ଯଦି ମୁଁ ଜଣେ ଆତଙ୍କବାଦୀ, ମୋତେ କାହିଁକି ଗିରଫ କରୁନାହଁ,  (ଅରବିନ୍ଦ କେଜ୍ରିୱାଲ)

ଯଦି ମୁଁ ଜଣେ ଆତଙ୍କବାଦୀ, ମୋତେ କାହିଁକି ଗିରଫ କରୁନାହଁ, (ଅରବିନ୍ଦ କେଜ୍ରିୱାଲ)

ଅରବିନ୍ଦ କେଜ୍ରିୱାଲ ଙ୍କୁ ଖାଲିସ୍ତାନୀ ବୋଲି କୁହାଯାଉଛି ..ଦିଲ୍ଲୀର ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ଅରବିନ୍ଦ କେଜରିୱାଲ ତାଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଆସିଥିବା ସମସ୍ତ ଅଭିଯୋଗକୁ ଖଣ୍ଡନ କରିଛନ୍ତି ପୂର୍ବତନ ଏଏପି ନେତା କୁମାର ବିଶ୍ୱ। ଏପରିକି ସେ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦୀଙ୍କୁ ମାଡ ମାରି ପଚାରିଥିଲେ ଯେ ଯଦି ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ମୋଦୀ ଜାଣିଛନ୍ତି ଯେ ମୁଁ ଜଣେ ବିଚ୍ଛିନ୍ନତାବାଦୀ, ତେବେ ସେ କାହିଁକି ଏହି ଅଭିଯୋଗର ପ୍ରମାଣ କିମ୍ବା ଅନୁସନ୍ଧାନ କରିନାହାଁନ୍ତି?ବିଜେପି, କଂଗ୍ରେସ ନେତା କହୁଛନ୍ତି ଯେ 10 ବର୍ଷ ଧରି ଅରବିନ୍ଦ କେଜ୍ରିୱାଲ ଦେଶକୁ ଦୁଇ ଭାଗରେ ବିଭକ୍ତ କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରୁଛନ୍ତି ଏବଂ ଗୋଟିଏ ଭାଗର ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ହେବାକୁ ଲକ୍ଷ୍ୟ ରଖିଛନ୍ତି। ଏହା ଏକ ହାସ୍ୟରସ। ଏହି ଦାବିକୁ ହସିବା ଉଚିତ, ଅରବିନ୍ଦ କେଜ୍ରିୱାଲ କହିଛନ୍ତି।”ଏହାର ଅର୍ଥ ମୁଁ ଜଣେ ବଡ ଆତଙ୍କବାଦୀ। ତେବେ ସେମାନଙ୍କ ସୁରକ୍ଷା ଏଜେନ୍ସି କଣ କରୁଥିଲେ? କଂଗ୍ରେସ ମଧ୍ୟ 10 ବର୍ଷ କ୍ଷମତାରେ ଥିଲା। ସେମାନେ ଶୋଇଥିଲେ କି? … ମୋଦୀଜୀ ମୋତେ କାହିଁକି ଗିରଫ କଲେ ନାହିଁ?” ଅରବିନ୍ଦ କେଜ୍ରିୱାଲ କହିଛନ୍ତି।ଅରବିନ୍ଦ କେଜ୍ରିୱାଲ କହିଛନ୍ତି ଯେ ମୁଁ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସବୁଠାରୁ ମଧୁର ଆତଙ୍କବାଦୀ ହୋଇପାରେ ଯିଏ ଡାକ୍ତରଖାନା ଏବଂ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ସ୍କୁଲ ନିର୍ମାଣ କରେ।ସମସ୍ତ ଦଳକୁ ଦୁର୍ନୀତିଗ୍ରସ୍ତ ବୋଲି କହି ଅରବିନ୍ଦ କେଜ୍ରିୱାଲ କହିଛନ୍ତି, “ସମସ୍ତ ଦଳ – ଅକାଲୀ ଦଳ, ବିଜେପି, କଂଗ୍ରେସ ଏକାଠି ହୋଇଛନ୍ତି। ପ୍ରିୟଙ୍କା ଗାନ୍ଧୀ, ରାହୁଲ ଗାନ୍ଧୀ, ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦୀ, ସୁଖବୀର ବାଦଲ, ଚରଣଜିତ ସିଂ ଚାନ୍ନି ଏବଂ କ୍ୟାପଟେନ ଅମରିନ୍ଦର ଅଛନ୍ତି। ଆପ କୁ ପରାସ୍ତ କରିବାକୁ ଏକାଠି ହୁଅ … ଭାଗବତ ମନ ଜଣେ ସଚ୍ଚୋଟ ବ୍ୟକ୍ତି | ଅରବିନ୍ଦ କେଜ୍ରିୱାଲ କହିଛନ୍ତି, “ସେମାନେ ସମସ୍ତେ ସମାନ ଭାଷାରେ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରୁଛନ୍ତି। ଦେଖାଯାଉଛି ଯେ ସେମାନେ ରାତିରେ ଏକ ଭିଡିଓ କଲ୍ କିମ୍ବା କନଫରେନ୍ସ କଲ୍ ରେ ଚାଟ୍ କରୁଛନ୍ତି | ଆମର ଦୋଷ କ’ଣ?

Related post

ନିର୍ବାଚନୀ ମଇଦାନକୁ ଓହ୍ଲାଇଲେ ଭାଜପାର କଟକ ସାଂସଦ ପ୍ରାର୍ଥୀ ଭର୍ତୁହରୀ।

ନିର୍ବାଚନୀ ମଇଦାନକୁ ଓହ୍ଲାଇଲେ ଭାଜପାର କଟକ ସାଂସଦ ପ୍ରାର୍ଥୀ ଭର୍ତୁହରୀ।

କଟକ୦୮/୦୪/୨୦୨୪; ଏବେ ମଧ୍ୟ ବିଭିନ୍ନ ଦଳରେ ମିଶ୍ରଣ ପର୍ବ ଜାରି ରହିଥିବା ବେଳେ ଗତ କିଛି ଦିନ ତଳେ ଶଙ୍ଖ ଛାଡି ପଦ୍ମ ଧରିଥିବା ବିଜେପି ର କଟକ…
୧୭ ମିନିଟରେ ନିଆରା ବାହାଘର |

୧୭ ମିନିଟରେ ନିଆରା ବାହାଘର |

ସୁନ୍ଦରଗଡ଼୦୮/୦୪/୨୦୨୪; ସୁନ୍ଦରଗଡ଼ ଜିଲ୍ଲା ରାଜଗାଙ୍ଗପୁର ରାନିବନ୍ଧ ଠାରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି ନିଆରା ଢଙ୍ଗରେ ବାହାଘର, ସାଧାରଣତଃ ଆପଣମାନେ ଦେଖିଥିବେ ବରଯାତ୍ରୀ ନେଇ ବାଜା ବାଣ ରୋଷଣି ରେ ବର…
ଆସୁଛି କାଳବୈଶାଖୀ ଜବର,୪ ଦିନ ବର୍ଷିବ |

ଆସୁଛି କାଳବୈଶାଖୀ ଜବର,୪ ଦିନ ବର୍ଷିବ |

ପାଣିପାଗ ୦୮/୦୪/୨୦୨୪; ଆସୁଛି ବଡ ବର୍ଷା | ୪ ଦିନ ବର୍ଷିବ | ଏହି ସବୁ ରାଜ୍ୟରେ ତାଣ୍ଡବ ରଚିବ କାଳବୈଶାଖୀ | ପାଣିପାଗ ବିଭାଗ ଅନୁଯାୟୀ, ଅରୁଣାଚଳ…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *