ଗାଙ୍ଗୁବାଇ କାଠିଆୱାଡି ଟ୍ରେଲର

ଗାଙ୍ଗୁବାଇ କାଠିଆୱାଡି ଟ୍ରେଲର

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ :ଗାଙ୍ଗୁବାଇ କାଠିଆୱାଡି ଫେବୃଆରୀ 25, 2022 ରେ ସିନେମା ହଲରେ ମୁକ୍ତିଲାଭ କରିବାର ଯୋଜନା ରହିଛି। ଏହା ଭନସାଲୀ ପ୍ରଡକ୍ସନ୍ସ ଏବଂ ଜୟନ୍ତୀଲାଲ ଗଡାଙ୍କ ପେନ୍ ଇଣ୍ଡିଆ ଲିମିଟେଡ୍ ଦ୍ୱାରା ଉତ୍ପାଦିତ |ମାଭେରିକ୍ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ନିର୍ମାତା ସଞ୍ଜୟ ଲୀଲା ଭନସାଲୀଙ୍କ ବହୁ ପ୍ରତୀକ୍ଷିତ ଉଦ୍ୟମ ଗାଙ୍ଗୁବାଇ କାଥିଆୱାଡି ଟ୍ରେଲର ବାହାରେ ଏବଂ ମୁଖ୍ୟ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଆଲିଆ ଭଟ୍ଟ କେବଳ ଉଲ୍ଲେଖନୀୟ | ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରଟି ହୁସେନ୍ ଜାଇଡିଙ୍କ ମୁମ୍ବାଇର ମାଫିଆ କୁଇନ୍ସରୁ ମୁମ୍ବାଇର କାଥିଆୱାଡର ଜଣେ ସରଳ  ଝିଅଗଙ୍ଗା ହରଜିବାନ୍ଦଙ୍କ ବିଷୟରେ ଅନୁକରଣ କରାଯାଇଛି |ଗାଙ୍ଗୁବାଇ କାଥିଆୱାଡି ଟ୍ରେଲର ଆମକୁ ଆଲିଆ ଭଟ୍ଟଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ଖେଳାଯାଇଥିବା ଗାଙ୍ଗୁବାଇର ଜୀବନରେ ନେଇଥାଏ | SLB ର ଗ୍ରାଣ୍ଡ୍ ସାଗା 60 ଦଶକର ପ୍ରାରମ୍ଭରେ ସେଟ୍ ହୋଇଛି ଏବଂ ଅଗ୍ରଣୀ ମହିଳାଙ୍କୁ ବେଶ୍ୟା ମାଲିକ ଏବଂ ମାଟ୍ରିଆର୍ ଭାବରେ ଦର୍ଶାଏ | ଗାଙ୍ଗୁବାଇ କାଥିଆୱାଡି ଟ୍ରେଲରକୁ ଦେଖନ୍ତୁ:
ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ଶାନ୍ତନୁ ମହେଶ୍ୱରୀ, ବିଜୟ ରାଜ୍, ସୀମା ପହୱା, ଇନ୍ଦିରା ତିୱାରୀ ଏବଂ ବରୁଣ କପୁର ପ୍ରମୁଖ ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରିଛନ୍ତି। ଅଭିନେତା ଅଜୟ ଦେବଗନ୍, ହୁମା କୁରେଶି ଏବଂ ଇମ୍ରାନ୍ ହାଶ୍ମୀଙ୍କର ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର କମୋସ୍ ଅଛି |ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରଟି ଶାନ୍ତନୁ ମହେଶ୍ୱରୀ ଏବଂ ବରୁଣ କପୁରଙ୍କ ବଡ ପରଦାରେ ଡେବ୍ୟୁ କରିଛି |ଗାଙ୍ଗୁବାଇ କାଠିଆୱାଡି ଫେବୃଆରୀ 25, 2022 ରେ ସିନେମା ହଲରେ ମୁକ୍ତିଲାଭ କରିବାର ଯୋଜନା ରହିଛି। ଏହା ଭନସାଲୀ ପ୍ରଡକ୍ସନ୍ସ ଏବଂ ଜୟନ୍ତୀଲାଲ ଗଡାଙ୍କ ପେନ୍ ଇଣ୍ଡିଆ ଲିମିଟେଡ୍ ଦ୍ୱାରା ଉତ୍ପାଦିତ |

Related post

ନିର୍ବାଚନୀ ମଇଦାନକୁ ଓହ୍ଲାଇଲେ ଭାଜପାର କଟକ ସାଂସଦ ପ୍ରାର୍ଥୀ ଭର୍ତୁହରୀ।

ନିର୍ବାଚନୀ ମଇଦାନକୁ ଓହ୍ଲାଇଲେ ଭାଜପାର କଟକ ସାଂସଦ ପ୍ରାର୍ଥୀ ଭର୍ତୁହରୀ।

କଟକ୦୮/୦୪/୨୦୨୪; ଏବେ ମଧ୍ୟ ବିଭିନ୍ନ ଦଳରେ ମିଶ୍ରଣ ପର୍ବ ଜାରି ରହିଥିବା ବେଳେ ଗତ କିଛି ଦିନ ତଳେ ଶଙ୍ଖ ଛାଡି ପଦ୍ମ ଧରିଥିବା ବିଜେପି ର କଟକ…
୧୭ ମିନିଟରେ ନିଆରା ବାହାଘର |

୧୭ ମିନିଟରେ ନିଆରା ବାହାଘର |

ସୁନ୍ଦରଗଡ଼୦୮/୦୪/୨୦୨୪; ସୁନ୍ଦରଗଡ଼ ଜିଲ୍ଲା ରାଜଗାଙ୍ଗପୁର ରାନିବନ୍ଧ ଠାରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି ନିଆରା ଢଙ୍ଗରେ ବାହାଘର, ସାଧାରଣତଃ ଆପଣମାନେ ଦେଖିଥିବେ ବରଯାତ୍ରୀ ନେଇ ବାଜା ବାଣ ରୋଷଣି ରେ ବର…
ଆସୁଛି କାଳବୈଶାଖୀ ଜବର,୪ ଦିନ ବର୍ଷିବ |

ଆସୁଛି କାଳବୈଶାଖୀ ଜବର,୪ ଦିନ ବର୍ଷିବ |

ପାଣିପାଗ ୦୮/୦୪/୨୦୨୪; ଆସୁଛି ବଡ ବର୍ଷା | ୪ ଦିନ ବର୍ଷିବ | ଏହି ସବୁ ରାଜ୍ୟରେ ତାଣ୍ଡବ ରଚିବ କାଳବୈଶାଖୀ | ପାଣିପାଗ ବିଭାଗ ଅନୁଯାୟୀ, ଅରୁଣାଚଳ…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *