L O C  କ୍ରିକେଟ କ୍ଲବ ଆନୁକୂଲ୍ୟରେ ବଳରାମପ୍ରସାଦ ରେ ଟୁର୍ଣ୍ଣାମେଣ୍ଟ

L O C କ୍ରିକେଟ କ୍ଲବ ଆନୁକୂଲ୍ୟରେ ବଳରାମପ୍ରସାଦ ରେ ଟୁର୍ଣ୍ଣାମେଣ୍ଟ

ଅନୁଗୋଳ:ଅନୁଗୁଳ ଜିଲ୍ଲା ବଳରାମପ୍ରସାଦ ଠାରେ ଆଜି କ୍ରିକେଟ ଟୁର୍ଣ୍ଣାମେଣ୍ଟ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଯାଇଛି ।ଫାଇନାଲ ମ୍ୟାଚ ରେ ନିଜେ ଅରଗାନାଇଜର ଟିମ LOC କ୍ରିକେଟ କ୍ଲବ ଚମ୍ପିୟାନ ହୋଇଥିବା ବେଳେ କଇଁଫୁଲିଆ ସାହି ରନର୍ସ ଅପ ହୋଇଥିଲେ ।ଏହି ଟୁର୍ଣ୍ଣାମେଣ୍ଟ ରେ ମୁଖ୍ୟ ଅତିଥି ଭାବେ ଇଣ୍ଟରନେସନାଲ ହ୍ୟୁମାନ ରାଇଟ କାଉନସିଲ ର ଜିଲ୍ଲା ସଭାନେତ୍ରୀ ,ଅପରାଜିତା ଓମେନ୍ସ କ୍ଳବ ର ସଭାପତି, ବିଶ୍ବହିନ୍ଦୁ ପରିଷଦ ମାତୃଶକ୍ତି ଜିଲ୍ଲା ସଂଯୋଜିକା ଓ ଜନସଂକ୍ଷା ସମାଧାନ ଫାଉଣ୍ଡେସନ ର ମହିଳା ଉପ ସଭାପତି ତଥା ସମାଜସେବୀ ଶ୍ରୀମତି ପଦ୍ମାଖି ସିଂ ଓ ସମ୍ମାନିତ ଅତିଥି ରୂପେ ବିଶ୍ବହିନ୍ଦୁ ପରିଷଦ ର ସହ ସମ୍ପାଦକ , ବରିଷ୍ଠ ସାମ୍ବାଦିକ ତଥା ସମାଜସେବୀ ରଣଜିତ ରଶ୍ମିରଞ୍ଜନ ମିଶ୍ର ଯୋଗ ଦେଇ ଖେଳାଳି ମାନଙ୍କୁ ଉତ୍ସାହିତ କରିଥିଲେ ,ଏହି ଅବସର ରେ ଆଗମିଦିନରେ ବଳରାମପ୍ରସାଦ ରେ ଥିବା ପଡିଆ କୁ  ଆଧୁନିକ ମିନି ଷ୍ଟାଡିଅମ ରେ ପରିଣତ କରିବା ପାଇଁ ସଂଘର୍ଷ କରିବେ ବୋଲି ଶ୍ରୀମତି ସିଂ କହିଥିଲେ ଓ ଯୁବକ ମାନଙ୍କୁ ସଂଗଠିତ ହେବା ପାଇଁ ପରାମର୍ଶ ଦେଇଥିଲେ ତଥା କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ କୁ ପରିଚାଳନା କରୁଥିବା ସଭାପତି ଦୀପକ ବାରିକ,ସମ୍ପାଦକ କପିଳେଶ୍ୱର ବାରିକ ,ମ୍ୟାନେଜର ସନ୍ତୋଷ ବାରିକ ତଥା ସମସ୍ତ ସଭ୍ୟ ମାନକୁ ଧନ୍ୟବାଦ ଅର୍ପଣ କରିଥିଲେ ।

Related post

ଆଜି ଉତ୍କଳ ଦିବସ ; ସମଗ୍ର ବିଶ୍ୱରେ ଏକ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର  ସ୍ଥାନ ପାଇଛି ମୋ ଓଡିଶା

ଆଜି ଉତ୍କଳ ଦିବସ ; ସମଗ୍ର ବିଶ୍ୱରେ ଏକ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ସ୍ଥାନ…

ସବୁଜ ସୁନ୍ଦର ଶସ୍ୟ ଶ୍ୟାମଳା ମୋ ଜନମ ଭୂଇଁ ଉତ୍କଳ,କଳା ଧର୍ମ ସଂସ୍କୃତି ଆଉ ନିଆରା ପରମ୍ପରା ପାଇଁ ସମଗ୍ର ବିଶ୍ୱରେ ଏକ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ସ୍ଥାନ ପାଇଛି ମୋ…
ନ୍ୟାୟ ପାଇଁ ଥାନା ଆଗରେ ଧାରଣା ଦେବେ ସରପଞ୍ଚ

ନ୍ୟାୟ ପାଇଁ ଥାନା ଆଗରେ ଧାରଣା ଦେବେ ସରପଞ୍ଚ

ଫୋକସ ପ୍ଲସ 1/4/23(ବ୍ୟୁରୋ): ଆମେ କହୁଛୁ ଯାଜପୁର ଜିଲ୍ଲା ବ୍ରହ୍ମବରଦା ଥାନା ରାଉତରାୟପୁର ସରପଂଚ ସ୍ୱର୍ଣଲତା ସାହୁ ଙ୍କ କଥା। ଅଭିଯୋଗ ଅନୁଯାୟୀ ସରପଞ୍ଚ ସ୍ୱର୍ଣଲତା ସାହୁ ପଞ୍ଚାୟତ…
ପୂର୍ବ ବଚସାକୁ ନେଇ ଆକ୍ରମଣ

ପୂର୍ବ ବଚସାକୁ ନେଇ ଆକ୍ରମଣ

ଫୋକସ ପ୍ଲସ 31/3/23(ଆନନ୍ଦପୁର): ଆନନ୍ଦପୁର ଉପଖଣ୍ଡ ଘସିପୁରା ବ୍ଲକ ଅଧ୍ୟକ୍ଷା ସ୍ବାମୀ ଘରେ ପଶି ବୃଦ୍ଧାଙ୍କୁ ଆକ୍ରମଣ କରିଥିଲେ । ଗୁରୁତର ଅବସ୍ଥାରେ ତାଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଛି ।…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *