ଯଦି ମୁଁ ଜଣେ ଆତଙ୍କବାଦୀ, ମୋତେ କାହିଁକି ଗିରଫ କରୁନାହଁ,  (ଅରବିନ୍ଦ କେଜ୍ରିୱାଲ)

ଯଦି ମୁଁ ଜଣେ ଆତଙ୍କବାଦୀ, ମୋତେ କାହିଁକି ଗିରଫ କରୁନାହଁ, (ଅରବିନ୍ଦ କେଜ୍ରିୱାଲ)

ଅରବିନ୍ଦ କେଜ୍ରିୱାଲ ଙ୍କୁ ଖାଲିସ୍ତାନୀ ବୋଲି କୁହାଯାଉଛି ..ଦିଲ୍ଲୀର ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ଅରବିନ୍ଦ କେଜରିୱାଲ ତାଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଆସିଥିବା ସମସ୍ତ ଅଭିଯୋଗକୁ ଖଣ୍ଡନ କରିଛନ୍ତି ପୂର୍ବତନ ଏଏପି ନେତା କୁମାର ବିଶ୍ୱ। ଏପରିକି ସେ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦୀଙ୍କୁ ମାଡ ମାରି ପଚାରିଥିଲେ ଯେ ଯଦି ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ମୋଦୀ ଜାଣିଛନ୍ତି ଯେ ମୁଁ ଜଣେ ବିଚ୍ଛିନ୍ନତାବାଦୀ, ତେବେ ସେ କାହିଁକି ଏହି ଅଭିଯୋଗର ପ୍ରମାଣ କିମ୍ବା ଅନୁସନ୍ଧାନ କରିନାହାଁନ୍ତି?ବିଜେପି, କଂଗ୍ରେସ ନେତା କହୁଛନ୍ତି ଯେ 10 ବର୍ଷ ଧରି ଅରବିନ୍ଦ କେଜ୍ରିୱାଲ ଦେଶକୁ ଦୁଇ ଭାଗରେ ବିଭକ୍ତ କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରୁଛନ୍ତି ଏବଂ ଗୋଟିଏ ଭାଗର ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ହେବାକୁ ଲକ୍ଷ୍ୟ ରଖିଛନ୍ତି। ଏହା ଏକ ହାସ୍ୟରସ। ଏହି ଦାବିକୁ ହସିବା ଉଚିତ, ଅରବିନ୍ଦ କେଜ୍ରିୱାଲ କହିଛନ୍ତି।”ଏହାର ଅର୍ଥ ମୁଁ ଜଣେ ବଡ ଆତଙ୍କବାଦୀ। ତେବେ ସେମାନଙ୍କ ସୁରକ୍ଷା ଏଜେନ୍ସି କଣ କରୁଥିଲେ? କଂଗ୍ରେସ ମଧ୍ୟ 10 ବର୍ଷ କ୍ଷମତାରେ ଥିଲା। ସେମାନେ ଶୋଇଥିଲେ କି? … ମୋଦୀଜୀ ମୋତେ କାହିଁକି ଗିରଫ କଲେ ନାହିଁ?” ଅରବିନ୍ଦ କେଜ୍ରିୱାଲ କହିଛନ୍ତି।ଅରବିନ୍ଦ କେଜ୍ରିୱାଲ କହିଛନ୍ତି ଯେ ମୁଁ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସବୁଠାରୁ ମଧୁର ଆତଙ୍କବାଦୀ ହୋଇପାରେ ଯିଏ ଡାକ୍ତରଖାନା ଏବଂ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ସ୍କୁଲ ନିର୍ମାଣ କରେ।ସମସ୍ତ ଦଳକୁ ଦୁର୍ନୀତିଗ୍ରସ୍ତ ବୋଲି କହି ଅରବିନ୍ଦ କେଜ୍ରିୱାଲ କହିଛନ୍ତି, “ସମସ୍ତ ଦଳ – ଅକାଲୀ ଦଳ, ବିଜେପି, କଂଗ୍ରେସ ଏକାଠି ହୋଇଛନ୍ତି। ପ୍ରିୟଙ୍କା ଗାନ୍ଧୀ, ରାହୁଲ ଗାନ୍ଧୀ, ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦୀ, ସୁଖବୀର ବାଦଲ, ଚରଣଜିତ ସିଂ ଚାନ୍ନି ଏବଂ କ୍ୟାପଟେନ ଅମରିନ୍ଦର ଅଛନ୍ତି। ଆପ କୁ ପରାସ୍ତ କରିବାକୁ ଏକାଠି ହୁଅ … ଭାଗବତ ମନ ଜଣେ ସଚ୍ଚୋଟ ବ୍ୟକ୍ତି | ଅରବିନ୍ଦ କେଜ୍ରିୱାଲ କହିଛନ୍ତି, “ସେମାନେ ସମସ୍ତେ ସମାନ ଭାଷାରେ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରୁଛନ୍ତି। ଦେଖାଯାଉଛି ଯେ ସେମାନେ ରାତିରେ ଏକ ଭିଡିଓ କଲ୍ କିମ୍ବା କନଫରେନ୍ସ କଲ୍ ରେ ଚାଟ୍ କରୁଛନ୍ତି | ଆମର ଦୋଷ କ’ଣ?

Related post

ଟିକିରି ମୁଖ୍ୟ ରାସ୍ତାରେ ସଡ଼କ ସୁରକ୍ଷା ସପ୍ତାହ କାର୍ଯକ୍ରମ I

ଟିକିରି ମୁଖ୍ୟ ରାସ୍ତାରେ ସଡ଼କ ସୁରକ୍ଷା ସପ୍ତାହ କାର୍ଯକ୍ରମ I

ଫୋକସ ପ୍ଲସ ୨୮/୧/୨୩(ବରଗଡ଼): ରାୟଗଡ଼ା ଜିଲ୍ଲା କାଶିପୁର ବ୍ଲକ ଟିକିରି ସ୍ଥିତ‌ ଜଗନ୍ନାଥ ମନ୍ଦିର ଠାରୁ ଗୋକୁଳମୁଣ୍ଡା ହାଟ ପଦା ପର୍ଯନ୍ତ ଏକ ସଡ଼କ ସୁରକ୍ଷା ସଚେତନତା କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ…
ଝୁଲନ୍ତା ଅବସ୍ଥାରେ ଦମ୍ପତିଙ୍କ ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର

ଝୁଲନ୍ତା ଅବସ୍ଥାରେ ଦମ୍ପତିଙ୍କ ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର

ଫୋକସ ପ୍ଲସ ୨୮/୧/୨୩(ବରଗଡ଼):ବନ୍ଦ ଘରୁ ଝୁଲନ୍ତା ଅବସ୍ଥାରେ ଦମ୍ପତିଙ୍କ ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର । ଏକ ମାତ୍ର ଝିଅର ହତ୍ୟା ପରେ ଉଜୁଡ଼ି ଯାଇଥିଲା ସୁନାର ସଂସାର। ଝିଅକୁ ସବୁବେଳେ…
ଶାହରୁଖଙ୍କ ପ୍ରେମରେ ଉର୍ଫି

ଶାହରୁଖଙ୍କ ପ୍ରେମରେ ଉର୍ଫି

ଫୋକସ ପ୍ଲସ ୨୮/୧/୨୩(ବ୍ୟୁରୋ): ନିଜର ଆଉଟ ଫିଟକୁ ନେଇ ସବୁବେଳେ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ଥାନ୍ତି ଉର୍ଫି ଯାଭେଦ । କାରଣ ସବୁବେଳେ ଭିନ୍ନ ଧରଣର ପୋଷାକ ପିନ୍ଧି ଲୋକଙ୍କ ସାମ୍ନାକୁ…

Leave a Reply

Your email address will not be published.