ଆଲିଆ ଭଟ୍ଟ ଏବଂ ରଣବୀର କପୁର ବିବାହିତ … ଅଭିନେତ୍ରୀ ନିଶ୍ଚିତ କରିଛନ୍ତି |

ଆଲିଆ ଭଟ୍ଟ ଏବଂ ରଣବୀର କପୁର ବିବାହିତ … ଅଭିନେତ୍ରୀ ନିଶ୍ଚିତ କରିଛନ୍ତି |

ଗାଙ୍ଗୁବାଇ କାଠିଆୱାଡି ଅଭିନେତ୍ରୀ ଆଲିଆ ଭଟ୍ଟ ସ୍ୱୀକାର କରିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ପ୍ରେମିକା ରଣବୀର କପୁରଙ୍କ ସହ ବିବାହ କରିଛନ୍ତି।
ରଣବୀର କପୁର ଏବଂ ଆଲିଆ ଭଟ୍ଟ ବଲିଉଡରେ ସବୁଠୁ ଅଧିକ ଆକର୍ଷଣୀୟ ଦମ୍ପତି ତିଆରି କରନ୍ତି | ଦୁହେଁ ଅୟାନ ମୁଖାର୍ଜୀଙ୍କ ବ୍ରହ୍ମାସ୍ତ୍ରର ସୁଟିଂ ଆରମ୍ଭ କରିବା ପରେ ଡେଟିଂ ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ। ପ୍ରଶଂସକମାନେ ଆଲିଆ ଏବଂ ରଣବୀରଙ୍କୁ ବାନ୍ଧିବା ପାଇଁ ଉତ୍ସାହର ସହିତ ଅପେକ୍ଷା କରିଥିବାବେଳେ ଗାଙ୍ଗୁବାଇ କାଠିଆୱାଡି ଅଭିନେତ୍ରୀ ନିକଟରେ ସ୍ୱୀକାର କରିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ରଣବୀର କପୁରଙ୍କ ସହ ବିବାହ କରିସାରିଛନ୍ତି!ଆଲିଆ ଏବଂ ରଣବୀର ବିବାହ କରିଛନ୍ତି |ଆଲିଆ ଭଟ୍ଟ ଏବଂ ରଣବୀର କପୁର ବିବାହିତ। ତାହା ହେଉଛି ଗାଙ୍ଗୁବାଇ କାଠିଆୱାଡି ଅଭିନେତ୍ରୀ ନିକଟରେ ସ୍ୱୀକାର କରିଛନ୍ତି | | ରଣବୀର କପୁର ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଭାବରେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଯଦି ମହାମାରୀ ଆମ ଜୀବନରେ ନଥାନ୍ତା ତେବେ ଏହା (ବିବାହ) ସିଲ୍ ହୋଇଥାନ୍ତା। ସେହି ଦିନଠାରୁ, ରଣବୀର ଆଲିଆଙ୍କ ପ୍ରତି ତାଙ୍କର ପ୍ରେମ ଘୋଷଣା କରିଆସୁଥିଲେ Iକିନ୍ତୁ ନା, ସେମାନେ ଜନସାଧାରଣଙ୍କ ଆଖିରୁ ଦୂରରେ ଏକ ଗୁପ୍ତ ବିବାହ କରିନାହାଁନ୍ତି | ଏକ ସାକ୍ଷାତକାରରେ ଆଲିଆ ଭଟ୍ଟ ସ୍ୱୀକାର କରିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ରଣବୀର କପୁରଙ୍କୁଶୀର୍ଷ ରେ ବିବାହ କରିସାରିଛନ୍ତି। ତାହା କେତେ ଆକର୍ଷଣୀୟ?ଠିକ୍ ଅଛି, ଦୁହିଁଙ୍କର ଉଭୟ ପରିବାରର ଆଶୀର୍ବାଦ ଅଛି – ସୋନିଆ ରଜଦାନ, ଆଲିଆଙ୍କ ମା, ରଣବୀରଙ୍କୁ ବହୁତ ଭଲ ପାଆନ୍ତି ଏବଂ ସେହିଭଳି ରଣବୀରଙ୍କ ମାତା ନୀଟୁ କପୁର ମଧ୍ୟ ଆଲିଆଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକ ଅଟନ୍ତି, ବିଶେଷକରି ଗାଙ୍ଗୁବାଇ କାଠିଆୱାଡି ଟ୍ରେଲର ଡ୍ରପ ହେବା ପରେ |ଏହି ସମୟରେ, ରଣବୀର କପୁରଙ୍କ ଶ୍ୟାମଶେରା ଜୁଲାଇ 2022 ରେ ରିଲିଜ ହେବାକୁ ଥିବାବେଳେ ଆଲିଆ ଭଟ୍ଟଙ୍କ ଗାଙ୍ଗୁବାଇ କାଠିଆୱାଡି ଫେବୃଆରୀ 25 ରେ ପ୍ରେକ୍ଷାଳୟକୁ ଆସିବ।

Related post

ଟିକିରି ମୁଖ୍ୟ ରାସ୍ତାରେ ସଡ଼କ ସୁରକ୍ଷା ସପ୍ତାହ କାର୍ଯକ୍ରମ I

ଟିକିରି ମୁଖ୍ୟ ରାସ୍ତାରେ ସଡ଼କ ସୁରକ୍ଷା ସପ୍ତାହ କାର୍ଯକ୍ରମ I

ଫୋକସ ପ୍ଲସ ୨୮/୧/୨୩(ବରଗଡ଼): ରାୟଗଡ଼ା ଜିଲ୍ଲା କାଶିପୁର ବ୍ଲକ ଟିକିରି ସ୍ଥିତ‌ ଜଗନ୍ନାଥ ମନ୍ଦିର ଠାରୁ ଗୋକୁଳମୁଣ୍ଡା ହାଟ ପଦା ପର୍ଯନ୍ତ ଏକ ସଡ଼କ ସୁରକ୍ଷା ସଚେତନତା କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ…
ଝୁଲନ୍ତା ଅବସ୍ଥାରେ ଦମ୍ପତିଙ୍କ ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର

ଝୁଲନ୍ତା ଅବସ୍ଥାରେ ଦମ୍ପତିଙ୍କ ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର

ଫୋକସ ପ୍ଲସ ୨୮/୧/୨୩(ବରଗଡ଼):ବନ୍ଦ ଘରୁ ଝୁଲନ୍ତା ଅବସ୍ଥାରେ ଦମ୍ପତିଙ୍କ ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର । ଏକ ମାତ୍ର ଝିଅର ହତ୍ୟା ପରେ ଉଜୁଡ଼ି ଯାଇଥିଲା ସୁନାର ସଂସାର। ଝିଅକୁ ସବୁବେଳେ…
ଶାହରୁଖଙ୍କ ପ୍ରେମରେ ଉର୍ଫି

ଶାହରୁଖଙ୍କ ପ୍ରେମରେ ଉର୍ଫି

ଫୋକସ ପ୍ଲସ ୨୮/୧/୨୩(ବ୍ୟୁରୋ): ନିଜର ଆଉଟ ଫିଟକୁ ନେଇ ସବୁବେଳେ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ଥାନ୍ତି ଉର୍ଫି ଯାଭେଦ । କାରଣ ସବୁବେଳେ ଭିନ୍ନ ଧରଣର ପୋଷାକ ପିନ୍ଧି ଲୋକଙ୍କ ସାମ୍ନାକୁ…

Leave a Reply

Your email address will not be published.