89 ବର୍ଷିୟ ଅବସରପ୍ରାପ୍ତ ସେନାବାହିନୀ ପତ୍ନୀଙ୍କୁ ଓ ମାନସିକ ରୋଗଗ୍ରସ୍ତ ଝିଅ କୁ ହତ୍ୟା I

89 ବର୍ଷିୟ ଅବସରପ୍ରାପ୍ତ ସେନାବାହିନୀ ପତ୍ନୀଙ୍କୁ ଓ ମାନସିକ ରୋଗଗ୍ରସ୍ତ ଝିଅ କୁ ହତ୍ୟା I

ମୁମ୍ବାଇରେ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀ ଏବଂ ମାନସିକ ଅସୁସ୍ଥଝିଅ କୁ ହତ୍ୟା ଅଭିଯୋଗରେ ଜଣେ 89 ବର୍ଷୀୟ ଅବସରପ୍ରାପ୍ତ ଭାରତୀୟ ସେନା କର୍ମଚାରୀଙ୍କୁ ସୋମବାର ଗିରଫ କରାଯାଇଛି ।ମୁମ୍ବାଇରେ ତାଙ୍କର 81 ବର୍ଷିୟା ପତ୍ନୀ ଏବଂ 55 ବର୍ଷିୟା ମାନସିକ ଅସୁସ୍ଥଝିଅ କୁ ହତ୍ୟା ଅଭିଯୋଗରେ ଜଣେ 89 ବର୍ଷୀୟ ଅବସରପ୍ରାପ୍ତ ଭାରତୀୟ ସେନା କର୍ମଚାରୀଙ୍କୁ ସୋମବାର ଗିରଫ କରାଯାଇଛି।ରବିବାର ରାତିରେ ପଞ୍ଜାବ କଲୋନୀରେ ପରିବାରର ଭଡା ଘରେ ଏହି ଘଟଣା ଘଟିଛି।ଅଭିଯୁକ୍ତ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀ ଏବଂଝିଅ ର ଦୀର୍ଘଦିନ ଧରି ଅସୁସ୍ଥ ହୋଇପଡିଥିଲେ ଏବଂ ସେମାନଙ୍କର ଯତ୍ନ ନେବାକୁ ଅସମର୍ଥ ହୋଇଥିଲେ।ଅଭିଯୁକ୍ତ ପୁରୁଷୋତ୍ତମ ସିଂ ଗାନ୍ଧୋକ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀ ଜସବୀରଙ୍କ ର ଏବଂ ଝିଅ କୁ ତିନି ମହଲା ବିଶିଷ୍ଟ କୋଠାର ତଳ ମହଲାରେ ଭଡା ଘରେ ରହିଲେ। ରାତି ପ୍ରାୟ 8.30 ସମୟରେ ସେ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀ ଏବଂ ଝିଅ କୁ ଛୁରୀରେ ଗଳା କାଟି ହତ୍ୟା କରିଥିବା ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି।ପ୍ରାୟ 12 ଘଣ୍ଟା ପରେ, ଗାନ୍ଧୋକ ତାଙ୍କ ବଡ ଝିଅ କୁ ଡାକିଥିଲେ ଯିଏ ନିକଟରେ ରହୁଥିଲେ ଏବଂ ଅପରାଧ ସ୍ୱୀକାର କରିଥିଲେ | ସେ ତାଙ୍କ ଝିଅ କୁ କହିଥିଲେ ଯେ ସେ ସେମାନଙ୍କର ଯତ୍ନ ନେଇ ପାରିବେ ନାହିଁ କିମ୍ବା ସେ ଯନ୍ତ୍ରଣା ଭୋଗୁଛନ୍ତି।ତାଙ୍କ ଝିଅ ତାଙ୍କ ପିତାମାତାଙ୍କ ଘରକୁ ଦୌଡ଼ିଗଲେ କିନ୍ତୁ ପୋଲିସ ପହଞ୍ଚିବା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଗାନ୍ଧୋକ କବାଟ ଖୋଲିବାକୁ ମନା କରିଦେଇଥିଲେ। ସେ 100 ନମ୍ବର ଡାଏଲ କରି ଘଟଣା ସମ୍ପର୍କରେ ପୋଲିସକୁ ସୂଚନା ଦେଇଥିଲେ।ଖବର ଅନୁଯାୟୀ, ଗାନ୍ଧକଙ୍କ ପତ୍ନୀଙ୍କର ଆଙ୍ଗିଓଗ୍ରାଫି ଥିଲା ଏବଂ ଗତ 10 ବର୍ଷ ଧରି ସେ ଅଧିକାଂଶ ସମୟରେ ଶଯ୍ୟାଶାୟୀ ଥିଲେ। ତାଙ୍କ ଝିଅ ପିଲାଦିନରୁ ମାନସିକ ସ୍ତରରେ ଅସୁସ୍ଥ ଥିଲେ ଏବଂ ତାଙ୍କ ପିତାମାତାଙ୍କ ଉପରେ ନିର୍ଭରଶୀଳ ଥିଲେ |ଦୁଇଟି ହତ୍ୟା ମାମଲାରେ ଅଭିଯୁକ୍ତକୁ ଗିରଫ କରାଯାଇଛି

Related post

ଟିକିରି ମୁଖ୍ୟ ରାସ୍ତାରେ ସଡ଼କ ସୁରକ୍ଷା ସପ୍ତାହ କାର୍ଯକ୍ରମ I

ଟିକିରି ମୁଖ୍ୟ ରାସ୍ତାରେ ସଡ଼କ ସୁରକ୍ଷା ସପ୍ତାହ କାର୍ଯକ୍ରମ I

ଫୋକସ ପ୍ଲସ ୨୮/୧/୨୩(ବରଗଡ଼): ରାୟଗଡ଼ା ଜିଲ୍ଲା କାଶିପୁର ବ୍ଲକ ଟିକିରି ସ୍ଥିତ‌ ଜଗନ୍ନାଥ ମନ୍ଦିର ଠାରୁ ଗୋକୁଳମୁଣ୍ଡା ହାଟ ପଦା ପର୍ଯନ୍ତ ଏକ ସଡ଼କ ସୁରକ୍ଷା ସଚେତନତା କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ…
ଝୁଲନ୍ତା ଅବସ୍ଥାରେ ଦମ୍ପତିଙ୍କ ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର

ଝୁଲନ୍ତା ଅବସ୍ଥାରେ ଦମ୍ପତିଙ୍କ ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର

ଫୋକସ ପ୍ଲସ ୨୮/୧/୨୩(ବରଗଡ଼):ବନ୍ଦ ଘରୁ ଝୁଲନ୍ତା ଅବସ୍ଥାରେ ଦମ୍ପତିଙ୍କ ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର । ଏକ ମାତ୍ର ଝିଅର ହତ୍ୟା ପରେ ଉଜୁଡ଼ି ଯାଇଥିଲା ସୁନାର ସଂସାର। ଝିଅକୁ ସବୁବେଳେ…
ଶାହରୁଖଙ୍କ ପ୍ରେମରେ ଉର୍ଫି

ଶାହରୁଖଙ୍କ ପ୍ରେମରେ ଉର୍ଫି

ଫୋକସ ପ୍ଲସ ୨୮/୧/୨୩(ବ୍ୟୁରୋ): ନିଜର ଆଉଟ ଫିଟକୁ ନେଇ ସବୁବେଳେ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ଥାନ୍ତି ଉର୍ଫି ଯାଭେଦ । କାରଣ ସବୁବେଳେ ଭିନ୍ନ ଧରଣର ପୋଷାକ ପିନ୍ଧି ଲୋକଙ୍କ ସାମ୍ନାକୁ…

Leave a Reply

Your email address will not be published.