ବେଙ୍ଗାଲୁରୁ: ସମ୍ପତ୍ତି ବିବାଦକୁ ନେଇ ପୁରୁଷଙ୍କ ହତ୍ୟା ମାମଲାରେ ପୋଲିସ ପତ୍ନୀ ଓ ପୁଅକୁ ଗିରଫ କରିଛି I

ବେଙ୍ଗାଲୁରୁ: ସମ୍ପତ୍ତି ବିବାଦକୁ ନେଇ ପୁରୁଷଙ୍କ ହତ୍ୟା ମାମଲାରେ ପୋଲିସ ପତ୍ନୀ ଓ ପୁଅକୁ ଗିରଫ କରିଛି I

କର୍ଣ୍ଣାଟକର ଏକ ସମ୍ପତ୍ତି ଧାଡିରେ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀଙ୍କୁ ଅପହରଣ କରି ହତ୍ୟା କରିଥିବା ଅଭିଯୋଗରେ ପୋଲିସ ଜଣେ ମହିଳା, ତାଙ୍କ ପୁଅ ଏବଂ ଅନ୍ୟ ତିନିଜଣଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଛି। ଡିସେମ୍ବର 19 ରେ ଉକ୍ତ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ମୃତଦେହ ମିଳିଥିଲା ​​ଏବଂ ଅଭିଯୁକ୍ତ ତାଙ୍କ ମୃତଦେହକୁ ପୋଡି ଦେଇଥିଲେ ।ଦୁଇ ମାସ ପରେ କର୍ଣ୍ଣାଟକର ତୁମାକୁରୁ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଅପହରଣ କରି ଛୁରୀରେ ହତ୍ୟା କରାଯାଇଥିବା ଖବର ପାଇବା ପରେ ପୋଲିସ ଏହି ରହସ୍ୟକୁ ଖଣ୍ଡନ କରି ହତ୍ୟା ଘଟଣାରେ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀ ଏବଂ ପୁଅଙ୍କ ସମେତ ୫ ଜଣଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଥିଲା। ସମ୍ପତ୍ତି ବିବାଦରେ ସ୍ୱାମୀଙ୍କୁ ଅପହରଣ ଓ ହତ୍ୟା ଅଭିଯୋଗରେ ବ୍ୟାନରଘାଟ ପୋଲିସ ବିଚ୍ଛିନ୍ନ ପତ୍ନୀ ଯଶୋଦା, ତାଙ୍କ ପୁଅ ନିଖିଲ ଏବଂ ଅନ୍ୟ ତିନିଜଣଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଛି।ପୀଡ଼ିତାଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ଗାଁ ପାନେନାହଲ୍ଲୀରୁ ଅପହରଣ କରିନେଇଥିବା ଚାନିଗରାୟପ୍ପା (45) ବୋଲି ଜଣାପଡିଛି।ପୀଡିତାଙ୍କ ବଡ ଭାଇ ତୁମାକୁରୁ ଜିଲ୍ଲାର ହେବବୁର ଥାନାରେ ନିଖୋଜ ଅଭିଯୋଗ ଦାଖଲ ହେବା ପରେ ପୋଲିସ ଏହି ଅପରାଧ ବିଷୟରେ ଜାଣିଥିଲା।ଅଭିଯୁକ୍ତ ପୀଡିତାଙ୍କୁ 21 ଗୁଣ୍ଠ ଜମିର ମାଲିକାନା ତାଙ୍କ ପୁଅ ନିଖିଲଙ୍କୁ ଦେବାକୁ କହିଥିଲେ। ଯେତେବେଳେ ଚାନିଗାରାପ୍ପା ଏହି ଦାବିକୁ ଗ୍ରହଣ କରିବାକୁ ମନା କରିଦେଇଥିଲେ, ସନ୍ଦିଗ୍ଧମାନେ ତାଙ୍କୁ ଏକ ପରିତ୍ୟକ୍ତ ସ୍ଥାନକୁ ନେଇଯାଇଥିଲେ, ତାଙ୍କୁ ଗୁଳି କରି ହତ୍ୟା କରିଥିଲେ।ପରଦିନ ସ୍ଥାନୀୟ ଲୋକ ପୋଲିସକୁ ମୃତଦେହ ବିଷୟରେ ଅବଗତ କରାଇଥିଲେ ଏବଂ ହତ୍ୟା ମାମଲାରେ ପୋଲିସ ତଦନ୍ତ ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲା। ତେବେ ମୃତଦେହ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଜଳି ଯାଇଥିବାରୁ ପୋଲିସ ପୀଡିତାଙ୍କ ପରିଚୟ ସ୍ଥିର କରିବାରେ ଅସମର୍ଥ ହୋଇଛି।ଚାନିଗାରାପ୍ପାଙ୍କ ବଡ ଭାଇ ଶବକୁ ଚିହ୍ନଟ କରିଥିଲେ। ପରବର୍ତ୍ତୀ ଅନୁସନ୍ଧାନରୁ ଜଣାପଡିଛି ଯେ ଚାନିଗାରାପ୍ପା ଏବଂ ଯଶୋଦା ବର୍ଷେ ପୂର୍ବରୁ ଅଲଗା ହୋଇଥିଲେ। ସେବେଠାରୁ ସେ ତାଙ୍କ ପୁଅ ସହିତ ବେଙ୍ଗାଲୁରୁରେ ରହୁଥିଲେ।ଏହି ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡରେ ପୀଡିତାଙ୍କ ଭାଇ ଯଶୋଦାଙ୍କ ଭୂମିକା ଉପରେ ସନ୍ଦେହ କରିଥିଲେ ଏବଂ ବିବାଦ ସମ୍ପର୍କରେ ପୋଲିସକୁ ସୂଚନା ଦେଇଥିଲେ। ଖବର ଅନୁଯାୟୀ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଏହି ଅପରାଧକୁ ସ୍ୱୀକାର କରିଥିଲା ​​ଏବଂ ପରେ ପୋଲିସ ଗିରଫ କରିଥିଲା।

Related post

ରାମ ମନ୍ଦିର ପ୍ରାଣ ପ୍ରତିଷ୍ଠାରେ ସାମିଲ ହେବେ ଭାରତର ବିଶିଷ୍ଟ ବ୍ୟକ୍ତି ବିଶେଷ, ଜାଣନ୍ତୁ କାହା କାହା ଦିଆଯାଇଛି ନିମନ୍ତ୍ରଣ

ରାମ ମନ୍ଦିର ପ୍ରାଣ ପ୍ରତିଷ୍ଠାରେ ସାମିଲ ହେବେ ଭାରତର ବିଶିଷ୍ଟ ବ୍ୟକ୍ତି…

ଉତ୍ତର ପ୍ରଦେଶ: ଅଯୋଧ୍ୟାରେ ନିର୍ମାଣ ହେଉଥିବା ରାମ ମନ୍ଦିରର ପ୍ରାଣ ପ୍ରତିଷ୍ଠା ସମାରୋହ ୨୨ ଜାନୁଆରୀରେ ହେବ । ଏଥିପାଇଁ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ନିମନ୍ତ୍ରଣ ପଠାଯାଉଛି । ଏହି ଉତ୍ସବର…
ଦୁର୍ଗମ ଅଞ୍ଚଳ ରେ ଫାଇଦା ନେଉଛନ୍ତି ଅଙ୍ଗନୱାଡ଼ି ଦିଦି!!!

ଦୁର୍ଗମ ଅଞ୍ଚଳ ରେ ଫାଇଦା ନେଉଛନ୍ତି ଅଙ୍ଗନୱାଡ଼ି ଦିଦି!!!

ରାୟଗଡ଼ା: ଦୁର୍ଗମ ଅଞ୍ଚଳ ରେ ଫାଇଦା ନେଉଛନ୍ତି ଅଙ୍ଗନୱାଡ଼ି ଦିଦି, ହେଲପର୍ କୁ କିଛି ମିଳିଲା ନାଇଁ ସେଥିପାଇଁ ସିଧା ସିଧା ବଖାଣିଲେ ଦିଦିଙ୍କ ଭିତିରି କଥା ଏ…
ଚାଇନାର ନିମୋନିଆ ଭାରତକୁ ପ୍ରଭାବିତ କରିଛି କି? AIIMS ଦିଲ୍ଲୀରେ 7 ଟି ମାମଲା ମିଳିଲା କି?

ଚାଇନାର ନିମୋନିଆ ଭାରତକୁ ପ୍ରଭାବିତ କରିଛି କି? AIIMS ଦିଲ୍ଲୀରେ 7…

ଭାରତରେ ଚାଇନା ନିମୋନିଆ07/12(ଫୋକସ ପ୍ଲସ); ଚାଇନାରେ ବ୍ୟାପିଥିବା ରହସ୍ୟମୟ ନିମୋନିଆକୁ ନେଇ ସାରା ବିଶ୍ୱରେ ଚିନ୍ତା ବଢିଛି। ମାଇକୋପ୍ଲାଜମା ନିମୋନିଆରେ ପୀଡିତ ପିଲାମାନଙ୍କ ସହିତ ଚାଇନାର ଡାକ୍ତରଖାନାଗୁଡ଼ିକ ଭରି…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *