ଇମ୍ରାନ ଖାନଙ୍କ ଆସନ ଟଳମଳ

ଇମ୍ରାନ ଖାନଙ୍କ ଆସନ ଟଳମଳ

ବିପଦରେ ଇମ୍ରାନ ଖାନ ଙ୍କ ଚୋୖକି ..ପାକିସ୍ତାନରେ ରାଜନୈତିକ ପରିସ୍ଥିତି ଅଦଳବଦଳ ହୋଇପାରେ । ଇମ୍ରାନ୍ ଖାନ୍‌ଙ୍କ ଚୌକି ଉପରେ ବିପଦ ଆସିପାରେ । କାରଣ ଇମ୍ରାନ୍ ଖାନଙ୍କୁ ଚୌକିରୁ ହଟାଇବା ପାଇଁ ବିରୋଧୀମାନେ ଉଦ୍ୟମ କରୁଛନ୍ତି । ପାକିସ୍ତାନ ଡେମୋକ୍ରେଟିକ୍ ମୁଭମେଣ୍ଟ ଇମ୍ରାନ ସରକାର ବିପକ୍ଷରେ ନୋ କନଫିଡେନ୍ସ ମୋସନ ଆଣିବାକୁ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇଛି । ଏହାରି ମଧ୍ୟରେ ଇମ୍ରାନଙ୍କ ୩ୟ ପତ୍ନୀ ବୁଶରା ବିବି ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କ (ଇମ୍ରାନ)ଙ୍କ ବିପକ୍ଷରେ ଯାଉଥିବା ଗଣମାଧ୍ୟମ ରିପୋର୍ଟ କରିଛି । ବିରୋଧୀଙ୍କ ଦ୍ୱାରା କୁହାଯାଇଛି ଯେ, ଇମ୍ରାନ୍ ଖାନ ଦେଶ ଚଳାଇବାରେ ବିଫଳ ହୋଇଛନ୍ତି । ତେଣୁ ସରକାର ବିରୋଧରେ ଅନାସ୍ଥା ପ୍ରସ୍ତାବ ଆଣିବାକୁ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇଛି । ଏଥି ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତି ମଧ୍ୟ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଯାଇଛି । ବିରୋଧୀ ଦଳଙ୍କର ଏହି ମେଣ୍ଟରେ ବିଲାୱାଲ ଅଲି ଜର୍ଦ୍ଦାରୀ ଭୁଟ୍ଟୋଙ୍କ ପାକିସ୍ତାନ ପିପୁଲ୍ସ ପାର୍ଟି, ନୱାଜ ଶରୀଫଙ୍କ ପାକିସ୍ତାନ ମୁସଲିମ ଲିଗ ଓ ଇମ୍ରାନ୍ ଖାନ ସରକାରରେ ସହଯୋଗୀ ଦଳ ମୁତ୍ତାହିଦା କୌମୀ ମୁଭମେଣ୍ଟ ଓ ପାକିସ୍ତାନ ମୁସଲିମ ଲିଗ ମଧ୍ୟ ସାମିଲ ରହିଛି । ଏହି ସବୁ ଦଳ ଗୁଡ଼ିକ ସରକାର ବିପକ୍ଷରେ ମୋର୍ଚ୍ଚା ଖୋଲିଛନ୍ତି । ସୂତ୍ର ଅନୁସାରେ ଯଦି ଇମ୍ରାନ ଖାନ ନିଜ ଆସନ ହରାନ୍ତି, ତା’ହେଲେ ତାଙ୍କ ସ୍ଥାନରେ ପାକିସ୍ତାନ ପିପୁଲ୍ସ ପାର୍ଟିର ଆସିଫ ଅଲି ଜର୍ଦ୍ଦାରୀଙ୍କୁ ଆଗାମୀ ରାଷ୍ଟ୍ର ନେତା ଭାବେ ଦେଖାଯାଇପାରେ । ପୂର୍ବତନ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନୱାଜ ଶରୀଫ ଏହି ଦୌଡ଼ରେ ନାହାନ୍ତି । ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ, ଗତ ସପ୍ତାହରେ ଇମ୍ରାନ ଖାନ କହିଥିଲେ ଯେ, ସେ ନିର୍ବାଚନ ପୂର୍ବରୁ ଦେଇଥିବା ପ୍ରତିଶ୍ରୁତି ପୂରଣ କରିପାରି ନାହାନ୍ତି

Related post

ନିର୍ବାଚନୀ ମଇଦାନକୁ ଓହ୍ଲାଇଲେ ଭାଜପାର କଟକ ସାଂସଦ ପ୍ରାର୍ଥୀ ଭର୍ତୁହରୀ।

ନିର୍ବାଚନୀ ମଇଦାନକୁ ଓହ୍ଲାଇଲେ ଭାଜପାର କଟକ ସାଂସଦ ପ୍ରାର୍ଥୀ ଭର୍ତୁହରୀ।

କଟକ୦୮/୦୪/୨୦୨୪; ଏବେ ମଧ୍ୟ ବିଭିନ୍ନ ଦଳରେ ମିଶ୍ରଣ ପର୍ବ ଜାରି ରହିଥିବା ବେଳେ ଗତ କିଛି ଦିନ ତଳେ ଶଙ୍ଖ ଛାଡି ପଦ୍ମ ଧରିଥିବା ବିଜେପି ର କଟକ…
୧୭ ମିନିଟରେ ନିଆରା ବାହାଘର |

୧୭ ମିନିଟରେ ନିଆରା ବାହାଘର |

ସୁନ୍ଦରଗଡ଼୦୮/୦୪/୨୦୨୪; ସୁନ୍ଦରଗଡ଼ ଜିଲ୍ଲା ରାଜଗାଙ୍ଗପୁର ରାନିବନ୍ଧ ଠାରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି ନିଆରା ଢଙ୍ଗରେ ବାହାଘର, ସାଧାରଣତଃ ଆପଣମାନେ ଦେଖିଥିବେ ବରଯାତ୍ରୀ ନେଇ ବାଜା ବାଣ ରୋଷଣି ରେ ବର…
ଆସୁଛି କାଳବୈଶାଖୀ ଜବର,୪ ଦିନ ବର୍ଷିବ |

ଆସୁଛି କାଳବୈଶାଖୀ ଜବର,୪ ଦିନ ବର୍ଷିବ |

ପାଣିପାଗ ୦୮/୦୪/୨୦୨୪; ଆସୁଛି ବଡ ବର୍ଷା | ୪ ଦିନ ବର୍ଷିବ | ଏହି ସବୁ ରାଜ୍ୟରେ ତାଣ୍ଡବ ରଚିବ କାଳବୈଶାଖୀ | ପାଣିପାଗ ବିଭାଗ ଅନୁଯାୟୀ, ଅରୁଣାଚଳ…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *