ଫରହାନ୍ ଅଖତର ଶିବାନୀ ଦାଣ୍ଡେକରଙ୍କ ସହ ବିବାହର ଖୁସିର ମୂହୁର୍ତ୍ତଗୁଡିକ ସେୟାର କରଛନ୍ତି |

ଫରହାନ୍ ଅଖତର ଶିବାନୀ ଦାଣ୍ଡେକରଙ୍କ ସହ ବିବାହର ଖୁସିର ମୂହୁର୍ତ୍ତଗୁଡିକ ସେୟାର କରଛନ୍ତି |

ଫରହାନ ଅଖତର ଶିବାନୀ ଦାଣ୍ଡେକରଙ୍କ ସହ ତାଙ୍କ ବିବାହର ବହୁମୂଲ୍ୟ ମୁହୂର୍ତ୍ତ ବାଣ୍ଟିଛନ୍ତି | ବର୍ତ୍ତମାନ, ସେଲିବ୍ରିଟିମାନେ ଏହି ଦମ୍ପତିଙ୍କୁ ଶୁଭେଚ୍ଛା ଜଣାଇଛନ୍ତି |
ଫେବୃଆରୀ 19, 2022 ରେ ଫରହାନ ଅଖତର ଏବଂ ଶିବାନୀ ଦାଣ୍ଡେକର ଆନୁଷ୍ଠାନିକ ଭାବରେ ସ୍ୱାମୀ ଏବଂ ସ୍ତ୍ରୀ ହୋଇଥିଲେ। ଯଦିଓ ବିବାହ ସମାରୋହ ଏକ ଅନ୍ତରଙ୍ଗ ସମାରୋହ ଥିଲା, ଟିନ୍ସେଲ ସହରର ବଡ ନାମ ଏହି ଦମ୍ପତିଙ୍କ ବିବାହରେ ଯୋଗ ଦେଇଥିଲେ | ଆଜି, ଫେବୃଆରୀ 23, ଫରହାନ୍ ଶିବାନୀଙ୍କ ସହ ତାଙ୍କ ବିବାହର ମୂଲ୍ୟବାନ ମୂହୁର୍ତ୍ତଗୁଡିକ ବାଣ୍ଟିଥିଲେ | ଏବଂ ସେଲିବ୍ରିଟିମାନେ ଏହି ଦମ୍ପତିଙ୍କୁ ଶୁଭେଚ୍ଛା ଜଣାଇବା ଆରମ୍ଭ କରିଛନ୍ତି |
ଯେହେତୁ ଫରହାନ୍ ତାଙ୍କ ବିବାହର ସୁନ୍ଦର ମୁହୂର୍ତ୍ତଗୁଡିକ ସେୟାର କରିଥିଲେ, ସେ ନିଜ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ହ୍ୟାଣ୍ଡେଲରେ ଏକ ହୃଦୟସ୍ପର୍ଶୀ ନୋଟ୍ ଲେଖିଥିଲେ | “କିଛି ଦିନ ପୂର୍ବେ, @ ଶିବାଇନନ୍ଦେକର ଏବଂ ମୁଁ ଆମର ୟୁନିଅନକୁ ପାଳନ କରିଥିଲି ଏବଂ ସେହି ଦିନ ଯେଉଁମାନେ ଆମର ଗୋପନୀୟତା ଆବଶ୍ୟକତାକୁ ସମ୍ମାନ ଜଣାଇଥିଲେ ସେମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଆମେ ଗଭୀର କୃତଜ୍ଞ। ଏହି ଉତ୍ସବଟି ଆପଣଙ୍କ ସହ କିଛି ମୂଲ୍ୟବାନ ମୂହୁର୍ତ୍ତ ବାଣ୍ଟିବା ଏବଂ ଆପଣଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ପାଇବା ବିନା ଅସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଅଟେ।

ଫରହାନଙ୍କ ବ୍ୟତୀତ ଶିବାନୀ ମଧ୍ୟ ସେମାନଙ୍କ ବିବାହର କିଛି ସୁନ୍ଦର ଫଟୋ ସେୟାର କରିଥିଲେ | ଅଭିନେତ୍ରୀ ତାଙ୍କ ଅଫିସିଆଲ୍ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ହ୍ୟାଣ୍ଡେଲକୁ ନେଇ ଲେଖିଛନ୍ତି, ଏହି ସମୟରେ, ବୃତ୍ତିଗତ ସାମ୍ମୁଖ୍ୟରେ, ଫରହାନଙ୍କୁ ଟୁଫାନରେ ଶେଷ ଥର ପାଇଁ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା | ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରଟି ରାକେସି ଓମପ୍ରକାଶ ମେହେରଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ନିର୍ଦ୍ଦେଶିତ ହୋଇଥିଲା ଏବଂ ଏଥିରେ ଶ୍ରୀନାଲ୍ ଠାକୁର ମଧ୍ୟ ଅଭିନୟ କରିଥିଲେ।

Related post

ନିର୍ବାଚନୀ ମଇଦାନକୁ ଓହ୍ଲାଇଲେ ଭାଜପାର କଟକ ସାଂସଦ ପ୍ରାର୍ଥୀ ଭର୍ତୁହରୀ।

ନିର୍ବାଚନୀ ମଇଦାନକୁ ଓହ୍ଲାଇଲେ ଭାଜପାର କଟକ ସାଂସଦ ପ୍ରାର୍ଥୀ ଭର୍ତୁହରୀ।

କଟକ୦୮/୦୪/୨୦୨୪; ଏବେ ମଧ୍ୟ ବିଭିନ୍ନ ଦଳରେ ମିଶ୍ରଣ ପର୍ବ ଜାରି ରହିଥିବା ବେଳେ ଗତ କିଛି ଦିନ ତଳେ ଶଙ୍ଖ ଛାଡି ପଦ୍ମ ଧରିଥିବା ବିଜେପି ର କଟକ…
୧୭ ମିନିଟରେ ନିଆରା ବାହାଘର |

୧୭ ମିନିଟରେ ନିଆରା ବାହାଘର |

ସୁନ୍ଦରଗଡ଼୦୮/୦୪/୨୦୨୪; ସୁନ୍ଦରଗଡ଼ ଜିଲ୍ଲା ରାଜଗାଙ୍ଗପୁର ରାନିବନ୍ଧ ଠାରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି ନିଆରା ଢଙ୍ଗରେ ବାହାଘର, ସାଧାରଣତଃ ଆପଣମାନେ ଦେଖିଥିବେ ବରଯାତ୍ରୀ ନେଇ ବାଜା ବାଣ ରୋଷଣି ରେ ବର…
ଆସୁଛି କାଳବୈଶାଖୀ ଜବର,୪ ଦିନ ବର୍ଷିବ |

ଆସୁଛି କାଳବୈଶାଖୀ ଜବର,୪ ଦିନ ବର୍ଷିବ |

ପାଣିପାଗ ୦୮/୦୪/୨୦୨୪; ଆସୁଛି ବଡ ବର୍ଷା | ୪ ଦିନ ବର୍ଷିବ | ଏହି ସବୁ ରାଜ୍ୟରେ ତାଣ୍ଡବ ରଚିବ କାଳବୈଶାଖୀ | ପାଣିପାଗ ବିଭାଗ ଅନୁଯାୟୀ, ଅରୁଣାଚଳ…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *