ଦେଶରେ ଦରଦାମ କାହିଁକି ବଢୁଛି? ରାଜନାଥ ସିଂ ରଖିଲେ ଉତ୍ତର

ଦେଶରେ ଦରଦାମ କାହିଁକି ବଢୁଛି? ରାଜନାଥ ସିଂ ରଖିଲେ ଉତ୍ତର

ଦେଶରେ ମହଙ୍ଗା କାହିଁକି ବୃଦ୍ଧି ପାଇଛି ଏବଂ କେବେ ଏହାକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରାଯିବ ସେନେଇ ରାଜନାଥ ସିଂ ବିରୋଧିଙ୍କୁ ଜବାବ ଦେଇଛନ୍ତି। ଉତ୍ତର ପ୍ରଦେଶର ଦେଓରିଆରେ ଏକ ସାଧାରଣ ସଭାରେ ଉଦବୋଧନ ଦେଇ କେନ୍ଦ୍ର ମନ୍ତ୍ରୀ ରାଜନାଥ ସିଂ କହିଛନ୍ତି ଯେ, କୋରୋନା କାରଣରୁ ଦେଶରେ ମହଙ୍ଗା ସାମାନ୍ୟ ବୃଦ୍ଧି ଘଟିଛି ଏବଂ ଏହାକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବାକୁ ଅତି କମରେ ଛଅ ମାସ ସମୟ ଲାଗିବ। ୟୁପି ନିର୍ବାଚନରେ ​​ବିଜେପି ସପକ୍ଷରେ ପ୍ରଚାର କରିବାକୁ ଦେଓରିଆରେ ପହଞ୍ଚିଥିବା କେନ୍ଦ୍ର ପ୍ରତିରକ୍ଷା ମନ୍ତ୍ରୀ ରାଜନାଥ ସିଂ କହିଛନ୍ତି ଯେ, କୋରୋନା କାରଣରୁ ମୁଦ୍ରାସ୍ଫୀତି ବୃଦ୍ଧି ପାଇଛି ଏବଂ ବିରୋଧୀ ଦଳ ଏକ ଅଡୁଆ ସୃଷ୍ଟି କରୁଛନ୍ତି। ମହାମାରୀ ବିନା ସେହି ଲୋକଙ୍କ ସରକାର ଆଜିଠାରୁ ମହଙ୍ଗା ଦ୍ୱିଗୁଣିତ କରିଥାନ୍ତେ। କୋରୋନା କାରଣରୁ ମହଙ୍ଗାରେ ସାମାନ୍ୟ ବୃଦ୍ଧି ଘଟିଛି। ଆମେ ଏହି ମୁଦ୍ରାସ୍ଫୀତିକୁ ୬ରୁ ୯ ମାସ ମଧ୍ୟରେ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବୁ।ରାଜନାଥ ସିଂ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ସମାଜବାଦୀ ପାର୍ଟି ସରକାରରେ ଗୁଣ୍ଡାରାଜ, ମାଫିଆ ଶାସନ ଥିଲା। ରାମ ରାଜ୍ୟ ବର୍ତ୍ତମାନ ଯୋଗୀ ସରକାରରେ ରୁହନ୍ତି। ରାମରାଜ୍ୟ ତାହାକୁ କୁହନ୍ତି, ଯେଉଁଠାରେ ନାଗରିକଙ୍କୁ ଭୟ ନଥାଏ ଏବଂ ଦୁଷ୍ଟମାନଙ୍କ ପାଇଁ କୌଣସି ଅନୁକମ୍ପା ନଥାଏ। ଆନ୍ତର୍ଜାତୀୟ ସ୍ତରରେ ଭାରତର ପ୍ରତିଷ୍ଠା ବୃଦ୍ଧି ପାଇଛି। ଭାରତର ମୁଣ୍ଡ ଉଚ୍ଚରେ ରହିଛି। ମୁଁ ପୁଲୱାମାରେ ଶହୀଦମାନଙ୍କୁ କାନ୍ଧ ଦେଇଥିବା ମୁହୂର୍ତ୍ତକୁ ମୁଁ କେବେବି ଭୁଲି ପାରିବି ନାହିଁ। ସର୍ଜିକାଲ୍ ଷ୍ଟ୍ରାଇକ୍, ଏୟାର ଷ୍ଟ୍ରାଇକ୍ କରି ସେନା ଆତଙ୍କବାଦକୁ ହଟାଇ ଦେଇଛି। ଭାରତ ଏକ ଦୁର୍ବଳ ଦେଶ ନୁହେଁ ବୋଲି ବିଶ୍ୱକୁ ଏକ ବାର୍ତ୍ତା ଦେଇଥିବା କେନ୍ଦ୍ରମନ୍ତ୍ରୀ କହିଛନ୍ତି।

Related post

ନିର୍ବାଚନୀ ମଇଦାନକୁ ଓହ୍ଲାଇଲେ ଭାଜପାର କଟକ ସାଂସଦ ପ୍ରାର୍ଥୀ ଭର୍ତୁହରୀ।

ନିର୍ବାଚନୀ ମଇଦାନକୁ ଓହ୍ଲାଇଲେ ଭାଜପାର କଟକ ସାଂସଦ ପ୍ରାର୍ଥୀ ଭର୍ତୁହରୀ।

କଟକ୦୮/୦୪/୨୦୨୪; ଏବେ ମଧ୍ୟ ବିଭିନ୍ନ ଦଳରେ ମିଶ୍ରଣ ପର୍ବ ଜାରି ରହିଥିବା ବେଳେ ଗତ କିଛି ଦିନ ତଳେ ଶଙ୍ଖ ଛାଡି ପଦ୍ମ ଧରିଥିବା ବିଜେପି ର କଟକ…
୧୭ ମିନିଟରେ ନିଆରା ବାହାଘର |

୧୭ ମିନିଟରେ ନିଆରା ବାହାଘର |

ସୁନ୍ଦରଗଡ଼୦୮/୦୪/୨୦୨୪; ସୁନ୍ଦରଗଡ଼ ଜିଲ୍ଲା ରାଜଗାଙ୍ଗପୁର ରାନିବନ୍ଧ ଠାରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି ନିଆରା ଢଙ୍ଗରେ ବାହାଘର, ସାଧାରଣତଃ ଆପଣମାନେ ଦେଖିଥିବେ ବରଯାତ୍ରୀ ନେଇ ବାଜା ବାଣ ରୋଷଣି ରେ ବର…
ଆସୁଛି କାଳବୈଶାଖୀ ଜବର,୪ ଦିନ ବର୍ଷିବ |

ଆସୁଛି କାଳବୈଶାଖୀ ଜବର,୪ ଦିନ ବର୍ଷିବ |

ପାଣିପାଗ ୦୮/୦୪/୨୦୨୪; ଆସୁଛି ବଡ ବର୍ଷା | ୪ ଦିନ ବର୍ଷିବ | ଏହି ସବୁ ରାଜ୍ୟରେ ତାଣ୍ଡବ ରଚିବ କାଳବୈଶାଖୀ | ପାଣିପାଗ ବିଭାଗ ଅନୁଯାୟୀ, ଅରୁଣାଚଳ…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *