ଦୁର୍ନୀତିର ଗନ୍ତାଘର ପାଲଟିଛି ଖୋଦ ଗୃହମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ କେନ୍ଦ୍ରସ୍ଥଳୀ

 

 

 

ପଂଚାୟତ ରେ ହେଉଥିବା ବିଜୁ କଲ୍ୟାଣ ମଣ୍ଡପ ର ଦୁର୍ନୀତି ର ଚିତ୍ର ସାମ୍ନା କୁ ଆସିଛି। ଖୋଦ ଗୃହମନ୍ତ୍ରୀ ଙ୍କ ବିଖ୍ୟାତ ଗଡ଼ ବୃନ୍ଦାବାହାଲ ରେ ନିର୍ମାଣାଧୀନ ଅବସ୍ଥାରେ ଥିବା ବିଜୁ କଲ୍ୟାଣ ମଣ୍ଡପ ରେ କାମ ନ ସରୁଣୁ ଭୁଶୁଡି ପଡୁଛି କାନ୍ଥ। ଏଭଳି ଦୃଶ୍ୟ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି କଳାହାଣ୍ଡି ଜିଲ୍ଲା ଗୋଳାମୁଣ୍ଡା ବ୍ଲକ ବୃନ୍ଦାବହାଲ ଗ୍ରାମରେI ମାନ୍ୟବର ମନ୍ତ୍ରୀ ସାତ ମାସ ତଳେ ନିଜ କରକମଳରେ ଉଦଘାଟନ କରିଥିବା କଲ୍ୟାଣ ମଣ୍ଡପ ର ଅବସ୍ଥା କହିଲେ ନ ସରେ। ଯନ୍ତ୍ରୀ ଓ ଠିକାଦାର ଙ୍କ ମଧୁଚନ୍ଦ୍ରିକା ର ଫଳ ଭୋଗିବେ ଜନସାଧାରଣ। ବିଜେଡିର ଟାଣୁଆ ନେତା ନିଜେ ସରପଂଚ ଥିଲେ ଆଉ ଏବେ ବିଜେଡି ଦଳ ରୁ ଜିଲ୍ଲା ପରିଷଦ ପ୍ରାର୍ଥୀନୀ । ସେ ଏବେ କେଉଁ ବିକାଶର ଗାଥା ନେଇ ଭୋଟ ଭିକ୍ଷା କରିବେ ତାହା ଜନସାଧାରଣ ରେ ପ୍ରଶ୍ନବାଚି ସୃଷ୍ଟି କରିଛି। କିନ୍ତୁ ନିମ୍ନ ମାନର କାମ ଯୋଗୁଁ ଭୁଶୁଡି ପଡିବାରେ ଲାଗିଛି କଲ୍ୟାଣ ମଣ୍ଡପ। ଜୁନାଗଡ଼ ନିର୍ବାଚନ ମଣ୍ଡଳୀ ର ବହୁ ବଡ଼ ବଡ଼ ନେତା ବୃନ୍ଦାବହାଲ ଗାଁ ରେ ଥିବାବେଳେ ନିମ୍ନ ମାନର କାମକୁ ହଜମ କରି ପାରୁନାହାଁନ୍ତି ଗ୍ରାମବାସୀ I ସେପଟେ ଖୋଦ ବିଭାଗୀୟ ଜେଇ ଆଗକୁ କାମ ଠିକ କାମ ହେବ ବୋଲି ଆଶ୍ୱାସନା ଦେଇଛନ୍ତି। କଳାହାଣ୍ଡି ର ବୃନ୍ଦାବହାଲ ଗାଁ ରେ ବିଜୁ ଜନତା ଦଳ ର ଟାଣୁଆ ନେତା ଥିବା ମନ୍ତ୍ରୀ ଙ୍କ ଘନ ଘନ ଗ୍ରସ୍ତ ସତ୍ତ୍ୱେ ନିମ୍ନ ମାନର କାମ ଲୋକଙ୍କୁ ଚକିତ କରୁଛି।

Related post

ନିର୍ବାଚନୀ ମଇଦାନକୁ ଓହ୍ଲାଇଲେ ଭାଜପାର କଟକ ସାଂସଦ ପ୍ରାର୍ଥୀ ଭର୍ତୁହରୀ।

ନିର୍ବାଚନୀ ମଇଦାନକୁ ଓହ୍ଲାଇଲେ ଭାଜପାର କଟକ ସାଂସଦ ପ୍ରାର୍ଥୀ ଭର୍ତୁହରୀ।

କଟକ୦୮/୦୪/୨୦୨୪; ଏବେ ମଧ୍ୟ ବିଭିନ୍ନ ଦଳରେ ମିଶ୍ରଣ ପର୍ବ ଜାରି ରହିଥିବା ବେଳେ ଗତ କିଛି ଦିନ ତଳେ ଶଙ୍ଖ ଛାଡି ପଦ୍ମ ଧରିଥିବା ବିଜେପି ର କଟକ…
୧୭ ମିନିଟରେ ନିଆରା ବାହାଘର |

୧୭ ମିନିଟରେ ନିଆରା ବାହାଘର |

ସୁନ୍ଦରଗଡ଼୦୮/୦୪/୨୦୨୪; ସୁନ୍ଦରଗଡ଼ ଜିଲ୍ଲା ରାଜଗାଙ୍ଗପୁର ରାନିବନ୍ଧ ଠାରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି ନିଆରା ଢଙ୍ଗରେ ବାହାଘର, ସାଧାରଣତଃ ଆପଣମାନେ ଦେଖିଥିବେ ବରଯାତ୍ରୀ ନେଇ ବାଜା ବାଣ ରୋଷଣି ରେ ବର…
ଆସୁଛି କାଳବୈଶାଖୀ ଜବର,୪ ଦିନ ବର୍ଷିବ |

ଆସୁଛି କାଳବୈଶାଖୀ ଜବର,୪ ଦିନ ବର୍ଷିବ |

ପାଣିପାଗ ୦୮/୦୪/୨୦୨୪; ଆସୁଛି ବଡ ବର୍ଷା | ୪ ଦିନ ବର୍ଷିବ | ଏହି ସବୁ ରାଜ୍ୟରେ ତାଣ୍ଡବ ରଚିବ କାଳବୈଶାଖୀ | ପାଣିପାଗ ବିଭାଗ ଅନୁଯାୟୀ, ଅରୁଣାଚଳ…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *