ଯଦି ମୁଁ ଜଣେ ଆତଙ୍କବାଦୀ, ମୋତେ କାହିଁକି ଗିରଫ କରୁନାହଁ,  (ଅରବିନ୍ଦ କେଜ୍ରିୱାଲ)

ଯଦି ମୁଁ ଜଣେ ଆତଙ୍କବାଦୀ, ମୋତେ କାହିଁକି ଗିରଫ କରୁନାହଁ, (ଅରବିନ୍ଦ କେଜ୍ରିୱାଲ)

ଅରବିନ୍ଦ କେଜ୍ରିୱାଲ ଙ୍କୁ ଖାଲିସ୍ତାନୀ ବୋଲି କୁହାଯାଉଛି ..ଦିଲ୍ଲୀର ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ଅରବିନ୍ଦ କେଜରିୱାଲ ତାଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଆସିଥିବା ସମସ୍ତ ଅଭିଯୋଗକୁ ଖଣ୍ଡନ କରିଛନ୍ତି ପୂର୍ବତନ ଏଏପି ନେତା କୁମାର ବିଶ୍ୱ। ଏପରିକି ସେ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦୀଙ୍କୁ ମାଡ ମାରି ପଚାରିଥିଲେ ଯେ ଯଦି ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ମୋଦୀ ଜାଣିଛନ୍ତି ଯେ ମୁଁ ଜଣେ ବିଚ୍ଛିନ୍ନତାବାଦୀ, ତେବେ ସେ କାହିଁକି ଏହି ଅଭିଯୋଗର ପ୍ରମାଣ କିମ୍ବା ଅନୁସନ୍ଧାନ କରିନାହାଁନ୍ତି?ବିଜେପି, କଂଗ୍ରେସ ନେତା କହୁଛନ୍ତି ଯେ 10 ବର୍ଷ ଧରି ଅରବିନ୍ଦ କେଜ୍ରିୱାଲ ଦେଶକୁ ଦୁଇ ଭାଗରେ ବିଭକ୍ତ କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରୁଛନ୍ତି ଏବଂ ଗୋଟିଏ ଭାଗର ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ହେବାକୁ ଲକ୍ଷ୍ୟ ରଖିଛନ୍ତି। ଏହା ଏକ ହାସ୍ୟରସ। ଏହି ଦାବିକୁ ହସିବା ଉଚିତ, ଅରବିନ୍ଦ କେଜ୍ରିୱାଲ କହିଛନ୍ତି।”ଏହାର ଅର୍ଥ ମୁଁ ଜଣେ ବଡ ଆତଙ୍କବାଦୀ। ତେବେ ସେମାନଙ୍କ ସୁରକ୍ଷା ଏଜେନ୍ସି କଣ କରୁଥିଲେ? କଂଗ୍ରେସ ମଧ୍ୟ 10 ବର୍ଷ କ୍ଷମତାରେ ଥିଲା। ସେମାନେ ଶୋଇଥିଲେ କି? … ମୋଦୀଜୀ ମୋତେ କାହିଁକି ଗିରଫ କଲେ ନାହିଁ?” ଅରବିନ୍ଦ କେଜ୍ରିୱାଲ କହିଛନ୍ତି।ଅରବିନ୍ଦ କେଜ୍ରିୱାଲ କହିଛନ୍ତି ଯେ ମୁଁ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସବୁଠାରୁ ମଧୁର ଆତଙ୍କବାଦୀ ହୋଇପାରେ ଯିଏ ଡାକ୍ତରଖାନା ଏବଂ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ସ୍କୁଲ ନିର୍ମାଣ କରେ।ସମସ୍ତ ଦଳକୁ ଦୁର୍ନୀତିଗ୍ରସ୍ତ ବୋଲି କହି ଅରବିନ୍ଦ କେଜ୍ରିୱାଲ କହିଛନ୍ତି, “ସମସ୍ତ ଦଳ – ଅକାଲୀ ଦଳ, ବିଜେପି, କଂଗ୍ରେସ ଏକାଠି ହୋଇଛନ୍ତି। ପ୍ରିୟଙ୍କା ଗାନ୍ଧୀ, ରାହୁଲ ଗାନ୍ଧୀ, ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦୀ, ସୁଖବୀର ବାଦଲ, ଚରଣଜିତ ସିଂ ଚାନ୍ନି ଏବଂ କ୍ୟାପଟେନ ଅମରିନ୍ଦର ଅଛନ୍ତି। ଆପ କୁ ପରାସ୍ତ କରିବାକୁ ଏକାଠି ହୁଅ … ଭାଗବତ ମନ ଜଣେ ସଚ୍ଚୋଟ ବ୍ୟକ୍ତି | ଅରବିନ୍ଦ କେଜ୍ରିୱାଲ କହିଛନ୍ତି, “ସେମାନେ ସମସ୍ତେ ସମାନ ଭାଷାରେ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରୁଛନ୍ତି। ଦେଖାଯାଉଛି ଯେ ସେମାନେ ରାତିରେ ଏକ ଭିଡିଓ କଲ୍ କିମ୍ବା କନଫରେନ୍ସ କଲ୍ ରେ ଚାଟ୍ କରୁଛନ୍ତି | ଆମର ଦୋଷ କ’ଣ?

Related post

ବୌଦ୍ଧରେ ଗଡିଲା ଲକ୍ଷ୍ମୀ ବସ, ଆଭାସୀ ଜରିଆରେ ଶୁଭାରମ୍ଭକଲେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ l

ବୌଦ୍ଧରେ ଗଡିଲା ଲକ୍ଷ୍ମୀ ବସ, ଆଭାସୀ ଜରିଆରେ ଶୁଭାରମ୍ଭକଲେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ l

ବୌଦ୍ଧ୨୧/୦୨/୨୦୨୪: ବୌଦ୍ଧ ଜିଲ୍ଲାରେ ଆଜି ଆରମ୍ଭ ହେଲା ଲକ୍ଷ୍ମୀ ବସ ଯୋଜନା। ଜିଲ୍ଲା ପ୍ରଶାସନ ପକ୍ଷରୁ ସ୍ଥାନୀୟ ଷ୍ଟାଡିୟମ୍ ପଡିଆ ଠାରେ ଏହି ଯୋଜନା ଉଦଘାଟନ ଆୟୋଜନ କରାଯାଇଥିବା…
ବିଦ୍ୟୁତ ଜାମୱାଲ ଦେଲେ ନିଜ ଭାଇରାଲ ନଗ୍ନ ଫଟୋ ଉପରେ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା:’ବହୁତ ଅଧିକ ଆରାମ ଦାୟକ”

ବିଦ୍ୟୁତ ଜାମୱାଲ ଦେଲେ ନିଜ ଭାଇରାଲ ନଗ୍ନ ଫଟୋ ଉପରେ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା:’ବହୁତ…

ବାଲିବୁଡ଼ ୨୧/୦୨/୨୦୨୪: ଗତ ବର୍ଷ ଡିସେମ୍ବର 10 ରେ ଯେତେବେଳେ ସେ ତାଙ୍କ ନଗ୍ନ ଚିତ୍ର ପୋଷ୍ଟ କରିଥିଲେ ସେତେବେଳେ ବିଦ୍ୟୁତ ଜାମୱାଲ ହେଡଲାଇନ ସୃଷ୍ଟି କରିଥିଲେ। ତାଙ୍କ…
ଆଇକନ୍ ରେଡିଓ ଉପସ୍ଥାପକ ତଥା ‘ଗୀତାମା’ର ସୁବର୍ଣ୍ଣ ସ୍ୱର ଆମିନ ସାୟାନୀଙ୍କର 91 ବର୍ଷ ବୟସରେ ଦେହାନ୍ତ ହୋଇଛି |

ଆଇକନ୍ ରେଡିଓ ଉପସ୍ଥାପକ ତଥା ‘ଗୀତାମା’ର ସୁବର୍ଣ୍ଣ ସ୍ୱର ଆମିନ ସାୟାନୀଙ୍କର…

ଆଇକନିକ୍ ରେଡିଓ ହୋଷ୍ଟ ଆମିନ ସାୟାନୀଙ୍କ ହୃଦଘାତରେ 91 ବର୍ଷ ବୟସରେ ଦେହାନ୍ତ ହୋଇଛି ବୋଲି ତାଙ୍କ ପୁଅ ରଜିଲ ସାୟାନି ବୁଧବାର କହିଛନ୍ତି। ରାଜିଲ ସାୟାନି କହିଛନ୍ତି…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *