ପୁଲୱାମା ଆକ୍ରମଣର 3 ବର୍ଷ: ଅକ୍ଷୟ କୁମାର CRPF ଯବାନଙ୍କ ପାଇଁ ଦେଲେ ଶ୍ରଦ୍ଧାଞ୍ଜଳି ଅର୍ପଣ

ପୁଲୱାମା ଆକ୍ରମଣର 3 ବର୍ଷ: ଅକ୍ଷୟ କୁମାର CRPF ଯବାନଙ୍କ ପାଇଁ ଦେଲେ ଶ୍ରଦ୍ଧାଞ୍ଜଳି ଅର୍ପଣ


ତିନି ବର୍ଷ ପୂର୍ବେ, ଆଜି, ଫେବୃଆରୀ 14, ଜାମ୍ମୁ କାଶ୍ମୀରରେ 40 ଟି CRPF ଯବାନଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ହେତୁ ଭାରତୀୟ ସୁରକ୍ଷା ବାହିନୀ ଉପରେ ହୋଇଥିଲା ଏକ ମର୍ମନ୍ତୁଦ ଆକ୍ରମଣ। ଅନେକ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଅକ୍ଷୟ କୁମାରଙ୍କ ସମେତ ସାହସୀ ହୃଦୟକୁ ଶ୍ରଦ୍ଧାଞ୍ଜଳି ଅର୍ପଣ କରିଥିଲେ | ଏହି ଦିନ ପୁଲୱାମାରେ ପ୍ରାଣ ହରାଇଥିବା ସୈନିକ ମାନଙ୍କୁ ସ୍ମରଣ କରିବା ପାଇଁ ଅଭିନେତା ଏକ ଭାବପ୍ରବଣ ନୋଟ୍ ଲେଖିଥିଲେ |
ଅକ୍ଷୟ କୁମାର CRPF ଯବାନଙ୍କ ପାଇଁ କଲେ ଟ୍ରାଇବ୍ୟୁଟ୍ ପ୍ରଦାନ
ଆଜି, ଫେବୃଆରୀ 14, ଅକ୍ଷୟ କୁମାର ପୁଲୱାମାରେ ଏହି ଦିନ ପ୍ରାଣ ହରାଇଥିବା ଭାରତୀୟ ସାହସୀ ହୃଦୟର ଶହୀଦତାକୁ ମନେ ପକାଇଲେ | ଅଭିନେତା ଟ୍ୱିଟରକୁ ଯାଇ ଲେଖିଛନ୍ତି, “ପୁଲୱାମାରେ ଏହି ଦିନ ପ୍ରାଣ ହରାଇଥିବା ଆମର ସମସ୍ତ ସାହସୀ ସୈନିକ ମାନଙ୍କୁ ମୋର ହୃଦୟରୁ ଶ୍ରଦ୍ଧାଞ୍ଜଳି। ସେମାନଙ୍କର ସର୍ବୋଚ୍ଚ ବଳିଦାନ ପୁଲୱାମା ଆଟାକ (ସିକ୍) ପାଇଁ ଆମେ ସେମାନଙ୍କ ଏବଂ ସେମାନଙ୍କ ପରିବାର ପ୍ରତି ସର୍ବଦା ରୁଣୀ ରହିବୁ। ”

ଫେବୃଆରୀ 14, 2019 ରେ, ପାକିସ୍ତାନ ଜୈ ସ -ଇ ମହମ୍ମଦ ଆତ୍ମଘାତୀ ବିସ୍ଫୋରଣକାରୀଙ୍କୁ 2500 CRPF କର୍ମଚାରୀଙ୍କ କନଭୋରେ ବିସ୍ଫୋରକ ଭର୍ତ୍ତି ଟ୍ରକରେ ଭର୍ତି କରି ଜାମ୍ମୁରୁ ଶ୍ରୀନଗର ଅଭିମୁଖେ ଯାତ୍ରା କରୁଥିବା 40 ଜଣ CRPF କର୍ମଚାରୀଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କରିଥିଲା। ଏହି ଭୟଙ୍କର ଆକ୍ରମଣ ପରେ ଫେବୃଆରୀ 26 ରେ ଭାରତ ବାୟୁସେନା ପାକିସ୍ତାନର ବାଲାକୋଟରେ ଥିବା ଜୈଶ -ଇ -ଆତଙ୍କବାଦୀ ତାଲିମ ଶିବିରରେ ଏକାଧିକ ଷ୍ଟ୍ରାଇକ କରି ବହୁ ଆତଙ୍କବାଦୀଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କରିଥିଲା ଏବଂ ସେମାନଙ୍କର ଭିତ୍ତିଭୂମି ନଷ୍ଟ କରି ଦେଇଥିଲା।

Related post

ଏ ଯୁଗର ସାବିତ୍ରୀ ।

ଏ ଯୁଗର ସାବିତ୍ରୀ ।

କଳାହାଣ୍ଡି୨୩/୦୨/୨୦୨୪: ଯମଦେବଙ୍କ ପାଖରୁ ମୢତ ସ୍ବାମୀଙ୍କୁ ଫେରି ପାଇ ଥିଲେ ସାବିତ୍ରୀ । ଏ ପୁରାଣର କଥା । କିନ୍ତୁ ମୢତ୍ୟ ମୁଖରେ ପଡି ଥିବା ସ୍ବାମୀଙ୍କୁ ନିଜ…

ଆମର କୋରାପୁଟ ଜିଲ୍ଲା ଆମର ଚାକିରୀ ଆମକୁ ଦିଅ ନାରାରେ କମ୍ପିଲା…

ଜିଲ୍ଲା ଭିଷିକ ନିଯୁକ୍ତି ଦାବିରେ କୋରାପୁଟ ଜିଲ୍ଲାପାଳ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ ଘେରିଲେ ବେକାର ଯୁବା ଯୁବତୀ କୋରାପୁଟ୨୩/୦୨/୨୦୨୪: ଜିଲ୍ଲାରେ ଜୋରଧରିଲା ଜିଲ୍ଲା ଭିଭିକ ନିଯୁକ୍ତି ଦାବି । ଜିଲ୍ଲା ଭିରିକ…
କୋରାପୁଟରେ ଜଳରଙ୍ଗ ଚିତ୍ରଶିଳ୍ପୀ ଶିବିର ଓ ସମସାମୟିକ ଚିତ୍ରକଳା ପ୍ରଦର୍ଶନୀ ।

କୋରାପୁଟରେ ଜଳରଙ୍ଗ ଚିତ୍ରଶିଳ୍ପୀ ଶିବିର ଓ ସମସାମୟିକ ଚିତ୍ରକଳା ପ୍ରଦର୍ଶନୀ ।

କୋରାପୁଟ୨୩/୦୨/୨୦୨୪: କୋରାପୁଟର ଦେଓମାଳୀ ଠାରେ ଓଡିଶା ଲଳିତ କଳା ଏକାଡେମୀ,ଓଡ଼ିଆ ଭାଷା, ସାହିତ୍ୟ ଓ ସଂସ୍କୃତି ବିଭାଗ ଦ୍ଵାରା ଏବଂ କୋରାପୁଟ ଜିଲ୍ଲା ପ୍ରଶାସନ ସହଯୋଗରେ ଏକ ରାଜ୍ୟ…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *