89 ବର୍ଷିୟ ଅବସରପ୍ରାପ୍ତ ସେନାବାହିନୀ ପତ୍ନୀଙ୍କୁ ଓ ମାନସିକ ରୋଗଗ୍ରସ୍ତ ଝିଅ କୁ ହତ୍ୟା I

89 ବର୍ଷିୟ ଅବସରପ୍ରାପ୍ତ ସେନାବାହିନୀ ପତ୍ନୀଙ୍କୁ ଓ ମାନସିକ ରୋଗଗ୍ରସ୍ତ ଝିଅ କୁ ହତ୍ୟା I

ମୁମ୍ବାଇରେ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀ ଏବଂ ମାନସିକ ଅସୁସ୍ଥଝିଅ କୁ ହତ୍ୟା ଅଭିଯୋଗରେ ଜଣେ 89 ବର୍ଷୀୟ ଅବସରପ୍ରାପ୍ତ ଭାରତୀୟ ସେନା କର୍ମଚାରୀଙ୍କୁ ସୋମବାର ଗିରଫ କରାଯାଇଛି ।ମୁମ୍ବାଇରେ ତାଙ୍କର 81 ବର୍ଷିୟା ପତ୍ନୀ ଏବଂ 55 ବର୍ଷିୟା ମାନସିକ ଅସୁସ୍ଥଝିଅ କୁ ହତ୍ୟା ଅଭିଯୋଗରେ ଜଣେ 89 ବର୍ଷୀୟ ଅବସରପ୍ରାପ୍ତ ଭାରତୀୟ ସେନା କର୍ମଚାରୀଙ୍କୁ ସୋମବାର ଗିରଫ କରାଯାଇଛି।ରବିବାର ରାତିରେ ପଞ୍ଜାବ କଲୋନୀରେ ପରିବାରର ଭଡା ଘରେ ଏହି ଘଟଣା ଘଟିଛି।ଅଭିଯୁକ୍ତ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀ ଏବଂଝିଅ ର ଦୀର୍ଘଦିନ ଧରି ଅସୁସ୍ଥ ହୋଇପଡିଥିଲେ ଏବଂ ସେମାନଙ୍କର ଯତ୍ନ ନେବାକୁ ଅସମର୍ଥ ହୋଇଥିଲେ।ଅଭିଯୁକ୍ତ ପୁରୁଷୋତ୍ତମ ସିଂ ଗାନ୍ଧୋକ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀ ଜସବୀରଙ୍କ ର ଏବଂ ଝିଅ କୁ ତିନି ମହଲା ବିଶିଷ୍ଟ କୋଠାର ତଳ ମହଲାରେ ଭଡା ଘରେ ରହିଲେ। ରାତି ପ୍ରାୟ 8.30 ସମୟରେ ସେ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀ ଏବଂ ଝିଅ କୁ ଛୁରୀରେ ଗଳା କାଟି ହତ୍ୟା କରିଥିବା ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି।ପ୍ରାୟ 12 ଘଣ୍ଟା ପରେ, ଗାନ୍ଧୋକ ତାଙ୍କ ବଡ ଝିଅ କୁ ଡାକିଥିଲେ ଯିଏ ନିକଟରେ ରହୁଥିଲେ ଏବଂ ଅପରାଧ ସ୍ୱୀକାର କରିଥିଲେ | ସେ ତାଙ୍କ ଝିଅ କୁ କହିଥିଲେ ଯେ ସେ ସେମାନଙ୍କର ଯତ୍ନ ନେଇ ପାରିବେ ନାହିଁ କିମ୍ବା ସେ ଯନ୍ତ୍ରଣା ଭୋଗୁଛନ୍ତି।ତାଙ୍କ ଝିଅ ତାଙ୍କ ପିତାମାତାଙ୍କ ଘରକୁ ଦୌଡ଼ିଗଲେ କିନ୍ତୁ ପୋଲିସ ପହଞ୍ଚିବା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଗାନ୍ଧୋକ କବାଟ ଖୋଲିବାକୁ ମନା କରିଦେଇଥିଲେ। ସେ 100 ନମ୍ବର ଡାଏଲ କରି ଘଟଣା ସମ୍ପର୍କରେ ପୋଲିସକୁ ସୂଚନା ଦେଇଥିଲେ।ଖବର ଅନୁଯାୟୀ, ଗାନ୍ଧକଙ୍କ ପତ୍ନୀଙ୍କର ଆଙ୍ଗିଓଗ୍ରାଫି ଥିଲା ଏବଂ ଗତ 10 ବର୍ଷ ଧରି ସେ ଅଧିକାଂଶ ସମୟରେ ଶଯ୍ୟାଶାୟୀ ଥିଲେ। ତାଙ୍କ ଝିଅ ପିଲାଦିନରୁ ମାନସିକ ସ୍ତରରେ ଅସୁସ୍ଥ ଥିଲେ ଏବଂ ତାଙ୍କ ପିତାମାତାଙ୍କ ଉପରେ ନିର୍ଭରଶୀଳ ଥିଲେ |ଦୁଇଟି ହତ୍ୟା ମାମଲାରେ ଅଭିଯୁକ୍ତକୁ ଗିରଫ କରାଯାଇଛି

Related post

ନିର୍ବାଚନୀ ମଇଦାନକୁ ଓହ୍ଲାଇଲେ ଭାଜପାର କଟକ ସାଂସଦ ପ୍ରାର୍ଥୀ ଭର୍ତୁହରୀ।

ନିର୍ବାଚନୀ ମଇଦାନକୁ ଓହ୍ଲାଇଲେ ଭାଜପାର କଟକ ସାଂସଦ ପ୍ରାର୍ଥୀ ଭର୍ତୁହରୀ।

କଟକ୦୮/୦୪/୨୦୨୪; ଏବେ ମଧ୍ୟ ବିଭିନ୍ନ ଦଳରେ ମିଶ୍ରଣ ପର୍ବ ଜାରି ରହିଥିବା ବେଳେ ଗତ କିଛି ଦିନ ତଳେ ଶଙ୍ଖ ଛାଡି ପଦ୍ମ ଧରିଥିବା ବିଜେପି ର କଟକ…
୧୭ ମିନିଟରେ ନିଆରା ବାହାଘର |

୧୭ ମିନିଟରେ ନିଆରା ବାହାଘର |

ସୁନ୍ଦରଗଡ଼୦୮/୦୪/୨୦୨୪; ସୁନ୍ଦରଗଡ଼ ଜିଲ୍ଲା ରାଜଗାଙ୍ଗପୁର ରାନିବନ୍ଧ ଠାରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି ନିଆରା ଢଙ୍ଗରେ ବାହାଘର, ସାଧାରଣତଃ ଆପଣମାନେ ଦେଖିଥିବେ ବରଯାତ୍ରୀ ନେଇ ବାଜା ବାଣ ରୋଷଣି ରେ ବର…
ଆସୁଛି କାଳବୈଶାଖୀ ଜବର,୪ ଦିନ ବର୍ଷିବ |

ଆସୁଛି କାଳବୈଶାଖୀ ଜବର,୪ ଦିନ ବର୍ଷିବ |

ପାଣିପାଗ ୦୮/୦୪/୨୦୨୪; ଆସୁଛି ବଡ ବର୍ଷା | ୪ ଦିନ ବର୍ଷିବ | ଏହି ସବୁ ରାଜ୍ୟରେ ତାଣ୍ଡବ ରଚିବ କାଳବୈଶାଖୀ | ପାଣିପାଗ ବିଭାଗ ଅନୁଯାୟୀ, ଅରୁଣାଚଳ…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *