ଜନ୍ମଦିନର ଶୁଭେଚ୍ଛା ଶ୍ରଦ୍ଧା କପୁର!

ଜନ୍ମଦିନର ଶୁଭେଚ୍ଛା ଶ୍ରଦ୍ଧା କପୁର!

ମାର୍ଚ୍ଚ 3 ରେ ଶ୍ରଦ୍ଧା କପୁର ଆଜି ତାଙ୍କ ଜନ୍ମଦିନ ପାଳନ କରୁଛନ୍ତି |
ମାର୍ଚ୍ଚ 3 ରେ ସୁନ୍ଦର ଅଭିନେତ୍ରୀ ଶ୍ରଦ୍ଧା କପୁରଙ୍କୁ 35 ବର୍ଷ ବୟସ ହୋଇଛି । ଏହି ଅବସରରେ ସେ ତାଙ୍କ ପରିବାର, ବନ୍ଧୁ ଏବଂ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କ ଠାରୁ ଜନ୍ମଦିନର ଶୁଭେଚ୍ଛା ଗ୍ରହଣ କରିଥିଲେ। ଟାଇଗର ଶ୍ରଫ, ଅନୁଷ୍କା ଶର୍ମା ଏବଂ ସିଦ୍ଧାର୍ଥ ମଲହୋତ୍ରାଙ୍କ ପରି ସେଲିବ୍ରିଟିମାନେ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମକୁ ଯାଇ ଜନ୍ମଦିନର ଶୁଭେଚ୍ଛା ଜଣାଇଛନ୍ତି।
ଶ୍ରଦ୍ଧା କପୁର 2010 ରେ କିଶୋର ପାଟି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ସହିତ ବଲିଉଡରେ ଡେବ୍ୟୁ କରିଥିଲେ। ସେହି ଦିନଠାରୁ ସେ ବଲିଉଡରେ ନିଜର ସ୍ଥାନ କରିଛନ୍ତି। ତାଙ୍କ ଜନ୍ମଦିନରେ,ତାରକା ଟାଇଗର ଶ୍ରଫ୍ ତାଙ୍କ ସହ ଏକ ଚମତ୍କାର ଫଟୋ ସେୟାର କରି ଲେଖିଛନ୍ତି, “ଆପଣଙ୍କୁ ସୁଖ, ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଏବଂ ପ୍ରତ୍ୟେକ ଜିନିଷର ଶୁଭକାମନା |”ଅନୁଷ୍କା ଶର୍ମା ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ଏକ ଗ୍ଲାମରସ୍ ଫଟୋ ସେୟାର କରି ତାଙ୍କୁ ଜନ୍ମଦିନର ଶୁଭେଚ୍ଛା ଜଣାଇଛନ୍ତି।ସିଦ୍ଧାର୍ଥ ମଲହୋତ୍ରା ମଧ୍ୟ ଶ୍ରଦ୍ଧାଙ୍କ ସହ ଏକ ସୁନ୍ଦର ଫଟୋ ସେୟାର କରିଥିଲେ ଏବଂ ତାଙ୍କୁ ଜନ୍ମଦିନରେ ଶୁଭେଚ୍ଛା ଜଣାଇଥିଲେ।ଭଉଣୀ ଶ୍ରଦ୍ଧାଙ୍କୁ ସିଦ୍ଧାନ୍ତ କପୁର: ତୁମ ବିନା ମୋ ଜୀବନକୁ କଳ୍ପନା କରିପାରିବ ନାହିଁ |


ଶ୍ରଦ୍ଧା କପୁରଙ୍କ ଭାଇ ସିଦ୍ଧାନ୍ତ କପୁର ତାଙ୍କ ପାଇଁ ମଧୁର ପୋଷ୍ଟ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି। ସେ ସେମାନଙ୍କର କିଛି ସୁନ୍ଦର ଭିଡିଓକୁ ବିଭିନ୍ନ ଫିଲ୍ଟରରେ ପୋଷ୍ଟ କରି ଲେଖିଥିଲେ, “ଶୁଭ ଜନ୍ମଦିନ ତୁମ ବିନା ମୋ ଜୀବନକୁ କଳ୍ପନା କରିପାରିବ ନାହିଁ |”ୱାର୍କ ଫ୍ରଣ୍ଟରେ ଶ୍ରଦ୍ଧା କପୁର ରଣବୀର କପୁରଙ୍କ ସହ ଲଭ୍ ରଂଜନଙ୍କ ଟାଇଟଲ୍ ଫିଲ୍ମରେ ନଜର ଆସିବେ | ରୋମାଣ୍ଟିକ୍ କମେଡି ହୋଲି, ମାର୍ଚ୍ଚ 8, 2023 ରେ ପ୍ରେକ୍ଷାଳୟରେ ହିଟ୍ ହେବ |

Related post

ସ୍ତ୍ରୀ କୁ ହତ୍ୟା ତାପରେ  ସ୍ୱାମୀ ଆତ୍ମହତ୍ୟା

ସ୍ତ୍ରୀ କୁ ହତ୍ୟା ତାପରେ ସ୍ୱାମୀ ଆତ୍ମହତ୍ୟା

ଫୋକସପ୍ଲସ 30/05/23(ଧାମନଗର) ଚାଞ୍ଚଲ୍ୟ କର ହତ୍ୟା ନିଜ ସ୍ତ୍ରୀ କୁ ପ୍ରଥମେ ହତ୍ୟା ତାପରେ ସ୍ୱାମୀ କରିଲା ଆତ୍ମହତ୍ୟା ! ଧାରୁଆ କଟୁରୀ ରେ ହାଣି ହତ୍ୟା କରିବା…
କାହିଁକି ଏମିତି କହିଲେ ବାଗେଶ୍ୱର ବାବା ?

କାହିଁକି ଏମିତି କହିଲେ ବାଗେଶ୍ୱର ବାବା ?

  ଫୋକସପ୍ଲସ 29/05/2023(ଅହମଦାବାଦ) କାହଁକି ଏମିତି କହିଲେ ବାଗେଶ୍ୱର ବାବା? ପଣ୍ଡିତ ଧିରେନ୍ଦ୍ର ଶାସ୍ତ୍ରୀ ତାଙ୍କ ବିବୃତ୍ତି ନେଇ ପ୍ରାୟତଃ ସବୁବେଳେ ହେଡ ଲାଇନରେ ରହିଥାନ୍ତି। , କିଛି…
ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣ ୪ ଶହ ତଳକୁ

ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣ ୪ ଶହ ତଳକୁ

ଫୋକସପ୍ଲସ 29/05/2023(ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ) ବର୍ତମାନ କରୋନା ମହାମାରୀ ସଂକ୍ରମଣ ଥମିବାରେ ଲାଗିଛି। କରୋନା ସଂକ୍ରମଣ ଦିନେ କମିଲେ ପୁଣି ବଢ଼ିବାରେ ଲାଗିଛି। ଭାରତୀୟ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ମନ୍ତ୍ରଣାଳୟ ଅନୁଯାୟୀ ଦେଶରେ ଦୈନିକ…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *