ଆଲିଆ ଭଟ୍ଟ ଏବଂ ରଣବୀର କପୁର ବିବାହିତ … ଅଭିନେତ୍ରୀ ନିଶ୍ଚିତ କରିଛନ୍ତି |

ଆଲିଆ ଭଟ୍ଟ ଏବଂ ରଣବୀର କପୁର ବିବାହିତ … ଅଭିନେତ୍ରୀ ନିଶ୍ଚିତ କରିଛନ୍ତି |

ଗାଙ୍ଗୁବାଇ କାଠିଆୱାଡି ଅଭିନେତ୍ରୀ ଆଲିଆ ଭଟ୍ଟ ସ୍ୱୀକାର କରିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ପ୍ରେମିକା ରଣବୀର କପୁରଙ୍କ ସହ ବିବାହ କରିଛନ୍ତି।
ରଣବୀର କପୁର ଏବଂ ଆଲିଆ ଭଟ୍ଟ ବଲିଉଡରେ ସବୁଠୁ ଅଧିକ ଆକର୍ଷଣୀୟ ଦମ୍ପତି ତିଆରି କରନ୍ତି | ଦୁହେଁ ଅୟାନ ମୁଖାର୍ଜୀଙ୍କ ବ୍ରହ୍ମାସ୍ତ୍ରର ସୁଟିଂ ଆରମ୍ଭ କରିବା ପରେ ଡେଟିଂ ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ। ପ୍ରଶଂସକମାନେ ଆଲିଆ ଏବଂ ରଣବୀରଙ୍କୁ ବାନ୍ଧିବା ପାଇଁ ଉତ୍ସାହର ସହିତ ଅପେକ୍ଷା କରିଥିବାବେଳେ ଗାଙ୍ଗୁବାଇ କାଠିଆୱାଡି ଅଭିନେତ୍ରୀ ନିକଟରେ ସ୍ୱୀକାର କରିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ରଣବୀର କପୁରଙ୍କ ସହ ବିବାହ କରିସାରିଛନ୍ତି!ଆଲିଆ ଏବଂ ରଣବୀର ବିବାହ କରିଛନ୍ତି |ଆଲିଆ ଭଟ୍ଟ ଏବଂ ରଣବୀର କପୁର ବିବାହିତ। ତାହା ହେଉଛି ଗାଙ୍ଗୁବାଇ କାଠିଆୱାଡି ଅଭିନେତ୍ରୀ ନିକଟରେ ସ୍ୱୀକାର କରିଛନ୍ତି | | ରଣବୀର କପୁର ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଭାବରେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଯଦି ମହାମାରୀ ଆମ ଜୀବନରେ ନଥାନ୍ତା ତେବେ ଏହା (ବିବାହ) ସିଲ୍ ହୋଇଥାନ୍ତା। ସେହି ଦିନଠାରୁ, ରଣବୀର ଆଲିଆଙ୍କ ପ୍ରତି ତାଙ୍କର ପ୍ରେମ ଘୋଷଣା କରିଆସୁଥିଲେ Iକିନ୍ତୁ ନା, ସେମାନେ ଜନସାଧାରଣଙ୍କ ଆଖିରୁ ଦୂରରେ ଏକ ଗୁପ୍ତ ବିବାହ କରିନାହାଁନ୍ତି | ଏକ ସାକ୍ଷାତକାରରେ ଆଲିଆ ଭଟ୍ଟ ସ୍ୱୀକାର କରିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ରଣବୀର କପୁରଙ୍କୁଶୀର୍ଷ ରେ ବିବାହ କରିସାରିଛନ୍ତି। ତାହା କେତେ ଆକର୍ଷଣୀୟ?ଠିକ୍ ଅଛି, ଦୁହିଁଙ୍କର ଉଭୟ ପରିବାରର ଆଶୀର୍ବାଦ ଅଛି – ସୋନିଆ ରଜଦାନ, ଆଲିଆଙ୍କ ମା, ରଣବୀରଙ୍କୁ ବହୁତ ଭଲ ପାଆନ୍ତି ଏବଂ ସେହିଭଳି ରଣବୀରଙ୍କ ମାତା ନୀଟୁ କପୁର ମଧ୍ୟ ଆଲିଆଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକ ଅଟନ୍ତି, ବିଶେଷକରି ଗାଙ୍ଗୁବାଇ କାଠିଆୱାଡି ଟ୍ରେଲର ଡ୍ରପ ହେବା ପରେ |ଏହି ସମୟରେ, ରଣବୀର କପୁରଙ୍କ ଶ୍ୟାମଶେରା ଜୁଲାଇ 2022 ରେ ରିଲିଜ ହେବାକୁ ଥିବାବେଳେ ଆଲିଆ ଭଟ୍ଟଙ୍କ ଗାଙ୍ଗୁବାଇ କାଠିଆୱାଡି ଫେବୃଆରୀ 25 ରେ ପ୍ରେକ୍ଷାଳୟକୁ ଆସିବ।

Related post

ସ୍ତ୍ରୀ କୁ ହତ୍ୟା ତାପରେ  ସ୍ୱାମୀ ଆତ୍ମହତ୍ୟା

ସ୍ତ୍ରୀ କୁ ହତ୍ୟା ତାପରେ ସ୍ୱାମୀ ଆତ୍ମହତ୍ୟା

ଫୋକସପ୍ଲସ 30/05/23(ଧାମନଗର) ଚାଞ୍ଚଲ୍ୟ କର ହତ୍ୟା ନିଜ ସ୍ତ୍ରୀ କୁ ପ୍ରଥମେ ହତ୍ୟା ତାପରେ ସ୍ୱାମୀ କରିଲା ଆତ୍ମହତ୍ୟା ! ଧାରୁଆ କଟୁରୀ ରେ ହାଣି ହତ୍ୟା କରିବା…
କାହିଁକି ଏମିତି କହିଲେ ବାଗେଶ୍ୱର ବାବା ?

କାହିଁକି ଏମିତି କହିଲେ ବାଗେଶ୍ୱର ବାବା ?

  ଫୋକସପ୍ଲସ 29/05/2023(ଅହମଦାବାଦ) କାହଁକି ଏମିତି କହିଲେ ବାଗେଶ୍ୱର ବାବା? ପଣ୍ଡିତ ଧିରେନ୍ଦ୍ର ଶାସ୍ତ୍ରୀ ତାଙ୍କ ବିବୃତ୍ତି ନେଇ ପ୍ରାୟତଃ ସବୁବେଳେ ହେଡ ଲାଇନରେ ରହିଥାନ୍ତି। , କିଛି…
ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣ ୪ ଶହ ତଳକୁ

ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣ ୪ ଶହ ତଳକୁ

ଫୋକସପ୍ଲସ 29/05/2023(ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ) ବର୍ତମାନ କରୋନା ମହାମାରୀ ସଂକ୍ରମଣ ଥମିବାରେ ଲାଗିଛି। କରୋନା ସଂକ୍ରମଣ ଦିନେ କମିଲେ ପୁଣି ବଢ଼ିବାରେ ଲାଗିଛି। ଭାରତୀୟ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ମନ୍ତ୍ରଣାଳୟ ଅନୁଯାୟୀ ଦେଶରେ ଦୈନିକ…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *