ଜନ୍ମଦିନର ଶୁଭେଚ୍ଛା ଶ୍ରଦ୍ଧା କପୁର!

ଜନ୍ମଦିନର ଶୁଭେଚ୍ଛା ଶ୍ରଦ୍ଧା କପୁର!

ମାର୍ଚ୍ଚ 3 ରେ ଶ୍ରଦ୍ଧା କପୁର ଆଜି ତାଙ୍କ ଜନ୍ମଦିନ ପାଳନ କରୁଛନ୍ତି |
ମାର୍ଚ୍ଚ 3 ରେ ସୁନ୍ଦର ଅଭିନେତ୍ରୀ ଶ୍ରଦ୍ଧା କପୁରଙ୍କୁ 35 ବର୍ଷ ବୟସ ହୋଇଛି । ଏହି ଅବସରରେ ସେ ତାଙ୍କ ପରିବାର, ବନ୍ଧୁ ଏବଂ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କ ଠାରୁ ଜନ୍ମଦିନର ଶୁଭେଚ୍ଛା ଗ୍ରହଣ କରିଥିଲେ। ଟାଇଗର ଶ୍ରଫ, ଅନୁଷ୍କା ଶର୍ମା ଏବଂ ସିଦ୍ଧାର୍ଥ ମଲହୋତ୍ରାଙ୍କ ପରି ସେଲିବ୍ରିଟିମାନେ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମକୁ ଯାଇ ଜନ୍ମଦିନର ଶୁଭେଚ୍ଛା ଜଣାଇଛନ୍ତି।
ଶ୍ରଦ୍ଧା କପୁର 2010 ରେ କିଶୋର ପାଟି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ସହିତ ବଲିଉଡରେ ଡେବ୍ୟୁ କରିଥିଲେ। ସେହି ଦିନଠାରୁ ସେ ବଲିଉଡରେ ନିଜର ସ୍ଥାନ କରିଛନ୍ତି। ତାଙ୍କ ଜନ୍ମଦିନରେ,ତାରକା ଟାଇଗର ଶ୍ରଫ୍ ତାଙ୍କ ସହ ଏକ ଚମତ୍କାର ଫଟୋ ସେୟାର କରି ଲେଖିଛନ୍ତି, “ଆପଣଙ୍କୁ ସୁଖ, ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଏବଂ ପ୍ରତ୍ୟେକ ଜିନିଷର ଶୁଭକାମନା |”ଅନୁଷ୍କା ଶର୍ମା ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ଏକ ଗ୍ଲାମରସ୍ ଫଟୋ ସେୟାର କରି ତାଙ୍କୁ ଜନ୍ମଦିନର ଶୁଭେଚ୍ଛା ଜଣାଇଛନ୍ତି।ସିଦ୍ଧାର୍ଥ ମଲହୋତ୍ରା ମଧ୍ୟ ଶ୍ରଦ୍ଧାଙ୍କ ସହ ଏକ ସୁନ୍ଦର ଫଟୋ ସେୟାର କରିଥିଲେ ଏବଂ ତାଙ୍କୁ ଜନ୍ମଦିନରେ ଶୁଭେଚ୍ଛା ଜଣାଇଥିଲେ।ଭଉଣୀ ଶ୍ରଦ୍ଧାଙ୍କୁ ସିଦ୍ଧାନ୍ତ କପୁର: ତୁମ ବିନା ମୋ ଜୀବନକୁ କଳ୍ପନା କରିପାରିବ ନାହିଁ |


ଶ୍ରଦ୍ଧା କପୁରଙ୍କ ଭାଇ ସିଦ୍ଧାନ୍ତ କପୁର ତାଙ୍କ ପାଇଁ ମଧୁର ପୋଷ୍ଟ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି। ସେ ସେମାନଙ୍କର କିଛି ସୁନ୍ଦର ଭିଡିଓକୁ ବିଭିନ୍ନ ଫିଲ୍ଟରରେ ପୋଷ୍ଟ କରି ଲେଖିଥିଲେ, “ଶୁଭ ଜନ୍ମଦିନ ତୁମ ବିନା ମୋ ଜୀବନକୁ କଳ୍ପନା କରିପାରିବ ନାହିଁ |”ୱାର୍କ ଫ୍ରଣ୍ଟରେ ଶ୍ରଦ୍ଧା କପୁର ରଣବୀର କପୁରଙ୍କ ସହ ଲଭ୍ ରଂଜନଙ୍କ ଟାଇଟଲ୍ ଫିଲ୍ମରେ ନଜର ଆସିବେ | ରୋମାଣ୍ଟିକ୍ କମେଡି ହୋଲି, ମାର୍ଚ୍ଚ 8, 2023 ରେ ପ୍ରେକ୍ଷାଳୟରେ ହିଟ୍ ହେବ |

Related post

ନିର୍ବାଚନୀ ମଇଦାନକୁ ଓହ୍ଲାଇଲେ ଭାଜପାର କଟକ ସାଂସଦ ପ୍ରାର୍ଥୀ ଭର୍ତୁହରୀ।

ନିର୍ବାଚନୀ ମଇଦାନକୁ ଓହ୍ଲାଇଲେ ଭାଜପାର କଟକ ସାଂସଦ ପ୍ରାର୍ଥୀ ଭର୍ତୁହରୀ।

କଟକ୦୮/୦୪/୨୦୨୪; ଏବେ ମଧ୍ୟ ବିଭିନ୍ନ ଦଳରେ ମିଶ୍ରଣ ପର୍ବ ଜାରି ରହିଥିବା ବେଳେ ଗତ କିଛି ଦିନ ତଳେ ଶଙ୍ଖ ଛାଡି ପଦ୍ମ ଧରିଥିବା ବିଜେପି ର କଟକ…
୧୭ ମିନିଟରେ ନିଆରା ବାହାଘର |

୧୭ ମିନିଟରେ ନିଆରା ବାହାଘର |

ସୁନ୍ଦରଗଡ଼୦୮/୦୪/୨୦୨୪; ସୁନ୍ଦରଗଡ଼ ଜିଲ୍ଲା ରାଜଗାଙ୍ଗପୁର ରାନିବନ୍ଧ ଠାରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି ନିଆରା ଢଙ୍ଗରେ ବାହାଘର, ସାଧାରଣତଃ ଆପଣମାନେ ଦେଖିଥିବେ ବରଯାତ୍ରୀ ନେଇ ବାଜା ବାଣ ରୋଷଣି ରେ ବର…
ଆସୁଛି କାଳବୈଶାଖୀ ଜବର,୪ ଦିନ ବର୍ଷିବ |

ଆସୁଛି କାଳବୈଶାଖୀ ଜବର,୪ ଦିନ ବର୍ଷିବ |

ପାଣିପାଗ ୦୮/୦୪/୨୦୨୪; ଆସୁଛି ବଡ ବର୍ଷା | ୪ ଦିନ ବର୍ଷିବ | ଏହି ସବୁ ରାଜ୍ୟରେ ତାଣ୍ଡବ ରଚିବ କାଳବୈଶାଖୀ | ପାଣିପାଗ ବିଭାଗ ଅନୁଯାୟୀ, ଅରୁଣାଚଳ…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *