ପୁଲୱାମା ଆକ୍ରମଣର 3 ବର୍ଷ: ଅକ୍ଷୟ କୁମାର CRPF ଯବାନଙ୍କ ପାଇଁ ଦେଲେ ଶ୍ରଦ୍ଧାଞ୍ଜଳି ଅର୍ପଣ

ପୁଲୱାମା ଆକ୍ରମଣର 3 ବର୍ଷ: ଅକ୍ଷୟ କୁମାର CRPF ଯବାନଙ୍କ ପାଇଁ ଦେଲେ ଶ୍ରଦ୍ଧାଞ୍ଜଳି ଅର୍ପଣ


ତିନି ବର୍ଷ ପୂର୍ବେ, ଆଜି, ଫେବୃଆରୀ 14, ଜାମ୍ମୁ କାଶ୍ମୀରରେ 40 ଟି CRPF ଯବାନଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ହେତୁ ଭାରତୀୟ ସୁରକ୍ଷା ବାହିନୀ ଉପରେ ହୋଇଥିଲା ଏକ ମର୍ମନ୍ତୁଦ ଆକ୍ରମଣ। ଅନେକ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଅକ୍ଷୟ କୁମାରଙ୍କ ସମେତ ସାହସୀ ହୃଦୟକୁ ଶ୍ରଦ୍ଧାଞ୍ଜଳି ଅର୍ପଣ କରିଥିଲେ | ଏହି ଦିନ ପୁଲୱାମାରେ ପ୍ରାଣ ହରାଇଥିବା ସୈନିକ ମାନଙ୍କୁ ସ୍ମରଣ କରିବା ପାଇଁ ଅଭିନେତା ଏକ ଭାବପ୍ରବଣ ନୋଟ୍ ଲେଖିଥିଲେ |
ଅକ୍ଷୟ କୁମାର CRPF ଯବାନଙ୍କ ପାଇଁ କଲେ ଟ୍ରାଇବ୍ୟୁଟ୍ ପ୍ରଦାନ
ଆଜି, ଫେବୃଆରୀ 14, ଅକ୍ଷୟ କୁମାର ପୁଲୱାମାରେ ଏହି ଦିନ ପ୍ରାଣ ହରାଇଥିବା ଭାରତୀୟ ସାହସୀ ହୃଦୟର ଶହୀଦତାକୁ ମନେ ପକାଇଲେ | ଅଭିନେତା ଟ୍ୱିଟରକୁ ଯାଇ ଲେଖିଛନ୍ତି, “ପୁଲୱାମାରେ ଏହି ଦିନ ପ୍ରାଣ ହରାଇଥିବା ଆମର ସମସ୍ତ ସାହସୀ ସୈନିକ ମାନଙ୍କୁ ମୋର ହୃଦୟରୁ ଶ୍ରଦ୍ଧାଞ୍ଜଳି। ସେମାନଙ୍କର ସର୍ବୋଚ୍ଚ ବଳିଦାନ ପୁଲୱାମା ଆଟାକ (ସିକ୍) ପାଇଁ ଆମେ ସେମାନଙ୍କ ଏବଂ ସେମାନଙ୍କ ପରିବାର ପ୍ରତି ସର୍ବଦା ରୁଣୀ ରହିବୁ। ”

ଫେବୃଆରୀ 14, 2019 ରେ, ପାକିସ୍ତାନ ଜୈ ସ -ଇ ମହମ୍ମଦ ଆତ୍ମଘାତୀ ବିସ୍ଫୋରଣକାରୀଙ୍କୁ 2500 CRPF କର୍ମଚାରୀଙ୍କ କନଭୋରେ ବିସ୍ଫୋରକ ଭର୍ତ୍ତି ଟ୍ରକରେ ଭର୍ତି କରି ଜାମ୍ମୁରୁ ଶ୍ରୀନଗର ଅଭିମୁଖେ ଯାତ୍ରା କରୁଥିବା 40 ଜଣ CRPF କର୍ମଚାରୀଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କରିଥିଲା। ଏହି ଭୟଙ୍କର ଆକ୍ରମଣ ପରେ ଫେବୃଆରୀ 26 ରେ ଭାରତ ବାୟୁସେନା ପାକିସ୍ତାନର ବାଲାକୋଟରେ ଥିବା ଜୈଶ -ଇ -ଆତଙ୍କବାଦୀ ତାଲିମ ଶିବିରରେ ଏକାଧିକ ଷ୍ଟ୍ରାଇକ କରି ବହୁ ଆତଙ୍କବାଦୀଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କରିଥିଲା ଏବଂ ସେମାନଙ୍କର ଭିତ୍ତିଭୂମି ନଷ୍ଟ କରି ଦେଇଥିଲା।

Related post

ସ୍ତ୍ରୀ କୁ ହତ୍ୟା ତାପରେ  ସ୍ୱାମୀ ଆତ୍ମହତ୍ୟା

ସ୍ତ୍ରୀ କୁ ହତ୍ୟା ତାପରେ ସ୍ୱାମୀ ଆତ୍ମହତ୍ୟା

ଫୋକସପ୍ଲସ 30/05/23(ଧାମନଗର) ଚାଞ୍ଚଲ୍ୟ କର ହତ୍ୟା ନିଜ ସ୍ତ୍ରୀ କୁ ପ୍ରଥମେ ହତ୍ୟା ତାପରେ ସ୍ୱାମୀ କରିଲା ଆତ୍ମହତ୍ୟା ! ଧାରୁଆ କଟୁରୀ ରେ ହାଣି ହତ୍ୟା କରିବା…
କାହିଁକି ଏମିତି କହିଲେ ବାଗେଶ୍ୱର ବାବା ?

କାହିଁକି ଏମିତି କହିଲେ ବାଗେଶ୍ୱର ବାବା ?

  ଫୋକସପ୍ଲସ 29/05/2023(ଅହମଦାବାଦ) କାହଁକି ଏମିତି କହିଲେ ବାଗେଶ୍ୱର ବାବା? ପଣ୍ଡିତ ଧିରେନ୍ଦ୍ର ଶାସ୍ତ୍ରୀ ତାଙ୍କ ବିବୃତ୍ତି ନେଇ ପ୍ରାୟତଃ ସବୁବେଳେ ହେଡ ଲାଇନରେ ରହିଥାନ୍ତି। , କିଛି…
ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣ ୪ ଶହ ତଳକୁ

ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣ ୪ ଶହ ତଳକୁ

ଫୋକସପ୍ଲସ 29/05/2023(ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ) ବର୍ତମାନ କରୋନା ମହାମାରୀ ସଂକ୍ରମଣ ଥମିବାରେ ଲାଗିଛି। କରୋନା ସଂକ୍ରମଣ ଦିନେ କମିଲେ ପୁଣି ବଢ଼ିବାରେ ଲାଗିଛି। ଭାରତୀୟ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ମନ୍ତ୍ରଣାଳୟ ଅନୁଯାୟୀ ଦେଶରେ ଦୈନିକ…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *