ଦାମଙ୍କୁ ଆକ୍ରମଣ

ଦାମଙ୍କୁ ଆକ୍ରମଣ

ତିର୍ତ୍ତୋଲ।ଆଙ୍କର:ଜଗତସିଂହପୁର ଜିଲ୍ଲା ତିର୍ତ୍ତୋଲ ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ କୁଜଙ୍ଗ ବ୍ଲକ ସାଇଲୋ ପଞ୍ଚାୟତରେ ଗତକାଲି ପୂର୍ବତନ ମନ୍ତ୍ରୀ ଡାକ୍ତର ଦାମୋଦର ରାଉତଙ୍କ ଗାଡି ଭଙ୍ଗାରୁଜା କରାଯାଇଥିବା ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି।ଏହି ଘଟଣାକୁ ନେଇ ଜଣେ ସରପଞ୍ଚ ପ୍ରାର୍ଥୀଙ୍କ ସମେତ ତିର୍ତ୍ତୋଲ ଥାନାରେ ୬ଜଣ ଅଟକ ଅଛନ୍ତି ।ଗତକାଲି ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ସାଇଲୋ ପଞ୍ଚାୟତରେ ଦୁଇ ପ୍ରତିଦ୍ବନ୍ଦି ପ୍ରାର୍ଥୀଙ୍କ ପ୍ରଚାର ଶୋଭାଯାତ୍ରା ମୁହାଁ ମୁହିଁ ହେବାରୁ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଥିଲା ଉତ୍ତେଜନା ।କେତେକ ଦୁର୍ବୁତ୍ତ ଦାମଙ୍କ ଗାଡିର ମିରର ଭାଙ୍ଗି ଦେବା ସହ ଦୁବ୍ୟବହାର କରିଥିବାର ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି ।ନବୋଦୟ ବିଦ୍ୟାଳୟ ପାଖ ତେରମାଣପୁର-ସାଇଲୋ ରାସ୍ତାରେ ସରୋଜ ସେଠି ନାମକ ସରପଞ୍ଚ ପ୍ରାର୍ଥୀଙ୍କ ପ୍ରଚାର ଶୋଭାଯାତ୍ରା ଯାଉଥିବା ବେଳେ ବିପରୀତ ଦିଗରୁ ଦାମୋଦର ରାଉତ ଅନ୍ୟଜଣେ ପ୍ରାର୍ଥୀଙ୍କ ପାଇଁ ପ୍ରଚାର କରିବାକୁ ଯାଉଥିବା ବେଳେ ଶୋଭାଯାତ୍ରା ମଝିରେ ଦାମବାବୁଙ୍କ ଗାଡିକୁ ଭଙ୍ଗାରୁଜା କରିବା ସହ ତାଙ୍କୁ ଅଶ୍ଳୀଳ ଭାଷାରେ କେତେକ ଗାଳିଗୁଲଜ କରିଥିଲେ।ଏସମ୍ପର୍କରେ କୁଜଙ୍ଗ ବିଡ଼ିଓ ତଥା ନିର୍ବାଚନ ଅଧିକାରୀଙ୍କୁ ଡାକ୍ତର ଦାମୋଦର ରାଉତ ଅଭିଯୋଗ କରିଥିଲେ।ଅଭିଯୋଗ ସମ୍ପର୍କରେ ତିର୍ତ୍ତୋଲ ଥାନାରେ ନିର୍ବାଚନ ଅଧିକାରୀ ଜଣାଇବା ପରେ ତିର୍ତ୍ତୋଲ ଥାନା ପକ୍ଷରୁ ସରପଞ୍ଚ ପ୍ରାର୍ଥୀ ସରୋଜ ସେଠୀଙ୍କ ସମେତ ଆଠଜଣଙ୍କୁ କୋର୍ଟ ଚାଲାଣ । ଜାମିନୀ ନାମାଞୁର ପରେ ଜେଲ ହାଜାଦ ପଠାଯାଇଛି ।ତିର୍ତ୍ତୋଲ ଥାନା କେସ ନମ୍ବର ୧୨୬/୨୦୨୨ ରେ କୋଟଚାଲାଣ କରାଯାଇଛି ।
:ତିର୍ତ୍ତୋଲରୁ ନିଶାକର ଦାସ, ଫୋକସ ପ୍ଲସ ନ୍ୟୁଜ ।

Related post

ବୌଦ୍ଧରେ ଗଡିଲା ଲକ୍ଷ୍ମୀ ବସ, ଆଭାସୀ ଜରିଆରେ ଶୁଭାରମ୍ଭକଲେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ l

ବୌଦ୍ଧରେ ଗଡିଲା ଲକ୍ଷ୍ମୀ ବସ, ଆଭାସୀ ଜରିଆରେ ଶୁଭାରମ୍ଭକଲେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ l

ବୌଦ୍ଧ୨୧/୦୨/୨୦୨୪: ବୌଦ୍ଧ ଜିଲ୍ଲାରେ ଆଜି ଆରମ୍ଭ ହେଲା ଲକ୍ଷ୍ମୀ ବସ ଯୋଜନା। ଜିଲ୍ଲା ପ୍ରଶାସନ ପକ୍ଷରୁ ସ୍ଥାନୀୟ ଷ୍ଟାଡିୟମ୍ ପଡିଆ ଠାରେ ଏହି ଯୋଜନା ଉଦଘାଟନ ଆୟୋଜନ କରାଯାଇଥିବା…
ବିଦ୍ୟୁତ ଜାମୱାଲ ଦେଲେ ନିଜ ଭାଇରାଲ ନଗ୍ନ ଫଟୋ ଉପରେ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା:’ବହୁତ ଅଧିକ ଆରାମ ଦାୟକ”

ବିଦ୍ୟୁତ ଜାମୱାଲ ଦେଲେ ନିଜ ଭାଇରାଲ ନଗ୍ନ ଫଟୋ ଉପରେ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା:’ବହୁତ…

ବାଲିବୁଡ଼ ୨୧/୦୨/୨୦୨୪: ଗତ ବର୍ଷ ଡିସେମ୍ବର 10 ରେ ଯେତେବେଳେ ସେ ତାଙ୍କ ନଗ୍ନ ଚିତ୍ର ପୋଷ୍ଟ କରିଥିଲେ ସେତେବେଳେ ବିଦ୍ୟୁତ ଜାମୱାଲ ହେଡଲାଇନ ସୃଷ୍ଟି କରିଥିଲେ। ତାଙ୍କ…
ଆଇକନ୍ ରେଡିଓ ଉପସ୍ଥାପକ ତଥା ‘ଗୀତାମା’ର ସୁବର୍ଣ୍ଣ ସ୍ୱର ଆମିନ ସାୟାନୀଙ୍କର 91 ବର୍ଷ ବୟସରେ ଦେହାନ୍ତ ହୋଇଛି |

ଆଇକନ୍ ରେଡିଓ ଉପସ୍ଥାପକ ତଥା ‘ଗୀତାମା’ର ସୁବର୍ଣ୍ଣ ସ୍ୱର ଆମିନ ସାୟାନୀଙ୍କର…

ଆଇକନିକ୍ ରେଡିଓ ହୋଷ୍ଟ ଆମିନ ସାୟାନୀଙ୍କ ହୃଦଘାତରେ 91 ବର୍ଷ ବୟସରେ ଦେହାନ୍ତ ହୋଇଛି ବୋଲି ତାଙ୍କ ପୁଅ ରଜିଲ ସାୟାନି ବୁଧବାର କହିଛନ୍ତି। ରାଜିଲ ସାୟାନି କହିଛନ୍ତି…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *