ରେଲୱେ ବାତିଲ୍‌ କଲା ୩୩୩ ଟ୍ରେନ୍‌

ରେଲୱେ ବାତିଲ୍‌ କଲା ୩୩୩ ଟ୍ରେନ୍‌

ଭାରତରେ ରେଲୱେ ସାଧାରଣ ଲୋକଙ୍କ ଜୀବନ ଧାରାରେ ରୁପ ପରିଗଣିତ । ଯାତ୍ରୀଙ୍କ ପାଇଁ ବଡ ଖବର..ପ୍ରତିଦିନ ଲକ୍ଷ ଲକ୍ଷ ଯାତ୍ରୀ ନିଜ ଗନ୍ତବ୍ୟ ସ୍ଥଳରେ ପହଞ୍ଚିବା ପାଇଁ ଟ୍ରେନରେ ଯାତ୍ରା କରନ୍ତି । ରେଲୱେ ମଧ୍ୟ ପ୍ରତିଦିନ ଲୋକଙ୍କ ସୁବିଧା ନିମନ୍ତେ ଦିନରାତି କାମ କରିଥାଏ। କିନ୍ତୁ ଟ୍ରେନ୍ ବାତିଲ ହେତୁ ଅନେକ ଲୋକଙ୍କୁ ବହୁ ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡେ। ଖରାପ ପାଗ, ବର୍ଷା, କୁହୁଡ଼ି, ଝଡ ବାତ୍ୟା ଯୋଗୁଁ ଇତ୍ୟାଦି ଟ୍ରେନ୍ ବାତିଲ ହେବାର ଅନେକ ସମ୍ଭାଵନା ରହିଥାଏ । ଏହା ସହିତ ଟ୍ରେନ୍ ଟ୍ରାକ୍ ମରାମତି ହେତୁ ଅନେକ ଟ୍ରେନ୍ ମଧ୍ୟ ବାତିଲ୍ ହୋଇଥାଏ।କିନ୍ତୁ ଏହାର ସୂଚନା ରେଲୱେର ଅଫିସିଆଲ ୱେବସାଇଟରେ ପ୍ରତିଦିନ ଜାରି ହେଉଛି । ସେହିପରି ଆଜି ୩୦୦ରୁ ଅଧିକ ଟ୍ରେନକୁ ବାତିଲ କରିଛି ରେଲୱେ । ଏହା ସହ କିଛି ଟ୍ରେନକୁ ଆଂଶିକ ଭାବେ ବାତିଲ କରାଯାଇଛି । ରେଲୱେର ଅଫିସିଆଲ ୱେବସାଇଟ enquiry.indianrail.gov.in ରେ ସକାଳ ୮.୩୦ରେ ଦିଆଯାଇଥିବା ଅପଡେଟ ଅନୁସାରେ, ରବିବାରରେ ରେଲୱେ ପକ୍ଷରୁ ୩୩୬ ଟ୍ରେନକୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଭାବେ ବାତିଲ କରାଯାଇଛି । ସେହିପରି ୨୫ଟି ଆଂଶିକ ଭାବେ ବାତିଲ ହୋଇଛି ।ଏହା ବ୍ୟତୀତ ୩୨ଟି ଟ୍ରେନର ରୁଟରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରାଯାଇଛି । । । ରେଲୱେର ଅଫିସିଆଲ ୱେବସାଇଟ enquiry.indianrail.gov.in ମାଧ୍ୟମରେ ଆପଣ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଲିଷ୍ଟ ଚେକ୍ କରିପାରିବେ । ଏହା ସହ ଏଥିରେ ଆପଣଙ୍କୁ କ୍ୟାନସିଲ୍‌ ଟ୍ରେନ୍‌ ରିସିଡ୍ୟୁଲ୍‌ର ଲିଷ୍ଟ ବି ଦେଖି ପାରିବେ ।ପରିସ୍ଥିତି ସୁଧୁରିଲା ପରେ ଯାଇ ଟ୍ରେନ ଚଳାଚଳା ସ୍ୱାଭାବିକ ହେବ

Related post

ବ୍ୟବସାୟୀ ଙ୍କ ଉପରେ ଅଚାନକ ଚଢାଉ

ବ୍ୟବସାୟୀ ଙ୍କ ଉପରେ ଅଚାନକ ଚଢାଉ

ଫୋକସ ପ୍ଲସ 26/5/22 (ଆଗରପଡ଼ା ): ଆଜି ପୂର୍ବାହ୍ନରେ ବନ୍ତ ବ୍ଲକ ଅଧୀନ ଆଗରପଡ଼ା ଅଞ୍ଚଳରେ ତମାଖୁ ବ୍ୟବସାୟୀଙ୍କ ଉପରେ ଏକ ସ୍ବତନ୍ତ୍ର ଟିମ୍ ପକ୍ଷରୁ ଚଢ଼ାଉ କରଯାଇଛି…
୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଦେଶରେ ୨,୬୨୮ ଜଣ କୋଭିଡ୍‌-୧୯ ଆକ୍ରାନ୍ତ; ୧୮ଜଣ ମୃତ

୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଦେଶରେ ୨,୬୨୮ ଜଣ କୋଭିଡ୍‌-୧୯ ଆକ୍ରାନ୍ତ; ୧୮ଜଣ ମୃତ

ଫୋକସ ପ୍ଲସ 26/5/22 (ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ):  ଆଜି ମଧ୍ୟ ଦେଶରେ କୋଭିଡ୍‌-୧୯ ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା ପୁଣି ବୃଦ୍ଧି ପାଇ ୨୫୦୦ ଉପରେ ରହିଛି। କେନ୍ଦ୍ର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ମନ୍ତ୍ରାଳାୟ ତଥ୍ୟ ଅନୁସାରେ,…
କାଳିମେଘି ରେ ଦ୍ୱିତୀୟ ଥର ପାଈଁ ମାଗଣା ଚକ୍ଷୁ ଚିକତ୍ସା ଶିବିର ଅନୁଷ୍ଠିତ

କାଳିମେଘି ରେ ଦ୍ୱିତୀୟ ଥର ପାଈଁ ମାଗଣା ଚକ୍ଷୁ ଚିକତ୍ସା ଶିବିର…

ଫୋକସ ପ୍ଲସ 26/5/22(ବେଗୁନିଆପଡା):ଏହି ବ୍ଲକ ଅନ୍ତର୍ଗତ କାଳିମେଘି ପଞ୍ଚାୟତର କାଳିମେଘି ସ୍ଥିତ ରାଜୀବ ଗାନ୍ଧୀ ସେବା କେନ୍ଦ୍ରରେ ଦ୍ୱିତୀୟ ଥର ପାଈଁ ମାଗଣା ଚକ୍ଷୁ ଚିକିତ୍ସା ଶିବିର ଅନୁଷ୍ଠିତ…

Leave a Reply

Your email address will not be published.