ହୋଲି ଉପରେ କଟକଣା ଜାରି କଲେ ସ୍ଵତନ୍ତ୍ର ରିଲିଫ କମିଶନର

ଗଣପର୍ବ ଭାବରେ ପରିଚିତ ଏହି ରଙ୍ଗର ମହୋତ୍ସବ ଉପରେ ଲାଗିଛି କଟକଣା I ରାଜ୍ୟରେ ସଂକ୍ରମଣର ଗ୍ରାଫ ହ୍ରାସ ହୋଉଥିବାବେଳେ ମାର୍ଚ୍ଚ ମାସ ରେ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହେବାକୁ ଯାଉଥିବା ହୋଲି ଉପରେ ଆଣିଲେ କଟକଣା ରାଜ୍ୟ ରିଲିଫ କମିଶନର l ସର୍ବ ସାଧାରଣ ରେ ହୋଲି ଖେଳିବାକୁ ବାରଣ କରାଯାଇଛି ଦୋଳ ମେଳ ରେ କେତେ ଲୋକ ସାମିଲ ହେବେ ତାହା ସ୍ଥାନୀୟ ପ୍ରଶାସନ ର ନିଷ୍ପତି ନେବେ ଏଥିରେ ନିଜର ପରିବାର ବର୍ଗ ଙ୍କ ସହ ଖେଳିବାକୁ କୁହାଯାଇଛି l ପୂର୍ବ ପରି ମାସ୍କ ପରିଧାନ ,ସାମାଜିକ ଦୂରତା ବଜାଇ ରଖି ହୋଲି ପାଳନ କରିବାକୁ କୁହାଯାଇଛି l ପୂର୍ବ ରୁ ସଂକ୍ରମଣ ହାର ବୁଦ୍ଧି ପାଇବାଯୋଗୁ ସମସ୍ତ ପର୍ବପର୍ବାଣୀ ଉପରେ ଅଙ୍କୁଶ ଲାଗିଥିଲା l ହୋଲି ମଧ୍ୟ ଫିକା ପଡିଥିଲା କେବଳ ପୂଜା ବିଧି ଉପରେ ସାମାନ୍ୟ କୋହଳ କରାଯାଇଥିଲା l ବର୍ତମାନ ସ୍ଥିତି ସୁଧାର ଆସୁଥିବାରୁ ରାଜ୍ୟ ସରକାର ଲକଡାଉନ, , ସଟ ଡାଉନ , ହଟାଇ ଦେଇଛନ୍ତି l ଏବଂ ସମସ୍ତ ପର୍ବପର୍ବାଣି ମଧ୍ୟ ନିୟମ ଅନୁଯାୟୀ ପାଳନ କରାଯାଉଛି l ବିବାହ, ବ୍ରତୋପନୟନ , ଅନ୍ତିମ ସଂସ୍କାର ସମୟରେ 250 ଲୋକ ଉପସ୍ଥିତ ରହିବେ l ବାହାଘର ବର ପକ୍ଷ ବାଜା ପାଟି ସହ 100 ରୁ ଉର୍ଦ୍ଧ ଲୋକଙ୍କୁ ଅନୁମତି ରହିଛି l

Related post

ମଧ୍ୟାହ୍ନ ଭୋଜନ ଖାଇ 15 ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀ ଅସୁସ୍ଥ l

ମଧ୍ୟାହ୍ନ ଭୋଜନ ଖାଇ 15 ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀ ଅସୁସ୍ଥ l

ଫୋକସ ପ୍ଲସ 29/11/22 (ପାଲଲହଡା):ମଧ୍ୟାହ୍ନ ଭୋଜନ ଖାଇ 15 ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀ ଅସୁସ୍ଥ ଖମାର ହସ୍ପିଟାଲ ଭର୍ତ୍ତି lପାଲଲହଡା ଉପଖଣ୍ଡ ରଜଡ଼ଙ୍ଗ ପଞ୍ଚାୟତ ରଜଡଙ୍ଗ ପ୍ରାଥମିକ ବିଦ୍ୟାଳୟରେ ପ୍ରଥମରୁ ସପ୍ତମ…
ଯୁବକ ଙ୍କୁ ନିର୍ମମ ହତ୍ୟା

ଯୁବକ ଙ୍କୁ ନିର୍ମମ ହତ୍ୟା

ଫୋକସ ପ୍ଲସ 29/11/22 (କୋକସରା): କଳାହାଣ୍ଡି ଜିଲ୍ଲା କୋକସରା ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ ମହୁଳମୁଣ୍ଡା ଗାଁରେ ଜଣେ ଯୁବକ ଙ୍କୁ ନିର୍ମମ ହତ୍ୟା ଅଭିଯୋଗ ପରେ କୋକସରା ପୁଲିସ ଘଟଣା…
ଔଷଧ ପୋଡ଼ି ଦେଲେ ଶିକ୍ଷା ବିଭାଗ କର୍ମଚାରୀ।

ଔଷଧ ପୋଡ଼ି ଦେଲେ ଶିକ୍ଷା ବିଭାଗ କର୍ମଚାରୀ।

ଫୋକସ ପ୍ଲସ 29/11/22 ( ଜଗତସିଂହପୁର): ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀ ମାନଙ୍କ ଶାରୀରିକ ବିକାଶ ପାଇଁ ବିଦ୍ୟାଳୟ ମାନଙ୍କୁ ଭିଟାମିନ ଔଷଧ ପ୍ରଦାନ କରିଛନ୍ତି।ବ୍ଲକ ଶିକ୍ଷା ଅଧିକାରୀଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟରେ ଏହି ଔଷଧ…

Leave a Reply

Your email address will not be published.