ବିଗ୍ ବସ୍ 15 ଗ୍ରାଣ୍ଡ୍ ଫାଇନାଲ୍: ପ୍ରତିଯୋଗୀଙ୍କ ମା’ମାନେ ଶୋ’ର ସେଟରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ, ଏହାର କାରଣ କ’ଣ ଜାଣନ୍ତି |

ବିଗ୍ ବସ୍ 15 ଗ୍ରାଣ୍ଡ୍ ଫାଇନାଲ୍: ପ୍ରତିଯୋଗୀଙ୍କ ମା’ମାନେ ଶୋ’ର ସେଟରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ, ଏହାର କାରଣ କ’ଣ ଜାଣନ୍ତି |

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ (ଫୋକସ ପ୍ଲସ ) ଟିଭିର ସବୁଠାରୁ ବିବାଦୀୟ ତଥା ଆଲୋଚନା ହୋଇଥିବା ରିଅଲିଟି ସୋ ବିଗ୍ ବସ୍ ର ସିଜନ୍ 15 ଏହାର ଶେଷ ପଯ୍ୟାୟକୁ ଆସିଛି | ଶୋ’ର ଗ୍ରାଣ୍ଡ୍ ଫାଇନାଲ୍ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଛି ଏବଂ 24 ଘଣ୍ଟା ମଧ୍ୟରେ ବିଜେତା ଘୋଷିତ ହେବ | ଏହି ଶୋ’ରେ ଶମିତା ଶେଟ୍ଟୀ, ନିଶାନ୍ତ ଭଟ୍ଟ, ପ୍ରତୀକ ସାହାଜପାଲ, ରଶ୍ମୀ ଦେଶାଇ, କରଣ କୁଣ୍ଡ୍ରା ଏବଂ ତେଜସ୍ୱୀ ପ୍ରକାଶ ଶ୍ରେଷ୍ଠ ୬ ରେ ସ୍ଥାନ ପାଇଛନ୍ତି। ଏଥିମଧ୍ୟରୁ ଗୋଟିଏ ବିଗ୍ ବସ୍ ସିଜିନ ୨ ଟ୍ରଫିକୁ ରବିବାର ଅର୍ଥାତ୍ 30 ଜାନୁଆରୀରେ ଉଠାଇବ |

ଶୋ’ର ଗ୍ରାଣ୍ଡ୍ ଫାଇନାଲ୍କୁ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର କରିବା ପାଇଁ ନିର୍ମାତାମାନେ କୌଣସି ପଥରକୁ ଖୋଲା ରଖନ୍ତି ନାହିଁ | ସେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ସୋ ସହିତ ଜଡିତ ଚକିତ କ୍ଲିପ୍ଗୁଡ଼ିକୁ କ୍ରମାଗତ ଭାବରେ ସେୟାର କରୁଛନ୍ତି ଏବଂ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କ ଭିତରେ ଉତ୍ସାହ ବ .ାଉଛନ୍ତି | କିଛି ସମୟ ପୂର୍ବରୁ ଭୋଟ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ଆଉ ଏକ ଭିଡିଓ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି ଯେଉଁଥିରେ ଶେଷ ୬ ପ୍ରତିଯୋଗୀଙ୍କ ମା ମଧ୍ୟ ହୋଷ୍ଟ ସଲମାନ ଖାନଙ୍କ ସହ ସୋ’ର ମଞ୍ଚରେ ଠିଆ ହୋଇଥିବା ନଜର ଆସିଛନ୍ତି। ସେମାନଙ୍କ ମାତାଙ୍କୁ ଦେଖି ସମସ୍ତ ପ୍ରତିଯୋଗୀ ଭାବପ୍ରବଣ ହୁଅନ୍ତି | କିନ୍ତୁ ଏହା ଭିତରେ ସଲମାନ ଖାନ କହିଛନ୍ତି ଯେ ତାଙ୍କ ଭାଗ୍ୟ ନିର୍ଣ୍ଣୟ କରିବାକୁ ତାଙ୍କ ମା ଆଜି ଏଠାକୁ ଆସିଛନ୍ତି ଏବଂ ୬ ଜଣ ଖେଳାଳିଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ସର୍ବନିମ୍ନ ଭୋଟ୍ ପାଇଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହ ଯିବେ। ଏହାର ଅର୍ଥ ଅନ୍ୟ ଏକ ବହିଷ୍କାର ହେବାକୁ ଯାଉଛି |

Related post

ନିର୍ବାଚନୀ ମଇଦାନକୁ ଓହ୍ଲାଇଲେ ଭାଜପାର କଟକ ସାଂସଦ ପ୍ରାର୍ଥୀ ଭର୍ତୁହରୀ।

ନିର୍ବାଚନୀ ମଇଦାନକୁ ଓହ୍ଲାଇଲେ ଭାଜପାର କଟକ ସାଂସଦ ପ୍ରାର୍ଥୀ ଭର୍ତୁହରୀ।

କଟକ୦୮/୦୪/୨୦୨୪; ଏବେ ମଧ୍ୟ ବିଭିନ୍ନ ଦଳରେ ମିଶ୍ରଣ ପର୍ବ ଜାରି ରହିଥିବା ବେଳେ ଗତ କିଛି ଦିନ ତଳେ ଶଙ୍ଖ ଛାଡି ପଦ୍ମ ଧରିଥିବା ବିଜେପି ର କଟକ…
୧୭ ମିନିଟରେ ନିଆରା ବାହାଘର |

୧୭ ମିନିଟରେ ନିଆରା ବାହାଘର |

ସୁନ୍ଦରଗଡ଼୦୮/୦୪/୨୦୨୪; ସୁନ୍ଦରଗଡ଼ ଜିଲ୍ଲା ରାଜଗାଙ୍ଗପୁର ରାନିବନ୍ଧ ଠାରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି ନିଆରା ଢଙ୍ଗରେ ବାହାଘର, ସାଧାରଣତଃ ଆପଣମାନେ ଦେଖିଥିବେ ବରଯାତ୍ରୀ ନେଇ ବାଜା ବାଣ ରୋଷଣି ରେ ବର…
ଆସୁଛି କାଳବୈଶାଖୀ ଜବର,୪ ଦିନ ବର୍ଷିବ |

ଆସୁଛି କାଳବୈଶାଖୀ ଜବର,୪ ଦିନ ବର୍ଷିବ |

ପାଣିପାଗ ୦୮/୦୪/୨୦୨୪; ଆସୁଛି ବଡ ବର୍ଷା | ୪ ଦିନ ବର୍ଷିବ | ଏହି ସବୁ ରାଜ୍ୟରେ ତାଣ୍ଡବ ରଚିବ କାଳବୈଶାଖୀ | ପାଣିପାଗ ବିଭାଗ ଅନୁଯାୟୀ, ଅରୁଣାଚଳ…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *