ଜୁନ ୨୨ ସୁଦ୍ଧା କରୋନା ର ଚତୃର୍ଥ ଲହର ; ଅକଳନ କଲେ ଆଇଆଇଟି ର କାନପୁର ବିଶେଷଜ୍ଞ

ଜୁନ ୨୨ ସୁଦ୍ଧା କରୋନା ର ଚତୃର୍ଥ ଲହର ; ଅକଳନ କଲେ ଆଇଆଇଟି ର କାନପୁର ବିଶେଷଜ୍ଞ

କିଛି ମାସ ଧରି ଲଗାତାର ଭାବରେ କରୋନା ର ତୃତୀୟ ଲହର ପ୍ରଭାବ କମିବାର ଲାଗିଥିବା ବେଳେ ପୁଣି ଆଇଆଇଟି କାନପୁର ବିଶେଷଜ୍ଞ ଆକଳନ ସମସ୍ତ ଙ୍କ ମନରେ ଭୟାବିତ କରିଦେଇଛି l ଜୁନ ୨୨ ରେ ଚତୃର୍ଥ ଲହର ଆସିବ ଏବଂ ଅଗଷ୍ଟ ୧୫ ରୁ ୩୧ ମଧ୍ୟରେ ଏହା ସର୍ବୋଚ୍ଚ ସ୍ତରରେ ପହଂଚିବ l କରୋନା ର ନୂଆ ଭାରିଏଣ୍ଟ ଓମିକ୍ରନ ଠାରୁ ଏହା ଅଧିକ ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ହେବ କି ନାହିଁ ସେ ସେବିଷୟ ରେ ଯଦିଓ କୁହାଯାଇନାହିଁ ତଥାପି ଟିକା ଉପରେ ସ୍ଥିତି ଉପରେ ରେ ନିର୍ଭୟ କରୁଛି l ବିଶେଷଜ୍ଞ ଟିକାକାରଣ ଉପରେ ଅଧିକ ଗୁରୁତ୍ୱ ଦେଇ କହିଛନ୍ତି ଯେ , ” ଟିକା ହିଁ ଆମ ପାଇଁ ବଡ ଅସ୍ତ୍ର ,ଏହା ଦ୍ୱାରା ଆମେ କରୋନା କୁ ହରାଇପାରିବ l ଆଇଆଇଟି ଗଣିତ ଓ ପରିସଂଖ୍ୟନ ବିଭାଗ ର ସବର ପ୍ରସାଦ , ରାଜେଶ ଭାଇ , ଏବଂ ଶଲଭ ଏହି ଗବେଷଣା ରେ ଭାଗ ନେଇଥିଲେ l ଏପଟେ କରୋନା ର ପ୍ରଭାବ ଧୀରେ ଧୀରେ କମିବା ଯୋଗୁଁ ଲକଡାଉନ , ସଟଡାଉନ , ହଟିବା ପରେ ସମସ୍ତ ବିଦ୍ୟାଳୟ ମହାବିଦ୍ୟାଳୟ ଖୋଲିବା ସହ ସପିଙ୍ଗ ମହଲ , ଦୋକାନ ବଜାର, ଖୋଲା ହେବା ଦ୍ୱାରା ତଥା ନିର୍ବାଚନ ପାଇଁ ସଂକ୍ରମଣ ବଢିବାର ଆଶଙ୍କା କରାଯାଉଛି ଯଦି ପୂର୍ବ ପରି ଲୋକମାନେ ଯଦି ସଚେତନ ନ ରୁହନ୍ତି ତେବେ ଆଗକୁ ସଂକ୍ରମଣ ବଢିବାର ସମ୍ଭାବନା କୁ ଏଡାଇ ଦିଆଯାଇପାରିବ ନାହିଁ l ଏପଟେ ପ୍ରତିଦିନ ସଂକ୍ରମଣ ର ମୃତ୍ୟ ହାର ରେ ବ୍ରେକ ଲାଗୁନି l ସଂକ୍ରମଣ ହାର ମଧ୍ୟ 13,000 ତଳକୁ ଖସୁନି l ଏପଟେ କାନପୁର ବିଶେଷଜ୍ଞ ଆକଳନ ଆସୁଥିବା ହୋଲି କୁ ତଥା ପର୍ବପର୍ବାଣୀ କୁ ଫିକା ପକାଇ ଦେଇପାରେ

Related post

ନିର୍ବାଚନୀ ମଇଦାନକୁ ଓହ୍ଲାଇଲେ ଭାଜପାର କଟକ ସାଂସଦ ପ୍ରାର୍ଥୀ ଭର୍ତୁହରୀ।

ନିର୍ବାଚନୀ ମଇଦାନକୁ ଓହ୍ଲାଇଲେ ଭାଜପାର କଟକ ସାଂସଦ ପ୍ରାର୍ଥୀ ଭର୍ତୁହରୀ।

କଟକ୦୮/୦୪/୨୦୨୪; ଏବେ ମଧ୍ୟ ବିଭିନ୍ନ ଦଳରେ ମିଶ୍ରଣ ପର୍ବ ଜାରି ରହିଥିବା ବେଳେ ଗତ କିଛି ଦିନ ତଳେ ଶଙ୍ଖ ଛାଡି ପଦ୍ମ ଧରିଥିବା ବିଜେପି ର କଟକ…
୧୭ ମିନିଟରେ ନିଆରା ବାହାଘର |

୧୭ ମିନିଟରେ ନିଆରା ବାହାଘର |

ସୁନ୍ଦରଗଡ଼୦୮/୦୪/୨୦୨୪; ସୁନ୍ଦରଗଡ଼ ଜିଲ୍ଲା ରାଜଗାଙ୍ଗପୁର ରାନିବନ୍ଧ ଠାରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି ନିଆରା ଢଙ୍ଗରେ ବାହାଘର, ସାଧାରଣତଃ ଆପଣମାନେ ଦେଖିଥିବେ ବରଯାତ୍ରୀ ନେଇ ବାଜା ବାଣ ରୋଷଣି ରେ ବର…
ଆସୁଛି କାଳବୈଶାଖୀ ଜବର,୪ ଦିନ ବର୍ଷିବ |

ଆସୁଛି କାଳବୈଶାଖୀ ଜବର,୪ ଦିନ ବର୍ଷିବ |

ପାଣିପାଗ ୦୮/୦୪/୨୦୨୪; ଆସୁଛି ବଡ ବର୍ଷା | ୪ ଦିନ ବର୍ଷିବ | ଏହି ସବୁ ରାଜ୍ୟରେ ତାଣ୍ଡବ ରଚିବ କାଳବୈଶାଖୀ | ପାଣିପାଗ ବିଭାଗ ଅନୁଯାୟୀ, ଅରୁଣାଚଳ…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *