପିକର ଏବଂ ସେହି ଗାଁରେ ରହୁଥିଲା ନନ୍ଦିଗାମା ଡେପୁଟି ପୋଲିସ ଅଧୀକ୍ଷକ (ଡିଏସପି) ଜି ନାଗେଶ୍ୱର ରେଡ୍ଡୀ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଏହି ଘଟଣା ମଙ୍ଗଳବାର ରାତିରେ ଘଟିଛି ଏବଂ ବୁଧବାର ସକାଳେ ଏହା ଜଣାପଡିଛି। ଗ୍ରାମବାସୀମାନେ କୌଣସି ପୋଷାକ ବିନାଝିଅ ଟି ଚେତାଶୂନ୍ୟ ଅବସ୍ଥାରେ ପଡ଼ିଥିବାର ଦେଖି ତହସିଲଦାର ଏବଂ ପୋଲିସକୁ ଜଣାଇଥିଲେ।କ୍ରାଇମବ୍ରାଞ୍ଚ ପୋଲିସ ତୁରନ୍ତ ଘଟଣାସ୍ଥଳରୁ କ୍ରାଇମବ୍ରାଞ୍ଚରୁ ସୂତ୍ର ସଂଗ୍ରହ କରିଥିଲା। ମୃତଦେହକୁ ପୋଷ୍ଟମର୍ଟମ ପାଇଁ ସରକାରୀ ଡାକ୍ତରଖାନାକୁ ସ୍ଥାନାନ୍ତର କରାଯାଇଛି।ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ, ପିତାମାତାମାନେ ସୋମବାର ଦିନ ନିଜ ଝିଅ କୁ ଜେଜେବାପାଙ୍କ ସହ କିସାରା ଛାଡି ମାଇଲାଭାରାମ ଯାଇଥିଲେନାତୁଣୀ ପୋଲିସକୁ କହିଥିଲେ ଯେଝିଅର ମାମୁଁ ପିସୈଦୁଲୁ ସୋମବାର ଆସି ସ୍କ୍ରାପ୍ ସଂଗ୍ରହର ବାହାନା କରି ତାଙ୍କୁ ନେଇ ଯାଇଥିଲେ। ସେ ନାବାଳିକାକୁ ଅଭିଯୋଗ କରି ସେଝିଅକୁ କ୍ଷେତରେ ଏକ ଅଲଗା ସ୍ଥାନକୁ ନେଇଗଲେ ଏବଂ ତାଙ୍କୁ ଧମକଚମକ ଦେଇଥିଲେ |ଡିଏସପି କହିଛନ୍ତି ଯେ ମୃତ୍ୟୁ ପଛର କାରଣ ଆମେ ଜାଣିଛୁ। ନାବାଳିକାକୁ ହତ୍ୟା କରିବା ପୂର୍ବରୁଯୌନ ଶୋଷଣ କରାଯାଇଥିଲା କି ନାହିଁ ପୋଲିସ ମଧ୍ୟ ତଦନ୍ତ ଜାରି ରଖିଛି। ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କୁ ଧରିବା ପାଇଁ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ଦଳ ଗଠନ କରାଯାଇଛି ଏବଂ ତଦନ୍ତ ଚାଲିଛି ବୋଲି ଡିଏସପି କହିଛନ୍ତି।

Related post

ପୋଖରୀ ଭିତରେ କିଆରୀ ଏବଂ ବନ୍ଧ ଖୋଳି ଲକ୍ଷାଧିକ ଟଙ୍କା ହଡ଼ପ ଉଦ୍ୟମ I

ପୋଖରୀ ଭିତରେ କିଆରୀ ଏବଂ ବନ୍ଧ ଖୋଳି ଲକ୍ଷାଧିକ ଟଙ୍କା ହଡ଼ପ…

ଫୋକସ ପ୍ଲସ 27/4( ଢେଙ୍କାନାଳ): କେନ୍ଦ୍ର ସରକାରଙ୍କ ଏକ ଉନ୍ନତ ଯୋଜନା ହେଉଛି ମହାତ୍ମା ଗାନ୍ଧୀ ନିଶ୍ଚିତ କର୍ମ ନିଯୁକ୍ତି ଯୋଜନା I ଦେଶର ବିକାଶ କରିବା ପାଇଁ…

Leave a Reply

Your email address will not be published.