ପୁଷ୍ପା ଅଭିନେତ୍ରୀ ରଶମିକା ମନ୍ଦନା କହିଛନ୍ତି ଶୁଭେଚ୍ଛା ସହ-ତାରକା ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନ ଏକ ‘ଡଲ୍’।

ପୁଷ୍ପା ଅଭିନେତ୍ରୀ ରଶମିକା ମନ୍ଦନା କହିଛନ୍ତି ଶୁଭେଚ୍ଛା ସହ-ତାରକା ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନ ଏକ ‘ଡଲ୍’।

ରଶ୍ମିକା ମନ୍ଦନ୍ନା ଶୁଭେଚ୍ଛାରେ ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନଙ୍କ ସହ ସ୍କ୍ରିନ୍ ସ୍ପେସ୍ ବାଣ୍ଟିବା ବିଷୟରେ କହିଥିଲେ। ସେ ତାଙ୍କୁ ‘ଡଲ୍’ ବୋଲି ଡାକିଲେ।
ରଶମିକା ମନ୍ଦନା ତାଙ୍କର ଦୁଇଟି ବଲିଉଡ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ମିଶନ୍ ମଜ୍ନୁ ଏବଂ ଶୁଭେଚ୍ଛା ପାଇଁ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଉତ୍ସାହିତ | ସେ ଗୁପ୍ତଚର ଥ୍ରୀଲର ମିଶନ୍ ମଜ୍ନୁରେ ସିଦ୍ଧାର୍ଥ ମଲହୋତ୍ରାଙ୍କ ବିପକ୍ଷରେ ଅଭିନୟ କରନ୍ତି, ଯାହା ଆସନ୍ତା 13 ରେ ରିଲିଜ୍ ହେବାର ଯୋଜନା ରହିଛି।ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନଙ୍କ ସହ ସ୍କ୍ରିନ୍ ସ୍ପେସ୍ ସେୟାର କରିବେ | ରଶ୍ମିକା ବଚ୍ଚନଙ୍କୁ ଏକ ‘ଡଲ୍’ ବୋଲି କହିଛନ୍ତି ଏବଂ ଯୋଗ କରି କହିଛନ୍ତି, “ଶ୍ରୀ ବଚ୍ଚନ ଜଣେ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ ଡଲ୍, ସେ ଜଣେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ ବ୍ୟକ୍ତି ଏବଂ କିମ୍ବଦନ୍ତୀ। ସେ ଆମ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଆରାମଦାୟକ ଅନୁଭବ କରିଥିଲେ। ସୁଟିଂ ପାଇଁ ପ୍ରତ୍ୟେକ ରିହର୍ସାଲରୁ ସେ ଏହାକୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ମଜା କରିଥିଲେ ଏବଂ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ। ତାଙ୍କ ପାଇଁ କୌଣସି ଶବ୍ଦ ତାଙ୍କୁ ବର୍ଣ୍ଣନା କରିବାକୁ ବହୁତ କମ୍ ହେବ | ”

ଶୁଭେଚ୍ଛା ବିକାଶ ବାହଲଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ନିର୍ଦ୍ଦେଶିତ ଏବଂ ନୀନା ଗୁପ୍ତା ଏବଂ ପାଭେଲ ଗୁଲାଟି ପ୍ରମୁଖ ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରିଛନ୍ତି | ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରର ରିଲିଜ୍ ତାରିଖ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଘୋଷଣା କରାଯାଇ ନାହିଁ। ତେବେ ଚଳିତ ବର୍ଷ ଏହା ମୁକ୍ତିଲାଭ କରିବ ବୋଲି ଅଭିନେତ୍ରୀ ଆଶା କରିଛନ୍ତି। ସେ କହିଛନ୍ତି, “ମୁଁ ମୋର ଉଭୟ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରକୁ ନେଇ ଅତ୍ୟଧିକ ଉତ୍ସାହିତ ଏବଂ ସେଗୁଡିକୁ ଦେଖିବା ପାଇଁ ମୁଁ ଅପେକ୍ଷା କରିପାରିବି ନାହିଁ। ମୁଁ ଭାବୁଛି ଲୋକମାନେ ଏହି ଫିଲ୍ମକୁ ଭଲ ପାଇବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି।” ମିଶନ୍ ମଜ୍ନୁ ଏବଂ ଶୁଭେଚ୍ଛା ବ୍ୟତୀତ ରଶ୍ମିକା ପୁଷ୍ପାଙ୍କ ସିକ୍ୱେଲରେ ମଧ୍ୟ ଦେଖିବାକୁ ପାଇବେ, ଯାହାର ନାମ ପୁଷ୍ପା

Related post

ସ୍ତ୍ରୀ କୁ ହତ୍ୟା ତାପରେ  ସ୍ୱାମୀ ଆତ୍ମହତ୍ୟା

ସ୍ତ୍ରୀ କୁ ହତ୍ୟା ତାପରେ ସ୍ୱାମୀ ଆତ୍ମହତ୍ୟା

ଫୋକସପ୍ଲସ 30/05/23(ଧାମନଗର) ଚାଞ୍ଚଲ୍ୟ କର ହତ୍ୟା ନିଜ ସ୍ତ୍ରୀ କୁ ପ୍ରଥମେ ହତ୍ୟା ତାପରେ ସ୍ୱାମୀ କରିଲା ଆତ୍ମହତ୍ୟା ! ଧାରୁଆ କଟୁରୀ ରେ ହାଣି ହତ୍ୟା କରିବା…
କାହିଁକି ଏମିତି କହିଲେ ବାଗେଶ୍ୱର ବାବା ?

କାହିଁକି ଏମିତି କହିଲେ ବାଗେଶ୍ୱର ବାବା ?

  ଫୋକସପ୍ଲସ 29/05/2023(ଅହମଦାବାଦ) କାହଁକି ଏମିତି କହିଲେ ବାଗେଶ୍ୱର ବାବା? ପଣ୍ଡିତ ଧିରେନ୍ଦ୍ର ଶାସ୍ତ୍ରୀ ତାଙ୍କ ବିବୃତ୍ତି ନେଇ ପ୍ରାୟତଃ ସବୁବେଳେ ହେଡ ଲାଇନରେ ରହିଥାନ୍ତି। , କିଛି…
ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣ ୪ ଶହ ତଳକୁ

ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣ ୪ ଶହ ତଳକୁ

ଫୋକସପ୍ଲସ 29/05/2023(ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ) ବର୍ତମାନ କରୋନା ମହାମାରୀ ସଂକ୍ରମଣ ଥମିବାରେ ଲାଗିଛି। କରୋନା ସଂକ୍ରମଣ ଦିନେ କମିଲେ ପୁଣି ବଢ଼ିବାରେ ଲାଗିଛି। ଭାରତୀୟ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ମନ୍ତ୍ରଣାଳୟ ଅନୁଯାୟୀ ଦେଶରେ ଦୈନିକ…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *