ଶ୍ରଦ୍ଧା କପୁର କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ଲତା ମଙ୍ଗେଶକରଙ୍କ ସହ ବହୁମୂଲ୍ୟ ମୁହୂର୍ତ୍ତକୁ ସମ୍ମାନ କରିବେ, ତାଙ୍କୁ ସର୍ବଶ୍ରେଷ୍ଠ ବୋଲି କହିଛନ୍ତି |

ଶ୍ରଦ୍ଧା କପୁର କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ଲତା ମଙ୍ଗେଶକରଙ୍କ ସହ ବହୁମୂଲ୍ୟ ମୁହୂର୍ତ୍ତକୁ ସମ୍ମାନ କରିବେ, ତାଙ୍କୁ ସର୍ବଶ୍ରେଷ୍ଠ ବୋଲି କହିଛନ୍ତି |

ଶ୍ରଦ୍ଧା କପୁର ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ତାଙ୍କ ବଡ ମାଉସୀ ଲତା ମଙ୍ଗେଶକରଙ୍କୁ ହୃଦୟରୁ ଶ୍ରଦ୍ଧାଞ୍ଜଳି ଅର୍ପଣ କରିଥିଲେ। ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀ କିମ୍ବଦନ୍ତୀ ଗାୟକଙ୍କ ସହ କିଛି ଥ୍ରୋବ୍ୟାକ୍ ଚିତ୍ର ମଧ୍ୟ ସେୟାର କରିଥିଲେ |କିମ୍ବଦନ୍ତୀ ଗାୟକ ଲତା ମଙ୍ଗେଶକରଙ୍କ ଫେବୃଆରୀ 6 ରେ ଦେହାନ୍ତ ହୋଇଥିବାରୁ ଶ୍ରଦ୍ଧା କପୁରଙ୍କ ହୃଦୟ ଭାଙ୍ଗିଯାଇଛି । ଶ୍ରଦ୍ଧା କପୁର ଏବଂ ଲତା ମଙ୍ଗେଶକର ଏକ ବିଶେଷ ବନ୍ଧନ ବାଣ୍ଟିଥିଲେ | ଅଭିନେତ୍ରୀ ଲତାଦି ପାଇଁ ଏକ ଭାବପ୍ରବଣ ନୋଟ୍ ଲେଖିବା ପାଇଁ ଆଜି ଫେବୃଆରୀ 8 ରେ ନିଜ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ଆକାଉଣ୍ଟକୁ ଯାଇଥିଲେ | ସେ କିଛି ଥ୍ରୋବ୍ୟାକ୍ ଚିତ୍ର ମଧ୍ୟ ସେୟାର କରିଥିଲେ |ଶ୍ରଦ୍ଧା କପୁର ଲତା ମଙ୍ଗେଶକରଙ୍କୁ ଆଦର କରିଥିଲେ, ତେଣୁ ସେ ତାଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁରେ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ହୃଦୟ ଭାଙ୍ଗିଛନ୍ତି।ମୋ ମୁଣ୍ଡରେ ତୁମର ହାତ, ତୁମର ଉଷ୍ମ ନଜର, ତୁମର ଉତ୍ସାହର ଶବ୍ଦ | ତୁମର ସରଳତା, ନିଷ୍କ୍ରିୟତା , ଉତ୍କର୍ଷତା ଏବଂ ଅନୁଗ୍ରହ ପାଇଁ ଧନ୍ୟବାଦ | ପ୍ରକୃତରେ ସବୁ ସମୟର ସର୍ବଶ୍ରେଷ୍ଠ ଆପଣ ଜାଣିଛନ୍ତି କି ଅଭିନେତ୍ରୀ ଲତା ମଙ୍ଗେଶକରଙ୍କ ସହ ଜଡିତ ଥିଲେ? ଏକ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ କଥାବାର୍ତ୍ତା ସମୟରେ ଶ୍ରଦ୍ଧା ସେମାନଙ୍କ ସମ୍ପର୍କ ବିଷୟରେ କହିଥିଲେ। ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଲତା ମଙ୍ଗେଶକରଙ୍କ ପ୍ରଥମ ସମ୍ପର୍କୀୟ ଭାଇ ପଣ୍ଡିତ ପାଣ୍ଡାରିନାଥ କୋଲହାପୁର ତାଙ୍କ ମାତାପିତା ଥିଲେ। ଶ୍ରଦ୍ଧା ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଲତା ମଙ୍ଗେଶକର ଏବଂ ଆଶା ଭୋସଲେଙ୍କ ସହ ଏକ ବିଶେଷ ବନ୍ଧନ ବାଣ୍ଟିଥିଲେ |ଫେବୃଆରୀ 6 ରେ ମୁମ୍ବାଇର ଶିବାଜୀ ପାର୍କରେ ଲତା ମଙ୍ଗେଶକରଙ୍କୁ ରାଜ୍ୟ ସମ୍ମାନରେ ଶବଦାହ କରାଯାଇଥିଲା। ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦୀ, ଶାହରୁଖ ଖାନ, ଆମୀର ଖାନ, ରଣବୀର କପୁର, ଶ୍ରଦ୍ଧା କପୁର, ସଚିନ ତେନ୍ଦୁଲକର, ରାଜ ଠାକରେ ଏବଂ ଅନ୍ୟାନ୍ୟ ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ସେମାନଙ୍କର ଶେଷ ଅର୍ଥ ପ୍ରଦାନ କରିଥିଲେ ଓ କିମ୍ବଦନ୍ତୀ ଗାୟକଙ୍କୁ ସମ୍ମାନ |

Related post

ନିର୍ବାଚନୀ ମଇଦାନକୁ ଓହ୍ଲାଇଲେ ଭାଜପାର କଟକ ସାଂସଦ ପ୍ରାର୍ଥୀ ଭର୍ତୁହରୀ।

ନିର୍ବାଚନୀ ମଇଦାନକୁ ଓହ୍ଲାଇଲେ ଭାଜପାର କଟକ ସାଂସଦ ପ୍ରାର୍ଥୀ ଭର୍ତୁହରୀ।

କଟକ୦୮/୦୪/୨୦୨୪; ଏବେ ମଧ୍ୟ ବିଭିନ୍ନ ଦଳରେ ମିଶ୍ରଣ ପର୍ବ ଜାରି ରହିଥିବା ବେଳେ ଗତ କିଛି ଦିନ ତଳେ ଶଙ୍ଖ ଛାଡି ପଦ୍ମ ଧରିଥିବା ବିଜେପି ର କଟକ…
୧୭ ମିନିଟରେ ନିଆରା ବାହାଘର |

୧୭ ମିନିଟରେ ନିଆରା ବାହାଘର |

ସୁନ୍ଦରଗଡ଼୦୮/୦୪/୨୦୨୪; ସୁନ୍ଦରଗଡ଼ ଜିଲ୍ଲା ରାଜଗାଙ୍ଗପୁର ରାନିବନ୍ଧ ଠାରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି ନିଆରା ଢଙ୍ଗରେ ବାହାଘର, ସାଧାରଣତଃ ଆପଣମାନେ ଦେଖିଥିବେ ବରଯାତ୍ରୀ ନେଇ ବାଜା ବାଣ ରୋଷଣି ରେ ବର…
ଆସୁଛି କାଳବୈଶାଖୀ ଜବର,୪ ଦିନ ବର୍ଷିବ |

ଆସୁଛି କାଳବୈଶାଖୀ ଜବର,୪ ଦିନ ବର୍ଷିବ |

ପାଣିପାଗ ୦୮/୦୪/୨୦୨୪; ଆସୁଛି ବଡ ବର୍ଷା | ୪ ଦିନ ବର୍ଷିବ | ଏହି ସବୁ ରାଜ୍ୟରେ ତାଣ୍ଡବ ରଚିବ କାଳବୈଶାଖୀ | ପାଣିପାଗ ବିଭାଗ ଅନୁଯାୟୀ, ଅରୁଣାଚଳ…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *