ଯଦି ମୁଁ ଜଣେ ଆତଙ୍କବାଦୀ, ମୋତେ କାହିଁକି ଗିରଫ କରୁନାହଁ,  (ଅରବିନ୍ଦ କେଜ୍ରିୱାଲ)

ଯଦି ମୁଁ ଜଣେ ଆତଙ୍କବାଦୀ, ମୋତେ କାହିଁକି ଗିରଫ କରୁନାହଁ, (ଅରବିନ୍ଦ କେଜ୍ରିୱାଲ)

ଅରବିନ୍ଦ କେଜ୍ରିୱାଲ ଙ୍କୁ ଖାଲିସ୍ତାନୀ ବୋଲି କୁହାଯାଉଛି ..ଦିଲ୍ଲୀର ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ଅରବିନ୍ଦ କେଜରିୱାଲ ତାଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଆସିଥିବା ସମସ୍ତ ଅଭିଯୋଗକୁ ଖଣ୍ଡନ କରିଛନ୍ତି ପୂର୍ବତନ ଏଏପି ନେତା କୁମାର ବିଶ୍ୱ। ଏପରିକି ସେ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦୀଙ୍କୁ ମାଡ ମାରି ପଚାରିଥିଲେ ଯେ ଯଦି ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ମୋଦୀ ଜାଣିଛନ୍ତି ଯେ ମୁଁ ଜଣେ ବିଚ୍ଛିନ୍ନତାବାଦୀ, ତେବେ ସେ କାହିଁକି ଏହି ଅଭିଯୋଗର ପ୍ରମାଣ କିମ୍ବା ଅନୁସନ୍ଧାନ କରିନାହାଁନ୍ତି?ବିଜେପି, କଂଗ୍ରେସ ନେତା କହୁଛନ୍ତି ଯେ 10 ବର୍ଷ ଧରି ଅରବିନ୍ଦ କେଜ୍ରିୱାଲ ଦେଶକୁ ଦୁଇ ଭାଗରେ ବିଭକ୍ତ କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରୁଛନ୍ତି ଏବଂ ଗୋଟିଏ ଭାଗର ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ହେବାକୁ ଲକ୍ଷ୍ୟ ରଖିଛନ୍ତି। ଏହା ଏକ ହାସ୍ୟରସ। ଏହି ଦାବିକୁ ହସିବା ଉଚିତ, ଅରବିନ୍ଦ କେଜ୍ରିୱାଲ କହିଛନ୍ତି।”ଏହାର ଅର୍ଥ ମୁଁ ଜଣେ ବଡ ଆତଙ୍କବାଦୀ। ତେବେ ସେମାନଙ୍କ ସୁରକ୍ଷା ଏଜେନ୍ସି କଣ କରୁଥିଲେ? କଂଗ୍ରେସ ମଧ୍ୟ 10 ବର୍ଷ କ୍ଷମତାରେ ଥିଲା। ସେମାନେ ଶୋଇଥିଲେ କି? … ମୋଦୀଜୀ ମୋତେ କାହିଁକି ଗିରଫ କଲେ ନାହିଁ?” ଅରବିନ୍ଦ କେଜ୍ରିୱାଲ କହିଛନ୍ତି।ଅରବିନ୍ଦ କେଜ୍ରିୱାଲ କହିଛନ୍ତି ଯେ ମୁଁ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସବୁଠାରୁ ମଧୁର ଆତଙ୍କବାଦୀ ହୋଇପାରେ ଯିଏ ଡାକ୍ତରଖାନା ଏବଂ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ସ୍କୁଲ ନିର୍ମାଣ କରେ।ସମସ୍ତ ଦଳକୁ ଦୁର୍ନୀତିଗ୍ରସ୍ତ ବୋଲି କହି ଅରବିନ୍ଦ କେଜ୍ରିୱାଲ କହିଛନ୍ତି, “ସମସ୍ତ ଦଳ – ଅକାଲୀ ଦଳ, ବିଜେପି, କଂଗ୍ରେସ ଏକାଠି ହୋଇଛନ୍ତି। ପ୍ରିୟଙ୍କା ଗାନ୍ଧୀ, ରାହୁଲ ଗାନ୍ଧୀ, ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦୀ, ସୁଖବୀର ବାଦଲ, ଚରଣଜିତ ସିଂ ଚାନ୍ନି ଏବଂ କ୍ୟାପଟେନ ଅମରିନ୍ଦର ଅଛନ୍ତି। ଆପ କୁ ପରାସ୍ତ କରିବାକୁ ଏକାଠି ହୁଅ … ଭାଗବତ ମନ ଜଣେ ସଚ୍ଚୋଟ ବ୍ୟକ୍ତି | ଅରବିନ୍ଦ କେଜ୍ରିୱାଲ କହିଛନ୍ତି, “ସେମାନେ ସମସ୍ତେ ସମାନ ଭାଷାରେ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରୁଛନ୍ତି। ଦେଖାଯାଉଛି ଯେ ସେମାନେ ରାତିରେ ଏକ ଭିଡିଓ କଲ୍ କିମ୍ବା କନଫରେନ୍ସ କଲ୍ ରେ ଚାଟ୍ କରୁଛନ୍ତି | ଆମର ଦୋଷ କ’ଣ?

Related post

ସ୍ତ୍ରୀ କୁ ହତ୍ୟା ତାପରେ  ସ୍ୱାମୀ ଆତ୍ମହତ୍ୟା

ସ୍ତ୍ରୀ କୁ ହତ୍ୟା ତାପରେ ସ୍ୱାମୀ ଆତ୍ମହତ୍ୟା

ଫୋକସପ୍ଲସ 30/05/23(ଧାମନଗର) ଚାଞ୍ଚଲ୍ୟ କର ହତ୍ୟା ନିଜ ସ୍ତ୍ରୀ କୁ ପ୍ରଥମେ ହତ୍ୟା ତାପରେ ସ୍ୱାମୀ କରିଲା ଆତ୍ମହତ୍ୟା ! ଧାରୁଆ କଟୁରୀ ରେ ହାଣି ହତ୍ୟା କରିବା…
କାହିଁକି ଏମିତି କହିଲେ ବାଗେଶ୍ୱର ବାବା ?

କାହିଁକି ଏମିତି କହିଲେ ବାଗେଶ୍ୱର ବାବା ?

  ଫୋକସପ୍ଲସ 29/05/2023(ଅହମଦାବାଦ) କାହଁକି ଏମିତି କହିଲେ ବାଗେଶ୍ୱର ବାବା? ପଣ୍ଡିତ ଧିରେନ୍ଦ୍ର ଶାସ୍ତ୍ରୀ ତାଙ୍କ ବିବୃତ୍ତି ନେଇ ପ୍ରାୟତଃ ସବୁବେଳେ ହେଡ ଲାଇନରେ ରହିଥାନ୍ତି। , କିଛି…
ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣ ୪ ଶହ ତଳକୁ

ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣ ୪ ଶହ ତଳକୁ

ଫୋକସପ୍ଲସ 29/05/2023(ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ) ବର୍ତମାନ କରୋନା ମହାମାରୀ ସଂକ୍ରମଣ ଥମିବାରେ ଲାଗିଛି। କରୋନା ସଂକ୍ରମଣ ଦିନେ କମିଲେ ପୁଣି ବଢ଼ିବାରେ ଲାଗିଛି। ଭାରତୀୟ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ମନ୍ତ୍ରଣାଳୟ ଅନୁଯାୟୀ ଦେଶରେ ଦୈନିକ…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *