ଆଶା ଭୋସଲେ ଲତା ମଙ୍ଗେଶକରଙ୍କୁ ଭେଟିବା ପାଇଁ ମୁମ୍ବାଇ ଡାକ୍ତରଖାନାରେ ପହଞ୍ଚିଛନ୍ତି

ଲତା ମଙ୍ଗେଶକରଙ୍କ ଭଉଣୀ ଆଶା ଭୋସଲେ କିମ୍ବଦନ୍ତୀ ଗାୟକଙ୍କୁ ଭେଟିବା ପାଇଁ ମୁମ୍ବାଇର ବ୍ରେକ୍ କ୍ୟାଣ୍ଡି ହସ୍ପିଟାଲରେ ପହଁଞ୍ଚିଥିବାର ନଜର ଆସିଥିଲେ। ଲତା ମଙ୍ଗେଶକରଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଅବସ୍ଥା ବିଗିଡିଯିବାରୁ ଲତା ମଙ୍ଗେଶକରଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଅବସ୍ଥା ବିଗିଡିଯିବାରୁ ଲତା ମଙ୍ଗେଶକରଙ୍କ ଭଉଣୀ ଆଶା ଭୋସଲେ ଆଜି ଫେବୃଆରୀ 5 ରେ ମୁମ୍ବାଇର ବ୍ରେକ୍ କ୍ୟାଣ୍ଡି ହସ୍ପିଟାଲରେ ପହଞ୍ଚିବା ପରେ କିମ୍ବଦନ୍ତୀ ଗାୟକ ତାଙ୍କୁ ଭେଟିବାକୁ ଯାଇଥିଲେ। ଆଶା ଭୋସଲେଙ୍କ ବ୍ୟତୀତ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ନିର୍ମାତା ମଧୁର ଭଣ୍ଡାରକର, ସୁପ୍ରିୟା ସୁଲେ ଏବଂ ରଶ୍ମୀ ଠାକରେ ମଧ୍ୟ ଲତା ମଙ୍ଗେଶକରଙ୍କୁ ଭେଟିବା ପାଇଁ ଡାକ୍ତରଖାନାରେ ପହଞ୍ଚିଥିବାର ନଜର ଆସିଥିଲେ। ଏହାପୂର୍ବରୁ ଖବର ପାଇଥିଲା ଯେ ଏମଏନଏସ ମୁଖ୍ୟ ରାଜ ଠାକରେ ମଧ୍ୟ ଡାକ୍ତରଖାନାରେ ଲତା ମଙ୍ଗେଶକରଙ୍କୁ ଦେଖା କରିବାକୁ ଯାଇଥିଲେ ଲତା ମଙ୍ଗେଶକରଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପୁଣି ଥରେ ଖରାପ ହୋଇଯାଇଛି। କିମ୍ବଦନ୍ତୀ ଗାୟକ ଡାକ୍ତରଙ୍କ ତତ୍ତ୍ୱାବଧାନରେ ଆଇସିୟୁରେ ରହିବେ | ତାଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ ଉନ୍ନତି ଆସୁଛି ଏବଂ ସେ ଉନ୍ନତିର ସ୍ଥିର ସଙ୍କେତ ଦେଖାଉଥିବାର ଖବର ପାଇବା ପରେ ଏହି ଖବର ଆସିଛି |ଲତା ମଙ୍ଗେଶକରଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମ୍ବନ୍ଧରେ ସଦ୍ୟତମ ବିବୃତ୍ତିରେ କୁହାଯାଇଛି: “ଲତା ଦିଦିଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଅବସ୍ଥା ଆହୁରି ବିଗିଡି ଯାଇଛି। ସେ ଏବେବି ଆଇସିୟୁରେ ଅଛନ୍ତି ଏବଂ ଡାକ୍ତରଙ୍କ ତତ୍ତ୍ୱ ଆବଧାନ ରେ ଅଛନ୍ତି। ଗତ 27 ଦିନ ହେଲା ତାଙ୍କୁ ଡାକ୍ତରଖାନାରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଥିଲା ଏବଂ ଚିକିତ୍ସା ଚାଲିଛି।” “ଗତ ମାସରେ, ଲତା ମଙ୍ଗେଶକର ଉନ୍ନତିର ଲକ୍ଷଣ ଦେଖାଇଥିଲେ କିନ୍ତୁ ଡକ୍ଟର ପ୍ରତିତ୍ ସମଦାନୀଙ୍କ ନେତୃତ୍ୱରେ ଡାକ୍ତରଙ୍କ ତତ୍ତ୍ୱାବଧାନରେ ରହିଥିଲେ |

Related post

ବୌଦ୍ଧରେ ଗଡିଲା ଲକ୍ଷ୍ମୀ ବସ, ଆଭାସୀ ଜରିଆରେ ଶୁଭାରମ୍ଭକଲେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ l

ବୌଦ୍ଧରେ ଗଡିଲା ଲକ୍ଷ୍ମୀ ବସ, ଆଭାସୀ ଜରିଆରେ ଶୁଭାରମ୍ଭକଲେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ l

ବୌଦ୍ଧ୨୧/୦୨/୨୦୨୪: ବୌଦ୍ଧ ଜିଲ୍ଲାରେ ଆଜି ଆରମ୍ଭ ହେଲା ଲକ୍ଷ୍ମୀ ବସ ଯୋଜନା। ଜିଲ୍ଲା ପ୍ରଶାସନ ପକ୍ଷରୁ ସ୍ଥାନୀୟ ଷ୍ଟାଡିୟମ୍ ପଡିଆ ଠାରେ ଏହି ଯୋଜନା ଉଦଘାଟନ ଆୟୋଜନ କରାଯାଇଥିବା…
ବିଦ୍ୟୁତ ଜାମୱାଲ ଦେଲେ ନିଜ ଭାଇରାଲ ନଗ୍ନ ଫଟୋ ଉପରେ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା:’ବହୁତ ଅଧିକ ଆରାମ ଦାୟକ”

ବିଦ୍ୟୁତ ଜାମୱାଲ ଦେଲେ ନିଜ ଭାଇରାଲ ନଗ୍ନ ଫଟୋ ଉପରେ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା:’ବହୁତ…

ବାଲିବୁଡ଼ ୨୧/୦୨/୨୦୨୪: ଗତ ବର୍ଷ ଡିସେମ୍ବର 10 ରେ ଯେତେବେଳେ ସେ ତାଙ୍କ ନଗ୍ନ ଚିତ୍ର ପୋଷ୍ଟ କରିଥିଲେ ସେତେବେଳେ ବିଦ୍ୟୁତ ଜାମୱାଲ ହେଡଲାଇନ ସୃଷ୍ଟି କରିଥିଲେ। ତାଙ୍କ…
ଆଇକନ୍ ରେଡିଓ ଉପସ୍ଥାପକ ତଥା ‘ଗୀତାମା’ର ସୁବର୍ଣ୍ଣ ସ୍ୱର ଆମିନ ସାୟାନୀଙ୍କର 91 ବର୍ଷ ବୟସରେ ଦେହାନ୍ତ ହୋଇଛି |

ଆଇକନ୍ ରେଡିଓ ଉପସ୍ଥାପକ ତଥା ‘ଗୀତାମା’ର ସୁବର୍ଣ୍ଣ ସ୍ୱର ଆମିନ ସାୟାନୀଙ୍କର…

ଆଇକନିକ୍ ରେଡିଓ ହୋଷ୍ଟ ଆମିନ ସାୟାନୀଙ୍କ ହୃଦଘାତରେ 91 ବର୍ଷ ବୟସରେ ଦେହାନ୍ତ ହୋଇଛି ବୋଲି ତାଙ୍କ ପୁଅ ରଜିଲ ସାୟାନି ବୁଧବାର କହିଛନ୍ତି। ରାଜିଲ ସାୟାନି କହିଛନ୍ତି…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *